1. بالاخره مسابقه کاربر برتر با جوایز ارزشمند برای فعالترین کاربران!
    هر ماه ربع سکه بهار آزادی و چندین فلش مموری به کاربران برتر به انتخاب شما!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به انجمن مسابقات و جوایز سر بزنید.
    رد اعلامیه

بچه ی شیطون

شروع موضوع توسط sahar.te در ‏19 سپتامبر 2013 در انجمن مطالب طنز آمیز

1. sahar.te

sahar.te عضو تیم مدیریت مدیریت ارشد

روزی رییس یک شرکت بزرگ به دلیل یک مشکل اساسی در رابطه با یکی از کامپیوترهای اصلی مجبور شد با یکی از کارمندانش تماس بگــــــــــیرد....شماره ی منزل او را گرفت...کودکی به تلفن جواب داد و نجواکنان گفت:سلام
    _رییس پرسید: بابا خونه است؟!!!!صدای کوچک نجواکنان گفت:بله...میتونم با او صحبت کنم ؟!!!!
    کودک خیلی آهسته گفت:نه
    رییس که خیلی متعجب شده بوووود و میخواست هرچه سریع تر با یک بزرگسال صحبت کند....گفت: مامانت اونجاست ؟!!!!! دوباره صدای کوچک گفت: نه....رییس به امید اینکه شخص دیگری در آنجا باشد که او بتواند حدااقل یک پیغام بگذارد پرسید:«آیا * دیگری آنجا هست؟!!!!!!»کودک زمزمه کنان پاسخ داد:یک پلیس
    رییس که گیج و حیران مانده بود که یم پلیس در منزل کارمندش چه کار میکند........پرسید :«آیا میتوانم با پلیس صحبت کنم ؟!!!!!»
    _کودک خیلی آهسته پاسخ داد:نه...او مشغول است
    رییس گفت:مشغول چه کاری است ؟!!!!کودک همانطور آهسته باز جواب داد:مشغول صحبت با مامان و بابا و آتش نشانی......رییس که نگران شده بووود و حتی نگرانیش با شنیدن صدای هلی کوپتری از آنطرف گوشی به دلشوره تبدیل شده بود....پرسید:این چه صداییست ؟!!!! صدای پریف و آهسته ی کودک پاسخ داد:یک هلی کوپتر ........
    رییس بسیار آشفته و نگران پرسید:آنجا چه خبر است؟!!!!با همان صدای آهسته که حالا ترس :آمیخته به احترامی در آن موج میزد پاسخ داد:گروه جست و جو همین الآن از هلی کوپتر پیاده شــــــــــدند.....رییس که زنگ خطر در گوشش به صدا درآمده بوووود نگران و حتی کمی لرزان پرسید:آنها دنبال چه میگردند؟!!!!!کودک که هکچنان با صدایی بسیار آهسته و نجواکنان صحبت میکرد با خنده ی ریزی پاسخ داد:«دنبال من»
    تشکر و نظرم یادتون نره دیگه.....آهان راستی یادم رفت بگم عمه هم دارم اونم سه تا[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]