1. بالاخره مسابقه کاربر برتر با جوایز ارزشمند برای فعالترین کاربران!
    هر ماه ربع سکه بهار آزادی و چندین فلش مموری به کاربران برتر به انتخاب شما!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به انجمن مسابقات و جوایز سر بزنید.
    رد اعلامیه

جملاتي براي تفكر بيشتر

شروع موضوع توسط arvia در ‏6 آگوست 2013 در انجمن نثر-داستان-حکایت

1. arvia

arvia برترین کاربر انجمن کاربر پر تلاش ( طلایی)

برای من فقط کافی است مطمئن باشم که تـو و مـن در این لحظه وجود داریم، هــمـین ...گابریل گارسیا مارکزدنیا بد ساخته شده است. آن * که دوست دارد، مورد محبت نیست. آن * که مورد محبت است، خود دوست ندارد. آن * که دوست دارد و مورد محبت است، یک روز دیر یا زود از عشق ِ خود جدا می شود ...ژان کریستف رومن رولاندر زندگی زمانی فرا می‌رسد که بینِ آدمهایی که شناخته‌ای، شمار ِ مُردگان بیش از زندگان است. شهرهای نامرئی - ایتالوکالوینودر این زمانه، اعتماد آخرین چیزی است که می توان طلب کرد. پل استرچیزی که بیشتر از همه عشق را تباه می کند این است که یک دفعه متوجه می شوی رفتار مقبول سابقت دیگر مضحک شده است ...کورت وانگاتبه نظر من ما انسانها بر روی کره زمین زندگی نمیکنیم، بلکه سرزمین واقعی ما قلب کسانی است که به آنها علاقه داریم. کریستین بوبنگرفتن تصمیم آسان و اجرای آن سخت است و زندگی،مجموعه همین سختی ها وآسانی هاست ولترهر وقت دلت خواست عیب کسی رو بگیری، یادت باشه که تو این دنیا، همه مردم مزایای تو رو نداشتن. اسکات فیتس جرالدنگاه ِ او به من کفایت می کرد برای سرمستی وصف ناپذیرم اگر چشمان ِ عالمی حتی نسبت به من کور می شد. سلوک محمود دولت آبادی روزگار نکبتی شده؛ آن قدر که آدم دلش میخواهد مدام به خاطره هاش چنگ بیاندازد و آنجاها دنبال چیزی بگردد. عطر یاس - عباس معروفیاگر تو ثروتمند باشی، سرما یک نوع تفریح می شود تا پالتو پوست بخری، خودت را گرم کنی و به اسکی بروی، اگر فقیر باشی برعکس، سرما بدبختی می شود و آن وقت یاد می گیری که حتی از زیبایی یک منظره زیر برف متنفر باشی !!!