1. بالاخره مسابقه کاربر برتر با جوایز ارزشمند برای فعالترین کاربران!
    هر ماه ربع سکه بهار آزادی و چندین فلش مموری به کاربران برتر به انتخاب شما!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به انجمن مسابقات و جوایز سر بزنید.
    رد اعلامیه

محمدي: شماره يک پرسپوليس منم

شروع موضوع توسط nima66 در ‏19 ژوئیه 2013 در انجمن اخبار ورزشی

1. nima66

nima66 کاربر تایید شده

دروازه‌بان تيم فوتبال پرسپوليس گفت: درباره حضور حقيقي در آينده حرف مي‌زنم اما شماره يک پرسپوليس متعلق به من است.
    00945247.jpg

رضا محمدي در خصوص مذاکره مجدد ذوب‌آهني‌ها با وي براي پيوستن به اين تيم اظهار داشت: من در جريان قانون نيستم که آيا در حال حاضر هم مي‌توانم تيم خودم را عوض کنم يا خير اما هنوز ذوب‌آهني‌ها با من در تماس هستند تا من به اين تيم بپيوندم.

به نقل از فارس، وي افزود: نه با دايي صحبت کردم نه در جريان قانون هستم. انشاء‌الله در روزهاي آينده سعي مي‌کنم اين موضوع را پيگيري کنم تا ببينيم تکليفم چه مي‌شود.

محمدي در خصوص حضور عليرضا حقيقي در پرسپوليس نيز گفت: اکنون درباره ايشان حرفي نمي‌زنم چون درست نيست.

وي در پاسخ به سؤال ديگري که آيا شماره يک را به او مي‌دهي يا خير گفت: شماره يک پرسپوليس متعلق به من است و من آن را مي‌پوشم. حرف ديگري ندارم.

محمدي در خصوص عملکرد پرسپوليس در دو بازي دوستانه گذشته گفت: بايد قبول کنيم برگزاري بازي دوستانه براي رفع نقاط ضعف يک تيم است. شايد دايي نمي‌خواست دست خود را براي تيم‌ها رو کند اما مطمئن باشيد در بازي‌هاي رسمي ما بسيار جدي‌تر بازي خواهيم کرد و به اين سادگي نتايج را به حريفان واگذار نمي‌کنيم. کار خيلي سختي مقابل تراکتور‌سازي داريم اما بايد از ورزشگاه آزادي دست پر بيرون بياييم.