1. بالاخره صندلی داغ برای کاربران ، این ماه برگذار شد!
    صندلی داغ آبان ماه ۹۵ رو هلیا با نام کاربری ( haleya ) مهمان این برنامس!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به صندلی داغ در موضوعات آزاد سر بزنید.
    رد اعلامیه

داستان عاشقانه قرار

شروع موضوع توسط arvia در ‏31 ژوئیه 2013 در انجمن نثر-داستان-حکایت

1. arvia

arvia برترین کاربر انجمن کاربر پر تلاش ( طلایی)

نشسته بودم روی نیمکت پارک، کلاغ ها را می شمردم تا بیاید. سنگ می انداختم بهشون. می پریدند، دورتر می نشستند. کمی بعد دوباره بر می گشتند، جلوم رژه می رفتند. ساعت از وقت قرار گذشت، نیامد. نگران، کلافه، عصبی شدم. شاخه گلی که دستم بود داشت می پژمرد. طاقتم طاق شد. از جام بلند شدم ناراحتیم را خالی کردم سر کلاغ ها. گل را هم انداختم زمین، با پا لهش کردم. گند زدم بهش، لهیده شد. بعد یقه ی پالتوم را دادم بالا، دست هام را کردم تو جیب هام، راهم را کشیدم رفتم. نرسیده به در پارک صداش از پشت سر آمد. صدای تند قدم هاش و صدای نفس نفس هاش. برنگشتم به طرفش، حتی برای دعوا. از در خارج شدم. خیابان را به دو گذشتم. هنوز داشت پشتم می آمد. صدای پاشنه ی چکمه هاش را می شنیدم. می دوید صدام می کرد. آن طرف خیابان، ایستادم جلو ماشین هنوز پشتم بهش بود. کلید انداختم در را باز کنم، بنشینم، بروم، برای همـــیشه. باز کرده نکرده، صدای بوووووووووق، ترمزی شدید و فریادی کوتاه. تندی برگشتم. دیدمش. پخش خیابان شده بود جلو ماشینی که بهش زده بود و راننده هم داشت تو سر خودش می زد. سرش خورده بود رو آسفالت، پکیده بود و خون راه کشیده بود می رفت سمت جوی کنار خیابان. دویدم طرفش، رفتم بالا سرش ایستادم. مبهوت، گیج، منگ. هاج و واج نگاش کردم. تو دست چپش بسته ی کوچکی بود. کادو پیچ. محکم چسبیده بودش. نگام رفت موند روو آستین مانتوش که بالا شده، ساعتش پیدا بود. چهار و پنج دقیقه. نگام برگشت ساعت خودم رو دیدم چهار و چهل و پنج دقیقه! گیج و درب و داغون نگاه به ساعت راننده ی بخت برگشته کردم.
    ساعت چهار و چهل و پنج دقیقه بود!