1. بالاخره صندلی داغ برای کاربران ، این ماه برگذار شد!
    صندلی داغ آبان ماه ۹۵ رو هلیا با نام کاربری ( haleya ) مهمان این برنامس!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به صندلی داغ در موضوعات آزاد سر بزنید.
    رد اعلامیه

قلعه‌نويي: مردم مي‌توانند هرچه مي‌خواهند بگويند

شروع موضوع توسط alicpu در ‏26 ژوئیه 2012 در انجمن فوتبال و فوتسال

1. alicpu

alicpu کاربر تایید شده

سرمربي استقلال تأکيد کرد که تشوق فرهاد مجيدي از سوي هواداران استقلال خط داده شده نبود.
    awww.varzesh3.com_admin_asp_Picture_00000801.jpg
    امير قلعه‌نويي پس از شکست 2 بر يک تيمش برابر سايپا گفت: نيمه اول اصلاً خوب نبوديم و افتضاح بازي کرديم. در نيمه دوم تغييرات داديم و تا حدي بهتر شديم. وقتي گل خورديم به 4-4-2 تغيير سيستم داديم و گل زديم.

وي افزود: گل دوم سايپا را نديدم چرا که پايين بودم و از تلويزيون بازي را مي‌ديدم و در آن لحظه تلويزيون در حال نشان دادن هواداران استقلال بود. ما اصلاً فوتبال بازي نمي‌کنيم و بايد فکري به حال اين قضيه کرد.

وي افزود: در همه خطوط و ساختار دفاع و حمله مشکل داريم و بايد هرچه زودتر مشکلات را برطرف کنيم. سرعت لازم را نداريم و فشار لازم را به حريف نمي‌آوريم.

قلعه‌نويي در پاسخ به اين سؤال که چه زماني مشکلات برطرف مي‌شود، گفت: اين موضوع متر ندارد و زمان مي‌برد. در مجموع ما خوب نيستيم و پس از گلي که خورديم بي‌هدف بازي کرديم.

سرمربي استقلال در مورد اعتراض هواداران اين تيم و تشويق فرهاد مجيدي تصريح کرد: اين موضوع قبل از بازي آغاز شده بود. مردم حق اظهارنظر دارند و بايد حرفشان را بزنند. ما نمي‌توانيم با آنها برخورد کنيم. آنها علاقه داشتند و هيچ‌* هم به آنها خط نداده بود.

وي در پاسخ به اين سؤال که آيا نمي‌ترسد اتفاق سال گذشته پرسپوليس براي او رخ دهد، تأکيد کرد: براي من مهم نيست سال گذشته چه اتفاقي رخ داد من کار خودم را مي‌کنم و گناه کسي را نمي‌شويم که بگويم خط داده‌اند. ما بايد آنقدر خوب بازي کنيم که مردم لذت ببرند. اعتراض‌ها زياد مهم نيست و مردم هرچه دل‌شان مي‌خواهد مي‌توانند بگويند و نظرشان را بدهند.

قلعه‌نويي در پاسخ به اين سؤال که فتح‌الله‌زاده پس از بازي گفته از تشويق مجيدي خوشحال شده و اين موضوع حاشيه‌اي ايجاد نمي‌کند، گفت: هيچ حاشيه‌اي ايجاد نمي‌شود.

وي در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبني براينکه رسولي‌نژاد رئيس هئيت مديره استقلال گفته که بايد مهاجم بيشتري جذب مي‌کردند و او موافق آمدن مجيدي بود، گفت: مسائل فني به کادر فني برمي‌گردد. رسولي‌نژاد نظرش را گفته و اگر مشکلات تيم را برطرف کنيم اين حرف‌ها طور ديگري بيان مي‌شود. اگر دو اشتباه فردي نمي‌کرديم و يک بر صفر مي‌برديم شايد نظر رسولي‌نژاد عوض مي‌شد.