1. بالاخره صندلی داغ برای کاربران ، این ماه برگذار شد!
    صندلی داغ آبان ماه ۹۵ رو هلیا با نام کاربری ( haleya ) مهمان این برنامس!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به صندلی داغ در موضوعات آزاد سر بزنید.
    رد اعلامیه

جرعه جرعه

شروع موضوع توسط HAMEDSAN در ‏27 ژوئیه 2012 در انجمن مطالب طنز آمیز

1. HAMEDSAN

HAMEDSAN برترین کاربر انجمن کاربر تایید شده

زن وشوهری بیش از 60 سال با یکدیگر زندگی مشترک داشتند، آنها همه چیز را بطور مساوی بین خود تقسیم کرده بودند. در مورد همه چیز با هم صحبت می کردند و هیچ چیز را ازیکدیگر پنهان نمی کردند مگر یک چیز:

یک جعبه کفش در بالای کمد پیر زن بود که ازشوهرش خواسته بود هرگز آن را باز نکند و در مورد آن هم چیزی نپرسد.

در همه این سالها پیرمرد آن را نادیده گرفته بود. بالاخره یک روز پیرزن در بستر بیماری افتاد و پزشکان از او قطع امید کردند. پیرمرد جعبه کفش را نزد همسرش برد...

پیرزن از او خواست تا در جعبه در باز کند. وقتی پیرمرد در جعبه را باز کرد دو عروسک بافتنی و مقداری پول ب مبلغ 95 هزار دلار پیدا کرد. پیر مرد در این باره از همسرش سوال نمود. پیرزن گفت: هنگامی که ما قول و قرار ازدواج گذاشتیم مادربزرگم ب من گفت که راز خوشبختی زندگی مشترک در این است که هیچ وقت مشاجره نکنید. او ب من گفت که هر وقت از دست تو عصبانی شدم ساکت بمانم و یک عروسک ببافم...

پیرمرد ب شدت تحت تاثیر قرار گرفت و سعی کرد اشک هایش سرازیر نشود. فقط دو عروسک در جعبه بود. پس یعنی همسرش فقط دوبار در طول زندگی مشترکشان از دست او رنجیده بود. از این بابت در دلش شادمان شد. رو ب همسرش کردو گفت: این همه پول چطور؟ پس اینها ازکجا آمده؟

پیرزن در پاسخ گفت: آه عزیزم این پولی است که ازفروش عروسک ها بدست آورده ام !
    شخص فرزانه ای به فرزند خود چنین نصیحت کرد: خشم خود را جرعه جرعه بنوش که من جرعه ای شیرین تر و خوش سرانجام تر و لذت بخش تر از آن ندیدم.

XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.