1. بالاخره مسابقه کاربر برتر با جوایز ارزشمند برای فعالترین کاربران!
    هر ماه ربع سکه بهار آزادی و چندین فلش مموری به کاربران برتر به انتخاب شما!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به انجمن مسابقات و جوایز سر بزنید.
    رد اعلامیه

تن فروشی دختر جوان برزیلی برای کمک به فقرا

شروع موضوع توسط ღღfatemehღღ در ‏27 ژوئن 2013 در انجمن اخبار و مطالب گوناگون خبری

1. ღღfatemehღღ

ღღfatemehღღ ♥♀ҒдТЄщЭЧ♀♥ برترین کاربر انجمن کاربر پر تلاش ( طلایی) کاربر تایید شده

“کاتارینا” ۲۰ ساله قیمت پایه برای این حراجی را ۱۵۵ هزار دلار مشخص کرده است. او توسط یک گروه فیلمساز استرالیایی برای تهیه مستندی به نام “دوشیزگی” انتخاب شده است. او انتقاداتی که مبنی بر تن فروشی به او وارد کرده اند را رد کرده و میگوید به عشق اعتقاد دارد اما او کاری را انجام میدهد که دنیای او را تغییر خواهد داد.او دانشجوی رشته تربیت بدنی است و میگوید:درحال حاضر به این جریان مثل یک معامله نگاه میکنم که با پول حاصل از آن یک کار مفید انجام خواهد شد.من معتقدم با یک بار انجام این کار تبدیل به یک خود فروش نخواهم شد درست مثل اینکه کسی که یک بار یک عکس فوق العاده میگیرد لزوما عکاس حرفه ای نخواهد شد.

او در مصاحبه اش گفته است : این حراجی تنها یک معامله است وگرنه من دختری کاملا احساساتی هستم و به عشق خیلی اعتقاد دارم.این دختر که ریشه ای ایتالیایی دارد دو سال پیش در یک آگهی با این گروه آشنا شد که به دنبال دختر دوشیزه ای بودند که در مستند آنها دوشیزگی اش را به حراج بگذارد و او هم ثبت نام کرد و پذیرفته شد.”کاتارینا” برای این فیلم مبلغ ۲۰ هزار دلار به عنوان دستمزد خواهد گرفت و ۹۰ درصد مبلغ کل حراجی به او تعلق خواهد گرفت.