1. بالاخره صندلی داغ برای کاربران ، این ماه برگذار شد!
    صندلی داغ آبان ماه ۹۵ رو هلیا با نام کاربری ( haleya ) مهمان این برنامس!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به صندلی داغ در موضوعات آزاد سر بزنید.
    رد اعلامیه

این زن دوست دختر سلطان جنگل است (عکس)

شروع موضوع توسط baranbahar در ‏30 سپتامبر 2013 در انجمن اخبار و مطالب گوناگون خبری

1. baranbahar

baranbahar ♥♥♥♥♥ عضو تیم مدیریت مدیریت ارشد

زنی که دوست دختر سلطان جنگل است
    دوست دختر سلطان جنگل و هم آغوشی با سلطان جنگل
    این شیر افریقایی که 120 کیلوگرم وزن دارد "تیمبا" نام دارد ، یک سال و نیمه است و حیوان دست آموز خانم "آنل سی من" محسوب میشود.
    upload_2013-9-30_0-53-5.png

این زن 31 ساله اهل افریقای جنوبی از بهار گذشته به پرورش سلطان جنگل پرداخته است. او علاوه بر این شیر سفید چند حیوان دست آموز دیگر نیز دارد و میگوید عاشق حیوانات است.
    upload_2013-9-30_0-53-29.png
    او اضافه میکند برخی از مردم به انتخاب حیوانات دست آموز او خرده میگیرند اما او عاشق آنهاست و میگوید اگرچه اکثر توریستها و مردم با دیدن این حیوانات در مهمانخانه من تعجب میکنند اما به نظرم زندگی ما کاملا عادی است.شیر دست آموز این خانم روزانه بیش از 4 کیلوگرم گوشت مصرف میکند و به گفته این خانم شیر من بسیار بازیگوش و باهوش است، او گاهی در رختخواب صاحبش میخوابد اما سرگرمی محبوبش کشتی گرفتن با وی روی کاناپه است.او میگوید این شیر به قدری به من علاقه دارد که اگر کسی نزدیک من بنشیند و یا با صدای بلند با من حرف بزند سریعا عکس العمل نشان میدهد و حالت دفاعی به خود میگیرد.
    upload_2013-9-30_0-53-57.png
    این زن میگوید علاقه او به حیوانات از 6 سال پیش و هنگامیکه او از خانواده اش در افریقای جنوبی جدا شد تا یک مهمانخانه دایر کند به وجود آمده است و اگرچه برای بسیاری از مردم این علاقه جای شگفتی دارد اما بخشی از زندگی و هویت او را میسازد .
    upload_2013-9-30_0-55-18.png

فایل های ضمیمه: