1. بالاخره مسابقه کاربر برتر با جوایز ارزشمند برای فعالترین کاربران!
    هر ماه ربع سکه بهار آزادی و چندین فلش مموری به کاربران برتر به انتخاب شما!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به انجمن مسابقات و جوایز سر بزنید.
    رد اعلامیه

من همونم(شعر عاشقانه)

شروع موضوع توسط babaks2 در ‏23 آگوست 2013 در انجمن عشق و عاشقي

1. babaks2

babaks2 مهمان

من همون تنهاترینم که دلم رو به عشق تو سپردم adl.ariamobile.net_article_pic_irop_Love_27.gif

adl.ariamobile.net_article_pic_irop_Love_27.gif تو همون امید بودنی که به امید تو هنوز نمردم adl.ariamobile.net_article_pic_irop_Love_27.gif

adl.ariamobile.net_article_pic_irop_Love_27.gif من همون خیلی دیوونم که همیشه عاشقت میمونم adl.ariamobile.net_article_pic_irop_Love_27.gif

adl.ariamobile.net_article_pic_irop_Love_27.gif تو همون معشوق نابی که روز و شب اسمتو میخونم adl.ariamobile.net_article_pic_irop_Love_27.gif

adl.ariamobile.net_article_pic_irop_Love_27.gif من همون خسته ترینم که دیگه طاقت دوریتو ندارم adl.ariamobile.net_article_pic_irop_Love_27.gif

adl.ariamobile.net_article_pic_irop_Love_27.gif تو همونی که آرزومه دست تو دست گرم تو بذارم adl.ariamobile.net_article_pic_irop_Love_27.gif

adl.ariamobile.net_article_pic_irop_Love_27.gif من همون دریای دردم که میخوام دورت بگردم adl.ariamobile.net_article_pic_irop_Love_27.gif

adl.ariamobile.net_article_pic_irop_Love_27.gif تو همونی که اگه بخندی منم با خنده هات میخندم adl.ariamobile.net_article_pic_irop_Love_27.gif

adl.ariamobile.net_article_pic_irop_Love_27.gif من همون عاشق ترینم که اگه بخوای واست میمیرم adl.ariamobile.net_article_pic_irop_Love_27.gif

adl.ariamobile.net_article_pic_irop_Love_27.gif تو همون فرشته نجاتی که یه روز میای و نمیذاری من بمیرم adl.ariamobile.net_article_pic_irop_Love_27.gif

adl.ariamobile.net_article_pic_irop_Love_27.gif من همون بدون ماهم که حتی ستاره هم ندارم adl.ariamobile.net_article_pic_irop_Love_27.gif

adl.ariamobile.net_article_pic_irop_Love_27.gif تو همون ماه و ستارم که با تو دیگه هیچی کم ندارم adl.ariamobile.net_article_pic_irop_Love_27.gif