1. بالاخره صندلی داغ برای کاربران ، این ماه برگذار شد!
    صندلی داغ آبان ماه ۹۵ رو هلیا با نام کاربری ( haleya ) مهمان این برنامس!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به صندلی داغ در موضوعات آزاد سر بزنید.
    رد اعلامیه

فکر می کنید گوشتان مشکلی ندارد؟

شروع موضوع توسط arvia در ‏8 آگوست 2013 در انجمن نثر-داستان-حکایت

1. arvia

arvia برترین کاربر انجمن کاربر پر تلاش ( طلایی)

مردی متوجه شد که گوش همسرش سنگین شده است و شنوائیش کم شده است.به نظرش رسید که همسرش باید سمعک بگذارد ولی نمی دانست که این موضوع را چگونه با او در میان بگذارد.بدین خاطر نزد دکتر خانوادگی شان رفت و مشکل را با او در میان گذاشت.دکتر گفت برای اینکه بتوانی دقیق تر به من بگویی که میزان ناشنوایی همسرت چقدر است آزمایش ساده ای وجود دارد.اینکار را انجام بده و جوابش را به من بگو:"ابتدا در فاصله چهار متری او بایست و با صدای معمولی مطلبی را به او بگو.اگر نشنبد همین کار را در فاصله سه متری تکرار کن.بعد در دو متری وبه همین ترتیب تا جواب دهد."
    آن شب،همسر آن مرد در آشپزخانه سرگرم تهیه شام بود و خود او در اتاق تلوزیون نشسته بود.مرد به خودش گفت الآن فاصله ما حدود چهار متر است.بگذار امتحان کنم.سپس با صدای معمولی از همسرش پرسید:عزیزم شام چی داریم؟جوابی نشنید.بعد بلند شد و یک متر جلوتر به سمت آشپزخانه رفت و دوباره پرسید:عزیزم شام چی داریم؟باز هم پاسخی نیامد.باز هم جلوتر رفت و از وسط هال که تقریبا دو متر با آشپزخانه و همسرش فاصله داشت گفت:عزیزم شام چی داریم؟باز هم جوابی نشنید.باز هم جلوتر رفت و به در آشپزخانه رسید.سئوالش را تکرار کرد و باز هم جوابی نیامد.این بار جلوتر رفت و درست از پشت سر همسرش گفت:عزیزم شام چی داریم؟زنش گفت:مگه کری؟برای پنجمین بار میگم: خوراک مرغ!
    بهتر است همیشه قبل از نتیجه گیری سریع به این نکته مهم توجه کنیم که شاید مشکل از خود ما باشد.