1. بالاخره مسابقه کاربر برتر با جوایز ارزشمند برای فعالترین کاربران!
    هر ماه ربع سکه بهار آزادی و چندین فلش مموری به کاربران برتر به انتخاب شما!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به انجمن مسابقات و جوایز سر بزنید.
    رد اعلامیه

سوژه شدن نماینده معترض در مجلس / عکس

شروع موضوع توسط baranbahar در ‏13 آگوست 2013 در انجمن اخبار و مطالب گوناگون خبری

1. baranbahar

baranbahar ♥♥♥♥♥ عضو تیم مدیریت مدیریت ارشد

سوژه‌شدن نماینده معترض درمجلس
    تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی پس از صحبت‌های بزرگواری عکسی از دوران نوجوانی وی را به یکدیگر نشان دادند.

پس از صحبت‌های روزگذشته بزرگواری، نماینده مردم کهگیلویه در جلسه بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی دولت، به سرعت عکسی از دوران نوجوانی وی در سایت ها و شبکه‌های اجتماعی پخش شد.

پدر دو عکس زیر ندیمی، نمیانده لاهیجان در حال نشان دادن تصویر بزرگواری به دیگر نمایندگان، مشاهده می‌شود.

این عکس سید "علی محمد بزرگواری " نماینده شهرستان های "کهگیلویه ، بهمئی و چرام " است که در توضیح آن در کتابش آورده است :

در تاریخ 10/1/1350 صبح زود با پای پیاده به همراه برادرم سیدفرج‌الله و تعدادی از جوانان طولیان که برای کارگری به شهر بهبهان می‌رفتند از روستای طولیان به راه افتاده و نزدیک غروب آفتاب به بهبهان رسیدیم، چون بنده کلاس ششم ابتدایی بودم، باید برای ورود به جلسة امتحان نهایی عکس می‌گرفتم، همان شب برای اولین بار به یک عکاسی رفتم.

6 قطعه عکس گرفتم و فردای آن شب سید فرج‌الله که به همراه دیگر جوانان طولیان ماندند برای کارگری مرا سوار بر یک مینی‌بوس کردند و به دهدشت فرستادند و برای اولین بار سوار بر ماشین مینی‌بوس را تجربه کردم و در حالی که باران رحمت الهی نم نم می‌بارید، وارد دهدشت شدم و از دهدشت با پای پیاده به طولیان آمدم و عکس روبرو یادگار آن دوران صمیمیت و سادگی است.