1. بالاخره صندلی داغ برای کاربران ، این ماه برگذار شد!
    صندلی داغ آبان ماه ۹۵ رو هلیا با نام کاربری ( haleya ) مهمان این برنامس!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به صندلی داغ در موضوعات آزاد سر بزنید.
    رد اعلامیه

دیروز شیطان را دیدم

شروع موضوع توسط arvia در ‏28 ژوئیه 2013 در انجمن جملات و اشعار کوتاه

1. arvia

arvia برترین کاربر انجمن کاربر پر تلاش ( طلایی)

دیروز شیطان را دیدمدر حوالی میدان بساطش را پهن کرده بود ؛فریب می فروخت!!مردم دورش جمع شده بودند،هیاهو میکردند،هول میدادند و بیشتر میخواستندتوی بساطش همه چیز بود : غرور،حرص،دروغ،جنایت و...هرکس چیزی می خریدو در ازایش چیزی می دادبعضی ها تکه ای از قلبشان را میدادندو بعضی پاره ای از روحشان رابعضی ها ایمانشان را میدادندو بعضی آزادگیشان راشیطان میخندیدو دهانش بوی گند جهنم میداد،حالم را به هم میزد،انگار ذهنم را خواندموذیانه خندید و گفت :من کاری با کسی ندارمفقط گوشه ای بساطم را پهن کرده ام و آرام نجوا میکنمنه قیلوقال میکنم و نه کسی را مجبور میکنم چیزی از من بخردمی بینی! آدم ها خودشان دور من جمع شده اندآن وقت سرش را نزدیکتر آورد و گفت:البته تو با اینها فرق میکنیتو زیرکی و مومن،زیرکی و ایمان آدم را نجات می دهداینها ساده اند و گرسنه،در ازای هرچیز فریب میخورندساعتها کنار بساطش نشستم تا اینکه چشمم به جعبه ی عبادت افتاد ک لابه لای چیز دیگر بوددور از چشم شیطان آنرا برداشتم و توی جیبم گذاشتمبا خود گفتم:بگذار یکبارم که شده کسی چیزی را از شیطان بدزددبه خانه آمدم و در کوچک جعبه ی عبادت را باز کردمتوی آن اما جز غرور چیزی نبودجعبه عبادت از دستم افتاد و غرور توی اتاق ریختفریب خورده بودم،فریبدستم را روی قلبم گذاشتم ، نبود!فهمیدم ک آنرا کنار بساط شیطان جاگذاشتمتمام راه دویدم،تمام را لعنتش کردم،تمام راه خدا خدا کردممیخواستم عبادت دروغی اش را توی سرش بکوبم و قلبم را پس بگیرمبه میدان رسیدم،شیطان اما نبودآنوقت نشستم و های های گریه کردم،اشک هایم ک تمام شدبلند شدم تا بی دلی ام را با خود ببرمک صدایی شنیدم....صدای قلبم راو همانجا بی اختیار ب سجده افتادم و زمین را بوسیدمبه شکرانه قلبی ک پیدا شده بود.