1. بالاخره صندلی داغ برای کاربران ، این ماه برگذار شد!
    صندلی داغ آبان ماه ۹۵ رو هلیا با نام کاربری ( haleya ) مهمان این برنامس!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به صندلی داغ در موضوعات آزاد سر بزنید.
    رد اعلامیه

ويسي: در تيمم تکل و وقت کشي ممنوع است

شروع موضوع توسط alicpu در ‏26 ژوئیه 2012 در انجمن فوتبال و فوتسال

1. alicpu

alicpu کاربر تایید شده

سرمربي تيم پيکان گفت: امکان ندارد جايي باشم و در تيمم بازي جوانمردانه رعايت نشود.
    awww.varzesh3.com_admin_asp_Picture_00032538.jpg
    عبدالله ويسي در کنفرانس مطبوعاتي پايان بازي برابر تراکتور که با نتيجه يک بر يک همراه بود، در مورد اين مسابقه گفت: تيم ما بازي خوبي انجام داد. پس از شکست سنگين 4 بر صفر درهفته گذشته کسي فکر نمي‌کرد ما به اين شکل بازي کنيم. تا دقيقه 60 اين ديدار ما مسلط به توپ و ميدان بوديم و تراکتور با ارائه بازي مستقيم و پرتاب اوت قصد رسيدن به گل داشت. آنها روي اين حربه هم توانستند به گل تساوي برسند. ما در ادامه تلاش مي‌کنيم و اميدوارم هفته آينده بتوانيم بازي‌هاي بهتري از پيکان ببينيم.

وي در ادامه در مورد اينکه توني اوليرا اعلام کرده است پيکاني‌ها وقت کشي مي‌کردند تاکيد کرد:‌ در نيمه اول توپي پشت محوطه جريمه نصيب نادر احمدي شد و يک موقعيت خوب حمله را داشتيم اما به دليل رعايت بازي جوانمردانه توپ را بيرون زديم. بازي جوانمردانه شعار تيم ما است. تراکتوري‌ها بازي جوانمردانه را رعايت نکردند همان توپ رفت و وارد دروازه ما شد. آنها چون عقب بودند و مي‌خواستندجبران کنند اين کار را کردند اما ما انتظار داريم بازي جوانمردانه را رعايت کنند.

سرمربي پيکان تاکيد کرد: امکان ندارد در تيمي باشم و به بازيکني بگويم خودش را روي زمين بيندازد. هيچ * چنين حقي در تيم من ندارد. حتي زدن تکل در تيم‌هاي من ممنوع است. وقت کشي در تيم‌ من جايي ندارد و ممنوع است. بالاخره در طول بازي يک بازيکن روي زمين مي‌افتد و نمي‌شود اعتراض کرد.

ويسي در مورد شعارهايي که هواداران تراکتور بر عليه او سر دادند، گفت: مطمئن باشيد ما غير از بازي جوانمردانه کاري نمي‌کنيم. هواداران آن چيزي که مي‌خواستند را نديدند. تراکتور هواداران بسيار خوبي دارد. من در همه شهرها مي‌بينم که هواداران تراکتور تيم‌شان را حمايت مي‌کنند و از اين مسئله لذت مي‌برم. هواداران تراکتور برايم قابل احترام هستند و لياقت اين را دارند را که فوتبال خوبي را ببينند. اميدوارم تراکتور فوتبالي را که حق تماشاگرانش است بازي کنند.

وي در مورد اينکه در کنفرانس خبري قبل از بازي گفته بود راه مقابله با تراکتور را بلدم، گفت: آن کاري که مي‌خواستيم انجام دادم. فشار بازي فوتبال زياد بود و به خوبي تمام راه‌ها را روي تراکتوري‌ها بستيم. همانطور که ديديد حاج صفي با توجه به اينکه راه‌هاي نفوذ بسته بود بارها جاي خود را عوض کرد و از قبل بازي هم مي‌دانستيم دروازه‌بان تراکتور روي شوت‌هاي دور ضعف دارد و روي اين مسئله هم به گل رسيديم.ديديد که بازيکني که ضربه کاشته را زد، به دليل همين موضوع پشت توپ قرار گرفت و در باقي ضربات نفرات ديگري توپ را مي‌زدند.

ويسي در مورد قضاوت داور عنوان کرد: داور جوان و بسيار خوبي بود. فيزيک بدني داور خوب بود و شجاعت خوبي داشت. من راجب داوري هيچ وقت صحبت نمي‌کنم و اميدوارم اين داوران جوان فرصت بيشتري بدهند تا داوري ايران هرچه بيشتر پيشرفت کند.