1. فارس پاتوق پیشنهاد می کند موضوع زیر را دنبال کنید

  بدترین ضربه های دنیا
  رد اعلامیه

فال روزانه / 14 شهریور

شروع موضوع توسط baranbahar در ‏5 سپتامبر 2013 در انجمن انواع فال ها و طالع بینی ها

 1. baranbahar

  baranbahar ♥♥♥♥♥ عضو تیم مدیریت مدیریت ارشد

  تاریخ عضویت:
  ‏6 ژانویه 2013
  ارسال ها:
  18,925
  تشکر شده:
  17,502
  جنسیت:
  زن
  فال روزانه متولدین فروردین

  آیا زمان آن رسیده که روش حادتری را برای حل یک مسئله بیابید؟ تا وقتیکه حاد به معنای مخرب نباشد، اشکالی ندارد. ولی حواستان را جمع کنید. اول خوب به همه چیز فکر کنید. در مورد هر ایده ای با دوست معتمد خود مشورت کنید. زمان یک تعطیلات درست و حسابی برای شما رسیده است. حداقل شما فرصت تجربه کردن یک همراهی و دوستی واقعی و پرشور و عشق را دارید که بسیار خوشایند و دلپذیر است. نگذارید این فرصت از دستتان برود. امروز در فضای کاری شما حالت آزاردهنده ای وجود دارد و برایتان سخت است که مفید و مؤثر واقع شوید. قدم بعدی شما در این مسیر زیاد مشخص و واضح نیست. کاری که نباید اصلاً در این موقعیت انجام دهید، واکنش افراطی است. بلکه باید بی طرف و خنثی بمانید و داده هایی جمع آوری کنید.

  فال روزانه متولدین اردیبهشت

  امروز برای آزاد کردن احساسات خود باید از خلاقیت تان بهره بگیرید. این ابزار خیلی برایتان مفید است و اصلاً تصورش را نمی کنید. خلاقیت بخش بزرگی از شما را تشکیل می دهد و حتی به اندازه ارتباطات مهم است. عواطف و احساسات شما به آن ربط دارد و همه اینها بهم وصل هستند. اگر جلوی یکی از آنها را سد کنید، باید روی آنهای دیگر تمرکز کنید. از طریق خلاقیت خودتان را نشان دهید و با نزدیکان خود حرف بزنید. غرایزتان به شما می گویند که رویاپردازی کنید و رویاهای بزرگی ببینید، ولی هنوز چیزی شما را عقب نگه داشته است. شاید شما زیادی تلاش می کنید تا به دیگران کمک کنید و رشد و پیشرفت مالی خود را نادیده می گیرید. توجه بیشتری به خودتان معطوف کنید.
  فال روزانه متولدین خرداد

  امروز با مخالفت فردی روبرو می شوید. شاید این مخالفت از سوی فردی مافوق شما باشد، یا از سوی یکی از والدین یا معلمتان باشد. گوش دادن بسیار مهم است، ولی اگر موضوع زندگی شخصی شماست، این به کسی غیر از خودتان مربوط نمی شود. هر کاری بکنید، بالاخره یک نفر پیدا می شود که با شما مخالف باشد! عشقتان چیزی در ذهن دارد که به زودی آن را کشف می کنید و در واقع نقشه خوبی هم هست. ولی مستلزم تعهد از سوی شماست. این کیفیت رابطه شما را به امتحان می گذارد. اگر آماده چنین چیزی هستید تنها کاری که باید بکنید این است که بله را بگویید. به ندای دلتان گوش دهید. روز خوبی برای شماست تا از لیدر خود تبعیت کنید. اگر سعی کنید برای خودتان کار کنید، یا با طرز فکر منحصر به فرد خود پیش بروید، حمایت و کمک زیادی دریافت نمی کنید. به مافوق خود گوش کنید و کمک و حمایت اطرافیان را بدست آورید.

  فال روزانه متولدین تیر

  تنها بودن برای همه انسان ها مهم و ضروری است، ولی بدانید که گوشه گیری زیاد خوب نیست. تحت چنین شرایطی همه چیز بدتر می شود. باید شروع به حل مسئله و مشکل خود نمایید و قبل از هر چیز ببینید که چه چیزی شما را ناراحت کرده است. امروز نسبت به یک فرد احساس کشش زیادی می کنید. به نحوی مجذوب شده اید که اصلاً قابل توصیف نیست و این فرد را زیاد خوب نمی شناسید. حسی مانند آهنربا وجود دارد که شما را بهم نزدیکتر می کند. امروز برای شما اعتماد به نفس و جسارت زیادی می آورد که در چند روز گذشته آن را تجربه نکرده بودید. بالاخره حس می کنید دوباره خودتان شده اید. از این قضیه به نفع خود استفاده کنید و اشتباهات اخیر خود را جبران کنید.

  فال روزانه متولدین مرداد

  امروز اگر حواستان نباشد، غول حسادت شما را شکست می دهد. بسیاری از موقعیت هایی که موجب چنین حسی می شوند، از عدم امنیت می آیند. اگر در شغل، رابطه، یا خانواده خود امنیت ندارید و از سوی فرد دیگری احساس تهدید می کنید، زمان آن رسیده که نگاهی به دلایل خود بیندازید. دنبال راه حل بگردید. اثر فراوان اهمیت دادن و تعهد عاشقانه داشتن در روابط را کسی نمی تواند انکار کند. شما به مرحله ای رسیده اید که حس می کنید می خواهید رابطه خود را دائمی و عمیق تر کنید. با اعتماد به نفس و شادی جلو بروید. امروز ذهن شما باز است و درست به هدف می زنید. ولی حواستان باشد که کسی در محل کار از شما سوءاستفاده نکند. فردی هست که می داند ایده ها و افکار شما خوب هستند، و به احتمال زیاد می خواهد ایده های شما را بدزدد. گارد خود را بگیرید.

  فال روزانه متولدین شهریور

  امروز در مورد ظاهر خود نگرانی دارید. این چیز خوبی نیست و تقریباً همیشه منفی و بد محسوب می شود. بجای آنکه خودتان را دیوانه کنید، راهی برای پذیرفتن آنچه هستید بیابید. چه این موضوع درباره وزن تان باشد، چه چیزهای دیگر، اگر نتوانید آنچه هستید را بپذیرید، همیشه یک چیزی در ظاهر خود می یابید که از آن ناراحت باشید. امروز می توانید با خریدن چیزی زیبا برای خانه تقدیر خود را از شریک زندگی تان نشان دهید. به او هدیه ای خاص و زیبا بدهید. یک اثر هنری، یک تابلوی نقاشی، مجسمه یا هر چیزی که متعلق به کشور دیگری باشد بخرید. این نه تنها او را خوشحال می کند، بلکه به شما هم حس خوبی می دهد. امروز نقش رهبر و پیشگام را بپذیرید. شما در موقعیت بسیار خوبی برای این نقش هستید. روابط خوبی با دیگران در محل کار دارید و در روابط موفق بوده اید. حالا زمان استفاده از آنها به نفع خود است.

  فال روزانه متولدین مهر

  مسائل معنوی امروز خیلی ذهنتان را درگیر می کنند. شما تمایل دارید که به مطالعات متافیزیکی و مدیتیشن هم بپردازید، ولی مسئولیت های کاری یا خانوادگی با تحقق بخشیدن به آن تمایلات تداخل می کنند. نگذارید این شما را ناامید کند. در عوض روی کارهای عادی تمرکز کنید و آنها را تمام کنید. بعداً می توانید به مسائل جالب و هیجان انگیز بپردازید. امروز از احساسات خود نسبت به فردی که او را دوست می پنداشتید تعجب می کنید. بعد از گفتگویی که هر دو در یک مهمانی اجتماعی داشتید حالا مسائل شفافیت بیشتری می یابند. شما متوجه می شوید که زیر نقابی که او اغلب می زند، در واقع یک دل رئوف و مهربان است و این برای شما بسیار خوشایند است. اطلاعات غیرمنتظره ای امروز از سوی یکی از همکارانتان دریافت می کنید. به این اطلاعات جالب توجه داشته باشید.

  فال روزانه متولدین آبان

  یکی از دوستان شما امروز کمی اندوهگین به نظر می رسد و به نظر می رسد نمی خواهد در موردش با شما حرف بزند. او را مجبور به این کار نکنید. این احتمالاً به شرایط دوست شما مربوط می شود نه شما. بهتر است که به پیگیری اهدافتان ادامه دهید. نه تنها می توانید علایق خود را پیش ببرید بلکه این به دوست شما نیز الهام می دهد و او را به حال و هوای همیشگی اش برمی گرداند. امروز رابطه شما تغییر غافلگیر کننده ای می کند. با آنکه از خودتان می پرسید آیا رابطه شما امیدی دارد و می توانید او را بهتر بشناسید یا خیر، ولی دیگری نیازی به گمانه زنی نیست. شما با یک صحبت یک ویژگی او را درک می کنید که قبلاً پنهان بوده است. متوجه می شوید که شما دو نفر می توانید زمان های لذتبخش بیشتری با هم داشته باشید. امروز مراقب پولتان باشید. حواستان باشد که آن را برای چه خرج می کنید، به خصوص در محل کار. بجای هر روز بیرون رفتن و بیرون غذا خوردن، پول هایتان را جمع کنید.

  فال روزانه متولدین آذر

  امروز توانایی ها و استعدادهای شما برای رسیدن به اهداف فعلی تان هرچه باشند، امروز با مانع روبرو می شوند. این می تواند شما را عصبانی کنید، ولی سعی کنید در این دام نیفتید. اگر انگیزه ای ندارید، روی چیز دیگری تمرکز کنید و فعالیتی انجام دهید که قبلاً امتحان نکرده بودید. این باعث می شود که مهارت های شما دوباره به کمکتان بیایند تا کارتان را انجام دهید. گاهی رویدادی که موجب شروع یک رابطه جدید می شود خیلی ناگهانی رخ می دهد و هشدار نمی دهد. امروز در کار روزانه شما چنین اتفاقی می افتد. یک جلسه ساده کاری شاید فرصتی بشود که شما در آن چیز خاصی را در میان بگذارید. شاید با فردی با دوستی شروع کنید و این دوستی تبدیل به رابطه ای دائمی شود. امروز اگر به جزئیات خاصی که نیاز به دقت و وسواس دارد توجه نکنید پشیمان می شوید.

  فال روزانه متولدین دی

  امروز احساس می کنید خلاقیت هنری و ایده های خوب شما در مورد پروژه های جدید به اوج خود رسیده اند. ولی مسئولیت های دیگر شما نمی گذارند که این پروژه ها را آغاز کنید. در عین حال، ذهن شما آنقدر بر آنها متمرکز است که کارهای دیگرتان بیشتر از همیشه طول می کشد تا تمام شوند. ایده هایتان را یادداشت کنید تا از یادتان نروند و سپس روی وظایف فعلی تان تمرکز کنید. آنها را تمام کنکید و سپس چیزهایی که می خواهید را پیگیری کنید. امروز فرصت دارید که با یکی از دوستان قدیمی تان آشنا شوید. با آنکه آن موقع مشکلاتی با هم داشتید، احتمالاً دلیلش این بوده که هر دوی شما آن موقع در مورد رابطه بی تجربه بودید. حالا درک عمیق تری از خود دارید و دوست دارید دوباره به هم فرصت بدهید. فقط مطمئن شوید که این همان چیزی است که می خواهید. امروز در محل کار بعضی افراد از شما ایراد می گیرند و انتقاد می کنند.

  فال روزانه متولدین بهمن

  شاید بین شما و اعضای خانه مشاجراتی پیش بیاید و کم انرژی بودن شما را اذیت کند. امروز روز خوبی برای ورزش کردن است. پیاده روی کنید، دوچرخه سواری کنید یا به باشگاه بروید. این عصبانیت شما را خاموش می کند و انرژی جسمانی بیشتری برایتان می سازد. یک جلسه غیرعادی امروز زندگی شما را زیر و رو می کند. قطعاً امروز فرصتی عالی برای بیرون رفتن و اجتماعی شدن در مکان هایی خواهید داشت که تابحال نرفته اید. نوع افرادی که ملاقات می کنید به روی شما درهایی به سوی فرصت های جدید می گشایند و یک فرد خاص از ملاقات با شما بسیار خوشوقت خواهد شد. امروز یادداشت های دقیقی بردارید. اگر در جلسه ای با رئیس یا همکاران هستید، نترسید و یک کاغذ و قلم بردارید و با دقت نکات مهم را یادداشت کنید. جزئیات بسیاری مورد بحث قرار می گیرد که نمی خواهید فراموش کنید. آنها را بنویسید.

  فال روزانه متولدین اسفند

  امروز شاید منتظر نامه یا تماسی از سوی دوست صمیمی یا عشقتان باشید. تأخیر در آن باعث می شود که احساس غم و اندوه نمایید. نگذارید این موضوع روزتان را خراب کند. ارتباط شما برقرار خواهد شد و اگر امروز نشود، ظرف چند روز آینده این اتفاق می افتد. در این حین، زمان خوبی در اختیار دارید تا کارهای دلخواهتان را انجام دهید. در این زمان خلاقیت به خرج دهید. حتی می توانید به دوست دیگری زنگ بزنید. یک جلسه خاص امروز در محل کار تبدیل به چیز جالبی می شود که تصورش را هم نمی کردید. فرد موردنظر خیلی منحصر بفرد است و قطعاً کاریزماتیک هم هست. شما مسلماً می خواهید راهی برای آشنایی بیشتر با او پیدا کنید. شما در موقعیتی عالی هستید تا ریسک کنید. اگر تابحال به شروع کسب و کار خودتان فکر کرده بودید، حالا بهترین زمان برای شروع آن است.

   

  موضوعات مشابه

 2. FATIIIIIIII

  FATIIIIIIII کاربر تایید شده

  تاریخ عضویت:
  ‏5 سپتامبر 2013
  ارسال ها:
  30
  تشکر شده:
  1
  جنسیت:
  زن
  مرسی باران جان.biainjabiainja
   
 3. baranbahar

  baranbahar ♥♥♥♥♥ عضو تیم مدیریت مدیریت ارشد

  تاریخ عضویت:
  ‏6 ژانویه 2013
  ارسال ها:
  18,925
  تشکر شده:
  17,502
  جنسیت:
  زن
  خواهش عزیزم
   
 1. کانال تلگرام

  اطلاعیه ها و اخبارهای فارس پاتوق ، مسابقات و جوایز
 2. گروه تلگرام

  کتاب مذهبی ، کتاب های درسی ، کتاب های علمی ، کتاب رمان
 3. برنامه تلگرام

  اپراتور ، نرم افزار های ارتباطی
 4. سرگرمی و تفریح تلگرام

  دانستنیهای جالب ، مرکز تخصصی ترول ، انواع فال ها و طالع بینی ها ، مطالب طنز آمیز ، اس ام اس و جوک
 5. آموزش تلگرام

  اخبار فارس پاتوق ، انتقادات و طرح های جدید فارس پاتوق ، نظر سنجی ، آموزش های لازم فارس پاتوق ، اطلاعیه های فارس پاتوق
 6. کانال موزیک تلگرام

  مداحی ایام فاطمیه ، مداحی ماه محرم ، موزیک های ایرانی ، موزیک های شاد ، آهنگ های خارجی ، آهنگ های پیشواز ایرانسل ، آهنگ های پیشواز همراه اول ، آهنگ های رومانتیک ، مداحی ، آهنگ های سنتی
 7. اخبار تلگرام

  اخبار حوادث ، اخبار جهان ، اخبار ورزشی ، اخبار پزشکی ، اخبار سیاسی - اقتصادی ، اخبار فرهنگی - هنری ، اخبار علمی
 8. مد و زیبایی تلگرام

  مدل لباس دخترانه ، مدل لباس زنانه ، مدل لباس پسرانه ، مدل لباس مردانه ، مدل لباس ، مدل لباس جدید ، مدل عینک ، مدل مو ، مدل ناخن ، عکس مدل
 9. کانال عکس تلگرام

  عکس های خنده دار ، عکس های بازیکنان ، عکس های ترسناک ، عکس های طبیعت ، عکس های حیوانات ، عکس های حوادث ، تصاویر عاشقانه ، تصاویر کارتونی ، عکس های اتومبیل ، تصاویر هنرمندان ، تصاویر کودکان ، عکس های متفرقه
 10. کانال فیلم تلگرام

  اپراتور همراه اول ، اپراتور ایرانسل ، اپراتور رایتل
 11. تبلیغات تلگرام و اینستاگرام

  آگهی های استخدام دولتی ، آگهی های استخدام غیر دولتی ، سوالات و پاسخ های آزمون های استخدامی
 12. کانالهای ادبی تلگرام

  تاریخ ، شعر و ادبیات ، نامه نگاری و انواع نامه ها
 13. گروه چت تلگرام

  ابزار های وبلاگ ، سئو و بهینه سازی وب سایت ، سیستم های مدیریت محتوا ، قالب های وبلاگ ، ابزار های وب سایت ، قالب های وب سایت ، معرفی وبلاگ و وب سایت های مفید ، کسب و کار در اینترنت ، کسب درآمد بدون اینترنت
 14. بهترین کانال های تلگرام

  هوا و فضا ، دانش و فن آوری در پزشکی ، دانش و فناوری در کامپیوتر ، دانش و فناوری در موبایل ، دانش و فناوری در وب سایت ها ، جنگ افزار ، تکنولوژی های روز
 15. نرم افزار اینستاگرام

  سیستم عامل ها ، لپ تاپ و تبلت ، نرم افزار ها ، سخت افزار ها ، بازی های کامپیوتری
 16. کانال پزشکی و سلامت تلگرام

  روانشناسی ، تغذیه ، بهداشت ، بیماری ها و روش درمان
 17. بهترین پیج اینستاگرام

  اخبار ورزشی ، معرفی ورزش ها و تیم ها ، شخصیت های ورزشی
 18. عکس اینستاگرام

  برنامه ریزی درسی ، مقطع آموزش ابتدایی ، مقطع آموزش راهنمایی ، مقطع آموزش متوسطه ، مقطع پیش دانشگاهی ، مقطع آموزش فنی حرفه ای ، مقطع آموزش کاردانش
 19. فیلم اینستاگرام

  مقالات کار آفرینی و طرح کسب و کار ، مقالات عمومی ، درخواست مقالات ، مقالات علمی
 20. آموزش اینستاگرام

  رشته های فنی و مهندسی ، رشته های علوم تجربی ، رشته های علوم پایه و انسانی ، رشته های هنر ، معرفی رشته های دانشگاهی ، معرفی دانشگاه های ایران ، رشته های پزشکی ، رشته های زبان انگلیسی
 21. کانال مذهبی تلگرام

  اهل بیت و علما ، احکام ، مولتی مدیای مذهبی
 22. کانال خانواده تلگرام

  خانواده ، هنر در خانه
 23. کانال آشپزی تلگرام

  انواع شیرینی ، انواع دسر ، انواع غذا ها و طرز تهیه آن ها ، خورش ها ، سوپ و سالاد ، ساندویچ و پیتزا ، سس و ترشی
 24. کانال گردش و گردشگری تلگرام

  معرفی مکان های زیارتی ، معرفی مکان های تفریحی ، معرفی مکان های شگفت انگیز ، معرفی شهرها و کشورها
 25. سایر موضوعات تلگرام

  اخبار و مطالب گوناگون خبری ، معما ها و چیستان ها ، اخبار گوناگون اینترنتی ، صندلی داغ ، گفتگو با کاربران ، بازارچه خرید و فروش ، زباله دان
 26. کانال تست روانشناسی تلگرام

  تست هوش
 27. کانال روانشناسی ازدواج تلگرام

  نکات قبل از ازدواج ، نکات بعد از ازدواج
 28. کانال مشاوره جنسی تلگرام

  راهنمایی علمی جنسی
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.