1. فارس پاتوق پیشنهاد می کند موضوع زیر را دنبال کنید

  بدترین ضربه های دنیا
  رد اعلامیه

عباسي:رويانيان برکنار نشد که برگردد

شروع موضوع توسط nima66 در ‏20 ژوئیه 2013 در انجمن اخبار ورزشی

 1. nima66

  nima66 کاربر تایید شده

  تاریخ عضویت:
  ‏9 ژوئن 2013
  ارسال ها:
  207
  تشکر شده:
  376
  جنسیت:
  مرد
  وزير ورزش و جوانان عملکرد دو سال گذشته ورزش را طلايي خواند و گفت : به نوبه خود وظيفه دارم از تلاش خانواده بزرگ ورزش در دستيابي به اين موفقيت هاي سترگ تشکر و قدرداني کنم .

  [​IMG]
  به نقل از سايت وزارت ورزش و جوانان ، محمد عباسي که عصر جمعه در برنامه 7 گام شبکه خبر حاضر شده بود تا پاسخگوي عملکرد دو ساله مسووليت خود در وزارت ورزش و جوانان باشد ، با تبريک ماه رمضان و آرزوي قبولي طاعات مردم خوب کشور ، تشکيل وزارت ورزش و جوانان را اولين تجربه در جمهوري اسلامي ايران خواند و گفت : قطعا يکي از مسائل مورد توجه در اين عرصه ،هم سنخ نبودن وظايف دو سازمان گذشته است که بطور طبيعي در اين دوره نيز نمود خاص خود را داشت . اين درست که جوانان به صورت عام به ورزش پرداخته و مخاطب اين حوزه هستند ، اما در سطح کشور بسياري از موضوعات جوانان مثل اشتغال و مسکن هم وجود دارد که صرفا به وزارت ورزش و جوانان بر نمي گردد و وزارتخانه ها و سازمان هاي ديگري بطور مشخص ، چنين وظايفي را بر عهده دارند و بطور طبيعي نيز در قبال وظايف شان پاسخگو هستند .

  وي با تاکيد بر اينکه اگر انتظارها و توقعات شفاف شود ، ساختار فعلي ، ساختار خوبي است ، تصريح کرد : هر چند در دوره قبلي که ورزش و جوانان به صورت دو سازمان اداره شده و روسايشان بعنوان معاونان رييس جمهوري ، از موضع رييس دولت نيز حمايت مي شدند ، اما با ادغام اين دو سازمان و تشکيل وزارت ورزش و جوانان ، وزير در جلسات هيات دولت حق راي دارد و مي تواند با هماهنگي هاي لازم ، بخشي از مسائل مربوط به جوزه جوانان را نيز از طريق ديگر وزارتخانه ها و سازمان ها مورد پيگيري قرار دهد .

  عباسي با اشاره به موفقيت هاي سترگ ورزشي بدست آمده در دو سال اخير ، دستيابي بدان ها را در وهله نخست مرهون الطاف الهي دانست و افزود : در وهله بعد نيز مجموعه برنامه ريزيها و حمايت هايي صورت گرفت تا تيم ها و ورزشکاران سرافراز کشورمان در عرصه بازيهاي المپيک و پارالمپيک لندن و رقابت هاي جهاني ، موفقيت هايي ماندگار را نصيب ايران اسلامي نمايند.

  وي با تاکيد بر اينکه مساعي تمام بخش ها در حصول به اين موفقيت ها تاثيرگذار بوده است ، نقش تجربه و عملکرد گذشتگان را در نيل به اين پيروزي ها قابل توجه دانست و گفت : بطور مسلم تجربه را نمي توان وابسته به يک دوره خاص دانست . ورزش عرصه سيالي است که هر برنامه ريزي و حرکتي در آن ما را به آينده اتصال مي دهد و بطور مسلم مدير هوشمند ، مديري است که بتواند از همه تجارب استفاده کرده و حاصل برنامه ريزيها را به فرجامي نيک برساند .

  وزير ورزش و جوانان از دو سال اخير ورزش بعنوان دوره طلايي ورزش ايران در عرصه رقابت هاي بين المللي و جهاني نام برد که نمونه آن کمتر ديده شده است .وي افزود : نتايج بدست آمده در المپيک و پارالمپيک لندن موضوعي نيست که بتوان از کنار آنها به سادگي عبور کرد يا همينطور فروغ قابل توجه تيم هاي فوتبال و واليبال ايران در راهيابي به رقابت هاي جام جهاني و درخشش در ليگ جهاني که به همراه خود به شور و غرور ملي دامن زد که جا دارد در اينجا از همه تلاشگران عرصه خدمت و خدمت رساني در جامعه ورزش تقدير کنم .

  در ادامه اين برنامه و وقتي گزارشي از روند کارهاي صورت گرفته در دوره مديريت دو ساله دکتر محمد عباسي پخش شد که طي آن مربيان ، قهرمانان و کارشناسان حوزه ورزش ، به عملکرد وزير ورزش و جوانان نمره قبولي دادند ، وزير از اين بابت ابراز تشکر کرد و گفت: خداي بزرگ را از اين بابت شاکرم و بطور مسلم به خود مي بالم که طي اين دو سال موفق شده ايم با همدلي و وفاق جامعه بزرگ ورزش ، قدم هاي رو به جلويي را در جهت اعتلاي بيشتر ورزش برداريم .

  وي در عين حال تماشاگر و هوادار ورزش را سرمايه بزرگي براي تيم ها و قهرمانان ورزشي ايران دانست که نمونه آن در دنيا وجود ندارد . عباسي در اين زمينه تصريح کرد : بديهي است که همه در قبال اين هواداران مسووليم و بايد شرايطي را فراهم کنيم تا آنان با حضور در ورزشگاهها تسهيلات بهتري دريافت داشته و بي دغدغه به تماشاي بازيها بنشينند . از اين منظر در حال حاضر فروش اينترنتي و الکترونيکي بليت ها مورد توجه قرار گرفته تا با بهاي لازم به تماشاگران ، آنان با تهيه بليت اينترنتي ، بي دغدغه در ورزشگاهها و سالن ها حاضر شده و از قبل نيز جايشان مشخص باشد . البته در اين زمينه نياز به فرهنگ سازي بيشتري داريم تا با عبور از شرايط سنتي گذشته و دستيابي به استانداردهاي شناخته شده ، بتوانيم سرويس دهي مناسب و قابل قبولي را به سرمايه هاي راستين ورزش در محيط ورزشگاهها داشته باشيم .

  وزير ورزش و جوانان با اشاره به دو و نيم برابر شدن زير ساخت هاي ورزش کشور ، ميزان سرانه ورزشي موجود در سطح کشور را 60 سانتيمتر به ازاء هر نفر دانست که از استانداردها فاصله دارد و بايد با تخصيص بودجه لازم براي دو ، سه هزار ميليارد تومان فضاي نيمه کاره ورزشي موجود در بودجه کشور ، شرايطي فراهم شود تا ورزش ايران هر چه سريع تر به استاندارد هاي سرانه ورزشي براي هر فرد در سطح کشور دست يابد . البته طي اين سالها حرکت هاي بزرگي در زمينه ساخت و ساز در سطح کشور صورت گرفته که در جاي خود کار ارزشمندي به حساب آمده و جاي بسي تقدير دارد .

  وي با اشاره به اينکه وزارت ورزش و جوانان با تمام قدرت در فاصله موجود تا پايان دولت دهم مي کوشد تا پروژه هاي ورزشي نيمه تمام را آماده بهره برداري نمايد ، ابراز اميدواري کرد که ورزشگاه نقش جهان اصفهان که جزو ، طرح هاي مهر ماندگار به حساب مي آيد ، امسال به بهره برداري برسد .

  وزير ورزش و جوانان با اشاره به تبيين سند راهبردي ورزش و جوانان بر اساس سند چشم انداز توسعه کشور ، گفت : مي خواهيم در هر دو زمينه ورزش و جوانان ، کشور نخست در سطح منطقه باشيم که اين مساله با توجه به سرمايه هاي انساني که در اختيار داريم، قابل حصول و دسترسي است .

  عباسي با اشاره به اينکه در اين دوره کمترين تغييرات مديريتي را در سطح روساي فدراسيون ها شاهد بوده ايم ، گفت : به هر حال ما در جهت جهش و نظم بيشتر در سطح عملکرد فدراسيون ها ، تلاش کرديم کمترين تغييرات را داشته باشيم که خوشبختانه اين تغييرات محدود نيز با موفقيت در المپيک همراه شد .نمونه اش نيز کشتي که موفق شد در المپيک لندن ، موفقيتي تاريخي را به نام خود ثبت کند .

  وي در عين حال موضوع تعليق را ساختگي خواند و گفت : متاسفانه عده اي به عوض آنکه منافع ملي ورزش را در همه حال مورد توجه داشته باشند ، تلاش کردند که با حاشيه سازي و دامن زدن به مسائلي که حقيقت نداشت ، مجامع بين المللي ورزش را روي مسايل ورزش ايران حساس کنند که بطور طبيعي اين حرکت هاي ايذايي ، تبعاتي را نيز براي ورزش ايران به همراه داشت و اجازه نداد که ما در فرصت زماني موجود انتخابات کميته ملي المپيک و مجامع فدراسيون ها را برگزار کنيم .

  عباسي با تاکيد بر اينکه اساسنامه کميته ملي المپيک هيچ مشکلي نداشته است ، از اين نکته ابراز تاسف کرد که 7 ، 8 ماه مجمع انتخابات کميته ملي المپيک به تعويق افتاد و در عين حال گفت : البته مسوولان کميته ملي المپيک بايد در اين زمينه پاسخگوي عملکرد خود باشند که چرا اجازه دادند عده اي با حاشيه سازي و جو سازي و انتقال يک سري مسائل به خارج ، روند انتخابات را از مسير طبيعي خود خارج کنند . البته وزارت ورزش و جوانان ضمن رصد تمام امور ، در اين زمينه با آرامش ا مسائل را مديريت کرد تا امور ورزش ايران زمين نمانده و ورزش با استحکام بيشتري ، به نتايج درخشان خود تداوم بخشد . اينکه عده اي بخواهند موفقيت ها را ناديده بگيرند و آب به آسياب دشمنان اين مرز و بوم بريزند ، به هيچوجه پذيرفتني نيست و ما بايد با وحدت و همدلي اجازه ندهيم ، حاشيه سازان به اهداف پليد خود دست يابند .  محمد عباسي همچنين با تاکيد بر اينکه همه باشگاهها در سطح کشور مورد حمايت وزارت ورزش و جوانان هستند ، گفت : در شرايطي که اکثر باشگاهها دولتي هستند ، دو باشگاه مورد توجه و اقبال مردمي استقلال و پرسپوليس ، وابسته به وزارت ورزش و جوانان هستند که چون به صورت شرکتي اداره مي شوند ، ما تلاش کرده ايم با انتخاب هيات مديره اي متشکل از افراد ورزشي ، سياسي و اقتصادي ، زمينه اي را فراهم آوريم تا تمشيت امور دو باشگاه به بهترين شکل به اجرا در آيد. طبيعي است اگر در اين زمينه نياز به تغييري ديده ايم در جهت مديريت بهتر امور ، آن را مورد توجه قرار داده ايم .

  وي برکناري محمد رويانيان از مدير عاملي باشگاه پرسپوليس را از اساس رد کرد و گفت : آقاي رويانيان اصلا برکنار نشد که الان برگشته باشند . همانطور که آگاهيد ايشان اعلام کردند که ماموريت شان از سوي سازمان مربوطه تمديد نشده است که طبيعي بود در چنين شرايطي وزارت ورزش به دنبال اين باشد که از طريق معاون ورزشي خود ، گزينه هاي صاحب صلاحيت در اين مورد را دعوت کرده و با آنان راجع به قبول مسووليت صحبت هاي اوليه را انجام دهد . طبيعي است که تا طرف مربوطه موافقت نکند ، حکمي زده نخواهد شد و چنين بود که چهارشنبه گذشته به اين نتيجه رسيديم که با رفع مشکل آقاي رويانيان براي ادامه خدمت در باشگاه پرسپوليس ، ايشان به کارشان در سمت مدير عاملي ادامه دهند.به هر حال ما با تمام قدرت از دو باشگاه استقلال و پرسپوليس حمايت مي کنيم و هواداران نيز نگران هيچ مساله اي نباشند و ما همچنان مسايل را دنبال مي کنيم تا اين دو باشگاه به شرايط خوبي از ثبات مديريتي دست يابند . ضمن اينکه در همين جا وظيفه خود مي دانم از تمام کساني که در مجموعه هيات مديره دو باشگاه کار کردند و در حال حاضر نيستند ، قدرداني کنم .

  وزير ورزش و جوانان همچنين با اشاره به اينکه در اين دوره تلاش شد در سريع ترين زمان ممکن و در حين مسابقات جوايز و پاداش هاي مناسبي به قهرمانان افتخارآفرين پرداخت شود ، گفت : هر چند اين مساله تاکنون سابقه نداشته ، اما بنده و همکارانم در وزارت ورزش و همراهي دولت و رييس جمهور محترم ، به اين نتيجه رسيديم که افتخارآفرينان فوتبال و واليبال را مورد تشويق قرار دهيم که بر اين اساس مبلغ 50 ميليون تومان به اعضاي هر يک از اين تيم ها پرداخت شد . البته ورزشکاران در ديدارهاي مستقيمي که با رييس جمهور و اعضاي هيات دولت داشتند ، خواسته هاي ديگري نيز داشتند که آنها نيز با موافقت رييس جمهور در حال انجام است .

  وي تصريح کرد : البته ما هر سال طي برنامه اي خاص از تمام مدال آوران و افتخارآفرينان ورزش تقدير و قدرداني خواهيم کرد که نام هيچ افتخارآوري از قلم نيافتد.

  عباسي در پايان صحبت هاي خود با اشاره به اينکه دغدغه هاي جامعه ورزش در همه حال بايد گفته شده و مورد پيگيري قرار گيرد ، گفت : هر چند در اين دوره، نتايج درخشاني براي ورزش ايران رقم خورد ، اما استمرار اين نتايج نيز از اهميت بسياري برخوردار است که بايد در جهت نيل به اين اهداف ، با اختصاص بودجه لازم، توسعه زير ساخت ها را با شدت و قوت بيشتري دنبال کنيم تا جوانان مستعد ايران با برخورداري از امکانات بهتر ، قله هاي ورزش دنيا را زير گام هاي استوار خود به تسخير درآورند . در اينجا بايد تاکيد کنم که ما در همه حال بايد منافع ملي ورزش را مورد توجه قرار داده و خودمان را محق بدانيم نه اينکه مجامع جهاني را محق بدانيم . آن هم در شرايطي که ساختار ورزش ايران دولتي است و نمي توان اين ساختار را با ساختار ورزش ديگر کشورها همسان و همرديف ديد
   

  موضوعات مشابه

 1. کانال تلگرام

  اطلاعیه ها و اخبارهای فارس پاتوق ، مسابقات و جوایز
 2. گروه تلگرام

  کتاب مذهبی ، کتاب های درسی ، کتاب های علمی ، کتاب رمان
 3. برنامه تلگرام

  اپراتور ، نرم افزار های ارتباطی
 4. سرگرمی و تفریح تلگرام

  دانستنیهای جالب ، مرکز تخصصی ترول ، انواع فال ها و طالع بینی ها ، مطالب طنز آمیز ، اس ام اس و جوک
 5. آموزش تلگرام

  اخبار فارس پاتوق ، انتقادات و طرح های جدید فارس پاتوق ، نظر سنجی ، آموزش های لازم فارس پاتوق ، اطلاعیه های فارس پاتوق
 6. کانال موزیک تلگرام

  مداحی ایام فاطمیه ، مداحی ماه محرم ، موزیک های ایرانی ، موزیک های شاد ، آهنگ های خارجی ، آهنگ های پیشواز ایرانسل ، آهنگ های پیشواز همراه اول ، آهنگ های رومانتیک ، مداحی ، آهنگ های سنتی
 7. اخبار تلگرام

  اخبار حوادث ، اخبار جهان ، اخبار ورزشی ، اخبار پزشکی ، اخبار سیاسی - اقتصادی ، اخبار فرهنگی - هنری ، اخبار علمی
 8. مد و زیبایی تلگرام

  مدل لباس دخترانه ، مدل لباس زنانه ، مدل لباس پسرانه ، مدل لباس مردانه ، مدل لباس ، مدل لباس جدید ، مدل عینک ، مدل مو ، مدل ناخن ، عکس مدل
 9. کانال عکس تلگرام

  عکس های خنده دار ، عکس های بازیکنان ، عکس های ترسناک ، عکس های طبیعت ، عکس های حیوانات ، عکس های حوادث ، تصاویر عاشقانه ، تصاویر کارتونی ، عکس های اتومبیل ، تصاویر هنرمندان ، تصاویر کودکان ، عکس های متفرقه
 10. کانال فیلم تلگرام

  اپراتور همراه اول ، اپراتور ایرانسل ، اپراتور رایتل
 11. تبلیغات تلگرام و اینستاگرام

  آگهی های استخدام دولتی ، آگهی های استخدام غیر دولتی ، سوالات و پاسخ های آزمون های استخدامی
 12. کانالهای ادبی تلگرام

  تاریخ ، شعر و ادبیات ، نامه نگاری و انواع نامه ها
 13. گروه چت تلگرام

  ابزار های وبلاگ ، سئو و بهینه سازی وب سایت ، سیستم های مدیریت محتوا ، قالب های وبلاگ ، ابزار های وب سایت ، قالب های وب سایت ، معرفی وبلاگ و وب سایت های مفید ، کسب و کار در اینترنت ، کسب درآمد بدون اینترنت
 14. بهترین کانال های تلگرام

  هوا و فضا ، دانش و فن آوری در پزشکی ، دانش و فناوری در کامپیوتر ، دانش و فناوری در موبایل ، دانش و فناوری در وب سایت ها ، جنگ افزار ، تکنولوژی های روز
 15. نرم افزار اینستاگرام

  سیستم عامل ها ، لپ تاپ و تبلت ، نرم افزار ها ، سخت افزار ها ، بازی های کامپیوتری
 16. کانال پزشکی و سلامت تلگرام

  روانشناسی ، تغذیه ، بهداشت ، بیماری ها و روش درمان
 17. بهترین پیج اینستاگرام

  اخبار ورزشی ، معرفی ورزش ها و تیم ها ، شخصیت های ورزشی
 18. عکس اینستاگرام

  برنامه ریزی درسی ، مقطع آموزش ابتدایی ، مقطع آموزش راهنمایی ، مقطع آموزش متوسطه ، مقطع پیش دانشگاهی ، مقطع آموزش فنی حرفه ای ، مقطع آموزش کاردانش
 19. فیلم اینستاگرام

  مقالات کار آفرینی و طرح کسب و کار ، مقالات عمومی ، درخواست مقالات ، مقالات علمی
 20. آموزش اینستاگرام

  رشته های فنی و مهندسی ، رشته های علوم تجربی ، رشته های علوم پایه و انسانی ، رشته های هنر ، معرفی رشته های دانشگاهی ، معرفی دانشگاه های ایران ، رشته های پزشکی ، رشته های زبان انگلیسی
 21. کانال مذهبی تلگرام

  اهل بیت و علما ، احکام ، مولتی مدیای مذهبی
 22. کانال خانواده تلگرام

  خانواده ، هنر در خانه
 23. کانال آشپزی تلگرام

  انواع شیرینی ، انواع دسر ، انواع غذا ها و طرز تهیه آن ها ، خورش ها ، سوپ و سالاد ، ساندویچ و پیتزا ، سس و ترشی
 24. کانال گردش و گردشگری تلگرام

  معرفی مکان های زیارتی ، معرفی مکان های تفریحی ، معرفی مکان های شگفت انگیز ، معرفی شهرها و کشورها
 25. سایر موضوعات تلگرام

  اخبار و مطالب گوناگون خبری ، معما ها و چیستان ها ، اخبار گوناگون اینترنتی ، صندلی داغ ، گفتگو با کاربران ، بازارچه خرید و فروش ، زباله دان
 26. کانال تست روانشناسی تلگرام

  تست هوش
 27. کانال روانشناسی ازدواج تلگرام

  نکات قبل از ازدواج ، نکات بعد از ازدواج
 28. کانال مشاوره جنسی تلگرام

  راهنمایی علمی جنسی
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.