1. بالاخره صندلی داغ برای کاربران ، این ماه برگذار شد!
    صندلی داغ آبان ماه ۹۵ رو هلیا با نام کاربری ( haleya ) مهمان این برنامس!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به صندلی داغ در موضوعات آزاد سر بزنید.
    رد اعلامیه

لاوره:فقط پاسپورتم را ازاستقلال میخواهم

شروع موضوع توسط ali ss در ‏28 آگوست 2013 در انجمن اخبار ورزشی

1. ali ss

ali ss کاربر پر تلاش ( طلایی) کاربر تایید شده

بازيکن تيم فوتبال استقلال گفت: مي‌خو
    گوران لاوره در گفت و گو با فارس در مورد جلسه خود با علي فتح الله زاده و تصميمي که دارد صحبت هاي زير را انجام داد:

سرانجام تکليف شما با باشگاه استقلال چه شد ؟ پولي دريافت نکردي؟

واقعا نمي دانم جواب سئوال شما را چطور بدهم. در اين مدت تجربه خيلي تلخي داشتم . هيچ * از باشگاه استقلال سراغي از من نمي گيرد. واقعا وضعيت بدي دارم . آنها حتي سئوال نمي کنند بپرسند که من کجا ساکن هستم و اينجا چطور زندگي مي کنم ! من در هيچ کجاي دنيا چنين رفتاري را از يک باشگاه حرفه اي نديدم . آن هم باشگاهي که الان جزو 8 تيم برتر آسيا هست . نه پول پيش قرارداد من را مي دهند. نه جايي را تهيه مي کنند که من در آن زندگي کنم، نه هتلي و نه حتي يک تلفن براي اينکه از من دلجويي کنند.

با فتح الله زاده جلسه اي نداشتي؟

مديرعامل دو هفته قبل به من گفت که يک چک 10 روزه به تو مي دهم اما هرگز آن چک را به من ندادند و الان آن 10 روز هم گذشته و تازه امروز دوباره به مدير برنامه من گفتند که تا يکشنبه صبر کن تا برويم پيش وزير ورزش و مشکلات را با وزير در ميان بگذاريم.

پس تا روز يکشنبه بايد صبر مي کني ؟

من مطئن هستم که روز يکشنبه هم اتفاقي نمي افتد . اينجا هيچ * سر قول و تعهدش نيست . من مي خواهم از ايران بروم . آنها بايد پاسپورت من را تحويل بدهند در غير اين صورت حتما از طريق سفارت صربستان در تهران موضوع را پيگيري مي کنم . من با کلي اشتياق و انگيزه به ايران آمدم و محيط استقلال و بازيکنان و کادر فني اين تيم رفتار خيلي خوبي با من داشتند . به خصوص هواداران استقلال که واقعا دوست داشتني بودند اما باور کنيد با هيچ غريبه اي در هيچ کجاي دنيا در فوتبال حرفه اي اين طور رفتار نمي کنند ! از طريق همين مصاحبه به مديريت باشگاه استقلال اعلام مي کنم بايد پاسپورت من را تحويل بدهند و حتما حقوق خودم را از طريق فيفا پيگيري مي کنم .

قبل از اينکه به ايران بيايي ، اطلاعي از وضعيت مالي باشگاه استقلال داشتي ؟

نه ، اطلاعي نداشتم اما در ايران يکي از بازيکنان استقلال با يکي از بازيکنان خارجي سابق اين تيم تماس گرفت و من با اين بازيکن صحبت کردم . او به من گفت که در اين تيم نه چک تو پاس مي شود و نه به تو پول مي دهند و بايد شکايت خودت را از طريق فيفا پيگيري کني . اين بازيکن خارجي الان عليه استقلال در فيفا شکايت کرده و تازه اين حرفها را دو هفته قبل به من زدند . با اين وضعيت باز هم تاکيد مي کنم که مي خواهم از ايران بروم . رفتاري که اينجا با من شد نه جوانمردانه بود و نه با روحيات ايراني ها سازگار بود . من اينجا نه خانه اي براي زندگي دارم و نه هيچ امکاناتي . من در باشگاههاي معتبر اروپا بازي کردم و بازيکن درجه سه کشور دور افتاده نيستم که اين طور رفتار مي کنند . من حتما جريان زندگي ام در اين چند هفته را براي فيفا خواهم نوشت و حتما گزارش آن را در رسانه هاي خارجي منتشر مي کنم . من از مردم ايران و هواداران استقلال جز محبت چيزي نديدم اما رفتار مسئولان باشگاه استقلال به شدت غير حرفه اي بود و حتي باشگاههاي آماتور هم در دنيا حداقل امکانات اوليه زندگي را در اختيار بازيکن خارجي قرار مي دهند . امروز بعد از مدتها مديرعامل باشگاه به مدير برنامه من گفته که فردا به باشگاه برود و يک فقره چک براي دو ماه زندگي من در ايران دريافت کند . من به آن چک هم نيازي ندارم . چون مطمئن هستم که اين چک هم اعتباري ندارد و فقط پاسپورتم را مي خواهم براي خروج از ايران . دليل آنکه در مصاحبه هايم اين حرفها را مي زنم اين است که هيچ کدام از مسئولان استقلال پاسخگوي من نيستند و همه آنها موبايل هايشان را پاسخ نمي دهند.
    اهم از اين تيم جدا شوم و اگر پاسپورتم را ندهند به سفارت صربستان مي‌روم.