1. انجمن های فارس پاتوق
  مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.
  رد اعلامیه

طالع بینی رنگ اسم شما

شروع موضوع توسط HICHKAS 021 در ‏17 سپتامبر 2013 در انجمن انواع فال ها و طالع بینی ها

 1. HICHKAS 021

  HICHKAS 021 What's Up? کاربر تایید شده

  تاریخ عضویت:
  ‏5 سپتامبر 2013
  ارسال ها:
  699
  تشکر شده:
  884
  جنسیت:
  مرد
  رنگ اسم شما و شخصیت شناسی از روی رنگ اسم

  به گفته ي روانشناسان همه ي ما به نحوي تحت تاثير رنگها هستيم و خود واقعيمون رو با اين رنگها نشون مي دهيم.

  براي اسم هر فرد رنگ مخصوصي وجود داره که مي تونه بر زندگيش تاثير بذاره.

  اينکه شما بدونيد براي اسمتون رنگ مخصوصي وجود داره و مي تونيد راز شخصيتي خودتون رو از لابلاي اون پيدا کنيد مي تونه بسيار جالب باشه؛پس به موارد زير به ترتيب ذکر شده کاملا توجه کنيد :

  براي اينکه با چگونگي موضوع آشنا بشيد يه مثال ميزنم : اسم و فاميل خودتون رو روي برگه ي کاغذ بنويسيد تا بر اساس حروف و اعداد ذکر شده در پايين براي هر کدام،به رنگ مربوطه دست پيدا کنيد؛


  مثال:

  مهدي قاسميان م? ه? د? ي? ق? الف? س? م? ي? الف? ن?

  حالا اعداد رو با هم جمع مي کنيم:

  ??=?+?+?+?+?+?+?+?+?+?+?

  باز دوباره اين دو عدد رو با هم جمع ميکنيم:

  ?=?+?

  عدد شش مربوط به رنگ نيلي هست.

  اگه عدد بدست اومده از ? بيشتر بود، باز دوباره اون دو عدد رو با هم جمع کنين.

  حالا ميتونين مشخّصات خودتون رو بخونين...
  ? صورتي

  داراي قدرت جسمي بالايي هستيد.به خاطر اراده ي بالايي که داريد مي توانيد رؤياهايتان را به راحتي به واقعيّت تبديل کنيد.با مسؤليتها به راحتي کنار مي آييد و مي توانيد ديگران را در حلّ مشکلاتشان راهنمايي کنيد.از نظر عاطفي فردي قوي و عميق هستيد.صميميت بيش از اندازه با ديگران برايتان سخت است.

  ? قرمز

  بسيار جاه طلب بوده و گاهي براي رسيدن به اهداف خود ممکن است از ديگران نيز مايه بگذاريد. قرمز رنگ حيات و جسارت است.هميشه تلاش داريد که آشکارا به فعّاليت بپردازيد و مورد توجّه قرار بگيريد.بسيار خونگرم هستيد و به سادگي تحريک مي شويد.ممکن است در اوج شادي نيز ناگهان و با کوچکترين بهانه اي اخمهايتان در هم رفته و به لاک خود فرو برويد.بايد سعي کنيد که از انرژي فوق العادّه تان در جهت مثبت استفاده کنيد.

  ? زرد

  بسيار تيز هوش هستيد.شخصيتي بسيار خوش بين و فعّال داريد.هرگز در ابراز آنچه مي خواهيد بر زبان بياوريد،کم نمي آوريد.به خاطر زنده دلي،ابتکار و مستعد بودنتان،در برقراري ارتباطي خوب با ديگران،هميشه دور و برتان پر از دوستان مختلف خواهد بود.با وجودي که روحيه ي بسيار شادي داريد،هرگز احساس رضايت نخواهيد کرد؛مگر اينکه شادي هايتان را با ديگران تقسيم کنيد.تنها ايرادي که ممکن است داشته باشيد قدرت تخيّل و تجسّم بيش از اندازه تان است که گاهي شما را در خود غرق مي کند.اگر نتوانيد انرژي و توانتان را در مسير درستي هدايت کنيد، در آخر خواهيد ديد بيشتر کارهايي که با هدفي مشخّص شروع کرده ايد،ناتمام مانده اند.

  ? طلايي

  در هر چيزي،فقط حدّ بالاي آن مي تواند رضايت خاطر شما را برآورده کند.از طرف ديگر،رفتار و کلامتان چنان جذّابيتي دارد که به ندرت ممکن است کسي با شما آشنا شود ولي شيفته تان نشود!دانش و آگاهي شما نسبت به زندگي غير قابل توصيف است.به هر چيزي با خوش بيني زياد نگاه مي کنيد.مي توانيد معلّم خوبي باشيد و تمام تجربياتتان را به ديگران نيز انتقال دهيد. شرايط منفي را مي توانيد به بهترين موفّقيّت ها تبديل کنيد.

  ? نيلي

  زندگي شما بيشتر به زندگي عارفان شباهت دارد.با عشق و علاقه اي که به پاکي و زيبايي هاي دنيا داريد،مي توانيد توان و شادي فوق العادّه اي به افراد افسرده ببخشيد.علاوه بر روحيه و شخصيت نوع دوست و انسان پروري که داريد،از يک حسّ ششم بسيار قوي برخورداريد که از اين طريق نيز مي توانيد به راحتي از مشکلات مردم با خبر شويد.

  ? سبز

  براي شما خيلي مهم است که برنامه ي روزانه داشته باشيد.نظم و انضباط براي شما اهمّيّت ويژه اي دارد.به ندرت ممکن است زندگيتان آشفته و بي هدف باشد.ديگران اغلب براي گرفتن راهنمايي هاي جدّي نزد شما مي آيند.براي حلّ مشکلات ديگران به شدّت حرص مي خوريد.تکامل شخصيتي برايتان بسيار حائز اهمّيّت است و براي وسعت بخشيدن به دانش خود هرگز از آموختن دست بر نمي داريد.ترجيح مي دهيد به جاي از شاخه اي به شاخه ي ديگر پريدن،روي هدف ثابتي به فعّاليّت بپردازيد.

  ? بنفش

  عاشق کند و کاو و جستجو در عمق هر پديده هستيد و شايد هم به همين دليل،عشق به علوم ماوراءالطّبيعه در شما به حدّ کافي رشد کرده است.اين باعث شده به رشته هايي چون فلسفه روي آوريد.هيچ اتفاقي را به راحتي قبول نمي کنيد مگر آنکه خودتان شخصا آن را تجربه کرده باشيد.براي حلّ مشکلات نيز راه حل را در درون خود مي جوييد.عاشق تنهايي هستيد و هماهنگ شدن با ديگران کمي برايتان مشکل است.

  ? آبي

  به احتمال قوي،ديگران شما را شخصي بدون تعارف و غير تشريفاتي مي دانند و شايد هم به همين دليل برايشان جالب توجّه هستيد.آزادي برايتان ارزش زيادي دارد و هرگز نمي توانيد در محيطي کار کنيد که به شما تحکم مي شود و يا زير نظر قرار داريد.اگر اين همه دنبال تنوبع هستيد،به اين دليل است که اعتقاد زيادي به حقيقت داريد و براي همين زندگي با تمام مشکلات و سختي هايش براي شما ارزشي فوق العادّه دارد.

  ? نارنجي

  شوخ طبعي و بذله گويي بخصوصي را که به ارث برده ايد،باعث شده محبوب ديگران باشيد.ديگران از بودن با شما لذّت برده و انرزي مثبت مي گيرند.سعي مي کنيد هميشه ليوان را از نيمه ي پر آن ببينيد و با بذله گويي خاصّ خود،محيط را براي انجام کاري مثبت فراهم سازيد. آماده ي کمک به ديگران هستيد.
  باتشکر
  نویسنده:امیر محمد فکوری
   

  موضوعات مشابه

  Last edited by a moderator: ‏17 سپتامبر 2013
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.