1. بالاخره صندلی داغ برای کاربران ، این ماه برگذار شد!
    صندلی داغ آبان ماه ۹۵ رو هلیا با نام کاربری ( haleya ) مهمان این برنامس!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به صندلی داغ در موضوعات آزاد سر بزنید.
    رد اعلامیه

کاستا: نفت مستحق پيروزي بود

شروع موضوع توسط alicpu در ‏26 ژوئیه 2012 در انجمن فوتبال و فوتسال

1. alicpu

alicpu کاربر تایید شده

سرمربي تيم فوتبال صنعت نفت آبادان با بيان اينکه بازيکنان کنترل بازي را به خوبي در دست داشتند، گفت: مي‌توانستيم بازي مقابل ملوان را با پيروزي به پايان برسانيم.
    awww.varzesh3.com_admin_asp_Picture_00038112.jpg
    خوزه کاستا پس از ديدار اين تيم مقابل ملوان بندر انزلي و کسب تساوي اظهار داشت: به نظر من تيم صنعت نفت آبادان مستحق پيروزي در اين ديدار بود، چرا که پيش از بازي تيم حريف را به خوبي آناليز کرده بوديم و بازيکنان نيز نکات تاکتيکي مورد نظر من را به خوبي در زمين پياده کردند.

وي ادامه داد: زماني که بازي را تحت کنترل خود داشتيم بازيکنان حريف از لحاظ روحي و رواني تحت فشار بودند و بازيکنان ما به خوبي از پس اين بازي برآمدند.

سرمربي تيم فوتبال صنعت نفت آبادان خاطرنشان کرد: خوشحالم از اينکه تيم ما پس از دريافت گل دوم به بازي برگشت و بازيکنان توانستند گل تساوي را وارد دروازه حريف کنند.

کاستا با اشاره به اينکه پس از دريافت گل اول در ثانيه 20 بازيکنان به خوبي اداره بازي را تحت کنترل خود داشتند، عنوان کرد: در نيمه اول و دوم بازيکنان به خوبي جريان بازي را در اختيار داشتند و موقعيت‌هاي زيادي روي دروازه حريف خلق کردند که نهايتا به گل تساوي رضايت داديم.

وي با بيان اينکه به تيم ملوان بابت بازي خوب و تاکتيکي که انجام دادند، تبريک مي‌گويم، اضافه کرد: مطمئن هستم تيم هاي ملوان و صنعت نفت آبادان در ادامه ليگ حرف‌هاي زيادي براي گفتن خواهند داشت و مقابل حريفان خود دست و پا بسته نخواهند بود.

سرمربي تيم فوتبال صنعت نفت در خصوص داوري اين ديدار گفت: به اعتقاد من داور روي گل حريف دچار اشتباه شد،‌اما در مجموع عملکرد داوري در اين ديدار راضي کننده بود.