1. انجمن های فارس پاتوق
  مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.
  رد اعلامیه

زشت ترین دختر کلاس...

شروع موضوع توسط arvia در ‏6 آگوست 2013 در انجمن نثر-داستان-حکایت

 1. arvia

  arvia برترین کاربر انجمن کاربر پر تلاش ( طلایی)

  تاریخ عضویت:
  ‏20 مه 2013
  ارسال ها:
  9,149
  تشکر شده:
  6,031
  جنسیت:
  مرد
  زشت ترین دختر کلاس


  دختر دانش آموزی صورتی زشت داشت. دندان هایی نامتناسب با گونه هایش، موهای کم پشت و رنگ چهره ای تیره. روز اولی که به مدرسه جدیدی آمد، هیچ دختری حاضر نبود کنار او بنشیند! نقطه مقابل او دختر زیباروی و پولداریبود که مورد توجه همه قرار داشت. او در همان روز اول مقابل تازه وارد ایستاد واز او پرسید:میدونی زشت ترین دختر این کلاسی ؟یکدفعه کلاس از خنده ترکید …

  بعضی ها هم اغراق آمیزتر می خندیدند. اما تازه وارد با نگاهی مملو از مهربانی و عشق در جوابش جمله ای گفت که موجب شد در همان روز اول، احترام ویژه ای در میان همه و از جمله من پیدا کند.او گفت: اما بر عکس من، تو بسیار زیبا و جذاب هستی.

  او با همین یک جمله نشان داد که قابل اطمینان ترین فردی است که می توان به او اعتماد کرد و لذا کار به جایی رسید که برای اردوی آخر هفته همه می خواستند با او هم گروه باشند. او برای هر کسی نام مناسبی انتخاب کرده بود. به یکی می گفت چشم عسلی و به یکی ابرو کمانی و … به یکی از دبیران، لقب خوش اخلاق ترین معلم دنیا و به مستخدم مدرسه هم محبوب ترین یاور دانش آموزان را داده بود. آری ویژگی برجسته او در تعریف و تمجید هایش از دیگران بود که واقعاً بهحرف هایش ایمان داشت و دقیقاً به جنبه های مثبت فرد اشاره می کرد.مثلاً به من می گفت بزرگترین نویسنده دنیا و به خواهرم می گفت بهترین آشپز دنیا!

  سالها بعد وقتی او به عنوان شهردار شهر کوچک ما انتخاب شده بود به دیدنش رفتم و بدون توجه به صورت ظاهری اش احساس کردم شدیداً به او علاقه مندم.پنج سال پیش وقتی برای خواستگاری اش رفتم، دلیل علاقه ام را جذابیت سحر آمیزش می دانستمواو با همان سادگی و وقار همیشگی اش گفت:برای دیدن جذابیت یک چیز، باید قبل از آن جذاب بود!

  در حال حاضر من از او یک دختر سه ساله دارم. دخترم بسیار زیباست و همه اززیبایی صورتش در حیرتند.روزی مادرم از همسرم سؤال کرد که راز زیبایی دخترمان در چیست ؟و همسرم اینگونه جواب داد:من زیبایی چهره دخترم را مدیون خانواده پدری او هستم ... ablogcod.parsskin.com_zibasazi_love_2_11.gif شادی را هدیه کن حتی به کسانی که آن را از تو گرفتند ablogcod.parsskin.com_zibasazi_love_2_11.gif ablogcod.parsskin.com_zibasazi_love_2_11.gif عشق بورز به آنهایی که دلت را شکستند ablogcod.parsskin.com_zibasazi_love_2_11.gif ablogcod.parsskin.com_zibasazi_love_2_11.gif دعا کن برای آنهایی که نفرینت کردند ablogcod.parsskin.com_zibasazi_love_2_11.gif ablogcod.parsskin.com_zibasazi_love_2_11.gif و بخند که خدا هنوز آن بالا با تـوست ablogcod.parsskin.com_zibasazi_love_2_11.gif
  علم یا عمل؟


  روزی مردی داخل چاهی افتاد و بسیار دردش امد
  asusawebtools.ir_img_gallery_linepic_243.gif
  * یک روحانی او را دید و گفت حتما گناهی انجام داده ای*
  * یک دانشمند عمق چاه و رطوبت خاک را اندازه گرفت*
  * یک روزنامه نگار در مورد دردهایش با او مصاحبه کرد*
  * یک پزشک برای او دو قرص آسپرین پایین انداخت*
  * یک روانشناس او را تحریک کرد تا دلایلی را که پدر و مادرش
  او را آماده افتادن به داخل چاه کردنه بودند پیدا کند*
  * یک تقویت کننده فکر او را نصیحت کرد که؛ خواستن توانستن است*
  * یک فرد خوشبین به او گفت : ممکن بود یکی از پاهایت را بشکنی*] asusawebtools.ir_img_gallery_linepic_243.gif
  *** سپس فرد بیسوادی گذشت و دست اورا گرفت او را از چاه بیرون آورد ***
   

  موضوعات مشابه

XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.