1. انجمن های فارس پاتوق
  مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.
  رد اعلامیه

سوپر استارهای اهل خانه و خانواده + عکس

شروع موضوع توسط baranbahar در ‏10 ژوئیه 2013 در انجمن اخبار و مطالب گوناگون خبری تلگرام

 1. baranbahar

  baranbahar ♥♥♥♥♥ عضو تیم مدیریت مدیریت ارشد

  تاریخ عضویت:
  ‏6 ژانویه 2013
  ارسال ها:
  18,925
  تشکر شده:
  17,497
  جنسیت:
  زن
  سوپراستار های اهل خانه و خانواده

  موضوع گزارش را هم اینطوری در نظر گرفته که اگر کسی بخواهد فرزندش را برای ساعت یا روزی به یکی از این مشاهیر بسپرد چه کسی مطمئن تر است و اخلاق و رفتار بهتری به عنوان بزرگ خانواده را دارد.
  aportal.vatandownload.com_uploads_admin_1392_04_18_4_fa84190894.jpg
  ژوئی استعداد ذاتی در خوانندگی دارد، هر چند که هم خانه های او در سریال «دختر تازه» عقیده ای خلافش را دارند، اما به طور یقین کودک شما با صدای او سرگرم می شود و به هیچ عنوان بهانه شما را نمی گیرد. او انرژی بی نهایتی دارد و برای چند روز متوالی بدون هیچ شکایتی از فرزند شما مراقبت می کند.
  aportal.vatandownload.com_uploads_admin_1392_04_18_4_7c65e53cbb.jpg
  به طور ناخودآگاه فکر می کنیم که بچه های او همیشه در حیاط و پارک در حال دویدن هستند و یک نفس فریاد می کشند؛ او هم هیچ اهمیتی به این قضیه نمی دهد اما واقعیت عکس این است. خوب است بدانید هیچ بچه ای با وجود کاراکتری به نام هیو جکمن هیچ وقت حوصله اش سر نمی رود و سراغ مادرش را نمی گیرد. او خوب آواز می خواند، می رقصد و خلاصه اینکه اجازه نمی دهد هیچ کودکی با حضور او حوصله اش سر برود، او یکی از بهترین گزینه ها برای نگهداری از بچه ها است.
  aportal.vatandownload.com_uploads_admin_1392_04_18_4_a22e4a0da9.jpg
  جورج کلونی تمام شرایط برای نگهداری از فرزند شما را دارد، یکی از ویژگی اصلی، دلقک بودن ذاتی او است. همین نکته ما را برای سپردن بچه به او ترغیب می کند. خیالتان راحت باشد که بچه تان را دست آدم مناسبی سپرده اید.
  aportal.vatandownload.com_uploads_admin_1392_04_18_4_c3839fdee1.jpg
  خیلی ها با دیدن چهره جدی او تصور می کنند او رابطه خوبی با فرزندانش ندارد، اما خب او نمونه کامل یک مری پایینز است. تمام همسایه های او این نکته را تایید کرده اند که او بازیگری است که بهترین رابطه را با بچه ها دارد و به نظر آنها لوییس، پسر او خوشبخت ترین فرزند آمریکا است.
  aportal.vatandownload.com_uploads_admin_1392_04_18_4_290b3b9c6c.jpg
  بسیاری از منتقدان سلطنتی از دیدن رابطه خوب او با بچه ها شگفت زده شده اند. آنها از دیدن تمام کارهایی که او و ویلیام برای یونیسف انجام دادند، غافلگیر شدند و اصلا انتظار چنین برخورد صمیمانه ای را از این دو نداشتند. نکته ویژه در مورد کیت: به احتمال زیاد اگر او را به عنوان پرستار بچه تان انتخاب کنید، در زمانی که شما نباشید، او هر چیزی که بچه بخواهد به او می دهد.
  aportal.vatandownload.com_uploads_admin_1392_04_18_4_3fbfe46432.jpg
  گوئینت پالترو
  همه منتقدان گوئینت را دوست دارند، اما خب از این جهت نمی توانیم به او اعتماد کنیم. او کسی نیست که بتوان به او اعتماد کرد، چرا که تنها به فکر خودش است و دوست دارد در هر جایی که هست خوش بگذراند؛ به طور قطع بچه شما نمی تواند برای شام استیک بخورد و صبحش را با بستنی شروع کند. خب گوئینت این طور است او حاضر نیست به هیچ عنوان برنامه غذایی اش را تغییر دهد!
  aportal.vatandownload.com_uploads_admin_1392_04_18_4_48ef1b8cc7.jpg
  هر چند که او چند سال پیش اعلام کرد که قصد دارد مادر شود و فکر می کند که بتواند این نقش را به خوبی ایفا کند، اما به طور یقین کسی نیست که شما بتوانید به او اعتماد کنید. تمام المان های ظاهری او فریاد می زند که پرستار بچه مناسبی برای شما نیست.
  aportal.vatandownload.com_uploads_admin_1392_04_18_4_b9adbc7dbb.jpg
  گارنر که سابقه بازی در سریال «الیاس» و فیلم «زندگی عجیب تیموتی گرین» مادر سه بچه است، پس به خوبی می داند که چطور باید از آنها مراقبت کند. او فقط ظاهر یک مادر نمونه را ندارد، بلکه در واقع یک مادر نمونه هست، برخورد او با بچه ها عالی است، همیشه یک وسیله در کیفش پیدا می شود که بتواند با آن سر بچه ها را گرم کند و مهمتر از همه هیچ بچه ای با حضور او گرسنگی را حس نمی کند!
  aportal.vatandownload.com_uploads_admin_1392_04_18_4_468ced5fe3.jpg
  ستاره سریال «دفتر» یک مادر تمام عیار است، هر چند که او فرصت نگهداری از بچه های شما را ندارد اما بهترین انتخاب برای شما است. او شوخ طبیعی ذاتی دارد و در هر برخوردی صادق است، حتی اگر به نفع او نباشد. او کسی است که شما به دنبالش هستید اما نمی توانید او را استخدام کنید.
   

  موضوعات مشابه

XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.