1. بالاخره صندلی داغ برای کاربران ، این ماه برگذار شد!
    صندلی داغ آبان ماه ۹۵ رو هلیا با نام کاربری ( haleya ) مهمان این برنامس!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به صندلی داغ در موضوعات آزاد سر بزنید.
    رد اعلامیه

واکنش وارررونه افکار ما ... طنز

شروع موضوع توسط baranbahar در ‏12 سپتامبر 2013 در انجمن مطالب طنز آمیز

1. baranbahar

baranbahar ♥♥♥♥♥ عضو تیم مدیریت مدیریت ارشد

فقط کافیه یک یا دوساعت قطاری که سوارش هستی خراب بشه و ملت از گرما و ناراحتی و نگرانی و ترس هرچی به دهن شون میرسه حواله رییس قطار و اجداد بزرگوارش کنند! ablogfa.com_images_smileys_30.gif یعنی امتحان کنید ها! ملت بعضی وقت ها یک موجودیت بسیار خطرناک در کنار وجود غیر قابل انکارشون دارن! ablogfa.com_images_smileys_17.gif

تصور کنید همه چیز داغان است و عده ای ریختن توی سالن رستوران چون فضای خنک تری مثلا داره و فضای مرکزی سازماندهی جناح اپوزیسیون رو بعهده دارن! ablogfa.com_images_smileys_03.gif حالا الان میگم هفتاد دقیقه خرابی قطار و تعویض دیزل چه واکنش های رنگارنگی از انواع و اقسام طیف های مردمی داشت ablogfa.com_images_smileys_38.gif

- مرده شور این رجا ! (من : ablogfa.com_images_smileys_14.gif )

- هرچی می کشیم زیر سر اون دیکتاتور کوتوله ست! (من: ablogfa.com_images_smileys_07.gif )

- خدا نگذره از کسایی که دست شون میرسه و کاری نمیکنن. (من: ablogfa.com_images_smileys_28.gif )

- اینا اینقدر بی وجدان و بی ناموس و بووووووق هستن که اگه ما الان این تو به فنا هم بریم کسی نیس خبر مرگ مونو به گوش خونواده مون برسونه! (من: ablogfa.com_images_smileys_42.gif )

- الهی که این مملکت زمین سر باز کنه با سر بریم توش! (من: ablogfa.com_images_smileys_08.gif )

-اینا همش واس خاطر اینه که ما میخوایم کالا ایرانی باشه! ما هیچی نداریم! خیلی هم عالیه و کارا. (من: ablogfa.com_images_smileys_40.gif )

- (وقتی مسئول رستوران میگه پاشید برید کوپه خودتون میخوام تمیز کنم زن بدحجاب بی شرم عصبی جلوی همسر بی غیرت تر از خودش:) لیاقت تو همینه که همیشه کثافت تمیز کنی! (من: ablogfa.com_images_smileys_31.gif )