1. بالاخره صندلی داغ برای کاربران ، این ماه برگذار شد!
    صندلی داغ آبان ماه ۹۵ رو هلیا با نام کاربری ( haleya ) مهمان این برنامس!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به صندلی داغ در موضوعات آزاد سر بزنید.
    رد اعلامیه

اقدام عجیب این زن برای پیرتر شدن + عکس

شروع موضوع توسط baranbahar در ‏31 ژوئیه 2013 در انجمن اخبار و مطالب گوناگون خبری

1. baranbahar

baranbahar ♥♥♥♥♥ عضو تیم مدیریت مدیریت ارشد

اقدام عجیب این خانوم برای اینکه پیرتر شود

خانم “آن بولتون” ۴۷ ساله هیچ نشانه ای از بالا رفتن سن ندارد و همین مسئله در زندگی شخصی اش باعث به وجود آمدن مشکلات فراوانی شده است به طوریکه او آرزو میکند مسن تر از آنچه اکنون هست باشد.
    aberooztarinha.com_wp_content_uploads_2013_07_52.056.jpg

او میگوید این زیبایی و جوان ماندن باعث برهم خوردن ازدواجش شد و همچنین طی اتفاق مشابه او دو بار دچار شکست عشقی شد و حتی دوستانش نیز به این دلیل که جوان ماندن او برای شوهران آنها جذاب به نظر میرسید او را ترک کرده اند . پسر بزرگش به این دلیل که همیشه مادرش با دوست دختر او اشتباه گرفته میشد و مجبور بود برای همه توضیح دهد تصمیم گرفت دیگر با او جایی نرود و همین امر باعث تنهایی بیش از اندازه خانم بولتون شده است.
    aberooztarinha.com_wp_content_uploads_2013_07_63.65.jpg
    aberooztarinha.com_wp_content_uploads_2013_07_54045.jpg

او توضیح میدهد همسر اولش به دلیل اینکه او جوان مانده و زیبا به نظر می رسد توجه مردان جوان را به خود جلب میکرد بعد از ۱۵ سال زندگی مشترک از او جدا شد ، بعد از او وی دوبار به دلیل مشابهی در رابطه عشقی اش دچار شکست شد و اکنون از اینکه مجبور باشد برای همه عمر تنها بماند نگران است.
    او میگوید اگرچه این شرایط برای بسیاری از زنان چیزی شبیه رویا و آرزوست اما من از آن خسته شده ام و امیدوارم بتوانم روزی به زندگی عادی بازگردم . من نگران تنها ماندن در آینده هستم و امیدوارم عمل جراحی بتواند به من کمک کند تا چهره ای متناسب با سنم داشته باشم.