1. فارس پاتوق پیشنهاد می کند موضوع زیر را دنبال کنید

  اوضاع کار کردن توی ژاپن و ایران
  رد اعلامیه

چگونه طالع بینی کنیم؟!(نترس رمال بازی نیس)

شروع موضوع توسط HICHKAS 021 در ‏16 سپتامبر 2013 در انجمن انواع فال ها و طالع بینی ها

 1. HICHKAS 021

  HICHKAS 021 What's Up? کاربر تایید شده

  تاریخ عضویت:
  ‏5 سپتامبر 2013
  ارسال ها:
  699
  تشکر شده:
  884
  جنسیت:
  مرد
  1. ساعت مرگ
  اگر مي توانستيد آينده را پيش بيني کنيد، دوست داشتيد از تاريخ دقيق مرگ خود آگاه شويد؟ پيش بيني طول عمر ما، کسب و کار پُر درآمدي است. بيمه هاي دولتي و شرکت هاي بازنشستگي، سالانه ميليون ها دلار هزينه مي کنند تا مرگ ما را پيش بيني کنند. جدول عمر، چنين تخميني را به ما مي دهد. بخش شبح وار داستان آن است، برخي از تخمين هايي که آنها بر اساس اش، دوره اي سه ساله از زندگي ما را پيش بيني مي کنند، بر اساس اطلاعات مشخصي به دست مي آيد. امّا مرگ با اين موارد برابر نيست؛ جنسيت و نژاد تاثير زيادي دارند، هنگامي که شخصي به بدگويي از شما مي پردازد.
  عوامل بسيار زيادي بر طول عمر شما تاثير دارد، که مهمترين آنها ژنتيک است که اخيرا کشف شده و با گذشته ارتباطي ندارد. ژنوم انسان حوزه گسترده اي است، برخي از ژن ها وجود دارند که زمان مرگ شما را رمزگذاري مي کنند، و امکان تفسير آنها به وسيله تکنولوژي مدرن وجود دارد. عوامل ديگري چون شغل، درآمد، شيوه زندگي، عادت ها، و سيگار کشيدن نيز تاثيرگذار هستند. آمارشناسان ساعت مرگ، داده ها را تجزيه و تحليل کرده و آن را به نتايج ژنتيکي شما پيوند مي دهند و طول عمر نسبتا دقيقي را به شما ارائه مي دهند. امّا اين موضوع قطعا، مرگ و مير ناشي از سقوط هواپيما يا تصادف ماشين را در بر نمي گيرد.

  2. خواندني هاي تاروت
  کارت هاي تاروت
  مردم درباره موضوعات مختلفي سوال مي کنند: قراردادهاي مختلف، طول عمر، و خريد اموال. امّا بيشتر سوالات مربوط به عشق است. عشق؟ بله صحبت از عشق است؛ کلمه اي که خانم هاي دوست داشتني عاشقش هستند.
  کارل يونگ، اولين روانکاوي بود که به اهميت نماد تاروت پي برد. او کارت هاي تاروت را به عنوان نمايندگان کهن الگو، مدّ نظر قرار داد: انواع پايه اي اشخاص يا موقعيت هايي که که در ناخودآگاه جمعي تمام انسان ها، جاسازي شده اند. نظريه کهن الگوها، چندين کاربرد روانکاوي را ايجاد نموده است. از آنجا که اين کارت ها، کهن الگوهاي مختلفي را از درون هر فرد نشان مي دهند، ايده هاي درک از خود فرد را مي توان بوسيله سوال از آنها براي انتخاب يک کارت که با آن شناسايي مي شوند، به دست آورد. به طور برابر، فرد مي تواند موقعيت را با تصور کردن آن، امتحان کرده و مشخص نمايد؛ که اين امر بر حسب ايده هاي کهن الگوي همراه با هر کارت به دست آمده است. براي نمونه، شخصي که بي پروا مي دود، چون شواليه شمشيرها يا فردي که کورکورانه جهان را به سمت خليج مي برد، مانند سوارکار اسميت با دو شمشير.
  اخيرا، تيموتي ليري اظهار داشته است که کارت هاي ذخيره تاروت، نمايش تصويري رشد انسان از نوزادي تا بزرگسالي هستند. و "کارت حماقت"، که نمادي از نوزاد تازه متولد شده است؛ "کارت شعبده بازي" که نماد صحنه اي است که در آن نوزاد شروع به بازي با مصنوعات مي کند. در ديدگاه ليري، تاروت هاي ذخيره، ممکن است به عنوان طرح اوليه براي نژاد بشري که بالغ شده است، ديده شود.

  3. سفر در زمان
  حال از استثنائي براي يک مفهوم سنتي در پيش بيني آينده سخن مي گوييم و نه واقعا يک روش خاص. ريشه اين مفهوم به 700 سال پيش از ميلاد باز مي گردد. سفر در زمان، حرکت ميان نقاط مختلف در زمان به شيوه اي مشابه به حرکت ميان نقاط در فضا مي باشد. که اشياء (يا در برخي موارد، فقط اطلاعات) را به زمان هاي عقب تر از زمان حال مي فرستد، يا اشياء را از حال به زمان آينده ارسال مي کند، بدون آنکه دوره مياني را تجربه نمايند (حداقل نه با سرعت معمول).
  اگر چه سفر در زمان، نقطه مشترک داستان ها در دوره هاي مختلف بوده است، و سفر به آينده مسلما با توجه به پديده اتساع (تاخير) زمان بر اساس سرعت در نظريه نسبيت خاص، ممکن مي باشد. امّا در حال حاضر مشخص نيست که آيا قوانين فيزيک اجازه سفر به گذشته را مي دهند يا نه. برخي از تفاسير مرتبط با سفر در زمان، همچنين اظهار مي دارند که تلاش براي سفر به گذشته، ممکن است فرد را به جهاني موازي ببرد که تاريخش براي منشعب شدن از تاريخ واقعي سفرکننده، پس از لحظه اي آغاز مي گردد که مسافر وارد زمان گذشته مي شود.
  نظريه انيشتين آنقدر ساده است که يک کودک نيز مي توان آن را توضيح دهد، و هنگامي کاربردي مي شود که وسيله اي را بسازيم که همانند يا سريع تر از سرعت زمان حرکت کند. و اگر اين امر محقق گردد، مي توانيم اين مفهوم قديمي را به واقعيت تبديل کنيم.

  4. اسکرايينگ (scrying)
  از آن با عنوان بلوبيني نيز ياد مي شود. عملي جادويي است که شامل ديدن اشياء به صورت فيزيکي در يک محيط است. هدف از آن معمولا به دست آوردن چشم اندازي معنوي است، و در موارد کمتري براي مقاصد طالع بيني يا فال مي باشد. بيشترين وسيله مورد استفاده در اين کار، مواد بازتابنده، شفاف، يا شب تاب مانند کريستال، سنگ، شيشه، آينه، آب، آتش، يا دود مي باشد. اسکرايينگ، در بسياري از فرهنگ ها به عنوان ابزاري براي غيب گويي درباره گذشته، حال، و آينده مورد استفاده قرار مي گيرد. بسته به نوع فرهنگ و اعمال، تصوراتي که هنگام نگاه کردن شخص به وسيله به چشمانش مي آيد، اين گونه خيال مي شود که از سوي خدا، ارواح، ذهن رواني، شيطان، يا ناخودآگاه آمده است.
  اسکرايينگ، فعّالانه توسط فرهنگ ها و سيستم هاي اعتقادي گوناگون مورد استفاده قرار مي گيرد، و به يک سنت يا ايدئولوزي محدود نيست. از سال 2009، آزمايش گانزفيلد، آزمايش که با الهام از اين عمل جادويي شکل گرفته و شامل محروميت حسي بود، مهمترين شاهد شناخته شده براي توانايي هاي فرارواني در محيط آزمايشگاه مي باشد.

  5. ادراک حسي فوق العاده (ESP)
  اين در واقع همان حس ششم است. و در برگيرنده دريافت اطلاعات از طريق حواس فيزيکي شناخته شده نيست، بلکه از طريق حسي است که با ذهن مرتبط است. اين اصطلاح به معني کسب اطلاعات بوسيله ابزاري است که براي فرضيه هاي محدود کردن علم، پايه اي بشمار مي آيند. مانند اين موضوع که ارگانيسم ها مي توانند اطلاعاتي را از گذشته به زمان حال دريافت کنند.
  اعتقاد بر اين است که فرد هيپنوتيزم شده، مي تواند ESP را به نمايش بگذارد. کارل سارگينت، يکي از روان شناسان دانشگاه کمبريج، در مورد اداعاهاي اوليه درباره هيپنوتيزم شنيده بود. در نتيجه، آزمايشي را طراحي نمود. او 40 نفر از دانشجويان همکار خود را انتخاب کرد، هيچ يک از آنها اطلاع نداشتند که از ESP برخوردار هستند. سپس آنها را به دو گروه تقسيم کرد؛ گروهي که پيش از آنکه با کارت هاي زينير مورد آزمايش قرار بگيرد، هيپنوتيزم مي شد، و گروه کنترلي که تنها با اين کارت ها سر و کار داشت. افراد گروه کنترل از 25 کارت موجود، تنها 5 کارت را درست انتخاب کردند، درست درصدي که شانس مي گويد. امّا آنهايي که پيش از انتخاب هيپنوتيزم شده بودند، 11.9 از 25 عدد را درست انتخاب کردند.
  نتايج مثبتي از آن به دست آمد؛ و دليل آن مشاهده از راه دور يا RV مي باشد که توانايي جمع آوري اطلاعات درباره يک هدف دور يا نامشخص با استفاده از ابزارهاي ماوراء الطبيعه است؛ ادراک حسي فوق العاده (ESP) يا احساس کردن با ذهن. به طور معمول، از يک بيننده از راه دور انتظار مي رود تا اطلاعاتي را درباره يک شيء بدهد که از نگاه ها پنهان است و با فاصله از او جدا شده است. اين نوع سنجش و ديدن، در دهه 1990 ميلادي بسيار محبوب شد؛ در اين دوره اسناد مرتبط با پروژه استارگيت در معرض ديد عموم قرار گرفت، پروژه تحقيقاتي بيست ميليون دلاري که با حمايت مالي دولت فدرال ايالات متحده آمريکا، براي تعيين هرگونه برنامه نظامي بالقوه از پديده هاي رواني تعيين گشته بود.

  6. مايکل نوستردام (نوستراداموس)
  مايکل نوستردام در سال 1503 در کشور فرانسه به دنيا آمد. او يک پزشک و منجّم بود، و مسلط به سه زبان يوناني، لاتين، و عبري بود. و با توجه به ديدگاه هزاران نفر از طرفداران او، نوستراداموس پيشگوي آينده نيز بوده است. جنگ جهاني دوم، بمب اتمي، ترور جان اف. کندي، و فرود بر ماه، برخي از پيشگويي هاي اين مرد قرن شانزدهمي مي باشد. امّا او چگونه مي توانست پيشگويي کند و از چه ابزاري براي عبور از زمان و مکان استفاده مي کرد؟
  مطابق با برخي ديدگاه ها، او را هيپي قرن شانزدهم مي دانند؛ شخصي که براي پيش گويي هايش خود را از خواب محروم مي کرد و با خوردن کمي داروي توهم زا و نگاه به شعله شمع، شروع به پيش گويي مي نمود. امّا نوستراداموس ادعا مي کرد که مبناي پيش گويي هاي او ستاره شناسي است- ارزيابي نجومي از کيفيت تحولاتي که در آينده ممکن است رخ دهد- امّا منجّمان حرفه اي آن زمان مانند لورنس ويدل، او را به خاطر نادرستي و فرض اين موضوع که "طالع بيني تطبيقي" (قياس ترکيب نجومي آينده با آنهايي که با رويدادهايي گذشته همراه است) مي تواند آنچه را در آينده رخ مي دهد، پيش بيني کند، مورد انتقاد قرار دادند. براي 500 سال است که مردم پيشگويي هاي او را دنبال مي کنند، و حتي امروز نيز تلاش مي کنند تا پيش گويي هاي او را رمزگشايي نمايند.

  7. روياي وابسته به الهام قبلي
  توانايي براي ديدن آينده از طريق الهام را مي گويند. براي ديدن و تصور کردن آينده، اين توانايي نيازمند آن است که استفاده کننده ناهشيار باشد. با اين وجود، مشخص نيست که استفاده کننده بتواند اين توانايي را به دلخواه فعّال نمايد.
  روياها، همان طور که مشخص است، براي تفسير کردن باز مي باشند. در اغلب موارد، تفاوت هاي جزئي ميان رويا و حوادث واقعي وجود ندارد. چه اين امر به روياهايي مربوط باشد که کاملا جدّي نيستند، بايد بدانيم که آينده همواره در حال تغيير است؛ نمي دانيم که چه زماني اين اتفاق خواهد افتاد يا در واقع نتيجه طبيعي قدرت نامشخص مي باشد. در عين حال، در ارتباط با رويدادهاي حقيقي، روياها مي توانند بسيار واقعي باشند. هيچ محدوديت خاصي وجود ندارد که اين روياها چه زماني به واقعيت تبديل مي شوند. جزئياتي که فرد پس از بيدار شدن از خواب مي تواند به ياد آورد، بستگي به خواب ديدن در طول مرحله حرکت سريع چشم (REM) دارد. اين خواب ها، همچنين به حملات وابسته به تلپاتي، حساس بوده و آسيب پذير مي باشد.
  الهام قبلي

  8. کف بيني
  کف بيني، هنر تشخيصي و پيش بيني آينده از طريق بررسي کف دست مي باشد. اين شيوه پيش بيني در همه جاي جهان و در ميان فرهنگ هاي گوناگون وجود دارد. ريشه هاي کف بيني به هندوستان بر مي گردد. هنر کف بيني، از هند به چين، تبت، مصر، ايران، و ديگر کشورهاي اروپايي گسترش يافت. کف بيني از چين وارد يونان شد، جايي که آناکسگوراس از آن استفاده مي کرد. با اين وجود، کف بين هاي معاصر، اغلب روش هاي سنتي پيش بيني را با روانشناسي، شفاهاي کل نگر، و روش هاي جايگزين الهام، ترکيب نمودند.
  کف بيني، شامل شيوه ارزيابي از شخصيت يک فرد يا زندگي آينده او از طريق خواندن خطوط کف دستش بود. خطوط مختلف ("خط قلب"، "خط زندگي"، و غيره) و "پايه ها" (يا دست اندازها)، ظاهرا تفاسيري را پيشنهاد مي دهد که بوسيله اندازه هاي نسبي، کيفيت، و تقاطع ها تفسير مي شود. در برخي سنت ها، کف بين ها همچنين مشخصه هاي انگشتان، ناخن ها، اثر انگشت و الگوي پوست کف دست، بافت پوست و رنگ، شکل دست، و انعطاف پذيري دست را نيز بررسي مي کنند. کف بين ها، کار خود را با "دست برتر" آغاز مي کنند- دستي که فرد با آن مي نويسد يا از آن زياد استفاده مي کند. دستي که گاهي اوقات ذهن خودآگاه فرد را نشان مي دهد؛ در حاليکه آن دست ذهن ناخودآگاه را به تصوير مي کشد. در برخي از سنت هاي کف بيني، باور بر اين است که دست ديگر حامل صفات ارثي و خانوادگي است؛ يا به اعتقادات کيهاني کف بين مرتبط است، تا اطلاعاتي را درباره زندگي گذشته به فرد بدهد.
  پژوهش هاي مختلفي در رابطه با صحّت کف بيني انجام شده است که مبتني بر سيستم تجزيه و تحليل شخصيت مي باشد. امّا تاکنون هيچ دليل مشخص و قاطعي ارائه نشده است که نشان دهنده رابطه ميان خطوط کف دست و شخصيت يک فرد باشد، و بتوان از اين تجزيه و تحليل نتيجه گرفت که آن شخص از اختلالي کروموزومي رنج مي برد يا به گروه خاصي تعلق دارد.

  9. توانايي هاي پيش بيني کننده در حيوانات
  حيوانات همه جا هستند، امّا آيا راز درک آنها، فراتر از ادراک بشر است؟ خب اين امر امکان دارد، زيرا رابطه تکاملي قدرتمندي ميان پاسخ حيوانات و احساس آنها از حوادث پيش از رخ دادن وجود دارد، مانند اينکه آنها از مکان خارج مي شوند و ما نمي توانيم اين موضوع را درک کنيم. قرن هاست که گفته مي شود، حيوانات مي توانند زلزله را پيش بيني کنند. در سال 373 پيش از ميلاد، مورخان حيواناتي چون موش، مار، و راسو را در شهر يوناني هيليک ثبت کردند که تنها چند روز پيش از زلزله، شهر را ترک کرده بودند.
  داستان هايي از اين دست در طول تاريخ و قرن هاي مختلف نقل شده است. گربه ماهي ها وحشيانه شنا مي کنند، مرغ ها تخم نمي گذارند، و زنبورها کندوهاي خود را با ترس ترک مي کنند. صاحبان بسياري از حيوانات خانگي اظهار داشته اند که سگ يا گربه آنها، پيش از آغاز زلزله و لرزش زمين، حرکات عجيبي انجام داده اند- بي دليل زوزه کشيده يا پارس مي کردند، يا نشانه هاي عصبي بودن و بي قراري نشان مي دادند. امّا واقعيت آن است که آنچه حيوانات احساس مي کنند، اگر اصلا چيزي را احساس کنند، يک معما است. يک نظريه آن است که حيوانات وحشي و اهلي، لرزش زمين را سريع تر از انسان حس مي کنند. عقايد ديگري نيز در رابطه با تغييرات الکتريکي موجود در هوا که از زمين ساطع مي شود، مطرح شده است.
  فيل وحشيانه فرياد مي زند، به سمت درختان مي رود، و به سطح بالاتر فرار مي کند- درست پيش از آنکه تسونامي رخ دهد و صدها هزار نفر از مردم غرق شوند. آيا فيل ها از اين موج مرگبار آگاه شده بودند؟ در مصاحبه هايي که با دانشمندان و شاهدان صورت گرفته، مشخص شده است که برخي حيوانات از احساساتي برخوردارند که به آنها اجازه مي دهد تا بلاياي طبيعي را بسيار زودتر از انسان حس کنند.
  براي مثال، برخي موجودات قادر به شنيدن صداهاي "زيرصوت" هستند- صداهايي که بوسيله پديده هاي طبيعي، از جمله، زلزله، آتشفشان، و طوفان، توليد مي گردد. و گوش انسان قادر به درک آن نيست. اين توانايي به فيل ها و حيوانات ديگر زمان کافي مي دهد تا واکنش نشان داده و به جاي امني فرار کنند. توضيح ديگري در رابطه با حساسيت حيوانات به تغييرات ميدان مغناطيسي نهفته وجود دارد. زمين شناس بزرگ، موتوليجيکا، دريافته است که برخي حيوانات به تغيير موجود در جريان هاي الکتريکي واکنش نشان مي دهند. او يک گربه ماهي را تحت نظر قرار داده است، حساس ترين موجودي که او مورد آزمايش قرار داده است، تا به او کمک نمايد از آمدن بلاياي طبيعي آگاه شود.

  10. نظريه بزرگ کرانچ
  ما همواره فکر مي کنيم که نگاه کردن به ستاره ها، اطلاعات زيادي را درباره ما و آينده مان مي دهد. اير تفکر به مصريان باستان مي رسد، که هم نوشتن را اختراع کردند و هم اهرام را ساختند. حتّي اولين منجمان نيز در اين دوره متولد شدند. آنها براي پيش بيني نتايج سالانه رود نيل، شروع به دنبال کردن ستاره و يادگيري ستاره شناسي نمودند.
  و حتبي با گذشت 5000 سال، ستارگان هنوز هم کمک مي کنند. نظريه اي وجود دارد که مي گويد زندگي و رويدادها ممکن است خود را در آينده اي دور تکرار نمايند، همان طور که در گذشته يا حال اتفاق افتاده اند. اين نظريه را نظريه بزرگ کرانچ مي نماند. براي اين کار، ابتدا بايد به آغاز زمان باز گرديم، روزي که جهان آغاز شد و بينگ بنگ رخ داد. لحظه اي که هستي شکل گرفت؛ آن را نقطه صفر زمان مي دانند (اين اتفاق 14 ميليارد سال پيش روي داد). سپس شروع به گسترش و باز شدن کرد، گسترشي که هنوز ادامه دارد. مطابق با نظريه انيشتين، اين توسعه تا زماني ادامه يافته، و پس از آن حرکت به سمت عقب آغاز مي گردد. اين نظريه، که مطابق با آن جهان به نقطه آغازين و اندازه اصلي خود باز مي گردد، سبب جمع شدن انرژي زيادي درون زمين شده (در فضايي محدود) که انفجار بيگ بنگ ديگري را رقم خواهد زد. و پس از آن اين چرخه بارها و بارها اتفاق افتاده و ادامه مي يابد.
  در کيهان شناسي فيزيک، نظريه کرانچ بزرگ، يک سناريوي احتمالي براي سرنوشت نهايي جهان است. که بر اساس آن جهان بزرگ مي شود و بعد حرکت بالعکس را طي مي کند؛ و چون ققنوسي باز بر مي گردد. و اين چرخه تا ابد ادامه دارد
   

  موضوعات مشابه

 1. کانال تلگرام

  اطلاعیه ها و اخبارهای فارس پاتوق ، مسابقات و جوایز
 2. گروه تلگرام

  کتاب مذهبی ، کتاب های درسی ، کتاب های علمی ، کتاب رمان
 3. برنامه تلگرام

  اپراتور ، نرم افزار های ارتباطی
 4. سرگرمی و تفریح تلگرام

  دانستنیهای جالب ، مرکز تخصصی ترول ، انواع فال ها و طالع بینی ها ، مطالب طنز آمیز ، اس ام اس و جوک
 5. آموزش تلگرام

  اخبار فارس پاتوق ، انتقادات و طرح های جدید فارس پاتوق ، نظر سنجی ، آموزش های لازم فارس پاتوق ، اطلاعیه های فارس پاتوق
 6. کانال موزیک تلگرام

  مداحی ایام فاطمیه ، مداحی ماه محرم ، موزیک های ایرانی ، موزیک های شاد ، آهنگ های خارجی ، آهنگ های پیشواز ایرانسل ، آهنگ های پیشواز همراه اول ، آهنگ های رومانتیک ، مداحی ، آهنگ های سنتی
 7. اخبار تلگرام

  اخبار حوادث ، اخبار جهان ، اخبار ورزشی ، اخبار پزشکی ، اخبار سیاسی - اقتصادی ، اخبار فرهنگی - هنری ، اخبار علمی
 8. مد و زیبایی تلگرام

  مدل لباس دخترانه ، مدل لباس زنانه ، مدل لباس پسرانه ، مدل لباس مردانه ، مدل لباس ، مدل لباس جدید ، مدل عینک ، مدل مو ، مدل ناخن ، عکس مدل
 9. کانال عکس تلگرام

  عکس های خنده دار ، عکس های بازیکنان ، عکس های ترسناک ، عکس های طبیعت ، عکس های حیوانات ، عکس های حوادث ، تصاویر عاشقانه ، تصاویر کارتونی ، عکس های اتومبیل ، تصاویر هنرمندان ، تصاویر کودکان ، عکس های متفرقه
 10. کانال فیلم تلگرام

  اپراتور همراه اول ، اپراتور ایرانسل ، اپراتور رایتل
 11. تبلیغات تلگرام و اینستاگرام

  آگهی های استخدام دولتی ، آگهی های استخدام غیر دولتی ، سوالات و پاسخ های آزمون های استخدامی
 12. کانالهای ادبی تلگرام

  تاریخ ، شعر و ادبیات ، نامه نگاری و انواع نامه ها
 13. گروه چت تلگرام

  ابزار های وبلاگ ، سئو و بهینه سازی وب سایت ، سیستم های مدیریت محتوا ، قالب های وبلاگ ، ابزار های وب سایت ، قالب های وب سایت ، معرفی وبلاگ و وب سایت های مفید ، کسب و کار در اینترنت ، کسب درآمد بدون اینترنت
 14. بهترین کانال های تلگرام

  هوا و فضا ، دانش و فن آوری در پزشکی ، دانش و فناوری در کامپیوتر ، دانش و فناوری در موبایل ، دانش و فناوری در وب سایت ها ، جنگ افزار ، تکنولوژی های روز
 15. نرم افزار اینستاگرام

  سیستم عامل ها ، لپ تاپ و تبلت ، نرم افزار ها ، سخت افزار ها ، بازی های کامپیوتری
 16. کانال پزشکی و سلامت تلگرام

  روانشناسی ، تغذیه ، بهداشت ، بیماری ها و روش درمان
 17. بهترین پیج اینستاگرام

  اخبار ورزشی ، معرفی ورزش ها و تیم ها ، شخصیت های ورزشی
 18. عکس اینستاگرام

  برنامه ریزی درسی ، مقطع آموزش ابتدایی ، مقطع آموزش راهنمایی ، مقطع آموزش متوسطه ، مقطع پیش دانشگاهی ، مقطع آموزش فنی حرفه ای ، مقطع آموزش کاردانش
 19. فیلم اینستاگرام

  مقالات کار آفرینی و طرح کسب و کار ، مقالات عمومی ، درخواست مقالات ، مقالات علمی
 20. آموزش اینستاگرام

  رشته های فنی و مهندسی ، رشته های علوم تجربی ، رشته های علوم پایه و انسانی ، رشته های هنر ، معرفی رشته های دانشگاهی ، معرفی دانشگاه های ایران ، رشته های پزشکی ، رشته های زبان انگلیسی
 21. کانال مذهبی تلگرام

  اهل بیت و علما ، احکام ، مولتی مدیای مذهبی
 22. کانال خانواده تلگرام

  خانواده ، هنر در خانه
 23. کانال آشپزی تلگرام

  انواع شیرینی ، انواع دسر ، انواع غذا ها و طرز تهیه آن ها ، خورش ها ، سوپ و سالاد ، ساندویچ و پیتزا ، سس و ترشی
 24. کانال گردش و گردشگری تلگرام

  معرفی مکان های زیارتی ، معرفی مکان های تفریحی ، معرفی مکان های شگفت انگیز ، معرفی شهرها و کشورها
 25. سایر موضوعات تلگرام

  اخبار و مطالب گوناگون خبری ، معما ها و چیستان ها ، اخبار گوناگون اینترنتی ، صندلی داغ ، گفتگو با کاربران ، بازارچه خرید و فروش ، زباله دان
 26. کانال تست روانشناسی تلگرام

  تست هوش
 27. کانال روانشناسی ازدواج تلگرام

  نکات قبل از ازدواج ، نکات بعد از ازدواج
 28. کانال مشاوره جنسی تلگرام

  راهنمایی علمی جنسی
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.