1. بالاخره مسابقه کاربر برتر با جوایز ارزشمند برای فعالترین کاربران!
    هر ماه ربع سکه بهار آزادی و چندین فلش مموری به کاربران برتر به انتخاب شما!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به انجمن مسابقات و جوایز سر بزنید.
    رد اعلامیه

استقلال خيلي کامل‌تر از فصل گذشته است

شروع موضوع توسط nima66 در ‏20 ژوئیه 2013 در انجمن اخبار ورزشی

1. nima66

nima66 کاربر تایید شده

عضو جديد هيات مديره استقلال ضمن تمجيد از بازيکنان اين تيم درباره انتصابش به عنوان عضو هيات مديره مي گويد مشکل اصلي استقلال مساله مالي است و بايد اين مساله حل شود.

منصور پورحيدري درباره انتصابش به عنوان يکي از اعضاي هيات مديره استقلال، گفت: واقعا نمي‌دانم اين مساله از کجا نشات گرفته، چندي پيش شنيده بودم که شايد من به عنوان يک عضو هيات مديره استقلال انتخاب شوم،‌ يعني به شخصه هيچ صحبتي در اين باره نداشتم، ولي خبردار شدم که به عنوان عضو هيات مديره استقلال انتخاب شده‌ام. به هر حال اتفاقي است که افتاده و کاري هم نمي‌توان کرد.

به گزارش ايسنا،او در ادامه افزود: به هر حال تا مشکلات مالي حل نشود، آمدن من و امثال من فرقي ندارد. مساله اصلي مشکل مالي است که بايد حل شود.

مدير فني استقلال در پاسخ به سوالي درباره پيوستن نکونام و تيموريان به استقلال، اظهار کرد: من قبلا هم گفته بودم که هواداران نگران استقلال هستند. خدا را شکر مشکلات برطرف شد و اين دو به استقلال آمدند. آندو بحث پيشنهاد خارجي‌اش مطرح بود، اما اعتقاد دارم که حضور او در استقلال براي تيم ملي هم مثمرثمرتر است. جدا از بحث هماهنگي تيم‌هاي قطري قطعا نمي گذاشتند آندو به راحتي به اردوي تيم ملي بيايد. درباره جواد هم اختلاف نظر بود که خدا را شکر حل شد. نبايد مساله زياد کش پيدا مي‌کرد. الحمدالله با تلاش‌هاي انجام شده مساله او هم حل شد و نکونام در خدمت استقلال و تيم ملي خواهد بود.

پورحيدري در پاسخ به اين سوال که استقلال اين فصل را نسبت به سال گذشته چگونه ارزيابي مي‌کند؟ بيان کرد: تقريبا تيم بسته شده است. اگر خارجي‌هايي که با ديدن فيلم‌هايشان انتخاب ‌کرده‌ايم همان‌ها باشند که فکر مي‌کنيم، اعتقاد دارم که تيم ما در حال حاضر خيلي کامل‌تر از سال گذشته است.

او در پاسخ به اين سوال که بازي استقلال و گسترش فولاد را چه طور ارزيابي مي‌کند و آيا براي شروع کار گسترش فولاد مي‌تواند حريف سرسختي باشد؟ گفت: درست است که اين تيم در دسته اول حضور داشته، اما تمريناتش را خيلي زود آغاز کرده و از انگيزه بسيار خوبي برخوردار است. من فکر نمي‌کنم بازي ساده‌اي داشته باشيم، چرا که شرايط استقلال هم هنوز به آن وضعيت ايده‌آل و مطلوب نرسيده است. با اين حال فکر مي‌کنم که استقلال از همان روز اول بايد براي امتياز گيري به ميدان برود و اين امر جز هماهنگ شدن سريع بازيکنان ممکن نيست. از سويي خارجي‌هاي استقلال بايد آنقدر قابليت داشته باشند که در ليگ آسيا عصاي دست استقلال شوند.

پورحيدري در پايان در مورد شرايط نيکبخت واحدي بيان کرد: او در حال تلاش است و تصميم گرفته به خودش و استقلال کمک کند. او اگر همين گونه پيش برود حتما به ما کمک خواهد کرد،‌ چرا که بازي‌هاي زيادي در فصل پيش‌رو داريم و قطعا به او فرصت بازي کردن خواهد رسيد. اميدوارم بتواند مثمرثمر باشد. من اعتقاد دارم که بازيکنان فعلي استقلال از توانايي بالايي برخوردارند و همين امر چشم انداز روشني را به ما مي‌دهد