1. بالاخره مسابقه کاربر برتر با جوایز ارزشمند برای فعالترین کاربران!
    هر ماه ربع سکه بهار آزادی و چندین فلش مموری به کاربران برتر به انتخاب شما!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به انجمن مسابقات و جوایز سر بزنید.
    رد اعلامیه

پورغلامي: بايد با 4 گل پيروز مي‌شديم

شروع موضوع توسط alicpu در ‏26 ژوئیه 2012 در انجمن فوتبال و فوتسال

1. alicpu

alicpu کاربر تایید شده

سرمربي تيم فوتبال ملوان بندر انزلي گفت: در ديدار برابر نفت آبادان بازيکنان به خوبي خواسته‌هاي کادر فني را در زمين پياده کردند و حتي مي‌توانستيم با 4 گل پيروز شويم.
    awww.varzesh3.com_admin_asp_Picture_00024422.jpg
    فرهاد پورغلامي پس از پايان ديدار اين تيم مقابل صنعت نفت آبادان اظهار داشت: همانطور که پيش بيني مي‌کرديم، تيم آباداني فوتبال را روي زمين بازي مي‌کرد و بازيکنان اين تيم به خوبي در زمين کار مي‌کردند.

وي با بيان اينکه در يک غفلت بازي برده را با تساوي عوض کرديم، ادامه داد: پيش بيني اين سبک از بازي را از تيم صنعت نفت مي‌کردم؛ آنها غير از اين دو گل، موقعيت چنداني خلق نکردند. درحاليکه ما دو موقعيت صد در صد گل ديگر داشتيم که مي‌توانستيم با 4 گل بازي را تمام کنيم.

سرمربي تيم فوتبال ملوان بندر انزلي خاطرنشان کرد: بازيکنان من در اين بازي با برنامه ظاهر شدند و مطمئن باشيد در آينده از تيم ملوان بازي‌هاي زيباتري خواهيم ديد و تيم حريف نيز مقابل ما سر حال و تاکتيک پذيرتر ظاهر شد.

پورغلامي با اشاره به داور اين ديدار نيز گفت: من داور اين ديدار را خيلي قبول دارم. جباري از داوران خوب ليگ برتر است، اما احساس مي‌کنم که در صحنه‌هاي برابر به نفع تيم حريف سوت زد.