1. بالاخره مسابقه کاربر برتر با جوایز ارزشمند برای فعالترین کاربران!
    هر ماه ربع سکه بهار آزادی و چندین فلش مموری به کاربران برتر به انتخاب شما!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به انجمن مسابقات و جوایز سر بزنید.
    رد اعلامیه

شانس برای همه ی شما دوستان عزیزم در پاتوق

شروع موضوع توسط baranbahar در ‏7 نوامبر 2013 در انجمن گفتگو با کاربران

1. baranbahar

baranbahar ♥♥♥♥♥ عضو تیم مدیریت مدیریت ارشد

نامه اسرار امیزی به نام شانس
    سلام شاید فکر کنید گفته های ان کاملا غیر عقلانی است ولی چیزی را که می بینید نمی توان انکار کرد شاید نتیجه ان فقط و فقط حاصل انرژی مثبت میلیونها ادمی باشه که انرژیشون رو بدرقه این نامه کرده اند... این نامه از روی شانس برای خوش شانسی شما فرستاده شده است. نسخه اصلی علیرغم اینکه مدعی می شوند در کشور انگلستان می باشد در ونزوئلا نزدیک دختر دانشجو که نامش مارایاست می باشد و ارسال کننده اصلی ان هم مارایا می باشد. این نامه توسط یکی از مهندسین ایرانی که در یکی از پروژه های شرکت های ایران که در انجا مشغول به کار بود به صدرت اتفاقی در یک ایمیل کاری از دوست و همکار ونزوئلاىیش دریافت شد و او نیز به همه دوستان خود که تعداد زیادی از انها نیز در ایران بودند ارسال کرد و دوست به دوست به دست شما رسیده است. این نامه تا کنون طبق اخبار رسمی مایکروسافت از 15 ماه گذشته تا کنون 49 بار در دنیابه 9 زبان چرخیده است. و افرادی که نامشان در این نامه هستند همه دارای هویت واقعی می باشند. شانس برای شما فرستاده شده است. شاید در دور بعد نام شما هم به عنوان یکی از افراد در این نامه قید شود. ظرف مدت کمتر از سه روز پس از دریافت این نامه خبر خوشیرا دریافت خواهید نمود. این شوخی نیست. با ارسال ان شما خوش شانسی خواهید اورد. پول نفرستید کپی ها را برای اشخاص بفرستید که فکر می کنید به شانس احتیاج دارند. این نامه را نگه ندارید. این نامه باید ظرف مدت 96 ساعت از دست شما خارج شود. یک وکیل بلژیکی میگوید: نود و دو هزار یورو بابت حق الوکاله ام دریافت نموده ام ولی احساس می کنم چون این زنجیر را شکسته ام ان را از دست دادم. در همین حال در اسکاتلند یوهان کی می گوید: به دلیل اینکه این نامه را به جریان انداختم 3 روز بعد توانستم در بزرگترین قرعه کشی هدیه بیمه عمر خود را قبل از موعد به ارزش یک میلیون دلار دریافت کنم.در ایران شخصی به نام شیما حیدری می گوید: زمانی که این نامه به دستم رسید ابتدا زیاد توجهی نکردم. ان روزها من کمی نگران کم حوصله و وضعیت مالی زیاد مناسبی هم نداشتم و زمانی که این نامه به دستم رسید حدودا اوایل ماه اگوست سال 2009 میلادی بود که بعد از مدتها ایمیلم را باز کردم اول زیاد توجهی نکردم اما بعد که این نامه را خواندم برایم جالب بود. حتی تا اینقدرجالب بود که بار انرژی مثبت خاصی برایم داشت. من ان را برای کلیه دوستانم ارسال کردم و دو روز بعد از ان فکر بکر و نویی به سرم زد و اولین کاری که کردم رفتم یک DOMAIN به نام ثبت کردم. همین ایده و فکر که بعد از دریافت این نامه به ذهنم رسید منتج به رونق خارق العاده به فعالیت های اقتصادی من شد که الان ارزش میلیونی بالایی دارد و حتی توانستم به خیلی از دوستانم نیز در این رابطه کمک شغلی و مالی کنم و من رو خیلی مشهور و ثروتمند کرد. در این مورد خیلی افراد به این نسخه اعتقاد دارند و برایشان شانس اورده تینو یک نقاش معروف محلی هلندی می گوید:من و شاگردانم ارزو می کنیم یکبار دیگر این نامه به دست ما بصورت اتفاقی برسد. چون یکبار که رسید این کار شانس بالایی برای ما داشت و توانستیم از این راه با خیلی از ادمها در مورد کارمان دوست بشویم این اتفاق برای شما هم خواهد افتاد به شرط انکه شما هم به نوبه خود ان را برای دیگران حداقل برای همه دوستانتان ارسال نمایید. حتما 20 کپی بفرستید و ببینید که ظرف مدت 4 روز چه اتفاقی می افتد این زنجیره از ونزوئلا شروع شد و این نامه از مارایا پیگیری و به ژوهان مرد خیری در امریکای شمالی نوشته شده است. او دانشجوی مهندسی مکانیک است و شاغل. از انجا که این کپی باید در سراسر جهان بگردد شما باید 20 کپی تهیه نموده و برای دوستان وهمکارانتان بفرستید پس از چند روز شما یک سورپریز دریافت خواهید نمود. این یک حقیقت است حتی اگر شما یک شخص خرافاتی نباشید حداقل به این باور داشته باشید که در ان نامها و هویتهایی وجود دارد که قابل استناد و دسترسی بوده و می توان با انها مکاتبه نمود که این موضوع را تصدیق کند پال سینگ کارمند اداری یک بانک در نپال این ایمیل را دریافت نموده ولی فراموش کرد که این نامه را باید ظرف مدت 96 ساعت ارسال کند او شغلش را از دست داد کمی بعد نامه را پیدا کرد و 200 کپی ایمیل ارسال نمود و ظرف مدت چند روز شغل بهتری بدست اورد. بخوانید و فقط پاک نکنید. اگر باور کنید چیزی از دست نمی دهید انتخاب با شماست کافیست ایمان داشته باشید "متن نامه" به نام صاحب شانس (همکار گرامی) "دوست من با نگاه به این نامه شما ابتدا به یاد خالق عشق باشید و این نامه را زمانی که دریافت می کنید به ان چه دوست دارید دست پیدا خواهید کرد. فکر کنید و کسی را که دوست دارید و میدانید گرفتار است با قلبتان برایش دعا کنید تا مشکلات او از طرف خداوند به واسطه شما حل گردد و بعد یک اتفاقی که انتظارش را می کشید و حتی تصورش را نمی کنید برایتان اتفاق خواهد افتاد. با دعا برای ان دوست برکت بیشتر برای شما خواهد رسید! این یک راز است... راز بقاء انرژی... رازی که در فیزیک و متافیزیک به قانون بقاء انرژی شهرت یافته است....".