1. بالاخره صندلی داغ برای کاربران ، این ماه برگذار شد!
    صندلی داغ آبان ماه ۹۵ رو هلیا با نام کاربری ( haleya ) مهمان این برنامس!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به صندلی داغ در موضوعات آزاد سر بزنید.
    رد اعلامیه

4سین قبل از ازدواج

شروع موضوع توسط ariya7211 در ‏1 سپتامبر 2013 در انجمن مطالب طنز آمیز

1. ariya7211

ariya7211 اریا کاربر تایید شده

در اینجا به شما چهار سین رو که باید قبل از ازدواج آشنا بشین معرفی می کنم:
    1- سفر: البته منظور سفر بعد از عروسی که به ماه عسل معروفه و یک سفر برون شهریه نیست بلکه منظور سفرهای درون شهری و با ماشین شخصی، تاکسی تلفنی و اتوبوس(شاید هم پیاده) باشه که به قصد رفتن به خواستگاری صورت می گیره. مسلما میزان آشنایی و توانایی شما در شناخت و استفاده بهینه از این سفر می تونه به شما در بدست آوردن یک شریک مناسب کمک شایانی بنمایه!

2-سکه: حتما تا حالا اسم مهریه به گوشتون خورده! حالا این سکشونه! دو نکته رو در این زمینه به یاد داشته باشین: اول اینکه بدونین جمله کلیشه ای مهریه رو کی داده کی گرفته کلا به زباله دان تاریخ پیوسته! و دوم اینکه قیمت سکه طی دو سه سال گذشته چندین برابر شده! پس تعارف رو کنار بزارید

3- سرزمین: البته اینجا منظور از سرزمین ملک با کسره در میم هست. شما باید قبل از ازدواج تکلیف محل زندگیتون رو مشخص کنین. اگه ملک شخصی دارین (که بلا شک اکثرتون ندارین) که هیچ! وگرنه سراغ خونه اجاره ای باید برین اگه توانایی اون رو هم ندارین در مورد خونه اقوام و فامیل از جمله پدر از همین حالا برنامه ریزی کنین نه اینکه شب عروسی تازه یادتون بیافته که حالا می خواین کجا زندگی کنین!

4- سوسک: حتما با کتاب معروف قورباغه ات رو قورت بده آشنا هستین! حالا من پیشنهاد می کنم سوسک رو قورت بده! یعنی همون اول کار هر چی لازمه به شریک زندگیت بگو تا بعدا خلاصه گندش در نیاد و ضایع نشی! البته اگه شدت گند کاری زیاد بوده دیگه از سوسک کاری بر نمی یاد به فکر یه موجود مناسب با همین مشخصات در ابعاد بزرگتر باشین!