1. بالاخره مسابقه کاربر برتر با جوایز ارزشمند برای فعالترین کاربران!
    هر ماه ربع سکه بهار آزادی و چندین فلش مموری به کاربران برتر به انتخاب شما!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به انجمن مسابقات و جوایز سر بزنید.
    رد اعلامیه

فتح‌الله‌زاده: از تشويق مجيدي ناراحت نمي‌شويم

شروع موضوع توسط alicpu در ‏26 ژوئیه 2012 در انجمن فوتبال و فوتسال

1. alicpu

alicpu کاربر تایید شده

مديرعامل باشگاه استقلال گفت: از تشويق فرهاد مجيدي ناراحت نمي‌شويم چرا که او اجنبي نيست.
    awww.varzesh3.com_admin_asp_Picture_00031614.jpg
    علي فتح‌الله‌زاده پس از شکست 2 بر 1 برابر سايپا در جمع خبرنگاران گفت: بازي بدي نبود. بدن بازيکنان ما هنوز رها نشده و به خاطر بدنسازي بدن‌ها هنوز سنگين است. دو سه هفته ديگر که بگذرد تيم ما جا مي‌افتد.

وي در مورد تشويق فرهاد مجيدي و اينکه نگران دو دستگي در بين هواداران استقلال هست يا نه، گفت: نگران نيستم. آنها فرهاد را دوست دارند. هواداران 90 دقيقه تيم را تشويق کردند و 5 دقيقه هم مجيدي را تشويق کنند چه اشکالي دارد؟ فرهاد اجنبي نيست اما بايد بدانند که فهرست تيم فقط جاي 21 بازيکن است و بيشتر نمي‌توانيم بازيکن بگيريم. بدن بازيکنان ما هم سنگين است. مثلاً هاشم بيگ‌زاده يکي از بهترين بازيکنان است اما هنوز بدنش از بدنسازي رها نشده است.

مديرعامل استقلال در مورد اينکه نگران تکرار تشويق مجيدي در بازي‌هاي آينده هست يا نه، گفت: ما يک تيم خيلي قدرتمند هستيم. در سه چهار هفته آينده وضعيت ما خوب مي‌شود. براي هماهنگي به زمان نياز داريم. هواداران ما فرهاد را دوست دارند، او بازيکن بزرگي است و از تشويق او ناراحت نمي‌شويم.

فتح‌الله‌زاده در مورد اينکه بازيکنان به خاطر اين باخت جريمه مي‌شوند يا نه، گفت: چه جريمه‌اي؟ آنها هنوز در دوران بدنسازي هستند و ساق‌ها سنگين است.

وي در مورد اينکه قلعه‌نويي مگر محروم نيست که به رختکن استقلال مي‌رود گفت:‌ او به داخل رختکن نمي‌رود و بيرون رختکن مي‌ايستد.

مديرعامل استقلال افزود: من يک گلايه دارم. اينکه هواداران تا دقيقه 85 تيم را تشويق کنند و وقتي نتيجه نگرفت يکي ديگر را تشويق کنند. اين شعارها در روحيه بازيکنان تاثير مي‌گذارد. اگر شعار نمي‌دادند گل دوم را مي‌زديم. هواداران ما هوشيار باشند، عده‌اي نمي‌خواهند استقلال قهرمان شود.

وي در مورد اينکه هواداران از بازي نکونام راضي نيستند، گفت: او خسته است و هنوز بدنش از بدنسازي رها نشده است. بازيکنان ما توانايي زيادي دارن

فتح‌الله‌زاده در مورد اينکه گفته است فرهاد مجيدي را جذب مي‌کند، گفت: نه،‌جا نداريم که مجيدي را بگيريم.

وي تاکيد کرد: اگر ما از حريف پيش بوديم، خودم هم فرهاد مجيدي را تشويق مي کردم.