1. بالاخره مسابقه کاربر برتر با جوایز ارزشمند برای فعالترین کاربران!
    هر ماه ربع سکه بهار آزادی و چندین فلش مموری به کاربران برتر به انتخاب شما!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به انجمن مسابقات و جوایز سر بزنید.
    رد اعلامیه

درد دل نوزاد شش ماهه

شروع موضوع توسط سمیرا جون در ‏6 ژوئیه 2013 در انجمن مطالب طنز آمیز

1. سمیرا جون

سمیرا جون کاربر تایید شده

اقای پدر! خواهشمندم اینقدر لب ولوچه ی غیرپاستوریزه و سار وسبیل سیخ سیخی اهار نشده تون رو به سروصورت حساس من نمالید!!
    خانوم مادر! جیغ زدن شما هنگام شناسایی اجسام داخل خانه توسط حس چشایی من نه تنها کمکی به رشد فکری من نمیکنه بلکه برای دبی شیر شما هم مضر است .
    لازم به ذکر است سوسک هم از اجسام داخل خانه است.
    پدر محترم هنگام دسچین کردن میوه از دادن من به بغل اصغر اقای سبزی فروش خودداری نمایید چشمهای تلسکوپی و گوشهای ماهواره ای و سبیل های دم الاغی اش مرا به یاد قرضهای شما می اندازد مخصوصا وقتی که چشمهای خود را گشاد کرده و با تکان دادن سرو لبهاش بول بول بول بول میکند.....زهر مار درد مرض کوفت الهی کف شامپو بره تو چشات شب خواب بد ببینی جیش کنی تو شلوارت!!!
    مادر محترم شصت پا وسیله ای است شخصی که اختیارشو دارم لطفا هرگاه سعی در خوردن شصت پای شما نمودم گیر بدهید.
    اقای پدر لطفا هنگام دعوا با مادر به جای پرت کردن قابلمه و ماهی تابه از چینی های داخل کابینت استفاده نمایید اکشن بودنه دعوا به همین چیزاست.
    خانم مادر از مصرف هله هوله خودداری فرمایید این عمل نه تنها برای شما مضر است بلکه موجب میشود که شیر شما بوی بچه سوسک مرده بدهد
    اقای پدر کودکان توانایی حفظ جیش خودرا ندارند واین توانایی هنگامی که شما شکم مرا پووووووووف میکنید به حداقل میرسد الان بگم بعدا شرمندتون نشم!!!!