1. بالاخره مسابقه کاربر برتر با جوایز ارزشمند برای فعالترین کاربران!
    هر ماه ربع سکه بهار آزادی و چندین فلش مموری به کاربران برتر به انتخاب شما!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به انجمن مسابقات و جوایز سر بزنید.
    رد اعلامیه

به دليل مسائل غيرفني ازپرسپوليس خط خوردم

شروع موضوع توسط nima66 در ‏20 ژوئیه 2013 در انجمن اخبار ورزشی

1. nima66

nima66 کاربر تایید شده

هافبک فصل گذشته پرسپوليس مي گويد به دليل مسائل غيرفني از اين تيم کنار گذاشته شد.

عادل کلاه کج درباره حضورش در استقلال خوزستان، اظهار کرد: بعد از جرياناتي که با پرسپوليس پيش آمد و من تا روز آخر منتظر ماندم ببينم که وضعيت پرسپوليس چه مي‌شود، به استقلال آمدم. آقاي رويانيان دوست داشت من در پرسپوليس بمانم، اما اين مساله تا روز آخر محقق نشد و من هم براي اين که زمان را از دست ندهم به اين تيم آمدم. حضور در استان خودم و کار با همشهريان و کادر فني مجرب لذت بخش است و ان‌شاءالله سال خوبي در پيش‌رو داشته باشم.

به گزارش ايسنا،او در ادامه و در پاسخ به اين سوال که چه جرياناتي مانع از حضور او در پرسپوليس شد؟ اظهار کرد: دليل کنار گذاشتن من فني نبود. موضوعاتي پيش مي‌آيد که گاهي اوقات انسان با شنيدنش ديوانه مي‌شود. مثلا يک شب يک نفر زنگ مي‌زد که بيا به فلان جا برويم و اگر شما نمي‌رفتيد زير آب شما را مي‌زدند. متاسفانه هزاران دروغ و کلک سوار مي‌کردند و زيرآب آدم را مي‌زدند. اگر يکسري موضوعات را بگويم عده‌اي از فوتبال کنار مي‌روند و خداحافظي مي‌کنند. من نه اهل مهماني هاي شبانه هستم و نه کارهاي ديگر. زوري که نيست، متاسفانه عده‌اي وقتي مي ديدند من به اين مکان‌ها نمي‌رفتم زير آب من را زدند.

هافبک فصل گذشته پرسپوليس در ادامه تصريح کرد: يکي از اين افراد از بازيکنان قديمي پرسپوليس بود و من براي او خيلي متاسفم. من پرسپوليس را دوست داشتم و هواداران اين تيم را هميشه روي چشمانم مي‌گذارم. اما امسال خيلي انگيزه دارم و خيلي از مسائل را اثبات مي‌کنم. مدتي از بدنسازي دور بوده‌ام، اما با کمک کادر فني شروع موفقي در تيم استقلال خوزستان خواهم داشت.

هافبک استقلال خوزستان، در پايان با ابراز اميدواري براي حضور در تيم ملي، بيان کرد: من همه فکر و ذکرم حضور موفق در استقلال است و اگر در آنجا خوب باشم به طور قطع کارلوس کي‌روش من را مي‌بيند و به تيم ملي فرا مي خواند. مي‌خواهم از مسافران برزيل باشم و اميدوارم که اين اتفاق بيفتد.