1. بالاخره صندلی داغ برای کاربران ، این ماه برگذار شد!
    صندلی داغ آبان ماه ۹۵ رو هلیا با نام کاربری ( haleya ) مهمان این برنامس!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به صندلی داغ در موضوعات آزاد سر بزنید.
    رد اعلامیه

خانه ی دانشجویی

شروع موضوع توسط sahar.te در ‏16 سپتامبر 2013 در انجمن مطالب طنز آمیز

1. sahar.te

sahar.te عضو تیم مدیریت مدیریت ارشد

همین اول کار میگم، مدیونید اگه به نظریه ی گشادیسم در مورد من برسید [​IMG]

یه قانونی توی خونه دانشجویی وجود داره و اون اینه که ظرفا قبل خوردن غذا شسته میشه!
    معمولن همه ی ظروف به شکل کاملن کثیف در گوشه ای از آشپزخونه روی هم تلنبار میشه و برحسب نیاز،برای پخت و پز و استفاده ازشون، ظرف مورد نظر شسته میشه ! یه قانون دیگه هم که صادقه اینه که همیشه تعداد ظروف کثیف بیش از ظروف تمیز هست.مگر در شرایط خاص !
    خب این شرایط خاص چیه؟
    یه باری میبینی خانواده هوس میکنن بهت سر بزنن،یا آشنا و اقوامی قصد میکنه یساد خونتون، اونوقته که مثل فرفره میپری توی آشپزخونه و ظرفای دو ماه قبلت هم چنان میشوری که از روز اولش خوش رنگ تر میشه [​IMG]
    البته شرایط خاص زیاد داریم.یکی دیگش اینه که یهو جو میگیرتت و میخوای از این به بعد مرتب و منظم باشی و از این حرفا.اون وقته که میری و اون تلنبار ظرف رو میشوری !
    یه مدتی من همش نهار رو توی دانشگاه میخوردم و شام رو هم یه مختصر غذایی "اگه حال داشتم" درست میکردم و با رفیقم میخوردیم.این رفیق ما اون مدت دانشگاه نمیومد و مجبور میشد گاهن یه نهاری هم درست کنه.این شد که چند تا قابلمه با برنج و خورشت باقیمونده توشون میموند و توی اون محوطه ی خاص تلنبار میشد !
    یه باری یکی از اون شرایط خاص فوق الذکر برام پیش اومد و مجبور شدم ظرفا رو بشورم.شستن همه ظرفا یه طرف.شستن اون سری که غذای مونده توشونه یه طرف دیگه ! خلاصه به هر زوری شد همشون رو جز یکی از قابلمه ها که نصفش برنج بود رو شستم.اونم گفتم بذار بمونه رفیقم بشوره بفهمه چقدر سخته شستنش، و بلکه درک کنه نباید غذا رو نصفه توی ظرف رها کنه [​IMG]
    از اون دوران چند صباحی گذشت! داد اون یکی همخونه که کاراش از ما کاملن سواست در اومد که چرا این قابلمه رو نمیشورین؟؟
    رفیق ما هم گفت میخوام ببینم چه اتفاقی واسه قابلمه و برنجا میفته !
    آقا یه دو هفته ای قابلمه به همون منوال موند تا اون همخونه ای سوای ما, یه مشما ورداشت و قابلمه رو توش گذاشت تا آلودگیش اذیتمون نکنه !
    از اون جریان دو ماهی گذشت ! دیگه باید برمیگشتیم خونمون.هم من و هم رفیقم.اون همخونه ای سوای ما هم ترم تابستونی ورداشت خونه موند
    از این جریان یه ماه دیگه هم گذشت و کلن حدود سه ماه و نیم قابلمه به همون منوال موند تا که من یه سر برای انجام یه سری کار رفتم خونه.بله دوستان.قابلمه توسط همخونه ای سوای ما، از آشپزخونه به اتاق ما منتقل شده بود.سطحش به قهوه ای تغییر رنگ داده بود و داخلش پر از کرم و تخم های عجیب و غریب شده بود !! [​IMG]
    خب شاید فکر میکنید من قابلمه رو حداقل از اتاق خارج کردم.اما واقعیت چیز دیگه ایه !
    بله، من به داخل کردن قابلمه به مشمای به نسبت مقاومتری، قابلمه و کرم ها رو به حال خودشون رها کردم !!! [​IMG]
    از این ماجرا هم چند صباحی میگذره...یعنی پایانش چه موقع ست؟؟؟ [​IMG][​IMG]

* یادش بخیر ترم 1 یکی از رفقا تعریف میکرد که همخونه ایاش براش تعریف کردن که یکی ظرف غذاش مونده و از سر لج و لجبازی همونطور روی اجاق گازشون گذاشتن و بعد هم کرم افتاده.اونموقع من کلی خندیدم و گفتم عجب موجوداتی پیدا میشن.آخه چطور میشه؟؟ بعدها به این واقعیت رسیدم که وقایع از آنچه که فکر میکنیم به ما نزدیکترند !! قابل توجه آن دسته عزیزانی که تصورات عجیب و غریب در مورد این واقعه دارند ! راجع به مردم بد نگید.سر خودتون میاد.به خدا دنیا ارزشش رو نداره [​IMG]

در پایان هم عکسی از اون قابلمه ی عزیز تهیه کردم.به بیماران قلبی و خانم های حامله و تمام کسانی که تاب دیدن صحنه های دردناک رو ندارند خواهش میکنم عکس رو نبینند [​IMG]
    قابلمه !!