1. انجمن های فارس پاتوق
  مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.
  رد اعلامیه

چگونگی شناخت همسر از روی فرق سر

شروع موضوع توسط nafas.s در ‏31 آگوست 2013 در انجمن کانال روانشناسی

 1. nafas.s

  nafas.s کاربر تایید شده

  تاریخ عضویت:
  ‏13 فوریه 2013
  ارسال ها:
  949
  تشکر شده:
  1,143
  جنسیت:
  زن
  یک روز فرق وسط مد روز میشود و روز دیگر بستن فرق و کشیدن مو به بالای سر. اما مد روز هر چه باشد، نمیتواند شخصیت اصلی شما را تغییر دهد. به گزارش شبكه تلويزيوني العربيه، 2 جامعهشناس آمريكايي در بررسیهایشان دریافتهاند اکثریت انسانها همیشه ترجیحی برای باز کردن فرق دارند و گاهی حتی اگر به باز کردن فرقشان از یک جهت خاص تمایل داشته باشند، باز هم موهایشان با آنها همراهی نمیکند و به جهتی که شخصیتشان تعیین کرده است مایل میشوند. این 2 جامعهشناس آمریکایی در بررسیهايشان با قاطعیت اعلام کردهاند شيوه شانه کردن مو و شکل فرق مو میتواند شخصيت افراد را نشان دهد و البته شانه کردن نامناسب موي سر هم تاثيری منفي روي روحيه افراد دارد. اين تحقيقات نشان ميدهد مکان فرق موي افراد بستگي به عملکرد نيمکره مغز چپ يا راست دارد و به همین دلیل میتواند نمایانگر ویژگیهای اصلی شخصیت آنها باشد.

  [​IMG]

  موهایش را بالا میزند یا فرق وسط دارد؟

  اگر همسری که برای یک عمر زندگی انتخاب کردهاید در 2 گروه بالاست، تکلیفتان با او روشن است و میتوانید ویژگیهای گفته شده را متعلق به او بدانید. اگر خواستگار شما یا دختری که برای زندگی مشترک انتخاب کردهاید، موهایش را بالا میزند یا مثل زنان قدیمی به باز کردن فرق وسط علاقه دارد، میتوانید شخصیتش را رمزگشایی کنید. بررسیهای محققان نشان داده که هر دو گروه، اعتماد به نفس زیادی دارند و به خود و تواناییهایشان خوشبین هستند. از طرف دیگر، پژوهشگران دریافتهاند که این دسته از افراد متفکر و منطقی هستند و به جای پیروی از احساسات ناپخته، حساب شده و سنجیده تصمیم میگیرند.

  مردانی که فرق سمت چپ دارند
  اگر به دنبال یک همسر قوی و همه فن حریف میگردید، بهتر است به خواستگاری جواب مثبت بدهید که فرق مویش در قسمت چپ سرش قرار دارد. محققان میگویند چنین فردی میتواند در لحظات بحرانی زندگی به داد شما برسد و بهدليل قدرتی که دارد، میتوانید بدون هیچ هراسی به او تکیه کنید. پژوهشها نشان داده است اين مردها گزینه مناسبی برای ازدواج با زنانی هستند که لطافت زنانه بیشتر و جسارت کمتری دارند و ترجیح میدهند همسرشان در تنگناهای زندگی از آنها حمایت کند و حتی بارشان را بر دوش بکشد.

  مردانی که فرق سمت راست دارند
  اگر دوست دارید شوهرتان پرهیاهو، فعال و پرتحرک باشد، بهتر است خواستگارهایی که فرق خود را از سمت راست باز میکنند را بررسی کنید. پژوهشگران دریافتهاند این افراد، پرتحرک و پرجنب و جوش هستند و از رفتن راههای تازه هیچ گاه خسته نمیشوند. اگر خودتان شخص فعالی نیستید و به دنبال کسی میگردید که بتواند شما را به جلو هل بدهد، چنین همسری برای شما ایدهآل است و در خانه شما، مثل یک بمب انرژی ظاهر خواهد شد اما اگر گوشهگیر هستید و حوصله هیاهوهای زندگی چنین افرادی را ندارید، بهتر است قبل از هر بررسی دیگری روی این گزینهها خط بکشید.

  زنانی که فرق سمت چپ دارند
  اگر میخواهید مادر فرزندان شما فردی باهوش باشد و توانایی پرورش فرزندان شایستهای را داشته باشد، بهتر است همسرتان را از این گروه انتخاب کنید. محققان میگویند زنانی که فرق سمت چپ باز میکنند، افرادی قابل اعتماد هستند که میتوانید روی حرفهایشان حساب کنید. بررسیهای آنها نشان داده این افراد بهدليل هوش سرشارشان، زود یاد میگیرند و به خوبی با موقعیتهای تازه و آدمهای جدید کنار میآیند. پس دلیلی ندارد که نگران رابطه چنین فردی با خانواده و دوستان خود باشید. او خیلی زود یکی از اعضای محبوب خانواده شما خواهد شد.

  زنانی که فرق سمت راست دارند
  اگر میخواهید همسر شما سرشار از ظرافت و ویژگیهای زنانه باشد، در انتخاب چنین دختری شک نکنید. محققان میگویند این زنان بیشتر از هر * دیگری، روحیه لطیف و زنانه دارند. اما اگر شما در آرزوی داشتن همسر قوی هستید كه بتواند خیلی خوب روی پای خودش بایستد و دوشادوش شما برای حل بحرانهای زندگی تلاش کند، چنین گزینهای نمیتواند همسر ایدهآل شما باشد چراکه بیشتر از آنکه او در موقعیتهای سخت به داد شما برسد، شما باید نقش حامی و فرشته نجات او را بازی کنید. اما ناامید نشوید. چنین زنی خانهای سرشار از لطافت را برای شما به همراه خواهد آورد که در آن با تمام وجود احساس مرد بودن میکنید.
   

  موضوعات مشابه

  امير خفن, baranbahar و ahmadi_amir222 از این پست تشکر کرده اند.
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.