1. بالاخره صندلی داغ برای کاربران ، این ماه برگذار شد!
    صندلی داغ آبان ماه ۹۵ رو هلیا با نام کاربری ( haleya ) مهمان این برنامس!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به صندلی داغ در موضوعات آزاد سر بزنید.
    رد اعلامیه

رسولي‌نژاد:‌ بايد مهاجم بيشتري جذب مي‌کرديم

شروع موضوع توسط alicpu در ‏26 ژوئیه 2012 در انجمن فوتبال و فوتسال

1. alicpu

alicpu کاربر تایید شده

رئيس هيئت مديره باشگاه استقلال گفت: بايد در فصل نقل و انتقالات مهاجمان بيشتري را جذب مي‌کرديم.
    awww.varzesh3.com_admin_asp_Picture_00034084.jpg
    احمد رسولي‌نژاد پس از شکست 2 بر يک استقلال مقابل سايپا اظهار داشت: اسم‌ها در زمين بازي نمي‌کنند و قبلاً هم اين را گفته بودم اما يک روزنامه نوشت که رسولي‌نژاد از جذب ستاره‌ها ناراحت است. به نظر من سايپا در اين بازي بهتر و مستحق پيروزي بود.

وي ادامه داد: ما در فصل نقل و انتقالات در جذب هافبک خوب عمل کرديم اما در به خدمت گرفتن مهاجمان عملکرد خوبي نداشتيم. بايد مهاجمان بيشتري را جذب مي‌کرديم.

رئيس هيئت مديره استقلال در مورد عدم جذب فرهاد مجيدي و تشويقش در اين بازي گفت: مايل بودم که او جذب شود و براي اين کار اصرار و تلاش کردم. با فتح‌الله‌زاده و قلعه‌نويي جلسات زيادي داشتم که فرهاد مجيدي جذب شود اما به هر حال کادر فني نخواست. مجيدي حتي اگر گل هم نمي‌زد وجودش در زمين فرصت ايجاد مي‌کرد.

رسولي‌نژاد عنوان کرد: نمي‌شود با يک يا دو بازي قضاوت کرد. تيم را نبايد به حاشيه برد. در بازي‌هاي آينده بهتر مي‌شويم. سابقه نشان داده تيم‌هاي قلعه‌نويي در اول فصل نتايج خوبي نمي‌گيرند اما در آخر قهرمان يا نايب قهرمان مي‌شود.

وي در پاسخ به اين سؤال که احتمال جذب مهاجم وجود دارد يا خير، گفت: اين تصميم با کادر فني است. بايد از فرصت‌ها استفاده کنيم و در ديدارهايي که ميزبان هستيم بتوانيم پيروز شويم. ما بايد از قرعه‌کشي مسابقات استفاده کامل را ببريم اين در حالي است که رقباي ما در هواي 50 درجه اهواز و آبادان بازي مي‌کنند و ما نبايد بازي در تهران را از دست بدهيم.

رئيس هيئت مديره استقلال تأکيد کرد: تماشاگران بايد صبور باشند و نبايد با يک باخت قضاوت کنند. در بازي اول هم استقلال خوب نبود و توقع داشتيم امروز بهتر عمل کنيم.

رسولي‌نژاد در مورد اينکه بودجه‌اي که مجلس تصويب کرده بود 6 ميليارد يا 12 ميليارد بود، گفت: بودجه‌اي که مجلس تصويب کرد 6 ميليارد بود. ما با اسپانسرهايي زيادي جلسه داشتيم و رقم‌هايي بين 2 تا 9 ميليارد به ما پيشنهاد شد که آن اسپانسر 9 ميلياردي 5 ميليارد ديگر هم گفته بود که اضافه خواهد کرد اما يکسري مشکلاتي پيش آمد. يک اسپانسر ديگر جذب کرديم که بخشي از هزينه‌هايمان تأمين شود که تا هفته آينده اين کار صورت خواهد گرفت و تا دو هفته آينده هم همه مشکلات مالي‌مان حل خواهد شد.