1. بالاخره مسابقه کاربر برتر با جوایز ارزشمند برای فعالترین کاربران!
    هر ماه ربع سکه بهار آزادی و چندین فلش مموری به کاربران برتر به انتخاب شما!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به انجمن مسابقات و جوایز سر بزنید.
    رد اعلامیه

تقوي:‌ برتر از استقلال بوديم

شروع موضوع توسط alicpu در ‏26 ژوئیه 2012 در انجمن فوتبال و فوتسال

1. alicpu

alicpu کاربر تایید شده

سرمربي سايپا معتقد است که تيمش در هر دو نيمه بازي با استقلال برتر از شاگردان قلعه‌نويي بوده است.
    awww.varzesh3.com_admin_asp_Picture_00939882.jpg
    مجتبي تقوي پس از برتري 2 بر يک سايپا برابر استقلال گفت: پيش از آغاز صحبت‌هايم درباره بازي از همه مي‌خواهم در اين ماه عزيز براي برادر شعيب اميري بازيکن جوان تيم ما که در يک سانحه رانندگي به کما رفته دعا کنند. روز گذشته اين خبر رسيد و همه بازيکنان ما ناراحت بودند.

وي در مورد مسائل فني اين بازي عنوان کرد: در هر دو نيمه برتر از استقلال بوديم و زماني که استقلال از ما بهتر بود فقط به دليل اشتباهات خودمان اين اتفاق رخ مي‌داد و اميدوارم به بازيکنان تيمم اين منطق را تفهيم کنم که توپ را که در اختيار داريم اشتباه نکنيم.

تقوي تصريح کرد: شاهد يک بازي تاکتيکي بوديم، چيزي که در فوتبال ما مهجور است. استقلال يکي از بهترين تيم‌هاي ايران است و فوتبالي که امروز بازي کردند همان چيزي بود که از اين تيم متصور هستيم. استقلال در آينده بهتر از اين خواهد شد.

سرمربي سايپا گفت: بايد اين باور در بازيکنان به وجود بيايد که جوان ايراني اگر بخواهد، مي‌تواند. بايد به جوانان اعتماد کرد. چيزي که در فوتبال ايران نمي‌بينيم. اميدوارم جوانان تيم ما قدر فرصت‌ها را بدانند و سايپايي‌ متعهدتر و با برنامه‌تر داشته باشيم.

تقوي درباره اينکه پيش از اين گفته بود نگران انصاري‌فرد و منوچهري است، اظهار داشت: اين موضوع بابت دلتنگي‌ام بود. منوچهري و انصاري‌فرد چند سال در سايپا بودند و از جواني در اين تيم رشد کردند. من نگران مسير پيشرفت آنها هستم. فضاي پرسپوليس و استقلال متفاوت با سايپا است. سايپا فضاي آرامي دارد اما در استقلال و پرسپوليس اينگونه نيست.

وي اضافه کرد: انصاري‌فرد و منوچهري خروجي خط توليد سايپا هستند و خيلي بايد مراقب خودشان باشند. آنها از نظر فني و اخلاقي خوب هستند و من دوست داشتم در مسيري که بودند پيشرفت ‌مي‌کردند.