1. فارس پاتوق پیشنهاد می کند موضوع زیر را دنبال کنید

  لایی خوردن ستارگان اسپانیایی از ایرانی ها
  رد اعلامیه

مطالبی در مورد کنکوری ها

شروع موضوع توسط hosssein در ‏10 آگوست 2013 در انجمن مقالات عمومي

 1. hosssein

  hosssein کاربر تایید شده

  تاریخ عضویت:
  ‏15 فوریه 2013
  ارسال ها:
  80
  تشکر شده:
  85
  جنسیت:
  مرد
  Top of Form

  [​IMG]

  1392/05/14-12:31

  اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور در رابطه با تاريخ، نحوه پرينت كارت و محل رفع نقص كارت شركت در آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1392 و همچنين آزمون دوره‌هاي كارداني نظام جديد دانشگاه فني و حرفه‌اي و موسسات آموزش عالي غيرانتفاعي سال 1392

  1392/05/13

  سازمان سنجش آموزش كشور بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي ثبت‌نام و شركت در آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1392 و همچنين آزمون دوره‌هاي كارداني نظام جديد دانشگاه فني و حرفه‌اي وموسسات آموزش عالي غيرانتفاعي سال 1392 مي‌رساند كه آزمون كارداني به كارشناسي (كارشناسي‌ناپيوسته) در روز پنجشنبه مورخ 24/5/92 در دو نوبت صبح و بعد از ظهر براساس توضيحات بند «الف» اين اطلاعيه برگزار مي‌شود و همچنين آزمون دوره‌هاي كارداني نظام جديد دانشگاه فني و حرفه‌اي در روز جمعه مورخ 25/5/92 در دو نوبت صبح و بعد از ظهر براساس توضيحات بند «ب» اين اطلاعيه برگزار خواهد شد. ضمناً توجه داوطلبان هر دو آزمون را به مطالب و توضيحات مندرج در بندهاي «ج» و «د» اين اطلاعيه معطوف مي‌دارد.

  الف – آزمون كارداني به كارشناسي (كارشناسي‌ناپيوسته):

  آزمون داوطلبان گروه‌هاي آموزشي فني و مهندسي و علوم پايه در صبح روز پنجشنبه مورخ 24/5/92 و آزمون داوطلبان گروه‌هاي آموزشي پزشكي، كشاورزي و منابع طبيعي، علوم انساني، هنر و دامپزشكي در بعد از ظهر روز پنجشنبه مورخ 24/5/92 برگزار مي‌گردد. ضمناَ زمان و نحوه پرينت كارت و همچنين رفع نقص كارت شركت در آزمون به شرح توضيحات مندرج در بندهاي ذيل مي‌باشد.

  1- نحوه و زمان پرينت كارت شركت در آزمون

  كارت شركت در آزمون كليه داوطلبان از روز دوشنبه 21/5/92 براي مشاهده و پرينت بر روي سايت سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني www.sanjesh.org قرار خواهدگرفت. لذا كليه داوطلبان متقاضي شركت در آزمون، براي پرينت كارت شركت در آزمون بايد در تاريخ تعيين شده به شرح فوق به سايت اينترنتي سازمان مراجعه نموده و با وارد نمودن اطلاعات مندرج بر روي كارت اعتباري ثبت‌نام خود شماره پرونده، كدرهگيري و شماره شناسنامه و تاريخ تولد يك نسخه پرينت از كارت شركت در آزمون تهيه نمايند. بنابراين داوطلبان اين آزمون براي پرينت كارت شركت در آزمون بايد منحصراً به روش فوق اقدام و براي شركت در جلسه آزمون براساس تاريخ و آدرس تعيين شده بر روي كارت ، به حوزه امتحاني مربوط مراجعه نمايند. بديهي است براي شركت در جلسه آزمون همراه داشتن پرينت كارت و همچنين اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار و ارائه آن الزامي است. لذا كليه داوطلبان بايد شخصاً براي پرينت كارت شركت در آزمون اقدام نمايند.

  تذكر مهم: آن دسته از داوطلبانيكه موفق به پرينت كارت شركت در آزمون نمي‌شوند و يا اطلاعات كارت اعتباري خود را در اختيار ندارند لازم است با همراه داشتن كارت ملي و يا شناسنامه عكسدار شخصاً به باجه رفع نقص حوزه ذيربط، براساس جدول شماره 2 اين اطلاعيه مراجعه نمايند.

  2- آدرس و محل رفع نقص كارت شركت در آزمون:

  آدرس و محل رفع نقص كارت شركت در آزمون كليه داوطلبان بر مبناي استان و شهرستان محل اقامت فعلي آنان (براي تعيين حوزه امتحاني) كه در بند 30 تقاضانامه ثبت‌نام مشخص كرده‌اند به شرح جدول شماره 2 مندرج در اين اطلاعيه مي‌باشد.

  3- درخصوص مندرجات كارت شركت در آزمون چنانچه مغايرتي مشاهده شد، داوطلبان لازم است به شرح زير اقدام نمايند:

  1ـ با توجه به اطلاعات مندرج بر روي كارت شركت در آزمون، چنانچه داوطلبان مغايرتي در اطلاعات مندرج در بندهاي1، 2، 4، 5، 7، 8، 10، 11، 12، 15، 16، 17 و 18 به ترتيب شامل نام‌خانوادگي و نام، سال تولد، شماره شناسنامه، شماره ملي، سهميه (بنياد شهيد و امور ايثارگران)، كد و عنوان رشته تحصيلي، موسسه محل اخذ مدرك تحصيلي، سال و ماه اخذ مدرك تحصيلي، وضعيت اشتغال (كارمندي)، علاقه‌مندي به گزينش در رشته‌هاي غيرانتفاعي و دانشگاه آزاد اسلامي و استان بومي كارت شركت در آزمون مشاهده نمودند، لازم است براي اصلاح مورد يا موارد مذكور حداكثر تا تاريخ 25/5/92 منحصراً به سايت اينترنتي سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني www.sanjesh.orgمراجعه و با ورود به قسمت ويرايش اطلاعات نسبت به اصلاح موارد اقدام نمايند و در صورتي كه نسبت به بندهاي 3، 6، 9 و 14 (جنس، دين، معلوليت و زبان خارجي امتحاني) تفاوتي مشاهده نمودند ضروري است از روز سه شنبه مورخ 22/5/92 الي روز چهارشنبه مورخ 23/5/92 صبح‌ها از ساعت 8 الي 12 و بعدازظهر از ساعت 14 الي 18 به نماينده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوطه (براساس جدول شماره 2) مراجعه نمايند.

  ضمناً ساير اطلاعات مندرج بر روي كارت شركت در آزمون هر داوطلب بر اساس اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبت‌نام خود داوطلب در نظر گرفته شده است.

  2ـ چنانچه داوطلبان مغايرتي در اطلاعات مندرج در بند 8 (سهميه ثبت‌نامي) كارت شركت در آزمون مشاهده نمودند، لازم است به ترتيب ذيل عمل نمايند.

  1ـ2ـ كليه داوطلبان متقاضي استفاده از سهميه‌هاي بنياد شهيد و امور ايثارگران جهت اعلام مغايرت حداكثر تا تاريخ 25/5/92 منحصراً به سايت اينترنتي سازمان سنجش (قسمت ويرايش اطلاعات) مراجعه نمايند و با توجه به توضيحات مندرج در سايت نسبت به اصلاح موارد اقدام نمايند تا در صورت تأييد، سهميه توسط ارگان مربوطه براي ايشان اعمال گردد، در غير اينصورت با سهميه آزاد گزينش خواهند شد و هيچگونه اعتراضي قابل قبول نمي‌باشد.

  2ـ2ـ ساير داوطلبان متقاضي استفاده از سهميه رزمندگان – سپاه پاسداران، وزارت جهاد كشاورزي و ستاد كل نيروهاي مسلح (به جز داوطلبان مندرج در بند 1-2 فوق) براي روشن شدن وضعيت سهميه حداكثر تا تاريخ 27/5/92 خود به ارگان مربوطه مراجعه نمايند تا در صورت دارا بودن سهميه، مشخصات اين دسته از داوطلبان از طريق ارگان مربوطه حداكثر تا تاريخ 30/5/1392 در اختيار سازمان سنجش آموزش كشور قرار گيرد در غير اينصورت با سهميه آزاد گزينش خواهند شد و هيچگونه اعتراضي قابل پذيرش نمي‌باشد.

  3ـ چنانچه كارت شركت در آزمون داوطلبي فاقد عكس مي‌باشد و يا عكس روي كارت وي داراي اشكالاتي از جمله، فاقد مهر بودن عكس، اشتباه عكس و واضح نبودن عكس و ... مي‌باشد ضروري است در روزهاي روز سه‌شنبه مورخ 22/5/92 و يا روز چهارشنبه 23/5/92 صبح‌ها از ساعت 8 الي 12 و بعدازظهرها از ساعت 14 الي 18 با به همراه داشتن 2 قطعه عكس 4×3 و كارت ملي يا شناسنامه عكسدار به نماينده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوطه (براساس جدول شماره 2) مراجعه نمايند و موضوع را دنبال نموده تا مشكل برطرف گردد.

  4- آن دسته از داوطلبانيكه علاقه‌مند به گزينش در رشته‌هاي موسسات آموزش عالي غيرانتفاعي و غيردولتي مي‌باشند لازم است در زمان انتخاب رشته با ورود به بخش ويرايش اطلاعات و خريد كارت اعتباري بوسيله كارتهاي عضو شبكه بانكي شتاب كه پرداخت الكترونيكي آنها فعال باشد، با پرداخت مبلغ 29.000 ريال (بيست و نه هزار ريال) به عنوان وجه ثبت‌نام اقدام نموده سپس نسبت به انتخاب كدرشته‌هاي موسسات آموزش عالي غير انتفاعي و غير دولتي در فرم انتخاب رشته اقدام نمايند.

  يادآوري:

  1- براساس اعلام دفتر گسترش وزارت علوم، تحقيقات و فنآوري عنوان رشته «كتابداري و اطلاع‌رساني» (كد517) گروه علوم انساني در آزمون كارداني به كارشناسي (كارشناسي ناپيوسته) به «علم اطلاعات و دانش‌شناسي» تغيير نموده است.

  2- كليه داوطلبان براي آگاهي بيشتر از ضوابط آزمون مي‌بايست از برگ راهنماي شركت در آزمون كه بر روي سايت اين سازمان قرار داده خواهد شد، پرينت تهيه و نسبت به مطالعه دقيق آن اقدام نمايند.

  قابل توجه داوطلبان:

  نظر به اينكه فرصت زمان كافي براي توزيع كارنامه اوليه جهت انتخاب رشته داوطلبان وجود ندارد، لذا كليه داوطلباني كه در جلسه آزمون شركت مي‌نمايند مي‌توانند از تاريخ 28/5/92 لغايت 31/5/92 براي انتخاب رشته محلهاي تحصيلي خود با توجه به مندرجات دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي (شماره2) كه بر روي سايت سازمان قرار خواهد گرفت و همچنين اطلاعيه مربوط به انتخاب رشته كه در همان تاريخ منتشر مي‌گردد با مراجعه به سايت سازمان نسبت به انتخاب كد رشته محلهاي تحصيلي خود اقدام نمايند.

  ب – آزمون دوره كارداني نظام جديد دانشگاه فني و حرفه‌اي و موسسات آموزش عالي غير انتفاعي

  1- اين آزمون براي 21 كد رشته امتحاني شامل كدرشته‌هاي: 11 (الكترونيك)، 12 (الكتروتكنيك)، 13 (ماشين‌هاي الكتريكي)، 15 (ساخت و توليد)، 16 (نقشه‌كشي عمومي)، 17 (مكانيك خودرو)، 18 (صنايع فلزي)، 19 (تأسيسات)، 20 (صنايع چوب و كاغذ)، 21 (چاپ)، 22 (ساختمان)، 23 (نقشه كشي معماري)، 24 (نقشه‌برداري)، 25 (صنايع شيميايي)، 26 (صنايع نساجي)، 27 (متالورژي)، 28 (سراميك)، 29 (معدن)، 30 (ناوبري)، 31 (الكترونيك ومخابرات دريايي) و 32 (مكانيك موتورهاي دريايي) در صبح روز جمعه مورخ 25/5/92 برگزار مي‌شود.

  2- آزمون 20 كد رشته امتحاني ديگر شامل كد رشته‌هاي امتحاني: 14 (كامپيوتر)، 33 (حسابداري بازرگاني)، 34 (امور اداري)، 35 (كودكياري)، 36 (مديريت خانواده)، 37 (طراحي و دوخت)، 38 (تربيت بدني)، 39 (گرافيك)، 40 (هنرهاي تجسمي)، 41 (فرش دستباف)، 42 (قملزني)، 43 (اموردامي)، 44 (گاوداري صنعتي)، 45 (مرغداري صنعتي)، 46 (آبزيان)، 47 (پرورش زنبور عسل)، 48 (امور زراعي و باغي)، 49 (گل و گياهان زينتي)، 50 (ماشينهاي كشاورزي) و 51 (صنايع غذايي) در بعدازظهر جمعه مورخ 25/5/92 برگزار مي‌گردد.

  - نحوه و زمان پرينت كارت شركت در آزمون

  كارت شركت در آزمون كليه داوطلبان از روز دو‌شنبه 21/5/92 براي مشاهده و پرينت بر روي سايت سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني www.sanjesh.orgقرار خواهد گرفت. لذا كليه داوطلبان متقاضي شركت در آزمون، براي پرينتكارت شركت در آزمون بايد در تاريخ تعيين شده به شرح فوق به سايت اينترنتيسازمان مراجعه نموده و با وارد نمودن اطلاعات مندرج بر روي كارت اعتباريثبت‌نام خود و شماره شناسنامه و يا شماره پرونده، كدرهگيري و شمارهشناسنامه يك نسخه پرينت از كارت شركت در آزمون تهيه نمايند. بنابراينداوطلبان اين آزمون براي پرينت كارت شركت در آزمون بايد منحصراً به روش فوقاقدام و براساس تاريخ و آدرس تعيين شده بر روي كارت شركت در آزمون، بهحوزه امتحاني مربوط مراجعه نمايند. بديهي است براي شركت در جلسه آزمونهمراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون و همچنين اصل كارت ملي و يا اصلشناسنامه عكسدار و ارائه آن الزامي است. لذا كليه داوطلبان بايد شخصاً برايپرينت كارت شركت در آزمون اقدام نمايند.

  تذكر مهم: چنانچه هريك از داوطلبان موفق به پرينت كارت شركت در آزمون نمي‌شوند و يا اطلاعات كارت اعتباري خود را در اختيار ندارند لازم است با همراه داشتن كارت ملي و يا شناسنامه عكسدار شخصاً به باجه رفع نقص براساس جدول شماره 2 اطلاعيه مراجعه نمايند.

  2- آدرس و محل رفع نقص كارت شركت در آزمون:

  آدرس و محل رفع نقص كارت شركت در آزمون كليه داوطلبان بر مبناي استان و شهرستان محل اقامت فعلي آنان (براي تعيين حوزه امتحاني) كه تقاضانامه ثبت‌نام، مشخص كرده‌اند به شرح جدول شماره 1 و 2 مندرج در اين اطلاعيه مي‌باشد.

  3- درخصوص مندرجات كارت شركت در آزمون چنانچه مغايرتي مشاهده شد، داوطلبان لازم است به شرح زير اقدام نمايند:

  1ـ با توجه به اطلاعات مندرج بر روي كارت شركت در آزمون، چنانچه داوطلبان مغايرتي در اطلاعات مندرج در بندهاي1، 2، 4، 5، 7، 12 و 14 به ترتيب شامل نام‌خانوادگي و نام، سال تولد، شماره شناسنامه، شماره ملي، استان محل اخذ ديپلم، كد و عنوان محل‌هاي انتخابي كارت شركت در آزمون مشاهده نمودند، لازم است براي اصلاح مورد يا موارد مذكور حداكثر تا تاريخ 25/5/92 منحصراً به سايت اينترنتي سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني www.sanjesh.org مراجعه و با ورود به قسمت ويرايش اطلاعات نسبت به اصلاح موارد اقدام نمايند و در صورتي كه نسبت به بندهاي 3، 6، 9 و 11(جنس، دين، معلوليت و زبان امتحاني) تفاوتي مشاهده نمودند ضروري است از روز چهارشنبه مورخ 23/5/92 الي روز پنجشنبه مورخ 24/5/92 صبح‌ها از ساعت 8 الي 12 و بعدازظهرها از ساعت 14 الي 18 به نماينده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوطه (براساس جدول شماره 2) مراجعه نمايند.

  ضمناً ساير اطلاعات مندرج بر روي كارت شركت در آزمون هر داوطلب بر اساس اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبت‌نام خود داوطلب در نظر گرفته شده است.

  2ـ چنانچه داوطلبان مغايرتي در اطلاعات مندرج در (سهميه ثبت‌نامي) كارت شركت در آزمون مشاهده نمودند، لازم است به ترتيب ذيل عمل نمايند.

  1ـ2ـ داوطلبان متقاضي استفاده از سهميه‌هاي بنياد شهيد و امور ايثارگران جهت اعلام مغايرت حداكثر تا تاريخ 25/5/92 منحصراً به سايت اينترنتي سازمان سنجش (قسمت ويرايش اطلاعات) مراجعه و با توجه به توضيحات مندرج در سايت نسبت به اصلاح موارد اقدام نمايند تا در صورت تأييد سهميه توسط ارگان مربوطه ، براي آنها اعمال گردد در غير اين صورت با سهميه آزاد گزينش خواهند شد و هيچگونه اعتراضي قابل قبول نمي‌باشد.

  2ـ2ـ چنانچه مغايرتي در اطلاعات مندرج در بند 8 (سهميه ثبت‌نامي) كارت شركت در آزمون وجود دارد (براي داوطلبان متقاضي استفاده از سهميه رزمندگان-سپاه پاسداران، وزارت جهاد كشاورزي و واحدهاي تابعه ستاد كل نيروهاي مسلح) لازم است براي روشن شدن وضعيت سهميه حداكثر تا تاريخ 27/5/92 به ارگان مربوطه مراجعه تا در صورت دارا بودن سهميه، مشخصات اين دسته از داوطلبان از طريق ارگان تآييد كننده ، در اختيار سازمان سنجش آموزش كشور قرار گيرد، در غير اينصورت با سهميه آزاد گزينش خواهند شد و هيچگونه اعتراضي قابل قبول نمي‌باشد.

  3ـ چنانچه كارت شركت در آزمون داوطلب فاقد عكس مي‌باشد و يا چنانچه عكس روي كارت داراي اشكالاتي از جمله، فاقد مهر بودن عكس، واضح نبودن عكس و ... مي‌باشد ضروري است از روز چهار‌شنبه مورخ 23/5/92 الي روز پنجشنبه 24/5/92 صبح‌ها از ساعت 8 الي 12 و بعدازظهرها از ساعت 14 الي 18 با به همراه داشتن 2 قطعه عكس 4×3 و اصل كارت ملي يا شناسنامه عكسدار به نماينده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوطه (جدول شماره 2) مراجعه نمايد و موضوع را دنبال نموده تا مشكل برطرف گردد.

  4ـ چنانچه شماره داوطلب مندرج بر روي كارت شركت در آزمون، چه به صورت عددي و يا به صورت حروف ناخوانا مي‌باشد ضروري است ايندسته از داوطلبان از روز چهارشنبه مورخ 23/5/92 الي روز پنج‌شنبه 24/5/92 صبح‌ها از ساعت 8 الي 12 و بعدازظهرها از ساعت 14 الي 18 به نماينده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوطه (جدول شماره 2) مراجعه نمايند و موضوع را پيگيري نموده تا مشكل برطرف گردد.

  5- آن دسته از داوطلبانيكه علاقه‌مند به گزينش در رشته‌هاي موسسات آموزش عالي غيرانتفاعي و غيردولتي مي‌باشند، لازم است با توجه به مندرجات بند 6 دفترچه راهنماي ثبت نام و "ضوابط تحصيلي در موسسات آموزش عالي غير دولتي-غير انتفاعي"و اطمينان ازپذيرش در رشته امتحاني خود در اين موسسات در زمان پرينت كارت شركت در آزمون با ورود به بخش ويرايش اطلاعات نسبت به خريد كارت اعتباري بوسيله كارتهاي عضو شبكه بانكي شتاب كه پرداخت الكترونيكي آنها فعال باشد، با پرداخت مبلغ 29.000 ريال (بيست و نه هزار ريال) به عنوان وجه ثبت‌نام اقدام نموده و مشخصات كارت اعتباري را در محل مربوط درج نموده وسپس نسبت به ثبت اولويت‌هاي مورد نظر خود در بند 14 كارت شركت در آزمون اقدام نمايند.

  6- داوطلبان براي آگاهي بيشتر از ضوابط آزمون از برگ راهنماي شركت در آزمون كه بر روي سايت قرار دارد پرينت تهيه و نسبت به مطالعه دقيق آن اقدام نمايند.

  تذكر مهم: برخي رشته‌هاي جديد علاوه بر رشته‌هاي مندرج در دفترچه‌راهنماي ثبت‌نام آزمون دوره كارداني نظام جديد دانشگاه فني وحرفه‌اي و موسسات آموزش عالي غير انتفاعي از سوي بعضي از موسسات آموزش عالي بعد از انتشار دفترچه مذكور، به اين سازمان اعلام گرديد كه شرح آنها در برگ راهنماي شركت در آزمون درج خواهد شد. داوطلبان ضرورت دارد با توجه به رشته‌ امتحاني كه در آن شركت كرده‌اند اين رشته‌ها را ملاحظه و در صورت تمايل نسبت به درج آنها با مراجعه به قسمت ويرايش اطلاعات كارت اقدام نمايند.

  ج - قابل توجه براي داوطلبان هر دو آزمون كارداني به كارشناسي (كارشناسي‌ناپيوسته) و دوره‌هاي كارداني نظام جديد دانشگاه فني و حرفه‌اي و موسسات آموزش عالي غيرانتفاعي 1392:

  1- در زمان حضور در جلسه آزمون، همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون، اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار الزامي است.

  2- درهاي ورودي حوزه‌هاي امتحاني براي جلسه نوبت صبح رأس ساعت 00/7 (هفت) صبح و براي جلسه نوبت بعدازظهر رأس ساعت 30/14 (دو و سي دقيقه بعد از ظهر) بسته خواهد شد. شروع فرآيند برگزاري آزمون صبح از ساعت 30/7 (هفت و سي دقيقه) و بعدازظهر از ساعت 00/15 (سه بعد از ظهر) آغاز مي‌گردد. لذا از ورود داوطلبان پس از بسته شدن درهاي ورودي به محوطه و يا سالنهاي امتحاني ممانعت بعمل خواهد آمد.

  3- هر داوطلب براي حضور در جلسه آزمون بايد علاوه بر پرينت كارت شركت در آزمون، اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار، چند مداد سياه نرم پر رنگ، مداد تراش، مداد پاكن و يك سنجاق و يا سوزن به همراه داشته باشد.

  4- داوطلبان بايد از آوردن وسايل اضافي از جمله كيف دستي، ساك دستي، پيجر، تلفن همراه، جزوه، كتاب، ماشين حساب (بجز ماشين حسابهاي مندرج در بند 5 اين اطلاعيه)، هرگونه نت و يادداشت و نظاير آن و همچنين وسايل شخصي به جلسه آزمون اكيداً خودداري نمايند. بديهي است كه به هرحال داشتن هر كدام از وسايل مندرج در اين بند به عنوان تقلب و تخلف تلقي و با داوطلبان ذيربط بر اساس قانون رسيدگي به تخلفات و جرايم در آزمونهاي سراسري كه بخشي از آن در بند «د» آمده است، رفتار خواهد شد.

  5- به همراه داشتن ماشين حسابهاي مجاز منحصراً با يكي از ماركهاي ذيل براي حضور در جلسه آزمون بلامانع است.

  Citizen SR 275 -10

  W-BK SHARP 509-7

  4600PARS -4

  3600CASIO -1

  Citizen SR 270X -11

  Citizen SR 270 II-8

  531-EL SHARP-5

  82-CASIO FX -2


  IICitizen SR 135 T -9

  BK-WSHARP 506 -6

  618-FCATIGA -3

  تذكر مهم: چنانچه داوطلبي غير از ماشين حساب‌هاي فوق‌الذكر، ماشين‌حساب نوع ديگر به همراه داشته باشد به عنوان متخلف تلقي و برابر قانون رسيدگي به تخلفات و جرايم در آزمونهاي ورودي با وي رفتار خواهد شد.

  د‍- قانون رسيدگي به تخلفات و جرايم در آزمونهاي سراسري

  ماده 5- تخلفات و جرايم در اين قانون مشتمل بر موارد زير است:

  الف- ارتكاب هرگونه عملي كه موجب بي نظمي در برگزاري آزمون گردد يا همراه داشتن هرگونه وسيله غيرمجاز از قبيل وسايل ارتباط الكترونيكي و دستگاههاي حافظه‌دار.

  ب- ارتكاب هرگونه عمل خلاف مقررات كه آزمون داوطلب را از نظر علمي خدشه دار سازد از قبيل:

  1- ارائه مدرك يا گواهي مجعول يا تصوير گواهي مجعول براي شركت در آزمون.

  2- تباني با داوطلبان يا افراد خارج از حوزه امتحاني يا دست‌اندركاران آزمون از قبيل عوامل اجرايي و طراحان سوال براي تخلف در آزمون.

  3- ثبت نام در آزمون با هويت مجعول يا شركت در جلسه آزمون به جاي داوطلب اصلي.

  ج ـ استفاده از هرگونه وسيله غيرمجاز از قبيل وسايل ارتباط الكترونيكي دستگاه‌هاي حافظه‌دار.

  د ـ كمك به داوطلب خارج از ضوابط برگزاري آزمون جهت پاسخ به سوالات.

  هـ دسترسي غيرمجاز به اطلاعات مربوط به داوطلبان يا استفاده غير مجاز از آنها.

  و ـ هرگونه تغيير غيرمجاز سوالات، اوراق و پاسخنامه‌هاي داوطلبان يا ساير مدارك و دفاتر مربوط به آزمون.

  ز ـ افشاي سوالات آزمون يا تلاش در جهت دستيابي و افشاي آن يا شركت يا معاونت در اين امر قبل يا حين برگزاري آزمون به هر نحو.

  ح ـ خريد يا فروش سوالات آزمون يا پاسخ آنها يا شركت يا معاونت در اين امر قبل يا حين برگزاري آزمون اعم از اينكه سوالات يا پاسخ آنها واقعي يا غيرواقعي باشد.

  ماده 6 ـ هيات‌هاي رسيدگي به تخلفات، صلاحيت صدور حكم به مجازاتهاي زير را درباره متخلفان دارند:

  الف ـ در مورد مشمولان بند (الف) ماده (5): اخطار كتبي با درج در پرونده داوطلب و اعلام به مراجع ذيربط يا محروميت از گزينش در آزمون همان سال.

  ب ـ در مورد مشمولات بند (ب) يا بند (ج) ماده (5) : محروميت از گزينش علمي در آزمون همان سال و ابطال قبولي داوطلب در همان سال و محروميت از شركت در آزمون از يك تا ده سال.

  تبصره ـ آراء هيات‌هاي بدوي جز در مورد مشمولان بند (الف) ماده (6) اين قانون قابل تجديد نظرخواهي در هيات تجديد نظر رسيدگي به تخلفات در آزمون‌ها مي‌باشد.

  ماده 7 ـ در مورد مشمولان بندهاي (د)، (هـ)، (و)، (ز) و (ح) ماده (5) هيات‌هاي رسيدگي متهم را براي رسيدگي و اعمال جزاي نقدي از ده ميليون (10.000.000) ريال تا يك ميليارد (1.000.000.000) ريال يا حبس از يك تا پنج سال يا هر دو مجازات به محاكم دادگستري معرفي مي‌نمايند.

  ماده 8 ـ ارتكاب هر يك از اعمال موضوع ماده (5) چنانچه در قالب عضويت در يك گروه يا شبكه باشد موجب تشديد مجازات مي‌شود و تشكيل‌دهنده و سركرده گروه يا شبكه به حداكثر مجازات محكوم مي‌گردد. مجازات هر يك از اعضاء كه در ارتكاب تخلفات و جرايم فوق دخالتي نداشته باشند حسب مورد حداقل مجازات ذكر شده براي مرتكب مي‌باشد.

  ماده 9 ـ رسيدگي در هيات‌هاي رسيدگي به تخلفات در آزمونها مانع از رسيدگي برابر ساير قوانين جزايي يا رسيدگي هيات‌هاي رسيدگي به تخلفات اداري يا هيات‌هاي انتظامي اعضاي هيات علمي يا كميته‌هاي انضباطي دانشجويان نيست و مرتكب علاوه بر مجازات مندرج در مواد (6) و (7) اين قانون به مجازات مقرر در ساير قوانين و مقررات محكوم مي‌گردد.

  ماده 10 ـ در صورت محكوميت قطعي فردي به يكي از مجازاتهاي مندرج در اين قانون، به استثناي مجازات مندرج در بند (الف) ماده (6)، هيات رسيدگي به تخلفات در آزمون‌ها، قبولي وي در آزمون را ابطال مي‌نمايد. در اين صورت موسسه آموزشي مربوط از صدور و اعطاي هر گونه گواهي يا مدرك به وي خودداري خواهد نمود و چنانچه گواهي فارغ التحصيلي به وي اعطاء‌شده باشد وزارت علوم، تحقيقات و فناوري يا وزرات بهداشت، درمان و آموزش پزشكي يا وزارت آموزش و پرورش يا دانشگاه آزاد اسلامي ملزم به ابطال آن گواهي مي‌باشند.

  ماده 11 ـ چنانچه با بررسي‌هاي فني و علمي، بين نمرات و رتبه اكتسابي داوطلبي و سوابق تحصيلي وي مغايرتهاي غيرمتعارف مشهود و اساسي از قبيل عدم تطابق معدل ديپلم و دوره پيش‌دانشگاهي با رتبه و نمره اكتسابي در آزمون وجود داشته، با تاييد هيات‌هاي بدوي رسيدگي به تخلفات در آزمون‌ها از داوطلب در يك يا چند در س عمومي و اختصاصي امتحان مجدد به عمل مي‌آيد. تعيين وضعيت نهايي آزمون اين داوطلب، براساس نتايج حاصل از امتحان مجدد بر عهده هيأت بدوي مي‌باشد.

  در خاتمه اضافه مي نمايد كه واحد پاسخگويي غير حضوري سازمان سنجش همه روزه بجز روزهاي تعطيل و در وقت اداری آماده پاسخگويي به سوالات مي باشد. لذا داوطلبان مي‌توانند در صورت نياز فقط با شماره تلفنهاي 99-88923595 بطور مستقيم (واحد پاسخگويي غيرحضوري آزمون دوره‌هاي كارداني پيوسته نظام جديد دانشگاه فني وحرفه‌اي و موسسات آموزش عالي غيرانتفاعي و غيردولتي سال 1392 و همچنين آزمون كارداني به كارشناسي سال 1392) با روابط عمومي سازمان سنجش آموزش كشور تماس حاصل و يا با بخش پاسخگويي اينترنتي سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني www.sanjesh.org درميان بگذارند.  جدول شماره يك – شهرستان محل برگزاري آزمونكارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1392 و همچنين آزمون كارداني نظام جديد دانشگاههاي فني و حرفه اي و موسسات آموزش عالي غير انتفاعي سال 1392


  رديف

  نام استان

  نام شهر محل برگزاري

  توضيحات

  1

  آذربايجان شرقي

  تبريز

  داوطلبان استان به جز شهرستانهاي شبستر1021 - بناب1010 - عجب شير1023 - سراب 1017 - آذرشهر1001 - مرند 1029 - جلفا 1014 - اسكو1005 - مراغه 1028 - ملكان1032 - ميانه1036 هشترود1041 - چاراويماق1016 و بستان اباد 1009

  شبستر

  داوطلبان شهرستان شبستر1021

  بناب

  داوطلبان شهرستانهاي بناب1010 و عجب شير1023

  سراب

  داوطلبان شهرستان سراب 1017

  ميانه

  داوطلبان شهرستانهاي ميانه1036 - بستان اباد 1009- هشترود1041 و چاراويماق 1016

  آذرشهر

  داوطلبان شهرستان آذرشهر1001

  مرند

  داوطلبان شهرستانهاي مرند 1029 و جلفا 1014

  اسكو

  داوطلبان شهرستان اسكو 1005

  مراغه

  داوطلبان شهرستانهاي مراغه1028 و ملكان1032

  2

  آذربايجان غربي

  اروميه

  داوطلبان استان به جز شهرستانهاي خوي1123 - چايپاره 1119 - شاهين دژ 1129 - تكاب1115 - مياندواب1138 - بوكان1109 - سلماس1127 - ماكو1133 - چالدران1117 - شوط1131 - پلدشت1111 - مهاباد1135 - پيرانشهر1113- سردشت1124و نقده 1140

  خوي

  داوطلبان شهرستانهاي خوي1123 و چايپاره 1119

  شاهين دژ

  داوطلبان شهرستانهاي شاهين دژ1129 و تكاب1115

  مياندواب

  داوطلبان شهرستان مياندواب1138

  بوكان

  داوطلبان شهرستان بوكان1109

  سلماس

  داوطلبان شهرستان سلماس1127

  ماكو

  داوطلبان شهرستانهاي ماكو1133 - چالدران1117 - شوط1131 و پلدشت1111

  مهاباد

  داوطلبان شهرستانهاي مهاباد1135 - پيرانشهر1113و سردشت1124

  نقده

  داوطلبان شهرستان نقده 1140

  3

  اردبيل

  اردبيل

  داوطلبان استان به جز شهرستانهاي مشگين شهر1219 - گرمي1215 - پارس اباد 1208 و بيله سوار1205

  مشگين شهر

  داوطلبان شهرستان مشگين شهر1219

  گرمي

  داوطلبان شهرستان گرمي1215

  پارس اباد

  داوطلبان شهرستانهاي پارس اباد1208 و بيله سوار1205

  4

  اصفهان

  اصفهان

  داوطلبان استان به جز شهرستانهاي كاشان 1332 - اران و بيدگل 1302 - نطنز 1345- اردستان1304 - خميني شهر 1317- سميرم 1320- برخوار1312 - مباركه1338 - شاهين شهر و ميمه 1322-لنجان-1336 شهرضا 1324– دهاقان 1321 خوانسار1318 و گلپايگان 1334و نجف اباد1342

  كاشان

  كليه داوطلبان شهرستانهاي كاشان 1332 –اران و بيدگل 1302 - نطنز 1345و اردستان1304

  نجف اباد

  داوطلبان شهرستان نجف اباد1342

  خميني شهر

  داوطلبان شهرستان خميني شهر1317

  سميرم

  داوطلبان شهرستان سميرم1320

  برخوار

  داوطلبان شهرستان برخوار1312

  مباركه

  داوطلبان شهرستان مباركه1338

  شاهين شهر و ميمه

  داوطلبان شهرستان شاهين شهر و ميمه 1322

  لنجان

  داوطلبان شهرستان لنجان1336

  شهرضا

  كليه داوطلبان شهرستانهاي شهرضا 1324و دهاقان 1321

  گلپايگان

  كليه داوطلبان شهرستانهاي خوانسار1318 و گلپايگان 1334

  5

  ايلام

  ايلام

  داوطلبان استان به جز شهرستانهاي ايوان1407و دهلران1412

  ايوان

  داوطلبان شهرستان ايوان1407

  دهلران

  داوطلبان شهرستان دهلران1412

  6

  البرز

  كرج

  كليه داوطلبان استان به جز شهرستانهاي ساوجبلاغ 4003 - نظراباد4010و طالقان 4005

  ساوجبلاغ

  كليه داوطلبان شهرستانهاي ساوجبلاغ4003 -نظراباد 4010و طالقان 4005

  7

  بوشهر

  بوشهر

  كليه داوطلبان استان به جز شهرستانهاي بندر ديلم1518 - بندر گناوه1520 و دشتستان1511

  بندر گناوه

  داوطلبان شهرستانهاي بندر گناوه1520 - بندر ديلم1518

  دشتستان

  داوطلبان شهرستان دشتستان1511

  8

  تهران

  تهران

  كليه داوطلبان استان به جز شهرستانهاي ري1615 - ورامين 1636 - پاكدشت 1604 - پيشوا1633 - شهريار1624 - ملارد1625 - شهرقدس1623 - اسلامشهر 1602 - دماوند1609 - فيروزكوه1627 - رباط كريم1612 - بهارستان1610

  ري

  داوطلبان سهرستان ري1615

  ورامين

  داوطلبان شهرستانهاي ورامين 1636 - پاكدشت 1604و پيشوا1633

  رباط كريم

  داوطلبان شهرستانهاي رباط كريم1612 و بهارستان1610

  شهريار

  داوطلبان سهرستانهاي شهريار1624 و ملارد1625

  شهرقدس

  داوطلبان سهرستان شهرقدس1623

  اسلامشهر

  داوطلبان سهرستان اسلامشهر1602

  دماوند

  داوطلبان شهرستانهاي دماوند1609 و فيروزكوه1627

  9

  چهارمحال بختياري

  شهركرد

  كليه داوطلبان استان به جز شهرستانهاي بروجن 1705 - لردگان1717 - اردل1701 - فارسان 1710 - كوهرنگ1712

  بروجن

  داوطلبان سهرستانهاي بروجن1705 - لردگان1717 و اردل1701

  فارسان

  داوطلبان سهرستانهاي فارسان1710 و كوهرنگ1712

  10

  خراسان جنوبي

  بيرجند

  كليه داوطلبان استان به جز طبس1825

  طبس

  داوطلبان شهرستان طبس1825

  11

  خراسان رضوي

  مشهد

  كليه داوطلبان استان به جز شهرستانهاي كاشمر1953 - بردسكن1905- خليل اباد1930 - سبزوار1945 –جغتاي 1923 – جوين 1926 - خوشاب1941 - نيشابور 1965 - قوچان1951 و درگز1937 - گناباد1957 و بجستان1901 - تربت حيدريه1922 - خواف1934 - تربت جام1916 و تايباد 1909

  كاشمر

  داوطلبان شهرستانهاي كاشمر1953- بردسكن1905 و خليل اباد1930

  سبزوار

  داوطلبان شهرستانهاي سبزوار1945 –جغتاي 1923 –جوين 1926 وخوشاب 1941

  نيشابور

  داوطلبان شهرستان نيشابور 1965

  قوچان

  داوطلبان شهرستانهاي قوچان1951 و درگز1937

  گناباد

  داوطلبان شهرستانهاي گناباد1957 و بجستان1901

  تربت حيدريه

  داوطلبان شهرستانهاي تربت حيدريه1922 و خواف1934

  تربت جام

  داوطلبان شهرستانهاي تربت جام1916و تايباد 1909

  12

  خراسان شمالي

  بجنورد

  داوطلبان استان به جز شهرستانهاي شيروان2011و اسفراين2002

  شيروان

  داوطلبان شهرستان شيروان 2011

  اسفراين

  داوطلبان شهرستان اسفراين2002

  13

  خوزستان

  اهواز

  كليه داوطلبان استان به جز شهرستانهاي دزفول2129 –ابادان 2102– ايذه 2115 - خرمشهر 2125 - شوشتر2140 – گتوند 2142- شادگان2135 - بندر ماهشهر2120 و رامشير2132 - مسجد سليمان2146 - دشت ازاد گان2131 - رامهرمز2134 - باغ ملك2117 - هفت گل2148 - بهبهان2124 - اميديه2104و انديمشك2109

  بندر ماهشهر

  داوطلبان شهرستانهاي بندر ماهشهر2120 و رامشير2132

  دزفول

  داوطلبان شهرستانهاي درفول2129و انديمشك 2109

  مسجد سليمان

  داوطلبان شهرستان مسجد سليمان2146

  دشت آزاد گان

  داوطلبان شهرستان دشت ازاد گان2131

  آبادان

  داوطلبان شهرستان آبادان2102

  شوشتر

  كليه داوطلبان شهرستانهاي شوشتر2140 و گتوند 2142

  خرمشهر

  داوطلبان شهرستانهاي خرمشهر 2125و شادگان 2135

  رامهرمز

  داوطلبان شهرستانهاي رامهرمز2134 - باغ ملك2117 و هفت گل2148

  بهبهان

  كليه داوطلبان شهرستانهاي بهبهان2124 و اميديه2104

  ايذه

  داوطلبان شهرستان ايذه 2115

  14

  زنجان

  زنجان

  كليه داوطلبان استان به جز شهرابهر2202

  ابهر

  داوطلبان شهرستان ابهر2202

  15

  سمنان

  سمنان

  كليه داوطلبان استان به جزشهرستانهاي دامغان2302و شاهرود2307

  دامغان

  داوطلبان شهرستان دامغان2302

  شاهرود

  داوطلبان شهرستان شاهرود2307


  16

  سيستان بلوچستان

  زاهدان

  كليه داوطلبان استان به جز شهرستانهاي ايرانشهر 2403 - سرباز 2429 - دلگان 2411 - مهرستان 2416 - خاش2408 - زهك2422. - هيرمند2435 - زابل 2414 - چابهار 2406 - كنارك 2433و نيك شهر 2440 - سراوان2425و سيب سوران2430

  ايرانشهر

  داوطلبان شهرستان ايرانشهر 2403 - دلگان 2411 و مهرستان 2416

  خاش

  داوطلبان شهرستان خاش2408

  زابل

  داوطلبان شهرستانهاي زابل2414 - زهك2422. و هيرمند2435

  چابهار

  داوطلبان شهرستانهاي سرباز 2429–كنارك 2432 - نيك شهر 2440 و چابهار2406

  سراوان

  داوطلبان شهرستانهاي سراوان2425 و سيب سوران2430

  17

  فارس

  شيراز

  كليه داوطلبان استان به جز شهرستانهاي لارستان 2558 - اقليد2507 - كازرون2551 - مرودشت2565 - استهبان2504 - زرين دشت2526 - داراب2522 - اباده2501 - ممسني2568 - رستم2524 - ني ريز2576 - فسا2541 - لامرد 2561 مهر 2571 - خنج 2519 - گراش2557 - خرم بيد 2516 - پاسارگارد2510 - بوانات2509 - جهرم2515 وقير و كارزين2546

  لارستان

  داوطلبان شهرستان لارستان 2558

  اقليد

  داوطلبان شهرستان اقليد2507

  كازرون

  داوطلبان شهرستان كازرون2551

  مرودشت

  داوطلبان شهرستان مرودشت2565

  استهبان

  داوطلبان شهرستانهاي داراب2522- استهبان2504و زرين دشت2526

  آباده

  داوطلبان شهرستان اباده2501

  ممسني

  داوطلبان شهرستانهاي ممسني2568 و رستم2524

  ني ريز

  داوطلبان شهرستان ني ريز2576

  فسا

  داوطلبان شهرستان فسا2541

  لامرد

  داوطلبان شهرستان لامرد 2561 -مهر 2571- خنج 2519و گراش2557

  خرم بيد

  داوطلبان شهرستانهاي خرم بيد 2516-پاسارگارد2510 و بوانات2509

  جهرم

  داوطلبان شهرستانهاي جهرم2515 وقير وكارزين2546

  18

  قزوين

  قزوين

  كليه داوطلبان استان به جز شهرستانهاي ابيك2602- البرز2604- بويين زهرا2610 و تاكستان2614

  بويين زهرا

  داوطلبان شهرستان بويين زهرا2610

  البرز

  داوطلبان شهرستانهاي ابيك2602 و البرز2604

  تاكستان

  داوطلبان شهرستان تاكستان2614

  19

  قم

  قم

  كليه داوطلبان استان قم2704

  20

  كردستان

  سنندج

  كليه داوطلبان استان به جز شهرستانهاي سقز 2817- بانه2802 و مريوان2827

  سقز

  داوطلبان شهرستانهاي بانه 2802 و سقز2817

  مريوان

  داوطلبان شهرستان مريوان2827

  21

  كرمان

  كرمان

  كليه داوطلبان استان به جز شهرستانهاي رفسنجان 2918 –سيرجان 2927– شهربابك2929 و بردسير2905

  رفسنجان

  داوطلبان شهرستانهاي رفسنجان2918 –سيرجان2927 و شهربابك2929

  بردسير

  داوطلبان شهرستان بردسير2905

  22

  كرمانشاه

  كرمانشاه

  كليه داوطلبان استان به جز شهرستانهاي قصرشيرين 3020 - سنقر3016 - سرپل ذهاب3014 - اسلام اباد غرب3002 - گيلانغرب3027 ودالاهو 3011

  سنقر

  داوطلبان شهرستان سنقر3016

  سرپل ذهاب

  داوطلبان شهرستانهاي سرپل ذهاب3014و قصرشيرين3020

  اسلام اباد غرب

  داوطلبان شهرستانهاي اسلام اباد غرب3002 - گيلانغرب3027 ودالاهو 3011

  23

  كهگيلويه بويراحمد

  بويراحمد

  كليه داوطلبان استان به جز شهرستانهاي گچساران3116 و كهگيلويه3114

  گچساران

  داوطلبان شهرستان گچساران3116

  كهگيلويه

  داوطلبان شهرستان كهگيلويه3114

  24

  گلستان

  گرگان

  كليه داوطلبان استان به جز شهرستانهاي گنبدكاووس3219 –ازادشهر3202 - راميان 3210 - كلاله 3215 - مراوه تپه 3221 - گاليكش 3222 - مينودشت 3223 و علي آباد3212

  گنبدكاووس

  داوطلبان شهرستانهاي گنبدكاووس3219 –كلاله 3215 - مراوه تپه 3221 - گاليكش3222 و مينودشت3223

  آزادشهر

  داوطلبان شهرستانهاي ازادشهر3202- راميان 3210 و علي آباد3212

  25

  گيلان

  رشت

  كليه داوطلبان استان به جز شهرستانهاي بندر انزلي3307- لنگرود3341- رودسر3323 و لاهيجان 3338

  بندرانزلي

  داوطلبان شهرستان بندر انزلي3307

  لنگرود

  داوطلبان شهرستانهاي لنگرود3341-رودسر3323 و لاهيجان 3338

  26

  لرستان

  خرم آباد

  كليه داوطلبان استان به جز شهرستانهاي بروجرد3407و كوهدشت 3427

  بروجرد

  كليه داوطلبان شهرستان بروجرد3407

  كوهدشت

  كليه داوطلبان شهرستان كوهدشت 3427

  27

  مازندران

  ساري

  كليه داوطلبان شهرستانهاي ساري3527 –جويبار3520 و مياندرود3528

  بابل

  كليه داوطلبان زن شهرستانهاي بابل3509 - آمل 3503 - فريدون كنار3532 - بابلسر3512 و محمود اباد3538

  بابلسر

  كليه داوطلبان مرد شهرستانهاي بابل3509 - آمل 3503 - فريدون كنار3532 - بابلسر3512 و محمود اباد3538

  چالوس

  كليه داوطلبان شهرستانهاي چالوس3522 - تنكابن 3517 - نوشهر3545 - عباس اباد3516 - رامسر3523و نور3543

  قائم شهر

  كليه داوطلبان قائم شهر3534 و سوادكوه 3530

  بهشهر

  كليه داوطلبان شهرستانهاي بهشهر3513 –گلوگاه3536 ونكاء 3539

  28

  مركزي

  اراك

  كليه داوطلبان استان به جز شهرستانهاي ساوه3613 - زرنديه3612 - خمين 3607 - محلات 3620 و دليجان3610

  ساوه

  كليه داوطلبان شهرستانهاي ساوه 3613 و زرنديه3612

  خمين

  كليه داوطلبان شهرستانهاي خمين3607 - محلات3620 و دليجان3610

  29

  هرمزگان

  بندر عباس

  كليه داوطلبان استان به جز شهرستان هاي بندرلنگه 3712 - ميناب3734-پارسيان 3714 -جاسك 3717 - بشاگرد 3715 و سيريك 3728

  بندرلنگه

  داوطلبان شهرستانهاي بندر لنگه3712و پارسيان 3714

  ميناب

  داوطلبان شهرستانهاي ميناب3734 -جاسك 3717 - بشاگرد 3715 و سيريك 3728

  30

  همدان

  همدان

  كليه داوطلبان استان به جز شهرستانهاي ملاير3816 تويسركان 3806 و نهاوند3820

  ملاير

  داوطلبان شهرستانهاي ملاير3816 و نهاوند3820

  تويسركان

  داوطلبان شهرستان تويسركان3806

  31

  يزد

  يزد

  كليه داوطلبان استان


  جدول شماره دو – شهرستان محل برگزاري آزمون و نشاني محل رفع نقص كارت داوطلبان در آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1392و همچنين آزمون دوره هاي كارداني نظام جديد دانشگاههاي فني و حرفه اي و موسسات آموزش عالي غير انتفاعي سال 1392

  رديف

  نام استان

  نام شهر محل برگزاري

  باجه رفع نقص كارت

  1

  آذربايجان شرقي

  تبريز

  حوزه خواهران و برادران:تبريز-ميدان نصف راه(ميدان جهاد)-خيابان ورزش- بالاتر از سالن شهرداري پرديس تبريز-دانشگاه شهيد مدني آذربايجان تبريز

  شبستر

  حوزه خواهران و برادران:شبستر مديريت آموزش وپرورش

  بناب

  حوزه خواهران و برادران:بناب مديريت آموزش وپرورش

  سراب

  حوزه خواهران و برادران:سراب- شهرك فرهنگيان-مجتمع دانشگاه ازاد اسلامي سراب

  ميانه

  حوزه خواهران و برادران:ميانه-بلوار دانشگاه آزاد اسلامي ميانه – ساختمان مركزي

  آذرشهر

  حوزه خواهران و برادران:آذر شهر- مديريت آموزش وپرورش

  مرند

  حوزه خواهران و برادران: مرند - ميدان دانشگاه - دانشگاه آزاد اسلامي مرند

  اسكو

  حوزه خواهران و برادران: اسكو مديريت آموزش وپرورش

  مراغه

  حوزه خواهران و برادران:مراغه بلوار شهيد درخشي- مجتمع اداري اموزشي دانشگاه آزاد اسلامي مراغه

  2

  آذربايجان غربي

  اروميه

  حوزه خواهران و برادران:اروميه –كيلومتر 11 جاده سرو- پرديس نازلو- دانشگاه اروميه – معاونت آموزشي

  خوي

  حوزه خواهران و برادران:خوي -بلوار ولايت فقيه-كيلومتر 5 جاده خوي –سلماس دانشگاه ازاد اسلامي واحد خوي

  شاهين دژ

  حوزه خواهران و برادران:شاهين دژ- خيابان نهم دي- دانشگاه ازاد اسلامي شاهين دژ

  مياندواب

  حوزه خواهران و برادران':مياندواب- جاده تبريز- دانشگاه ازاد اسلامي مياندواب

  بوكان

  حوزه خواهران و برادران:بوكان- خيابان شهيد باهنر – مديريت آموزش و پرورش

  سلماس

  حوزه خواهران و برادران:سلماس-بلوار جمهوري اسلامي جنب بيمارستان خاتم الانبيا- دانشگاه ازاد اسلامي سلماس

  ماكو

  حوزه خواهران و برادران:ماكو – كيلومتر 2 جاده ماكو بازرگان – دانشگاه ازاد اسلامي ماكو

  مهاباد

  حوزه خواهران و برادران:مهاباد مديريت آموزش وپرورش

  نقده

  حوزه خواهران و برادران:نقده مديريت آموزش وپرورش

  3

  اردبيل

  اردبيل

  حوزه خواهران و برادران:اردبيل اداره كل آموزش وپرورش

  مشگين شهر

  حوزه خواهران و برادران:مشكين شهر مديريت آموزش وپرورش

  گرمي

  حوزه خواهران و برادران:گرمي- کیلومتر 3 جاده گرمی – اردبیل مجتمع دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمی

  پارس آباد

  حوزه خواهران و برادران:پارس آباد- خيابان جهاد دانشگاه آزاد اسلامي واحد پارس آباد

  4

  اصفهان

  اصفهان

  حوزه خواهران و برادران: اصفهان – ميدان آزادي - خيابان دانشگاه - دانشگاه اصفهان – حوزه معاونت آموزشي

  كاشان


  حوزه خواهران و برادران: كاشان - كيلومتر شش بلوار قطب راوندي – سازمان مركزي دانشگاه كاشان

  نجف اباد

  حوزه خواهران و برادران:نجف اباد خيابان دكتر شريعتي مديريت آموزش و پرورش


  رديف

  نام استان

  نام شهر محل برگزاري

  باجه رفع نقص كارت

  4

  ادامه اصفهان

  خميني شهر

  حوزه خواهران و برادران:خميني شهر- بلوار آيت الله طالقاني مديريت آموزش وپرورش

  سميرم

  حوزه خواهران و برادران: سميرم –ميدان معلم خيابان مطهري مدرسه راهنمايي امام خميني(ره)

  برخوار

  حوزه خواهران و برادران:برخوار-دولت اباد – ميدان انقلاب – بلوار دانشگاه- دانشگاه ازاد اسلامي دولت اباد

  مباركه

  حوزه خواهران و برادران:مباركه – بلوار معلم-دهنو- دانشگاه ازاد اسلامي مباركه

  شاهين شهر و ميمه

  حوزه خواهران و برادران: شاهين شهر بلوار امام خميني(ره)جنب شهرداري مديريت اموزش و پرورش

  لنجان

  حوزه خواهران و برادران لنجان- سده لنجان - ابتداي ورودي شهر دانشگاه ازاد اسلامي لنجان

  شهرضا

  حوزه خواهران و برادران:شهرضا – خيابان شهيد بهشتي مديريت آموزش وپرورش

  گلپايگان

  حوزه خواهران و برادران: گلپايگان- خيابان امام خميني(ره)كوي آموزش و پرورش مديريت آموزش وپرورش

  5

  ايلام

  ايلام

  حوزه خواهران و برادران:ايلام - ادراره كل آموزش وپرورش

  ايوان

  حوزه خواهران و برادران: ايوان مديريت آموزش وپرورش

  دهلران

  حوزه خواهران و برادران:دهلران- ميدان فتح المبين – بلوار فتح المبين –دانشگاه ازاد اسلامي دهلران

  6

  البرز

  كرج

  حوزه خواهران:كرج – سه راه رجايي شهر كوي كارمندان شمالي دبيرستان انقلاب اسلامي

  كرج

  حوزه برادران: كرج –خيابان شهيد مطهري قبل از تقاطع جمهوري دبيرستان علي ابن ابيطالب

  ساوجبلاغ

  حوزه خواهران و برادران:هشتگرد- بلوار آيت الله خامنه اي مديريت آموزش وپرورش شهرستان ساوجبلاغ

  7


  بوشهر

  بوشهر

  حوزه خواهران و برادران: بوشهر- بهمني- خيابان شهيد ماهيني-دانشگاه خليج فارس-سازمان مركزي

  بندر گناوه

  حوزه خواهران و برادران: بندر گناوه - خيابان ساحلي - دانشگاه آزاد اسلامي واحد گناوه

  دشتستان

  حوزه خواهران و برادران: دشتستان مديريت آموزش وپرورش


  8

  تهران

  تهران

  حوزه خواهران:(كليه داوطلبان آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته و همچنين دوره هاي كارداني نظام جديد دانشگاه فني و حرفه اي) : تهران – ميدان فردوسي به سمت خيابان انقلاب-سمت راست كوچه شاهرود- دانشكده امار و انفورماتيك سازمان سنجش

  حوزه برادران:(كليه داوطلبان آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته و همچنين دوره هاي كارداني نظام جديد دانشگاه فني و حرفه اي) خيابان حافظ روبروي خيابان سميه دانشگاه صنعتي امير كبير

  ري

  حوزه خواهران و برادران: شهر ري مديريت آموزش و پرورش

  ورامين

  حوزه خواهران و برادران: ورامين-‍ پيشوا‍- شهرك نقش جهان - دانشگاه آزاد اسلامي واحد ورامين-‍ پيشوا

  رباط كريم

  حوزه خواهران و برادران: رباط كريم -خيابان شهيد حاج جعفري-مديريت آموزش و پرورش

  شهريار

  حوزه خواهران و برادران:شهريار مديريت آموزش و پرورش

  شهرقدس

  حوزه خواهران و برادران: شهر قدس مديريت آموزش و پرورش

  اسلامشهر

  حوزه خواهران و برادران :اسلامشهر مديريت آموزش و پرورش

  دماوند

  حوزه خواهران و برادران:دماوند مديريت آموزش و پرورش

  رديف

  نام استان

  نام شهر محل برگزاري

  باجه رفع نقص كارت

  9

  چهارمحال بختياري

  شهركرد

  حوزه خواهران و برادران: شهركرد اداره كل آموزش و پرورش

  بروجن

  حوزه خواهران و برادران:بروجن مديريت آموزش و پرورش

  فارسان

  حوزه خواهران و برادران:فارسان مديريت آموزش و پرورش

  10

  خراسان جنوبي

  بيرجند

  حوزه خواهران و برادران: بيرجند – ميدان شهدا- خيابان دانشگاه – دانشكده هنر(مهندسي سابق)-دانشگاه بيرجند

  طبس

  حوزه خواهران و برادران طبس:ميدان دانشگاه –دانشگاه آزاد اسلامي طبس

  11

  خراسان رضوي

  مشهد

  حوزه خواهران و برادران: :مشهد- دانشكده علوم اداري و اقتصادي دانشگاه فردوسي مشهد – روبروي زير گذر پارك ملت – درب شمالي دانشگاه

  كاشمر

  حوزه خواهران و برادران: كاشمر-مديريت آموزش و پرورش

  سبزوار

  حوزه خواهران و برادران: سبزوار. مديريت آموزش و پرورش

  نيشابور

  حوزه خواهران و برادران:نيشابور خيابان پژوهش مجتمع دانشگاه آزاد اسلامي نيشابور ساختمان اداري دفتر معاونت آموزشي

  قوچان

  حوزه خواهران و برادران:قوچان مديريت آموزش و پرورش

  گناباد

  حوزه خواهران و برادران:گناباد مديريت آموزش و پرورش

  تربت حيدريه

  حوزه خواهران و برادران: تربت حيدريه- كيلومتر 7 محور تربت حيدريه-مشهد بعد از پل هوايي – دانشكده فني و مهندسي تربت حيدريه

  تربت جام

  حوزه خواهران و برادران: تربت جام مديريت آموزش و پرورش

  12

  خراسان شمالي

  بجنورد

  حوزه خواهران و برادران: بجنورد-ميدان دفاع مقدس – خيايان دانشگاه – دانشگاه

  آزاد اسلامي بجنورد

  شيروان

  حوزه خواهران و برادران:شيروان- بلوار شهريار ميدان امام خميني دانشگاه آزاد اسلامي واحد شيروان

  اسفراين

  حوزه خواهران و برادران اسفراين : مديريت آموزش و پرورش

  13

  خوزستان

  اهواز

  حوزه خواهران و برادران اهواز: اداره كل آموزش و پرورش

  بندر ماهشهر

  حوزه خواهران و برادران: بند ماهشهر-مديريت آموزش و پرورش

  دزفول

  حوزه خواهران و برادران:دزفول- مديريت آموزش و پرورش

  مسجد سليمان

  حوزه خواهران و برادران:مسجد سليمان- مديريت آموزش و پرورش

  دشت آزاد گان

  حوزه خواهران و برادران: سوسنگرد- مديريت آموزش و پرورش

  آبادان

  حوزه خواهران و برادران: آبادان مديريت آموزش و پرورش

  شوشتر

  حوزه خواهران و برادران:شوشتر- مديريت آموزش و پرورش

  خرمشهر

  حوزه خواهران و برادران: خرمشهرـ مديريت آموزش و پرورش

  رامهرمز

  حوزه خواهران و برادران:رامهرمز- مديريت آموزش و پرورش

  بهبهان

  حوزه خواهران و برادران بهبهان:کمربندی شهید کرم نسب- خیاباندانشگاه- دانشگاه ازاد اسلامي بهبهان

  ايذه

  حوزه خواهران و برادران ايذه: مديريت اموزش و پرورش


  رديف

  نام استان

  نام شهر محل برگزاري

  باجه رفع نقص كارت

  14

  زنجان

  زنجان

  حوزه خواهران و برادران:زنجان – كيلومتر 6 جاده تبريز -دانشگاه زنجان –ساختمان مركزي واحد رايانه

  ابهر

  حوزه خواهران و برادران:ابهر- مديريت اموزش و پرورش

  15

  سمنان

  سمنان

  حوزه خواهران و برادران: سمنان: اداره كل اموزش و پرورش

  دامغان

  حوزه خواهران و برادران: دامغان بلوارچشمه علي دانشگاه آزاداسلامي واحددامغان

  شاهرود

  حوزه خواهران و برادران: شاهرود-بلواردانشگاه -دانشگاه آزاداسلامي واحد شاهرود

  16

  سيستان بلوچستان

  زاهدان

  حوزه خواهران و برادران:زاهدان –خيابان آزادي مديريت آموزش و پرورش ناحيه يك

  ايرانشهر

  حوزه خواهران و برادران: ايرانشهر- خيابان شهيد درزاده – مديريت آموزش و پرورش

  خاش

  حوزه خواهران و برادران:خاش -خيابان امام خميني شرقي جنب بيمارستان امام خميني دانشگاه ازاد اسلامي خاش

  زابل

  حوزه خواهران و برادران:زابل –خيابان فردوسي- مديريت آموزش و پرورش

  چابهار

  حوزه خواهران و برادران:چابهار – بلوار صياد- مديريت آموزش و پرورش

  سراوان

  حوزه خواهران و برادران:سراوان-خيابان سيد قطب- مديريت آموزش و پرورش

  17

  فارس


  شيراز

  حوزه خواهران و برادران: شيراز – خيابان ساحلي غربي – مجتمع فرهنگي و رفاهي دانشگاه شيراز

  لارستان

  حوزه خواهران و برادران:لارستان – شهرجديد- بزرگراه دكتر دادمان- مجتمع كوثر- دانشكده معماري دانشگاه ازاد اسلامي لارستان

  اقليد

  حوزه خواهران و برادران: اقليد مديريت آموزش و پرورش

  كازرون

  حوزه خواهران و برادران: كازرون- كيلومتر 5 جاده كازرون- بوشهر – دانشگاه آزاد اسلامي كازرون

  مرودشت

  حوزه خواهران و برادران:مرودشت- مديريت آموزش و پرورش

  استهبان

  حوزه خواهران و برادران: استهبان-ميدان دانشجو-بلوار امام رضا-دانشگاه آزاد اسلامي واحد استهبان

  آباده

  حوزه خواهران و برادران: آباده بلوار شهيد چمران خيابان دانشگاه شهرك دانشگاهي امام علي د انشگاه ازاد اسلامي اباده

  ممسني

  حوزه خواهران و برادران: نورآباد ممسني- بعد از هتل ليدوما- آموزشكده فني امام رضا (ع( اموزشكده فني وحرفه اي پسران ممسني /امام رضا(ع)

  ني ريز

  حوزه خواهران و برادران:ني ريز مديريت آموزش و پرورش

  فسا

  حوزه خواهران و برادران: فسا- كيلومتر12 جاده فسا شيراز دانشگاه ازاد اسلامي فسا

  لامرد

  حوزه خواهران و برادران: لامرد مديريت آموزش و پرورش

  جهرم

  حوزه خواهران و برادران : جهرم مديريت آموزش و پرورش

  خرم بيد

  حوزه خواهران و برادران: صفاشهر- مديريت آموزش و پرورش

  18

  قزوين

  قزوين

  حوزه خواهران و برادران: قزوين انتهاي بلوار دانشگاه بين اللمللي امام خميني(ره)-سايت رايانه اي دانشكده فني و مهندسي

  بويين زهرا

  حوزه خواهران و برادران: بويين زهرا - مديريت آموزش و پرورش

  البرز

  حوزه خواهران و برادران: البرز-مديريت آموزش و پرورش

  تاكستان

  حوزه خواهران و برادران:تاكستان – سه راهي شامي شاپ- مجتمع دانشگاه ازاد اسلامي تاكستان


  رديف

  نام استان

  نام شهر محل برگزاري

  باجه رفع نقص كارت

  19

  قم

  قم

  حوزه خواهران و برادران: قم اداره كل آموزش و پرورش

  20

  كردستان

  سنندج

  حوزه خواهران و برادران: سنندج خيابان اكباتان اداره كل آموزش وپرورش استان كردستان اداره سنجش

  سقز

  حوزه خواهران و برادران:سقز مديريت آموزش و پرورش

  مريوان

  حوزه خواهران و برادران:مريوان مديريت آموزش و پرورش

  21

  كرمان

  كرمان

  حوزه خواهران و برادران:كرمان – بلوار جمهوري اسلامي – دانشكده فني مهندسي دانشگاه شهيد باهنر كرمان

  رفسنجان

  حوزه خواهران و برادران: رفسنجان- بلوار ولايت- ابتداي جاده يزد- سازمان مركزي دانشگاه وليعصر رفسنجان – دفتر معاونت آموزش

  بردسير

  حوزه خواهران و برادران: بردسير -بلوار امامزاده سيد محمد -دانشگاه آزاد اسلامي واحد بردسير

  22

  كرمانشاه

  كرمانشاه

  حوزه خواهران و برادران: كرمانشاه- بلوار شهيد بهشتي- مقابل بيمارستان آيت الله طالقاني – دانشكده علوم اجتماعي و تربيتي دانشگاه رازي كرمانشاه

  سنقر

  حوزه خواهران و برادران:سنقر مديريت آموزش و پرورش

  سرپل ذهاب

  حوزه خواهران و برادران: سرپل ذهاب-مديريت آموزش و پرورش

  اسلام آباد غرب

  حوزه خواهران و برادران: اسلام آباد غرب مديريت آموزش و پرورش

  23

  كهگيلويه بويراحمد

  بويراحمد

  حوزه خواهران و برادران: ياسوج -بلواركشاورزي -اداره آموزش و پرورش شهرستان بويراحمد

  گچساران

  حوزه خواهران و برادران: گچساران-كوي مدرس-مجتمع دانشگاهي(سايت) دانشگاه آزاد اسلامي گچساران-ساختمان اداري-طبقه دوم-دفتر معاونت آموزشي

  كهگيلويه

  حوزه خواهران و برادران:كهكيلويه مديريت آموزش و پرورش

  24

  گلستان

  گرگان

  حوزه خواهران و برادران: گرگان ـ خيابان شهيد بهشتي ـدانشگاه علوم كشاورزي و منابع طبيعي گرگان

  گنبدكاووس

  حوزه خواهران و برادران:گنبدكاووس – مديريت آموزش و پرورش

  آزادشهر

  حوزه خواهران و برادران:آزادشهر – خيابان شاهرود – دانشگاه ازاد اسلامي ازاد شهر

  25

  گيلان

  رشت

  حوزه خواهران و برادران رشت خيابا ن نامجو جنب ورزشگاه شهيد عضدي دانشكده علوم پايه دانشگاه گيلان

  بندرانزلي

  حوزه خواهران و برادران:بندر انزلي- مديريت آموزش و پرورش

  لنگرود

  حوزه خواهران و برادران:لنگرود- مديريت آموزش و پرورش

  26

  لرستان

  كوهدشت

  حوزه خواهران و براداران: كوهدشت- مديريت آموزش و پرورش

  خرم اباد

  حوزه خواهران و برادران:خرم اباد –كيلومتر 5 جاده خرم اباد –تهران - دانشگاه لرستان-اداره امور آموزشي دانشگاه

  بروجرد

  حوزه خواهران و برادران بروجرد – مديريت آموزش و پرورش

  27

  مازندران

  ساري

  حوزه خواهران و برادران:ساري بلوار فرح آباد (جاده دريا)-كيلومتر پنج- موسسه آموزش عالي هدف

  بابل

  حوزه خواهران: بابل - خيابان شريعتي - دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل

  بابلسر

  حوزه برادران:بابلسر-خيابان پاسداران- سازمان مركزي دانشگاه مازندران – دفترنظارت و ارزيابي

  چالوس

  حوزه خواهران و برادران: چالوس.خيابان 17 شهريور روبروي مسجد امام حسين(ع). دانشگاه آزاد اسلامي واحد چالوس-حوزه معاونت آموزشي-اداره آموزش

  قائم شهر

  حوزه خواهران و برادران:قائم شهر- جاده بابل- جاده نظامي- دانشگاه ازاد اسلامي قائم شهر

  بهشهر

  حوزه خواهران و برادران:بهشهر مديريت آموزش و پرورش

  رديف

  نام استان

  نام شهر محل برگزاري

  باجه رفع نقص كارت

  28

  مركزي

  اراك

  حوزه خواهران و برادران:اراك اداره كل آموزش و پرورش

  ساوه

  حوزه خواهران و برادران:ساوه – مديريت آموزش و پرورش

  خمين

  حوزه خواهران و برادران :خمين- مديريت آموزش و پرورش

  29

  هرمزگان

  بندر عباس

  حوزه خواهران و برادران: بندرعباس- اداره كل آموزش و پرورش

  بندرلنگه

  حوزه خواهران و برادران: بندرلنگه- مديريت آموزش و پرورش

  ميناب

  حوزه خواهران و برادران: ميناب ميدان ولايت- مديريت آموزش و پرورش

  30

  همدان

  همدان

  حوزه خواهران و برادران: همدان - خيابان طالقاني-خيابان فرهنگ-اداره كل آموزش و پرورش استان همدان- ساختمان شماره پنج- اداره سنجش –

  ملاير

  حوزه خواهران و برادران: ملاير- كيلومتر 4 جاده اراك - دانشگاه ملاير - پرديس دانشگاه – ساختمان مركزي – نرسيده به بهشت هاجر

  تويسركان

  حوزه خواهران و برادران: تويسركان - بلوار حضرت حيقوق نبي- دانشگاه ازاد اسلامي تويسركان

  31

  يزد

  يزد

  حوزه خواهران و برادران: يزد - صفاييه - بلواردانشگاه - دانشگاه يزد - سايت اصلي  روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور

  Bottom of Form

   

  موضوعات مشابه

 1. کانال تلگرام

  اطلاعیه ها و اخبارهای فارس پاتوق ، مسابقات و جوایز
 2. گروه تلگرام

  کتاب مذهبی ، کتاب های درسی ، کتاب های علمی ، کتاب رمان
 3. برنامه تلگرام

  اپراتور ، نرم افزار های ارتباطی
 4. سرگرمی و تفریح تلگرام

  دانستنیهای جالب ، مرکز تخصصی ترول ، انواع فال ها و طالع بینی ها ، مطالب طنز آمیز ، اس ام اس و جوک
 5. آموزش تلگرام

  اخبار فارس پاتوق ، انتقادات و طرح های جدید فارس پاتوق ، نظر سنجی ، آموزش های لازم فارس پاتوق ، اطلاعیه های فارس پاتوق
 6. کانال موزیک تلگرام

  مداحی ایام فاطمیه ، مداحی ماه محرم ، موزیک های ایرانی ، موزیک های شاد ، آهنگ های خارجی ، آهنگ های پیشواز ایرانسل ، آهنگ های پیشواز همراه اول ، آهنگ های رومانتیک ، مداحی ، آهنگ های سنتی
 7. اخبار تلگرام

  اخبار حوادث ، اخبار جهان ، اخبار ورزشی ، اخبار پزشکی ، اخبار سیاسی - اقتصادی ، اخبار فرهنگی - هنری ، اخبار علمی
 8. مد و زیبایی تلگرام

  مدل لباس دخترانه ، مدل لباس زنانه ، مدل لباس پسرانه ، مدل لباس مردانه ، مدل لباس ، مدل لباس جدید ، مدل عینک ، مدل مو ، مدل ناخن ، عکس مدل
 9. کانال عکس تلگرام

  عکس های خنده دار ، عکس های بازیکنان ، عکس های ترسناک ، عکس های طبیعت ، عکس های حیوانات ، عکس های حوادث ، تصاویر عاشقانه ، تصاویر کارتونی ، عکس های اتومبیل ، تصاویر هنرمندان ، تصاویر کودکان ، عکس های متفرقه
 10. کانال فیلم تلگرام

  اپراتور همراه اول ، اپراتور ایرانسل ، اپراتور رایتل
 11. تبلیغات تلگرام و اینستاگرام

  آگهی های استخدام دولتی ، آگهی های استخدام غیر دولتی ، سوالات و پاسخ های آزمون های استخدامی
 12. کانالهای ادبی تلگرام

  تاریخ ، شعر و ادبیات ، نامه نگاری و انواع نامه ها
 13. گروه چت تلگرام

  ابزار های وبلاگ ، سئو و بهینه سازی وب سایت ، سیستم های مدیریت محتوا ، قالب های وبلاگ ، ابزار های وب سایت ، قالب های وب سایت ، معرفی وبلاگ و وب سایت های مفید ، کسب و کار در اینترنت ، کسب درآمد بدون اینترنت
 14. بهترین کانال های تلگرام

  هوا و فضا ، دانش و فن آوری در پزشکی ، دانش و فناوری در کامپیوتر ، دانش و فناوری در موبایل ، دانش و فناوری در وب سایت ها ، جنگ افزار ، تکنولوژی های روز
 15. نرم افزار اینستاگرام

  سیستم عامل ها ، لپ تاپ و تبلت ، نرم افزار ها ، سخت افزار ها ، بازی های کامپیوتری
 16. کانال پزشکی و سلامت تلگرام

  روانشناسی ، تغذیه ، بهداشت ، بیماری ها و روش درمان
 17. بهترین پیج اینستاگرام

  اخبار ورزشی ، معرفی ورزش ها و تیم ها ، شخصیت های ورزشی
 18. عکس اینستاگرام

  برنامه ریزی درسی ، مقطع آموزش ابتدایی ، مقطع آموزش راهنمایی ، مقطع آموزش متوسطه ، مقطع پیش دانشگاهی ، مقطع آموزش فنی حرفه ای ، مقطع آموزش کاردانش
 19. فیلم اینستاگرام

  مقالات کار آفرینی و طرح کسب و کار ، مقالات عمومی ، درخواست مقالات ، مقالات علمی
 20. آموزش اینستاگرام

  رشته های فنی و مهندسی ، رشته های علوم تجربی ، رشته های علوم پایه و انسانی ، رشته های هنر ، معرفی رشته های دانشگاهی ، معرفی دانشگاه های ایران ، رشته های پزشکی ، رشته های زبان انگلیسی
 21. کانال مذهبی تلگرام

  اهل بیت و علما ، احکام ، مولتی مدیای مذهبی
 22. کانال خانواده تلگرام

  خانواده ، هنر در خانه
 23. کانال آشپزی تلگرام

  انواع شیرینی ، انواع دسر ، انواع غذا ها و طرز تهیه آن ها ، خورش ها ، سوپ و سالاد ، ساندویچ و پیتزا ، سس و ترشی
 24. کانال گردش و گردشگری تلگرام

  معرفی مکان های زیارتی ، معرفی مکان های تفریحی ، معرفی مکان های شگفت انگیز ، معرفی شهرها و کشورها
 25. سایر موضوعات تلگرام

  اخبار و مطالب گوناگون خبری ، معما ها و چیستان ها ، اخبار گوناگون اینترنتی ، صندلی داغ ، گفتگو با کاربران ، بازارچه خرید و فروش ، زباله دان
 26. کانال تست روانشناسی تلگرام

  تست هوش
 27. کانال روانشناسی ازدواج تلگرام

  نکات قبل از ازدواج ، نکات بعد از ازدواج
 28. کانال مشاوره جنسی تلگرام

  راهنمایی علمی جنسی
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.