1. فارس پاتوق پیشنهاد می کند موضوع زیر را دنبال کنید

  لایی خوردن ستارگان اسپانیایی از ایرانی ها
  رد اعلامیه

فال امروز

شروع موضوع توسط baranbahar در ‏29 ژوئیه 2013 در انجمن انواع فال ها و طالع بینی ها

 1. baranbahar

  baranbahar ♥♥♥♥♥ عضو تیم مدیریت مدیریت ارشد

  تاریخ عضویت:
  ‏6 ژانویه 2013
  ارسال ها:
  18,925
  تشکر شده:
  17,502
  جنسیت:
  زن
  فال رورزانه
  فـال روزانه 1392/05/07
  فال روزانه متولدین فروردین  از افکاری که در چند روز گذشته داشته اید استفاده عملی نمایید. مرزهای خود را وسیعتر کنید و از دانایی تان برای افراد دور و برتان استفاده کنید. امروز روز عمل است. به دلتان رجوع کنید و با نقشه جلو بروید. ما اغلب فکر می کنیم دل هایمان نرم و مهربان و آسیب پذیر است. امروز باید فکر کنید دلتان قوی، سخت و ماجراجو است. امروز هر اتفاقی ممکن است در رابطه شما بیفتد و اگر فکر کرده اید که امروز روزی معمولی است و زمانی برای رویاپردازی وجود ندارد اشتباه می کنید. فردی که برایتان یک دوست معمولی بود خیلی بیشتر از اینها می شود و این برایتان یک سورپرایز بزرگ است، مطمئن باشید. امروز در محل کار از میانبر زدن نترسید. رویکرد آهسته و پیوسته شما را عقب نگه می دارد. سرعت خود را زیاد کنید و دنبال راه های دیگری برای پیشروی باشید. بازده کلی شما پتانسیل افزایش را دارد.

  فال روزانه متولدین اردیبهشت

  امروز روز مهمی برای تماس های ارزشمند است. شما شما گفتگوهای سریع و پرشوری دارید که از آنها چیزهای زیادی یاد می گیرید. شما هر دو طرف قضیه را می بینید. مشکل اینجاست که این به تردد و عدم تعهد منجر می شود. مسیری را انتخاب کنید و به آن پابند باشید. وقتی در محیطی اجتماعی هستید یا در میان جمعیتی قرار می گیرید، رویداد غیرمنتظره ای رخ می دهد. شاید سخنرانی کنید یا در منزلتان مهمانی بگیرید. شما احساس می کنید که نیاز دارید از محدودیت های معمول آزاد شوید و احتیاط را کنار بگذارید. چه در رابطه ای باشید و چه نباشید، فرد خاصی در زندگی تان پیدا می شود. چرخه جدیدی از خوش شانسی در زندگی شما آغاز می شود. در سه هفته آینده، باید نگاهتان به فرصت هایی که در دنیای حرفه ای پیش می آید باشد. اگر شغلی دارید که از آن راضی نیستید، زمان آن رسیده که به دنبال شغل جدیدی باشید.

  فال روزانه متولدین خرداد  برایتان سخت است که امروز زمام امور را بدست بگیرید. تمرکز شما بر این است که بدون یافتن راه حلی از مسئله ای به مسئله دیگری بپرید. امروز روز یافتن راه حل نیست. بهتر است پژوهش کنید و سوال بپرسید و اطلاعات جمع کنید. راه های ارتباطی را باز نگه دارید و کسی را برای گرفتن جواب معطل نکنید. باید فعال باشید تا موفق شوید. امروز روزی پر از تأثیرات متفاوت است و برایتان نویدهایی دارد. حس می کنید بعضی چیزها در حیات عشقی شما کمی پیچیده شده اند و یک حوزه خاص می درخشد. با صحبت کردن در مورد ایده های عجیب و تازه و تقسیم کردن چیزهای باارزش تان است که پیوند محکمی می توانید ایجاد کنید. مهارت تازه ای یاد بگیرید. کاتالوگ آموزشکده ها و برنامه های درسی آموزشگاه ها را در منطقه خود گیر بیاورید و کلاسی را بگذرانید که قبلاً آن را تجربه نکرده بودید. مهارتی که امروز کسب می کنید بعداً به دردتان می خورد.
  فال روزانه متولدین تیر


  امروز با مخالفت شدیدی روبرو می شوید. کسی می خواهد وارد قلبتان شود. در واقع این پیامی است که به شما در مورد مسائل جمعی تذکر می دهد. به چشم انداز بزرگتر دقت کنید زیرا در آن است که می توانید جنبه های دیگر مسئله را نیز ببینید. قبل از گرفتن تصمیمات مهم، در مورد مسائل با دیگران حرف بزنید. زمانی برای شروع و زمانی برای پایان وجود دارد. پایان امروز می تواند کاتالیزوری برای شروعی جدید باشد. شاید این برخورد دشوار باشد و در ابتدای راه علاقه شما پلاتونیک به نظر برسد، ولی به تدریج پیوندی بین شما بوجود می آید. حس می کنید که مدتهاست یکدیگر را می شناسید، در حالیکه تازه با هم آشنا شده اید. در محل کار باید خلاقیت داشته باشید. از کنار گذاشتن واقعیت و نگاهی به احتمالات دیگر انداختن و در نظر گرفتن آنها نترسید. اگر بتوانید رویکرد نوآورانه تری در پیش بگیرید، موفقیت و شکوفایی از آن شما خواهد شد.
  فال روزانه متولدین مرداد  امروز بر اساس غرایزتان عمل کنید تا اشتباه نکنید. شما باید کنترل کردن و تفکر منطقی را کنار بگذارید. بگذارید باد شما را به هر سویی که می خواهد ببرد. احساسات خود را بررسی کنید و تأثیر آن بر دیگران را ببینید. امروز تحکیم برنامه ها و نقشه ها سخت می شود. بهتر است گزینه های جدید را بررسی کنید و یادداشت هایتان را با دیگران مقایسه کنید. خودتان را درگیر یک طرز فکر نکنید. شخصیت عالی شما توجه زیادی را به خود جلب می کند. امروز مدل لباس پوشیدن شما هر طور باشد، ولی حال و هوای شما افراد زیادی را به خود جذب می کند. اگر در رابطه ای دائمی هستید، ممکن است امروز غافلگیر شوید. دوست دارید روال را بشکنید و کمی برای خودتان تنها باشید. شما از با خودتان تنها بودن واقعاً لذت می برید. کاری انجام دهید که دوست دارید. امروز فردی سعی می کند شما را قانع کند که روش جدیدی اتخاذ کنید. اولین واکنش شما این است که با آن مخالفت کنید و با روش قدیمی خودتان کار کنید. مراقب باشید که نتیجه شتابزده ای نگیرید. چیزهای جدید را در نظر داشته باشید تا پاداش آن را بگیرید.
  فال روزانه متولدین شهریور


  امروز شما قطعه گمشده ای که در هر موقعیتی افراد به آن نیاز دارند را دارید. در موقعیت های اجتماعی سر صحبت را باز کنید و جذابیت خود را بیشتر کنید. شما توانایی تأثیرگذاری بر روی همه را دارید. زودتر از همیشه از خواب بیدار شوید و با پیاده روی سریعتر از معمول گردش خون بدنتان را بیشتر کنید. اگر مجرد هستید و دنبال عشق می گردید، باید انتظار داشته باشید که به نحوی اسرارآمیز به سراغتان بیاید. شما در جلسه ای مذهبی یا هنگام عیادت از دوستی در بیمارستان، بسیار مجذوب یک فرد می شوید. این می تواند شروع مرحله جدیدی در زندگی شما باشد. کمی زمان می برد تا همه چیز درست شود، ولی شما در مسیر درستی هستید. به افرادی بپیوندید که دیدگاه هایی مشابه با دیدگاه های شما دارند. با هم کار کنید. تلاش مشترک شما خیلی بیشتر از مجموع تلاش های تک تک شما نتیجه می دهد.

  فال روزانه متولدین مهر  امروز همه دوست دارند زیاد حرف بزنند، و از احساسات خود اجتناب می کنند. عواطف خود را کنار بگذارید و اجازه دهید ذهنتان و فکرتان کنترل را به عهده بگیرد. به مسائل رسیدگی کنید و مطمئن شوید که عواطف شما با اطلاعاتی که دریافت می کنید تداخل ندارند. اگر در روابط خود صداقت پیشه نکنید مسائل مبهم می شوند. از تأثیر حرف هایی که می زنید آگاه باشید. شما معمولاً از روابط خوشایند با مردم لذت می برید و دوست دارید که با همه ارتباط داشته باشید. شما مؤدبانه با احساسات دیگران برخورد می کنید. بعضی اوقات چیزهایی بطور ناگهانی اتفاق می افتند و شما ممکن است آماده باشید یا نباشید. باید در لحظه اقدام کنید و اگر رمانس به سراغتان آمد لبخند زیبایی به لب داشته باشید. روحیه شورشی شما امروز بر شما غلبه می کند. شما احساس نیاز شدیدی به آزادی بیشتر در محل کارتان می کنید. قدم هایی بردارید تا پیشرفت کنید و عقب نشینی نکنید.
  فال روزانه متولدین آبان  امروز باید بتوانید احساسات خود را از دیدگاه متفاوتی ارزیابی کنید. از این فرصت برای اقدام کردن بر اساس آنچه کشف می کنید استفاده کنید. باید کارهای شما منظم باشد و شتابزده و در واکنش به مانورهای عجولانه دیگران عمل نکنید. اگر قبل از هر اقدامی خوب فکر کنید از نتایجی که بدست می آورید شگفت زده خواهید شد. شما معمولاً دوست دارید که کارها را آرام آرام انجام دهید و راهی برای رشد عشق واقعی پیدا کنید. ولی امروز با زمان کمی که برای آماده کردن خود دارید بی دفاع می شوید. توانایی معمول شما برای کنترل اوضاع وجود ندارد. باید بداهه پردازی کنید. یکبار هم که شده کوتاه بیایید و از روال موجود لذت ببرید. روابط شما با دیگران در محل کار امروز دچار تنش می شود. به نظر می رسد که کسی از شما دوری می کند. ولی اینچنین نیست. حقیقت این است که او باید کمی فاصله بگیرد تا قضیه موجود حل بشود.

  فال روزانه متولدین آذر  اگر امروز در مورد فرد دیگری حرف می زنید، چیزی نگویید که او را ناراحت کند. غیبت نقل و نبات جمع شده است، ولی هیچ بهانه ای برای پیوستن به آنها پذیرفته نیست. یادتان باشد که آنچه شما می گویید تأثیر بیشتری بر اطرافیانتان دارد. احتمالاً حرف های شما به گوش هایی می رسد که اصلاً فکرش را نمی کنید. امروز عشق برای شما ماجرا می شود و وعده های زیادی برایتان دارد. اگر می خواهید امروز در زندگی تان رمانس بیافرینید، باید آماده جسارت باشید. از بالیدن به دستاوردها و حرف زدن در مورد استعدادهایتان نترسید. این چیزی است که شما را به دنیای جدیدی می راند و احتمالاً فردی را می یابید که عاشقش می شوید. زمان آن نیست که انرژی خود را با اطرافتان تطبیق دهید. امروز روزی است که باید موفق تر باشید و از جمعیت دور بایستید و به دیگران ثابت کنید که شما استعدادی منحصر بفرد دارید. خودتان باشید.


  فال روزانه متولدین دی  در روزی مثل امروز عمل کردن بسیار مهم می شود. به خودتان مطمئن باشید و بر اساس غرایز خود عمل کنید. شما اغلب مشاوره خوبی از اطرافیان خود می گیرید. یادتان باشد که برای گرفتن بهترین راهنمایی ها و مشورت ها به دیگران رجوع کنید. در مورد همه چیز حرف بزنید و سپس عمل کنید. شک و تردید عواقب منفی دارد. شما هر اطلاعاتی که بخواهید بدست می آورید. شما قلباً انسانی سنتی هستید و این رفتار و منش را وفاداری می دانید، شما ارزش های غیرعادی هم دارید که در بعضی مواقع رو می آیند. جنبه غیرمتعارف شماست که باعث می شود اقدامی غیرنرمال انجام دهید. شما امروز آزادتر هستید در حالیکه همیشه فاصله را رعایت می کنید. سورپرایزی واقعی در انتظار شماست. باید موضع خود را در محل کار حفظ کنید. زمان آن نیست که عقب نشینی کنید و بگذارید که دیگران برای شما تصمیم بگیرند. قوی و مصمم باشید.
  فال روزانه متولدین بهمن  امروز ممکن است در مورد مسیر خود گیج شده باشید و تمرکز نداشته باشید. ظاهر مبهوت شما به دیگران اطمینان نمی دهد که آیا می توانید تصمیم خوبی بگیرید یا خیر. حس نکنید که مجبورید در این موقعیت بد بمانید. زمان آن رسیده که همه چیز را رها کنید و محدودیت هایی که دیگر به دردتان نمی خورند کنار بگذارید. از دور از عادات قدیمی احساس خوبی داشته باشید. زندگی می تواند سرگرم کننده هم باشد، به خصوص در روزی مثل امروز که دوست های جدید وارد زندگی شما می شوند. شما با رویدادهای ناگهانی و غیرمنتظره ناآشنا نیستید، پس از آنها لذت ببرید. اگر شما رابطه ای رمانتیک دارید، پس آماده کمی فاصله باشید که این البته شما را بعداً به هم نزدیکتر می کند. شما به کمی تنهایی نیاز دارید تا از با هم بودن قدردانی کنید. جنبه لجوج و کله شق شما امروز با تمام قدرت سراغتان می آید. باید این را بدانید تا وقتیکه به سراغتان آمد بدانید چه کار کنید. رویهم رفته رویکرد قوی می تواند امروز برای شما و اطرافیان شما خوب و پرفایده باشد.
  فال روزانه متولدین اسفند  امروز حتماً باید بیرون بروید و نوازش باد را روی صورت خود حس کنید. با طبیعت ارتباط برقرار کنید و با عناصر چهارگانه آشنا شوید. نفس های عمیق بکشید و ریه های خود را پر از انرژی زندگی کنید. خودتان را روی قله کوهی مجسم کنید که به آبهای اقیانوس می نگرید. آگاهی خود را بالا ببرید تا چیزی از زیر نظرتان رد نشود. ذهنتان را باز نگه دارید و نسبت به ماجراهای تازه آماده باشید. امروز باید در زندگی رمانتیک خود آماده از دست دادن یا بردن یک چیز یا یک فرد باشید. غافلگیری عنصر مهم امروز است که می تواند شروعی جدید برایتان بیاورد. شاید شما و عشقتان بالاخره بتوانید قدر هم را بدانید. اگر بحثی پیش آمد، بعداً آشتی می کنید. ذهن شما در محل کار به روی ایده جدیدی باز می شود. قوه تجسم و تخیل خود را ترغیب کنید تا احتمالات دیگری برایتان آشکار شوند و به صداهای منفی باف گوش ندهید. باید فراتر از نرم های معمول بیندیشید.
   

  موضوعات مشابه

  sahar joooon از این پست تشکر کرده است.
 1. کانال تلگرام

  اطلاعیه ها و اخبارهای فارس پاتوق ، مسابقات و جوایز
 2. گروه تلگرام

  کتاب مذهبی ، کتاب های درسی ، کتاب های علمی ، کتاب رمان
 3. برنامه تلگرام

  اپراتور ، نرم افزار های ارتباطی
 4. سرگرمی و تفریح تلگرام

  دانستنیهای جالب ، مرکز تخصصی ترول ، انواع فال ها و طالع بینی ها ، مطالب طنز آمیز ، اس ام اس و جوک
 5. آموزش تلگرام

  اخبار فارس پاتوق ، انتقادات و طرح های جدید فارس پاتوق ، نظر سنجی ، آموزش های لازم فارس پاتوق ، اطلاعیه های فارس پاتوق
 6. کانال موزیک تلگرام

  مداحی ایام فاطمیه ، مداحی ماه محرم ، موزیک های ایرانی ، موزیک های شاد ، آهنگ های خارجی ، آهنگ های پیشواز ایرانسل ، آهنگ های پیشواز همراه اول ، آهنگ های رومانتیک ، مداحی ، آهنگ های سنتی
 7. اخبار تلگرام

  اخبار حوادث ، اخبار جهان ، اخبار ورزشی ، اخبار پزشکی ، اخبار سیاسی - اقتصادی ، اخبار فرهنگی - هنری ، اخبار علمی
 8. مد و زیبایی تلگرام

  مدل لباس دخترانه ، مدل لباس زنانه ، مدل لباس پسرانه ، مدل لباس مردانه ، مدل لباس ، مدل لباس جدید ، مدل عینک ، مدل مو ، مدل ناخن ، عکس مدل
 9. کانال عکس تلگرام

  عکس های خنده دار ، عکس های بازیکنان ، عکس های ترسناک ، عکس های طبیعت ، عکس های حیوانات ، عکس های حوادث ، تصاویر عاشقانه ، تصاویر کارتونی ، عکس های اتومبیل ، تصاویر هنرمندان ، تصاویر کودکان ، عکس های متفرقه
 10. کانال فیلم تلگرام

  اپراتور همراه اول ، اپراتور ایرانسل ، اپراتور رایتل
 11. تبلیغات تلگرام و اینستاگرام

  آگهی های استخدام دولتی ، آگهی های استخدام غیر دولتی ، سوالات و پاسخ های آزمون های استخدامی
 12. کانالهای ادبی تلگرام

  تاریخ ، شعر و ادبیات ، نامه نگاری و انواع نامه ها
 13. گروه چت تلگرام

  ابزار های وبلاگ ، سئو و بهینه سازی وب سایت ، سیستم های مدیریت محتوا ، قالب های وبلاگ ، ابزار های وب سایت ، قالب های وب سایت ، معرفی وبلاگ و وب سایت های مفید ، کسب و کار در اینترنت ، کسب درآمد بدون اینترنت
 14. بهترین کانال های تلگرام

  هوا و فضا ، دانش و فن آوری در پزشکی ، دانش و فناوری در کامپیوتر ، دانش و فناوری در موبایل ، دانش و فناوری در وب سایت ها ، جنگ افزار ، تکنولوژی های روز
 15. نرم افزار اینستاگرام

  سیستم عامل ها ، لپ تاپ و تبلت ، نرم افزار ها ، سخت افزار ها ، بازی های کامپیوتری
 16. کانال پزشکی و سلامت تلگرام

  روانشناسی ، تغذیه ، بهداشت ، بیماری ها و روش درمان
 17. بهترین پیج اینستاگرام

  اخبار ورزشی ، معرفی ورزش ها و تیم ها ، شخصیت های ورزشی
 18. عکس اینستاگرام

  برنامه ریزی درسی ، مقطع آموزش ابتدایی ، مقطع آموزش راهنمایی ، مقطع آموزش متوسطه ، مقطع پیش دانشگاهی ، مقطع آموزش فنی حرفه ای ، مقطع آموزش کاردانش
 19. فیلم اینستاگرام

  مقالات کار آفرینی و طرح کسب و کار ، مقالات عمومی ، درخواست مقالات ، مقالات علمی
 20. آموزش اینستاگرام

  رشته های فنی و مهندسی ، رشته های علوم تجربی ، رشته های علوم پایه و انسانی ، رشته های هنر ، معرفی رشته های دانشگاهی ، معرفی دانشگاه های ایران ، رشته های پزشکی ، رشته های زبان انگلیسی
 21. کانال مذهبی تلگرام

  اهل بیت و علما ، احکام ، مولتی مدیای مذهبی
 22. کانال خانواده تلگرام

  خانواده ، هنر در خانه
 23. کانال آشپزی تلگرام

  انواع شیرینی ، انواع دسر ، انواع غذا ها و طرز تهیه آن ها ، خورش ها ، سوپ و سالاد ، ساندویچ و پیتزا ، سس و ترشی
 24. کانال گردش و گردشگری تلگرام

  معرفی مکان های زیارتی ، معرفی مکان های تفریحی ، معرفی مکان های شگفت انگیز ، معرفی شهرها و کشورها
 25. سایر موضوعات تلگرام

  اخبار و مطالب گوناگون خبری ، معما ها و چیستان ها ، اخبار گوناگون اینترنتی ، صندلی داغ ، گفتگو با کاربران ، بازارچه خرید و فروش ، زباله دان
 26. کانال تست روانشناسی تلگرام

  تست هوش
 27. کانال روانشناسی ازدواج تلگرام

  نکات قبل از ازدواج ، نکات بعد از ازدواج
 28. کانال مشاوره جنسی تلگرام

  راهنمایی علمی جنسی
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.