1. فارس پاتوق پیشنهاد می کند موضوع زیر را دنبال کنید

  اوضاع کار کردن توی ژاپن و ایران
  رد اعلامیه

به خاطر اوشین نتوانستم هوش سیاه را ببینم

شروع موضوع توسط ♥azin baroon♥ در ‏8 ژوئیه 2013 در انجمن اخبار و مطالب گوناگون خبری تلگرام

 1. ♥azin baroon♥

  ♥azin baroon♥ امیردهداری کاربر تایید شده

  تاریخ عضویت:
  ‏4 آگوست 2012
  ارسال ها:
  11,393
  تشکر شده:
  4,869
  جنسیت:
  مرد
  احمدی مقدم با بیان اینکه در زمان انتخابات مردم تمرکز کمتری برای تماشای این سریال داشته و بیشتر به دنبال نقد و بررسی مناظرات انتخاباتی بودند و این سریال به خوبی دیده نشد ادامه داد: هوش سیاه 2 کار قابل توجهی است اما متاسفانه این سریال در بدترین سال مالی کشور کلید خورد و نیروی انتظامی با بدهی بالای 500 میلیارد چندان در حمایت مالی این سریال موفق نبود.

  عصر امروز دوشنبه 17 تیرماه جلسه تقدیر از عوامل هوش سیاه در فرماندهی کل نیروی انتظامی با حضور سردار احمدی مقدم، علی دارابی معاون سیما و عوامل مجموعه هوش سیاه برگزار شد.

  سردار احمدی مقدم فرمانده نیروی انتظامی با بیان این مطلب که برای تقدیر از عوامل مجموعه تلویزیون هوش سیاه دور هم جمع شده ایم گفت: متاسفانه زمان پخش این سریال برای من بدترین زمان ممکن بود چرا که کار اصلی نیرو انتظامی در این زمان تازه آغاز شده به خصوص که این سریال در فصل بهار و تابستان پخش شد از نظر من ساعت 22 بهترین زمان برای پخش این سریال بود اما من در این ساعت مجبور بودم که سریال اوشین همراه با خانواده ام ببینم.

  وی با اشاره به همزمانی پخش این سریال با زمان انتخابات بیان کرد: هر چند در زمان برگزاری انتخابات ما در اوج فعالیت کاری خود بودیم اما سعی کردم تا بخش های این سریال را تماشا کنم. همین جا از معاون سیما می خواهم تا فرصتی مناسب برای پخش مجدد این سریال فراهم کند ما به دوستان خود در صدا و سیما پیشنهادمان را برای زمان مناسب پخش مناسب این سریال اعلام کردیم اما مورد قبول دوستان قرار نگرفت.

  احمدی مقدم با بیان اینکه در زمان انتخابات مردم تمرکز کمتری برای تماشای این سریال داشته و بیشتر به دنبال نقد و بررسی مناظرات انتخاباتی بودند و این سریال به خوبی دیده نشد ادامه داد: هوش سیاه 2 کار قابل توجهی است اما متاسفانه این سریال در بدترین سال مالی کشور کلید خورد و نیروی انتظامی با بدهی بالای 500 میلیارد چندان در حمایت مالی این سریال موفق نبود.

  فرمانده نیروی انتظامی گفت: در آخرین قسمت این سریال نوشته شد ادامه دارد، من امیدوارم این سریال نیز به کار خود ادامه دهد چرا که هوش سیاه توانست مخاطبین بسیاری را جذب کند و حیف است که چنین سریالی در اوج میدان را ترک کند این سریال باید همچنان به کار خود ادامه دهد هر چند هوش سیاه از نظر تکنولوژی در بخشی از موارد ماورایی عمل کرد اما می توان آن را سریال قابل قبولی دانست.

  وی با اشاره به اینکه هوش سیاه 1 همزمان با شکل گیری پلیس ستا ساخته شد اظهار داشت: پلیس ستا در پایان سال دوم از فعالیت خود در کشف جرایم تا 70درصد موفق عمل کرد در ایران مردم دسترسی بالایی به اینترنت دارند و مجرمان جرمهای اینترنتی همه جوان و ناشناخته هستند ما در بخش جرایم اینترنتی با جرم اولی ها مواجهه هستیم که خوشبختانه سرعت نیروی پلیس در این زمینه هر روز افزایش پیدا می کند.

  احمدی مقدم با اشاره به اینکه پلیس تنها از مردم در برابر مجرمان حمایت می کند توضیح داد: در حوزه فیلم های پلیسی معمولا دو رویکرد در صدا و سیما مورد توجه قرار می گیرد اول اینکه در حوزه معرفی پلیس، پلیسی خلاق با فعالیتهای مبالغه شده عرضه می شود و یا فیلم صحنه های محدودی دارد اما در آن برای پلیس مطالبه سازی شده و پلیس را مجبور می کند که به سمتی خاص که همان به اوج رسیدن است حرکت کند که البته این مساله برای ما قابل قبول است.

  وی بیان کرد: هوش سیاه به خوبی توانست پلیس جمهوری اسلامی ایران را به تصویر کشد مقام معظم رهبری در جلسات خصوصی که با ما داشتند راجع به کاراکترسازی پلیس فرمودند: پلیس با ظاهری آراسته، خوشبیان، خوش سیما و قاطع در فیلمها باید به نظر بیاید این کارکتری است که من از پلیس در سینما و تلویزیون می پسندم.

  احمدی مقدم با اشاره به اینکه هوش سیاه کار بسیار زیبایی بود گفت: این سریال نیازمند اصلاحاتی است که باید به آن توجه شود، به عنوان مثال مردم تصور می کنند که پلیس بخش بین الملل به تنهایی می تواند در کشورهای دیگر دست به انجام عملیات بزند این در حالی است که پلیس بخش بین الملل تنها در ماموریتهای مشارکتی فعالیت دارد.

  وی تاکید کرد: امیدوارم نویسندگان و کارگردانان ما برای ساخت مجموعه های پلیسی از پرونده های نیروی انتظامی به عنوان سوژه فیلمهای خود استفاده کنند.

  ساخت یازده سریال پلیسی طی سه سال گذشته در سیما

  دارابی معاون سیما با اشاره به اینکه در دوران مدیریت من یعنی طی سه سال گذشته یازده سریال با مضمون پلیس ساخته شده است گفت: در طول 10 سال گذشته و در دوران مدیریت ضرغامی 20 سریال با مضمون پلیس ساخته شده که 11 تای آن در مدیریت من بوده است همچنین 110 عنوان تله فیلم ساخته شده که 40 تای آن طی سه سال گذشته ساخته شده است.

  وی با اشاره به اینکه ما در دوران جنگ نرم به سر می بریم گفت: این جنگ جنگ اعتقادات، باورها و ارزشهای دینی و فرهنگی است که تنها ابزار برای مقابله با آن رسانه ها و تبلیغات گسترده است. در بحث جنگ نرم قرارگاهی مرکزی در جبهه استکبار وجود دارد که باعث شده طی سالهای اخیر بیش از 20 بار شبکه های ایران قطع شود. ما در معرکه جنگ نرم هستیم و دشمنانمان با تمام توان خود تلاش کردند تا اعتقادات و ارزشهای جامعه ما را نشانه بگیرند. به همین دلیل باید از ارزشهای خود دفاع کنیم و پاسخگوی این حمله ها باشیم.

  معون سیما با اشاره به اینکه صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برای آینده برنامه ها و سوژه هایی از این دستگاه در برنامه های خود دارد گفت: تولیدات صداوسیما در طول فرماندهی سردار احمدی مقدم افزایش یافته است.

  دارابی گفت: هوش سیاه در شرایطی تولید شد که مشکلات جدی ای در رابطه مسائل مالی وجود داشت اما ما تمام تلاش خود را کردیم که این سریال را به سرانجام رسانیم.

  تلاش کردیم پلیسی هوشمند و فرزند زمانه را به تصویر کشیم

  سید مرتضی فاطمی تهیه کننده مجموعه هوش سیاه در ادامه این نشست گفت: تمامی عوامل هوش سیاه تلاش کردند تا احساس امنیت را به مردم منتقل کنند در این مجموعه بیش از 150 لوکیشن اصلی و 30 هزار هنرور استفاده شده است به عنوان مثال لوکیشن زندان 50 هزار متر مربع بوده که طراحی و ساخت آن در حد کارهای الف صدا و سیما است.

  وی ادامه داد: ساخت این سریال به این دلیل بود که پلیسی هوشمند، چابک و زیرک و فرزند زمانه را که از تکنولوژی روز دنیا عقب نیست به جامعه نشان دهیم، خوشبختانه رسانه ملی به خوبی تعهدات خود را انجام داده و توانست این سریال را در آستانه انتخابات به روی آنتن ببرد و باری را از روی دوش نیروی انتظامی بردارد. ساخت سریالهایی چون هوش سیاه تنها کار یک ارگان نبوده و همه باید در این زمینه فعالیت کنیم.

  عرصه هوش سیاه را ترک می کنم

  مسعود آب پرور کارگردان این مجموعه تلویزیونی در ادامه این نشست گفت: به گروه هوش سیاه تبریک می گویم که توانست بعد از سالها و درست در اوج شادی ملی مخاطبان را پای رسانه ملی بکشاند تا مردم دیگر به سمت شبکه های ماهواره ای کشیده نشوند.

  وی در ادامه با تشکر از اعتماد مسوولان برای ساخت این سریال گفت: دوست داشتم سکانس نهایی ساخت این سریال در دستان خودم باشد تا پیچ آخر آن را آن طور که می خواهم برانم، هوش سیاه یک محصول ملی است که حاصل تیز بینی و آینده نگری هنرمندان است.

  وی ادامه داد: هر چند بحث امنیت ملی و پرداخت به آن جزء وظایف من است اما عرصه تولید هوش سیاه را ترک کرده و در بخشهای دیگری فعالیت های خود را ادامه می دهم.

  وی بیان کرد هیچ گاه فراموش نمی کنم که در ابتدای پیش تولید هوش سیاه 2 برخی از دوستان در نیروی انتظامی گفتند که هوش سیاه فرزند پلیس ستاست.

  حسن اسلامی مهر مدیر سابق سیما فیلم خطاب به احمدی مقدم گفت: در کنار تولید هوش سیاه که در بخش برنامه های پلیس امنیت صدا و سیما بود مجموعه های چون پیدا و پنهان در حال پخش است همچنین صدا و سیما طرحهایی را با موضوعاتی چون پلیس و جوان، جرم اولی ها و جرم و مجرمین در دستور کار خود دارد تا بتواند توانایی پلیس را در حل مشکلات جامعه به خوبی تصویر کشد.

  سریال هوش سیاه نیز خود به تنهایی در بخش جنگ سایبری موفقیتهایی بسیاری را کشف کرد

  سعید منتظر المهدی معاون اجتماعی نیروی انتظامی اظهار داشت: شعار نیروی انتظامی سینمای درمانگر است سینمایی مدنظر است که توام با آموزه های دینی و اخلاقی باشد و قدرت ارائه تصویر مناسب از پلیس مقتدر و هوشمند اخلاق مدار و دیندار را داشته باشد. ارائه چنین تصویری نه تنها برای معرفی چهره پلیس به مردم است بلکه قدرت الگو سازی برای پرسنل نیروی انتظامی را خواهد داشت. به همین دلیل نیروی انتظامی از ساخت پروژه هایی چون هوش سیاه حمایت می کند.

  وی ادامه داد: هوش سیاه مخاطبان بسیاری را جذب کرده و استقبال مردم از این سریال نشان داد که درخشیده است.

  سردار احمدی مقدم در انتهای این نشست از تمامی عوامل این مجموعه از جمله مسعود آب پرور کارگردان، سید مرتضی فاطمی تهیه کننده، حسین یاری، امیر دلاوری، سودابه بیضایی و دیگر بازیگران این مجموعه همچنین زین العابدین مدیر شبکه 3 و حسن اسلامی مهر، مدیر سابق سیما فیلم تقدیر و تشکر کرد.​
   

  موضوعات مشابه

 1. کانال تلگرام

  اطلاعیه ها و اخبارهای فارس پاتوق ، مسابقات و جوایز
 2. گروه تلگرام

  کتاب مذهبی ، کتاب های درسی ، کتاب های علمی ، کتاب رمان
 3. برنامه تلگرام

  اپراتور ، نرم افزار های ارتباطی
 4. سرگرمی و تفریح تلگرام

  دانستنیهای جالب ، مرکز تخصصی ترول ، انواع فال ها و طالع بینی ها ، مطالب طنز آمیز ، اس ام اس و جوک
 5. آموزش تلگرام

  اخبار فارس پاتوق ، انتقادات و طرح های جدید فارس پاتوق ، نظر سنجی ، آموزش های لازم فارس پاتوق ، اطلاعیه های فارس پاتوق
 6. کانال موزیک تلگرام

  مداحی ایام فاطمیه ، مداحی ماه محرم ، موزیک های ایرانی ، موزیک های شاد ، آهنگ های خارجی ، آهنگ های پیشواز ایرانسل ، آهنگ های پیشواز همراه اول ، آهنگ های رومانتیک ، مداحی ، آهنگ های سنتی
 7. اخبار تلگرام

  اخبار حوادث ، اخبار جهان ، اخبار ورزشی ، اخبار پزشکی ، اخبار سیاسی - اقتصادی ، اخبار فرهنگی - هنری ، اخبار علمی
 8. مد و زیبایی تلگرام

  مدل لباس دخترانه ، مدل لباس زنانه ، مدل لباس پسرانه ، مدل لباس مردانه ، مدل لباس ، مدل لباس جدید ، مدل عینک ، مدل مو ، مدل ناخن ، عکس مدل
 9. کانال عکس تلگرام

  عکس های خنده دار ، عکس های بازیکنان ، عکس های ترسناک ، عکس های طبیعت ، عکس های حیوانات ، عکس های حوادث ، تصاویر عاشقانه ، تصاویر کارتونی ، عکس های اتومبیل ، تصاویر هنرمندان ، تصاویر کودکان ، عکس های متفرقه
 10. کانال فیلم تلگرام

  اپراتور همراه اول ، اپراتور ایرانسل ، اپراتور رایتل
 11. تبلیغات تلگرام و اینستاگرام

  آگهی های استخدام دولتی ، آگهی های استخدام غیر دولتی ، سوالات و پاسخ های آزمون های استخدامی
 12. کانالهای ادبی تلگرام

  تاریخ ، شعر و ادبیات ، نامه نگاری و انواع نامه ها
 13. گروه چت تلگرام

  ابزار های وبلاگ ، سئو و بهینه سازی وب سایت ، سیستم های مدیریت محتوا ، قالب های وبلاگ ، ابزار های وب سایت ، قالب های وب سایت ، معرفی وبلاگ و وب سایت های مفید ، کسب و کار در اینترنت ، کسب درآمد بدون اینترنت
 14. بهترین کانال های تلگرام

  هوا و فضا ، دانش و فن آوری در پزشکی ، دانش و فناوری در کامپیوتر ، دانش و فناوری در موبایل ، دانش و فناوری در وب سایت ها ، جنگ افزار ، تکنولوژی های روز
 15. نرم افزار اینستاگرام

  سیستم عامل ها ، لپ تاپ و تبلت ، نرم افزار ها ، سخت افزار ها ، بازی های کامپیوتری
 16. کانال پزشکی و سلامت تلگرام

  روانشناسی ، تغذیه ، بهداشت ، بیماری ها و روش درمان
 17. بهترین پیج اینستاگرام

  اخبار ورزشی ، معرفی ورزش ها و تیم ها ، شخصیت های ورزشی
 18. عکس اینستاگرام

  برنامه ریزی درسی ، مقطع آموزش ابتدایی ، مقطع آموزش راهنمایی ، مقطع آموزش متوسطه ، مقطع پیش دانشگاهی ، مقطع آموزش فنی حرفه ای ، مقطع آموزش کاردانش
 19. فیلم اینستاگرام

  مقالات کار آفرینی و طرح کسب و کار ، مقالات عمومی ، درخواست مقالات ، مقالات علمی
 20. آموزش اینستاگرام

  رشته های فنی و مهندسی ، رشته های علوم تجربی ، رشته های علوم پایه و انسانی ، رشته های هنر ، معرفی رشته های دانشگاهی ، معرفی دانشگاه های ایران ، رشته های پزشکی ، رشته های زبان انگلیسی
 21. کانال مذهبی تلگرام

  اهل بیت و علما ، احکام ، مولتی مدیای مذهبی
 22. کانال خانواده تلگرام

  خانواده ، هنر در خانه
 23. کانال آشپزی تلگرام

  انواع شیرینی ، انواع دسر ، انواع غذا ها و طرز تهیه آن ها ، خورش ها ، سوپ و سالاد ، ساندویچ و پیتزا ، سس و ترشی
 24. کانال گردش و گردشگری تلگرام

  معرفی مکان های زیارتی ، معرفی مکان های تفریحی ، معرفی مکان های شگفت انگیز ، معرفی شهرها و کشورها
 25. سایر موضوعات تلگرام

  اخبار و مطالب گوناگون خبری ، معما ها و چیستان ها ، اخبار گوناگون اینترنتی ، صندلی داغ ، گفتگو با کاربران ، بازارچه خرید و فروش ، زباله دان
 26. کانال تست روانشناسی تلگرام

  تست هوش
 27. کانال روانشناسی ازدواج تلگرام

  نکات قبل از ازدواج ، نکات بعد از ازدواج
 28. کانال مشاوره جنسی تلگرام

  راهنمایی علمی جنسی
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.