1. بالاخره صندلی داغ برای کاربران ، این ماه برگذار شد!
    صندلی داغ آبان ماه ۹۵ رو هلیا با نام کاربری ( haleya ) مهمان این برنامس!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به صندلی داغ در موضوعات آزاد سر بزنید.
    رد اعلامیه

گوارديولا: بايد طوري بازي کنيم که قهرمان شويم

شروع موضوع توسط nima66 در ‏22 ژوئیه 2013 در انجمن اخبار ورزشی

1. nima66

nima66 کاربر تایید شده

سرمربي بايرن مونيخ پس از قهرماني در جام تلکام تاکيد کرد تيمش بايد طوري بازي کند که قهرمان شود

جوزپه گوارديولا که به تازگي هدايت بايرن مونيخ را به دست گرفته، با اين تيم نتيجه‌هاي خوبي مي‌گيرد.

به گزارش فارس، او در جام تلکام به همراه اين تيم با حساب پنج بر يک بورسيا مونشن گلادباخ را از پيش رو برداشت تا جام سنتي پيش فصل را از آن خود کند.

فرانک ريبري 17، فيليپ لام 23، تياگو آلکانتارا 26 آرين روبن 41 و توماس مولر 60 براي بايرن و لوک دي يانگ در دقيقه 30 براي مونشن گلادباخ گل زدند.

گفتني است قهرمان اروپا در ديدار نيمه نهايي اين جام، چهار بر صفر هامبورگ را مغلوب کرده بود.

گوارديولا در مورد اين ديدار گفت: بازيکناني حرفه‌اي در اختيار دارم و در باشگاه بزرگي هستم. همه بازيکنان بايد تصميم‌هايي که من مي‌گيرم را بپذيرند. من به همين دليل به بايرن آمدم. همه بازيکنان در طول فصل جاري به ميدان خواهند رفت ولي تصميم گيري در اين زمينه به عهده من و همکارانم است. فصلي طولاني در پيش داريم که هر اتفاقي ممکن است در آن رخ دهد. مي‌دانم که بوندسليگا، ليگي بسيار قوي است که بايد در آن همه حواسمان روي فوتبال متمرکز باشد.

وي در ادامه عنوان کرد: بورسيا دورتموند و گلادباخ به همراه باير لورکوزن تيم‌هاي بزرگي هستند. بايد به شکلي بازي کنيم که دوباره در بوندسليگا قهرمان شويم. اينها همه ديدارهاي غير رسمي ‌ما بودند. شنبه هفته آينده نخستين ديدار رسمي ما است. بايد بهترين باشيم.