1. انجمن های فارس پاتوق
  مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.
  رد اعلامیه

10کلید طلایی برای رسیدن به آرزوهای درونی

شروع موضوع توسط mahsa14 در ‏4 آگوست 2013 در انجمن دانستنیهای جالب

 1. mahsa14

  mahsa14 برترین کاربر انجمن کاربر تایید شده

  تاریخ عضویت:
  ‏21 ژانویه 2013
  ارسال ها:
  378
  تشکر شده:
  190
  جنسیت:
  زن
  [​IMG]

  سعی کنید در همه موارد زندگی، گیرنده خوبی باشید. از هدایا، اسرار، و معجزات با روی باز استقبال کنید؛ و خیلی باز تر با مسائلی نظیر شادی، عشق و نعمت‌های فراوان برخورد کنید.

  اگر بخواهید خواسته‌هایتان را عینیت ببخشید، پیش از هر چیز باید بدانید که همه چیز از درون‌تان شروع می‌شود. این افکار شما هستند که احساساتتان را خلق می‌کنند، احساسات باعث ایجاد رفتار متفاوت در شما می‌شوند و همین رفتار‌ها هستند که بر روی اموری که شما در زندگی از خود در مقابل دیگران آشکار می‌سازید، تاثیر گذار واقع می‌شوند.

  از جمله موارد حیاتی دیگر که همواره باید به خاطر داشته باشید این است که بطور کامل دریابید که لازم نیست حتماً تمام این مراحل را به تنهایی طی کنید. زندگی ما طوری پایه ریزی شده که برای رسیدن به موفقیت باید مانند یک ارکستر سمفونی در کنار یکدیگر و در نهایت هماهنگی و هارمونی کار کنیم و در عین حال از نیروهای طبیعی که برای خوشبختی و سعادت ما آماده به کار هستند کمک بگیریم. زمانیکه متوجه شدید باید دقیقاً چه چیزی را آشکار سازید، آنوقت باید اهداف و نیات خود را مشخص کرده، توجه خود را متمرکز کنید، تصویری از آرزوهایتان را مجسم کنید، درست مثل این که در حال حاضر برای‌تان رخ داده‌اند، متشکر و قدردان باشید، برای انتخاب‌های مناسب بعدی به جلو گام بردارید، تصور کنید که برای همیشه هیچ گونه نگرانی، شک و تردید، و ترسی وجود نداشته و آزاد و رها هستید.

  زمانی که برای پشتیبانی و حمایت خود را با کائنات همسو بسازید، چیزی نخواهد گذشت که شاهد اسرار و معجزات زندگی و زندگی کردن خواهید شد.

  و حالا ١٠ کلید طلائی برای خلق زندگی که آرزویش دارید و نحوه آشکار ساختن سرمایه‌های درونی:


  ١) قدرت برتری را انتخاب کنید که حقیقتاً و کاملاً شما را دوست می‌دارد و به شما عشق می‌ورزد. کسی که قلباً به شما علاقه دارد و می‌خواهد تا شما از تمام خوشی‌ها و ثروت‌های جهان بهرمند گردید.

  ٢) هنگام طراحی نقشه رسیدن به موفیت، بهتر است از خوش بینی و توانمندی کمک بگیرید. یک تصویر ذهنی کاملاً روشن از آرزوهایتان مجسم کنید و سعی کنید در این راه دقیق، روشن و منحصر بفرد عمل کنید.

  ٣) هر زمان و هر لحظه حس کامیابی خود را زنده نگه دارید. اجازه ندهید افکاری نظیر کمبود، محدودیت، و یا چشم و هم چشمی به ذهن‌تان وارد شوند. فقط با این حقیقت روبرو شوید که فراوانی بی‌حد و حصری در کائنات وجود دارد که برای همه افراد از جمله شما کفایت خواهد کرد.

  ٤) در افکار، گفتار و رفتار خود عقاید نیرومند، مثبت، و پشتوانه دهنده را به کار بندید.

  ٥) طبق چیزی که اعتقاد دارید درست است، عمل کنید. مطمئن باشید به هر چیزی که فکر می‌کنید، گسترش پیدا خواهد کرد؛ جایی که توجه‌تان را به آن معطوف می‌کنید، باید درست همان جایی باشد که آرزوهایتان در آن قرار گرفته‌اند.

  ٦) زمانی که در مورد مسائل مالی صحبت می‌کنید همیشه از "حداقل" و یا "بیشتر" نیز استفاده کنید. به عنوان مثال: "من هر ماه می‌توانم حداقل ١٠٠ هزار تومان و یا بیشتر پس انداز کنم." به حقایق مالی خود "و یا بهتر" اضافه کنید. برای مثال: "من در حال حاضر یک مرسدس بنز SL500قرمز آلبالویی دارم که داخل آن کرم رنگ است یا بهتر." سعی نکنید انرژی‌هایی که از سوی کائنات به سمت شما روانه هستند را محدود کنید.

  ٧) سعی کنید در همه موارد زندگی، گیرنده خوبی باشید. از هدایا، اسرار، و معجزات با روی باز استقبال کنید؛ و خیلی بازتر با مسائلی نظیر شادی، عشق و نعمت‌های فراوان برخورد کنید.

  ٨) قدردان نعمات زندگی خود باشید. هر تجربه، هر رابطه، و هر سکه ١ ریالی که كسب می‌کنید، همه و همه هدایایی هستند که به آن شکل بخصوص خودشان را آشکار ساخته‌اند. می‌بایست نسبت به هدایایی که مانند سیلی پرخروش به سمت شما سرازیر می‌شوند، آگاهی داشته باشید و از تک تک آنها قدردانی نمایید.

  ٩) نسبت به خود و دیگران سخاوتمند باشید. هر چیزی که ببخشید دو مرتبه چند برابر شده و به خودتان باز می‌گردد و این نمودی از کائنات است که شما برای دریافت آن باید آماده و خواهان بوده و توانایی اش را داشته باشید.

  ١٠) برای زمان حال خودتان را آماده کنید. اگر در گذشته باشید، احساس گناه و پشیمانی به شما دست خواهد داد. اگر زندگی خود را از آینده پر کنید، با ترس مواجه می‌شوید. شما حالا در زمان حال هستید و توانایی این امر را دارید که ثروتی بی‌حد و اندازه و نعماتی فراوانی را خلق کنید.

  همچنان که از این ١٠ کلید استفاده می‌کنید، درهای موفقیت بزرگ شما گشوده میشوند تا سرمایه‌های بی‌پایان شخصی شما را به منسه ظهور بگذارند.

  هر روز که از خواب بلند می‌شوید با خود عهد ببندید که سرمایه‌های درونی و موفقیت خود را بیش از پیش آشکار خواهید ساخت و طوری زندگی می‌کنید که زندگی‌تان سرشار از ثروت، فوق‌العادگی، دوست داشتن، جذابیت، سلامت و پر از تجربه‌های جدید باشد.
   

  موضوعات مشابه

XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.