1. بالاخره مسابقه کاربر برتر با جوایز ارزشمند برای فعالترین کاربران!
    هر ماه ربع سکه بهار آزادی و چندین فلش مموری به کاربران برتر به انتخاب شما!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به انجمن مسابقات و جوایز سر بزنید.
    رد اعلامیه

اوليويرا: از ضد فوتبال متنفر هستم

شروع موضوع توسط alicpu در ‏26 ژوئیه 2012 در انجمن فوتبال و فوتسال

1. alicpu

alicpu کاربر تایید شده

سرمربي تيم فوتبال تراکتورسازي با اعلام اينکه مدافع بازي جوانمردانه است، گفت: از ضد فوتبال متنفرم.
    awww.varzesh3.com_admin_asp_Picture_00939926.jpg
    توني اولويرا در کنفرانس مطبوعاتي پايان ديدار برابر پيکان در مورد اين مسابقه گفت: در نيمه اول بازي را بسيار بد آغاز کرديم و اين مسئله باعث شد روحيه تيم پيکان بالا برود. بعد از گذشت 20 دقيقه بازي خودمان را انجام داديم و با ايجاد موقعيت‌هاي مختلف بازي را در دست گرفتيم.

وي ادامه داد: در نيمه دوم يک گل دريافت کرديم. پس از دريافت اين گل عکس‌العمل خوبي نشان داديم و موقعيت‌هاي زيادي را ايجاد کرديم. همين مسئله باعث شد دروازه بان پيکان شب خاطره‌انگيزي داشته باشد و عملکرد خوبي ارائه کند.

سرمربي تراکتورسازي افزود: پيکان با توجه به اينکه در هفته اول گلباران شده بود غرورش جريحه دار بود. آنها واقعا در طول مسابقه جنگيدند و براي ما دردسر ايجاد کردند. وظيفه ما اين است که بهتر و بيشتر تمرين کنيم تا بتوانيم عملکرد بهتري ارائه کنيم.

وي در مورد اتفاقي که در نيمه اول افتاد و بازيکنان تراکتور در يک صحنه اعتقاد داشتند توپ از خط دروازه عبور کرده است، عنوان کرد: فيفا تصميم دارد توپ‌هاي هوشمندي بسازد که اين مسئله را نشان دهد. آنوقت مي‌شود به طور قطع در زمين اين مسئله مشخص شود. من نمي‌توانم بگويم آن توپ گل شد يا نه. شايد در تلويزيون اين صحنه را بازبيني کنيم. آنوقت مي‌توانيم در اين مورد نظر بدهيم.

اوليرا در مورد برخورد هواداران تراکتورسازي و بطري‌هاي آبي که در طول مسابقه به نشانه اعتراض درون زمين پرتاب مي‌کردند، گفت‌: طرفداران نبايد اين عکس‌العمل‌ها را نشان دهند. يکي دو بطري‌ آب را درون زمين انداختند اما نبايد عکس‌العمل‌هاي خطرناکي نشان دهند.

سرمربي تراکتور در پاسخ به اين سؤال که مربيان پرتغالي در دو هفته ابتدايي ليگ برتر نتوانستند نتايج خوبي بگيرند، عنوان کرد: پرتغالي‌ها سوپرمن نيستند. پرتغالي‌ها با خود به فوتبال ايران، حرفه‌اي‌گري، شخصيت و سازماندهي مي‌آورند. من نمي توانم بگويم مربيان پرتغالي از مربيان ايراني بهتر يا بدتر هستند اما سعي مي‌کنيم به بهترين شکل عمل و براي داشتن يک ليگ قوي‌تر در ايران تلاش کنيم.

وي افزود: مدافع بازي جوانمردانه هستم و از ضد فوتبال بدم مي‌آيد. مي‌دانيد در مورد چه صحبت مي‌کنم. مي‌خواهم بگويم که من در آينده به بازيکنان تيمم اجازه نمي‌دهم وقتي يک بازيکن خودش را به زمين انداخته است توپ را به هيچ وجه به بيرون بزنند تا وقتي که داور سوت بزند و بازي را نگه دارد. البته در مورد اينکه وقتي حريف توپ را به بيرون مي‌اندازد به بازيکنانم مي‌گويم در اين موقعيت‌ها احترام بگذارند و توپ را به تيم مقابل برگردانند. من از هفته آينده اين قانون را در باشگاهم مي‌گذارم. همه و خودم از بازي جوانمردانه دفاع مي‌کنيم اما ضد فوتبال با بازي جوانمردانه متفاوت است. شما ببينيد که در نيمه دوم چقدر بازي طول کشيد.