1. انجمن های فارس پاتوق
  مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.
  رد اعلامیه

شوخی طنز و کاریکاتور خخخخ !‌

شروع موضوع توسط soltan Gham در ‏8 اکتبر 2013 در انجمن کانال عکس های خنده دار تلگرام

 1. soltan Gham

  soltan Gham مهمان

  طنز و کاریکاتور نشریه‌ای است که بدون ((آگهی)) چاپ می‌شود(یا حداقل می‌شده). به همین خاطر درآمد آن تنها از طریق فروش نشریه‌است. طنز و کاریکاتور بیش از اینکه نشریه طنز باشد نشریه کاریکاتور است. با این وجود ستون‌های طنز خوبی نظیر ستون ابداعی طنز چهار بعدی( شوخی با فرضیه نسبیت اینشتین و فرمول E=mc2) و ستونهایی چون: درک کاریکاتور، یادداشتهای یومیه شوت السلطنه، بی معنی نویسی، حرف و کاریکاتور، حرفهای بی حساب و چت رومهای طنزی سینمای، طنزی ورزشی و طنزی فیزیکی و... نیز در این نشریه دیده می‌شود که مخاطبان خاص خود را دارند.

  یکی از همین جوانها یکی از ستونهای مجله طنز و کاریکاتور است که طی چند سال انتشار خود توانست مخاطب بسیاری را جذب نماید. محور داستانها جوانی بود که حوادث متداول و بعضا غیر عادی اجتماعی برایش اتفاق می‌افتاد.

  طنز و کاریکاتور همچنین مباحث ورزشی و بخصوص فوتبال را از نگاه طنز پوشش می‌دهد. این بیشتر به علاقه شخصی جواد علیزاده بر میگردد. جواد علیزاده در دوران سربازی با وجودیکه کف پایش صاف بود و از رژه وآموزش نظامی معاف بود اما به خاطر فوتبال بازی کردن حاضر شد از معافیتش چشم بپوشد و رژه برود تا در عوض عصر ها در ساعات فراغت از آموزش نظامی، بتواند در پادگان، فوتبال گل کوچک بازی کند و ار اینطریق فضای خشک محیط پادگان و خدمت سربازیش را تحمل کند و این در حالی بود که خیلی ها که اندام و پاهای سالمی داشتند خود را به بیماری و معلولیت و درد پا می زدند تا از رژه رفتن، معاف شوند!

  0071.jpg ax-khandedar-kge7-14.jpg ax-khandedar-kge7-13.jpg ax-khalaghaneh-18.jpg ax-khandedar-kge7-21.jpg ax-khandedar-kge7-82.jpg Band-AndakhtanWwW.KamYab.Ir_.jpg ax-khandedar-kge7-161.jpg ax-khandedar-kge7-121.jpg tafavot-kharid.jpg
   

  موضوعات مشابه

  Last edited by a moderator: ‏2 نوامبر 2013
  raha 1, مهسا99, عروس دریایی و 1 کاربر دیگر از این پست تشکر کرده اند.
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.