1. انجمن های فارس پاتوق
  مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.
  رد اعلامیه

ضرب المثل

شروع موضوع توسط HICHKAS 021 در ‏16 سپتامبر 2013 در انجمن نثر-داستان-حکایت

 1. HICHKAS 021

  HICHKAS 021 What's Up? کاربر تایید شده

  تاریخ عضویت:
  ‏5 سپتامبر 2013
  ارسال ها:
  699
  تشکر شده:
  884
  جنسیت:
  مرد
  ممکن است تا به حال هزاران مرتبه اين ضرب المثل را شنيده باشيد که هر مردي فقط در حالتي به مرتبه هاي عالي مي رسد که زني کاردان و مناسب در کنارش باشد.

  مطمئناً شما خيلي کارها را مي توانيد خودتان انجام دهيد، اما يک سيستم پشتيباني قوي مي تواند بيشتر به شما کمک کند. و اين پشتيباني مي تواند از داخل زندگي خودتان سرچشمه بگيرد. چنين همسري چه ويژگي هايي بايد داشته باشد؟

  او بايد شخصيت خودش را داشته باشد
  اگر شخصيت حمايت کننده و مثبتي داشته باشد، مي تواند شخصيت شما را هم تقويت کند. اين به آن معني نيست که او نمي تواند فرد مستقلي براي خود باشد. ممکن است بگوييد من از زنان مستقل خوشم مي آيد. اما يک زن مستقل هم بايد طوري رفتار کند که شما احساس مرد بودن کنيد نه کم تر از آن.ممکن است بپرسيد که من چرا به جاي دادن درس هايي راجع به قدرت و ثروت، با شما در مورد اين مسائل صحبت مي کنم.

  اما مسئله اي که نبايد فراموش کنيد اين است که داشتن يک همسر خوب به اندازه همه اينها مهم است. زيرا با داشتن يک همسر کاردان در کنارتان، بخت و اقبالتان براي پول درآوردن بيشتر خواهد شد. اين يکي از درس هاي مهم در تجارت است که خيلي از مردها هيچوقت ياد نمي گيرند.

  زن خوب و کاردان به که مي گويند؟
  يک زن خوب کسي است که شما را دوست داشته باشد، از شما حمايت کند، در عين حال که مديريت خانه را هم انجام مي دهد و بتواند خطاهاي شما را ببخشد. او فردي باهوش، فهميده و خوش قلب است که هيچ نشاني از خود خواهي ندارد. او بايد به شما اختيار کامل داده و قدرتمندتان کند. اگر زيبا هم باشد که ديگر هيچ. اگر با همچنين زني برخورد کرديد، حتماً از او خواستگاري کنيد.

  در مورد زناني که فقط به خودشان فکر مي کنند، هميشه عقايدشان را بيان مي کنند و يا شما را خوار و خفيف مي کنند بسيار محتاط باشيد. چون به اندازه کافي دشمن در زندگي داريد، ديگر نيازي نيست يکي را هم در خانه نگه داريد. در ضمن شما به فردي که دائماً در حال رقابت است هم نيازي نداريد چون به اندازه کافي در زندگي کاريتان با چنين افرادي رو به رو مي شويد.

  زنان حريص کاري نمي کنند مگر اينکه شما را نابود کنند
  حساب بانکي تان را خالي مي کنند و به شما احساس يک مرد ورشکسته را مي دهند. پس چرا به سمت انسان هاي مادي، سطحي نگر مثل اين ها برويد؟

  نکته آخر اينکه به خاطر داشته باشيد که نمي توانيد يک زن خوب و کاردان را گوشه خيابان پيدا کنيد. اين يک کم شانس مي خواهد. پس اگر نتوانستيد زن خوب پيدا کنيد، حداقل يکي را پيدا کنيد که بد نباشد.

  نقش همسر
  يک همسر خوب بايد قبل از هر چيز از مردش حمايت کند. اين حمايت هم عاطفي است و هم دنيايي. يک همسر خوب مي داند که پخش کردن مسائل خصوصي زندگيش اصلاً کار درستي نيست و بايد رازدار باشد.

  همسر شايسته همسري است که شما را تا انتهاي راه در خوشي و ناخوشي ياري کند و براي شما بهترين دوست باشد.

  نقش مادر
  مادر بودن خيلي مهم است. مادر موجودي مقدس است. او بايد توانسته باشد احترام شوهر و فرزندانش را جلب کرده باشد. به همين دليل است که وقتي مي خواهيد ازدواج کنيد، دعاي مادر بايد حتماً پشت سرتان باشد.

  هميشه قدرتمندتر خواهيم شد!
  يک مرد زماني قدرتمند تر خواهد شد که زني او را قدرتمند کند. اگر چنين زني پيدا کرديد، دورش حصاري بکشيد، با او ازدواج کنيد، تشکيل خانواده بدهيد و... زيرا زن کاردان و وفادار شما را تا بالاترين ها مي برد.
   

  موضوعات مشابه

XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.