1. بالاخره صندلی داغ برای کاربران ، این ماه برگذار شد!
    صندلی داغ آبان ماه ۹۵ رو هلیا با نام کاربری ( haleya ) مهمان این برنامس!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به صندلی داغ در موضوعات آزاد سر بزنید.
    رد اعلامیه

این دختر جوان در یک سال فقط یک لباس پوشید + عکس

شروع موضوع توسط ღღfatemehღღ در ‏16 ژوئیه 2013 در انجمن اخبار و مطالب گوناگون خبری

1. ღღfatemehღღ

ღღfatemehღღ ♥♀ҒдТЄщЭЧ♀♥ برترین کاربر انجمن کاربر پر تلاش ( طلایی) کاربر تایید شده

یک زن یک لباس را به مدت یکسال مداوم پوشید . او قصد خودش رو از این عمل، یک تجربه جدید در سبک زندگی و یک اعتراض فرهنگی بیان کرده .به گزارش پارس ناز خانم کریستی پاولد رمان شناس و معلم, با وجود داشتن 22 لباس در کمدش اما در طول یک سال اخیر فقط از یک دست لباس استفاده کرده.

همچنین وی در این مورد میگوید: منظورم از این کار این بود که متوجه بشم لباس و مد چه مفهومی در زندگی من داره و لباس و ظاهر در زندگی و عواطف ما چه تاثیری میگذاره . من می خواهم با این کارم ثابت کنم نظراتی که دنیای fashion به ما تحمیل می کنه رو قبول ندارم .

awww.parsnaz.ir_upload_52_0.329707001340103303_parsnaz_ir.jpg

البته این ایده خیلی جدید نبوده. Alex Martin یک لباس قهوه ای رو در سال 2005-2006 مداوم پوشیده و همینطور Sheena Matheiken هم دست به همین اقدام زده . البته ایشون ازین لباس 2 تا خریدن که بشور و بپوش عوض اش کنن. یکی از اتفاقات جالبی که برای خانم پاول اتفاق افتاده ، این بوده که کاسه سوپ بر می گرده رو لباسش و وقتی حسابی می شورش لباس حدود 8 سانتی متر آب میره . طوری که لباس اش به جای پیراهن یک بلوز بلند به نظر میاد .