1. فارس پاتوق پیشنهاد می کند موضوع زیر را دنبال کنید

  بدترین ضربه های دنیا
  رد اعلامیه

آقا ...قدرت دست خانمهاست !!!...همراه تست خودآزمایی

شروع موضوع توسط baranbahar در ‏1 ژوئیه 2013 در انجمن مقالات عمومي

 1. baranbahar

  baranbahar ♥♥♥♥♥ عضو تیم مدیریت مدیریت ارشد

  تاریخ عضویت:
  ‏6 ژانویه 2013
  ارسال ها:
  18,925
  تشکر شده:
  17,502
  جنسیت:
  زن
  ::::: آقا! قدرت دست خانم‌هاست! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

  زنان امروز با مادران و مادربزرگان ديروز خيلي متفاوت هستند چه از نظر جايگاه اجتماعي و چه از نظر جايگاه خانوادگي شان. ديگر دوراني كه زن ها در خانه به شستن لباس ها و تميز كردن حياط مشغول بودند به پايان رسيده است. امروزه به هرجا كه نگاه مي كنيم قدرت در دستان زنان است حتما اين ضرب المثل را شنيده ايد كه مي گويند: «پشت هر مرد موفق يك زن قدرتمند است.» اما با تغييراتي كه در جوامع بشري صورت گرفته، درحال حاضر مقابل هرمرد موفق يك زن موفق و قدرتمند ايستاده است و حتي چه بسا كه تعداد زنان موفق بيشتر از مردان موفق هم باشد. علي اي الحال برگ هاي تقدير اينگونه ورق خورده اند و روده درازي بيش از اين جايز نيست اجازه بدهيد برويم سر اصل مطلب.
  aportal.vatandownload.com_uploads_admin_1392_03_17_3_626afed05a.jpg
  كل كل كردن بر سر قدرت مدت هاست كه ميان زنان و مردان شكل گرفته، از طرفي همه زنان دست به دست هم داده اند تا اثري از موجودي به نام «ضعيفه» را از ميان بردارند و از طرف ديگر مردان تلاش مي كنند كه جنس زن را با همان عنوان سابقش نام ببرند. اما با تمام اين تفاسير، آقايان هميشه به دنبال كسب رضايت همسرانشان هستند و هرقدر هم كه در ظاهر سررشته امور را در دست بگيرند اما رئيس خانه هميشه خانم خانه است و شايد هم اصل و ريشه قدرت زنان از همين رئيس خانه بودن آغاز شده و رفته رفته در همه جا گسترش یافته و درنهايت پررنگ شده است. براي آن دسته از مرداني كه هنوز رگ مردسالاري در بدنشان جريان دارد مواردی را يادآور مي شويم كه نشان از قدرت خانم ها دارد.
  طبق آمار اعلام شده از سوي وزارت علوم بيش از 60درصد دانشجويان كشور را دختران تشكيل مي دهند و اين آمار آن چنان رو به افزايش بود كه به ناچار تصميم گرفته شد كه سهميه اي را براي پسران درنظر بگيرند تا پسران هم بتوانند به تعداد دختران در دانشگاه به تحصيل مشغول شوند.
  در زمان گذشته، هيچ موسسه و شركتي نبود كه رياست آن را يك زن به عهده داشته باشد حتي تعداد كارمندان زن هم نسبت به مردان خيلي كم بود و زنان بيشتر در خانه مشغول خانه داري بودند و آن اقليتي كه به دنبال مشاغل بيرون از خانه بودند به عنوان منشي يا عناويني مانند اين كار خود را شروع مي كردند اما امروز اين چنين نيست. به حدي كه تعداد زنان كارمند حتي بيشتر از مردان كارمند هم شده است.
  خانم ها مقدم اند!...
  از ويژگي هاي بارز و البته از تفاوت هاي زنان با مردان مقدم بودن آنهاست اينكه كسي در مقابل يك خانم و به احترام او صبر كند از موارد اوليه براي نشان دادن آداب معاشرت است. همان طور كه احترام بزرگ ترها واجب است احترام به خانم ها هم واجب است كه البته اين فرهنگ روز به روز درحال تقويت شدن است. شايان ذكر است كه اين احترام منشا گرفته از قدرت امروز زنان در جامعه است. به هر حال در این مطلب خانم ها می توانند پی ببرند که مدیر اصلی خانه آنها هستند یا مردی که عنوان همسر را دارد.
  آيا قدرت در زندگي زناشويي دست شماست؟
  براي رسيدن به جواب صحيح اين سؤال راهكارهايي را عنوان و موقعيت هايي را معرفي مي كنيم كه راهنماي خوبي هم براي شما خواهد بود. شما مي توانيد با بررسي هاي اين موقعيت ها و عناوين متوجه شويد كه قدرت در دست شماست یا در دست همسرتان.
  aportal.vatandownload.com_uploads_admin_1392_03_17_3_1f89c1e0fe.jpg
  خرج و مخارج خانه، اصولا دست رئيس خانه است يا به عبارت بهتر اين رئيس خانه است كه تصميم مي گيرد پول به دست آمده را در چه راهي خرج كرده و چه مقداري از آن را پس انداز كند. براي پاسخ دادن به اين موقعيت سعي كنيد صادقانه به سؤالات زير جواب داده و به هرجواب «بله» 5 امتياز مثبت دهيد.
  1. آيا از درآمد همسرتان مطلع هستيد؟
  شما به عنوان شريك زندگي بايد از درآمد همسرتان مطلع باشيد به اين وسيله خواهيد توانست تصميمات منطقي را براي خرج هاي ضروري و غيرضروري خانه داشته باشيد.
  2. آيا سفارش خريد خورد و خوراك خانه را شما انجام مي دهيد؟
  وقتي شما رئيس خانه باشيد سفارش خورد و خوراك خانه به عهده شما خواهد بود. اين شما هستيد كه بايد تصميم بگيريد چه چيزي نياز است به خصوص اگر دستي در آشپزخانه هم داشته باشيد و شاغل نباشيد.
  3. آيا پول توجيبي فرزندانتان را شما تعيين مي كنيد؟
  يكي از پيچيده ترين تصميمات زندگي مشترك تعيين پول توجيبي فرزندان است. از آنجا كه زنان در جايگاه مادر بودن روابط بيشتر و نزديك تري با فرزندان دارند، بهتر مي توانند در اين مورد تصميم بگيرند.
  4. آيا در خريد لوازم منزل شما تصميم گيرنده هستيد؟
  اگر يكي از وسايل منزل شما خراب يا قديمي شود چه كسي تصميم گيرنده براي تعويض آن است؟ اصولا چون خانم ها بيشتر از آقايان در خانه حضور دارند پس حق مسلم با خانم هاست كه پيشنهاد تعويض وسايل خانه را بدهند.
  5.آيا شما تصميم مي گيريد كه هنگام خريد خانه يا اتومبيل كدام خانه يا اتومبيل خريداري شود؟
  از آنجا كه خانم ها نسبت به آقايان شم اقتصادي قوي تري دارند بهتر است در امور اقتصادي منزل نظرات شان اعمال شود.
  aportal.vatandownload.com_uploads_admin_1392_03_17_3_fd7e3bac91.jpg
  زن قدرتمند، زني است كه بتواند با روش هاي مخصوص به خودش سررشته امور را به دست بگيرد. در فرهنگ عامه اين روش هاي به خصوص زنانه را «حيل النساء» مي نامند. شايد اسمي كه براي آن انتخاب شده است از نظر آقايان كمي ترسناك به نظر آيد. اما به هيچ وجه اين طور نيست! در اين قسمت به معرفي تعدادي از اين حيل النساء مي پردازيم در اين بخش هم به هر پاسخ مثبت 5 امتياز تعلق مي گيرد.
  6. آيا اطرافيان از دست پخت شما تعريف مي كنند؟
  از مهم ترين و البته حياتي ترين استعدادهاي اكتسابي زنان كه صددرصد يكي از مكرهاي زنانه به حساب مي آيد تسلط خانم ها به آشپزي است. يك ضرب المثل معروف است كه مي گويد: «اگر مي خواهي اختيار همسرت را به دست بگيري اختيار شكمش را داشته باش.» داشتن يك دست پخت عالي و باب ميل خيلي از درهاي قدرت را روي زنان باز مي كند.
  پیشنهاد
  تا جايي كه مي توانيد طريقه طبخ غذاهاي مختلف را بياموزيد و حتي گامي فراتر از آن هم برداريد و شروع به يادگيري شيريني پزي كنيد. خلاصه كلام اينكه از هيچ اقدامي براي پيشرفت در امور آشپزي و آشپزخانه دريغ نكنيد.
  7. آيا وقتي همسرتان به منزل بازمي گردد همه چيز مرتب و منظم است؟
  تميز نگه داشتن منزل و آموزش آن به فرزندان يكي ديگر از مكرهاي زنانه است؛ وقتي شما شرايط مساعدي را براي همسرتان مهيا كنيد خواه ناخواه او را به خانه خواهيد كشيد.
  8. آيا از بعد از ازدواج تان وزن تان ثابت مانده است؟
  مواظب اضافه وزن خود باشيد. در غير اين صورت با مشكل مواجه خواهيد شد. شايد بهتر باشد مشكل اضافه وزن را برايتان اينگونه عنوان كنيم: با هر يك كيلو اضافه وزن تان يك درصد از قدرت تان را از دست خواهيد داد. يكي از مكرهاي زنانه براي حفظ قدرت، ثابت نگه داشتن وزن بدن است، چون در اين صورت شادابي و جواني در شما نمايان خواهد شد.
  9. آيا پيش از آمدن همسرتان به منزل به خودتان رسيدگي مي كنيد؟
  هميشه لباس هاي مرتب به تن كنيد و اجازه ندهيد همسرتان شما را در وضعيت نامرتب ببيند. پوشش مناسب و مرتب و البته مطابق سليقه همسرتان يكي از برگ هاي برنده براي قدرتمند شدن است. پس آن را از دست ندهيد.
  10. آيا شما رابطه خوبي با مادرشوهرتان داريد؟
  نزديك شدن شما به مادرشوهرتان يعني نزديك شدن به همسرتان. اگر بتوانيد دل او را به دست آوريد و كاري كنيد كه او شما را تاييد كند آخرين و پركاربردترين مكر زنانه را به كار برده ايد.
  aportal.vatandownload.com_uploads_admin_1392_03_17_3_c4c933a3ae.jpg
  اين بخش اختصاص دارد به ويژگي هاي مخصوص زنان، ويژگي هايي كه خدادادي در خانم ها وجود دارد و به قدري پررنگ هستند كه نمي توان از آنها چشم پوشي كرد.
  11. ذهن شما چندبعد دارد؟ يا به عبارت بهتر در آن واحد قادر به انجام چندكار هستيد؟
  داشتن ذهن چندبعدي از بارزترين ويژگي هاي خانم هاست. خانم ها به راحتي مي توانند هم زمان كه درحال صحبت كردن با تلفن هستند با دست ديگرشان مشغول آشپزي كردن يا اتو كشيدن لباس باشند و حتي اگر تلويزيون هم روشن باشد از برنامه تلويزيون هم غافل نباشند.
  اگر امتیاز شما ...
  با توجه به جدول زیر و مجموع امتیازات به دست آمده می توانید به قدرت تان در زندگی مشترک تان پی ببرید:
  aportal.vatandownload.com_uploads_admin_1392_03_17_3_27401929e0.jpg
   

  موضوعات مشابه

 2. aramoon

  aramoon تنهاترین برترین کاربر انجمن کاربر تایید شده کاربر پر تلاش ( طلایی)

  تاریخ عضویت:
  ‏10 مه 2013
  ارسال ها:
  7,834
  تشکر شده:
  5,142
  جنسیت:
  مرد
  بر منکرش لعنت-tirip-
   
 3. baranbahar

  baranbahar ♥♥♥♥♥ عضو تیم مدیریت مدیریت ارشد

  تاریخ عضویت:
  ‏6 ژانویه 2013
  ارسال ها:
  18,925
  تشکر شده:
  17,502
  جنسیت:
  زن
  -chakeram-
   
 4. aramoon

  aramoon تنهاترین برترین کاربر انجمن کاربر تایید شده کاربر پر تلاش ( طلایی)

  تاریخ عضویت:
  ‏10 مه 2013
  ارسال ها:
  7,834
  تشکر شده:
  5,142
  جنسیت:
  مرد
  ما بیشتر آبجی باران-chakeram-
   
 5. baranbahar

  baranbahar ♥♥♥♥♥ عضو تیم مدیریت مدیریت ارشد

  تاریخ عضویت:
  ‏6 ژانویه 2013
  ارسال ها:
  18,925
  تشکر شده:
  17,502
  جنسیت:
  زن
  مرسی لطف داری-gol-
   
 6. naligholizadeh

  naligholizadeh کاربر تایید شده

  تاریخ عضویت:
  ‏17 آگوست 2012
  ارسال ها:
  1,441
  تشکر شده:
  1,489
  جنسیت:
  زن
  عالی بوووود مرسیtashvigh
   
 7. baranbahar

  baranbahar ♥♥♥♥♥ عضو تیم مدیریت مدیریت ارشد

  تاریخ عضویت:
  ‏6 ژانویه 2013
  ارسال ها:
  18,925
  تشکر شده:
  17,502
  جنسیت:
  زن
  قابل نداشت عزیزم
   
 1. کانال تلگرام

  اطلاعیه ها و اخبارهای فارس پاتوق ، مسابقات و جوایز
 2. گروه تلگرام

  کتاب مذهبی ، کتاب های درسی ، کتاب های علمی ، کتاب رمان
 3. برنامه تلگرام

  اپراتور ، نرم افزار های ارتباطی
 4. سرگرمی و تفریح تلگرام

  دانستنیهای جالب ، مرکز تخصصی ترول ، انواع فال ها و طالع بینی ها ، مطالب طنز آمیز ، اس ام اس و جوک
 5. آموزش تلگرام

  اخبار فارس پاتوق ، انتقادات و طرح های جدید فارس پاتوق ، نظر سنجی ، آموزش های لازم فارس پاتوق ، اطلاعیه های فارس پاتوق
 6. کانال موزیک تلگرام

  مداحی ایام فاطمیه ، مداحی ماه محرم ، موزیک های ایرانی ، موزیک های شاد ، آهنگ های خارجی ، آهنگ های پیشواز ایرانسل ، آهنگ های پیشواز همراه اول ، آهنگ های رومانتیک ، مداحی ، آهنگ های سنتی
 7. اخبار تلگرام

  اخبار حوادث ، اخبار جهان ، اخبار ورزشی ، اخبار پزشکی ، اخبار سیاسی - اقتصادی ، اخبار فرهنگی - هنری ، اخبار علمی
 8. مد و زیبایی تلگرام

  مدل لباس دخترانه ، مدل لباس زنانه ، مدل لباس پسرانه ، مدل لباس مردانه ، مدل لباس ، مدل لباس جدید ، مدل عینک ، مدل مو ، مدل ناخن ، عکس مدل
 9. کانال عکس تلگرام

  عکس های خنده دار ، عکس های بازیکنان ، عکس های ترسناک ، عکس های طبیعت ، عکس های حیوانات ، عکس های حوادث ، تصاویر عاشقانه ، تصاویر کارتونی ، عکس های اتومبیل ، تصاویر هنرمندان ، تصاویر کودکان ، عکس های متفرقه
 10. کانال فیلم تلگرام

  اپراتور همراه اول ، اپراتور ایرانسل ، اپراتور رایتل
 11. تبلیغات تلگرام و اینستاگرام

  آگهی های استخدام دولتی ، آگهی های استخدام غیر دولتی ، سوالات و پاسخ های آزمون های استخدامی
 12. کانالهای ادبی تلگرام

  تاریخ ، شعر و ادبیات ، نامه نگاری و انواع نامه ها
 13. گروه چت تلگرام

  ابزار های وبلاگ ، سئو و بهینه سازی وب سایت ، سیستم های مدیریت محتوا ، قالب های وبلاگ ، ابزار های وب سایت ، قالب های وب سایت ، معرفی وبلاگ و وب سایت های مفید ، کسب و کار در اینترنت ، کسب درآمد بدون اینترنت
 14. بهترین کانال های تلگرام

  هوا و فضا ، دانش و فن آوری در پزشکی ، دانش و فناوری در کامپیوتر ، دانش و فناوری در موبایل ، دانش و فناوری در وب سایت ها ، جنگ افزار ، تکنولوژی های روز
 15. نرم افزار اینستاگرام

  سیستم عامل ها ، لپ تاپ و تبلت ، نرم افزار ها ، سخت افزار ها ، بازی های کامپیوتری
 16. کانال پزشکی و سلامت تلگرام

  روانشناسی ، تغذیه ، بهداشت ، بیماری ها و روش درمان
 17. بهترین پیج اینستاگرام

  اخبار ورزشی ، معرفی ورزش ها و تیم ها ، شخصیت های ورزشی
 18. عکس اینستاگرام

  برنامه ریزی درسی ، مقطع آموزش ابتدایی ، مقطع آموزش راهنمایی ، مقطع آموزش متوسطه ، مقطع پیش دانشگاهی ، مقطع آموزش فنی حرفه ای ، مقطع آموزش کاردانش
 19. فیلم اینستاگرام

  مقالات کار آفرینی و طرح کسب و کار ، مقالات عمومی ، درخواست مقالات ، مقالات علمی
 20. آموزش اینستاگرام

  رشته های فنی و مهندسی ، رشته های علوم تجربی ، رشته های علوم پایه و انسانی ، رشته های هنر ، معرفی رشته های دانشگاهی ، معرفی دانشگاه های ایران ، رشته های پزشکی ، رشته های زبان انگلیسی
 21. کانال مذهبی تلگرام

  اهل بیت و علما ، احکام ، مولتی مدیای مذهبی
 22. کانال خانواده تلگرام

  خانواده ، هنر در خانه
 23. کانال آشپزی تلگرام

  انواع شیرینی ، انواع دسر ، انواع غذا ها و طرز تهیه آن ها ، خورش ها ، سوپ و سالاد ، ساندویچ و پیتزا ، سس و ترشی
 24. کانال گردش و گردشگری تلگرام

  معرفی مکان های زیارتی ، معرفی مکان های تفریحی ، معرفی مکان های شگفت انگیز ، معرفی شهرها و کشورها
 25. سایر موضوعات تلگرام

  اخبار و مطالب گوناگون خبری ، معما ها و چیستان ها ، اخبار گوناگون اینترنتی ، صندلی داغ ، گفتگو با کاربران ، بازارچه خرید و فروش ، زباله دان
 26. کانال تست روانشناسی تلگرام

  تست هوش
 27. کانال روانشناسی ازدواج تلگرام

  نکات قبل از ازدواج ، نکات بعد از ازدواج
 28. کانال مشاوره جنسی تلگرام

  راهنمایی علمی جنسی
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.