1. فارس پاتوق پیشنهاد می کند موضوع زیر را دنبال کنید

  اوضاع کار کردن توی ژاپن و ایران
  رد اعلامیه

فال روزانه/ 30 آبان

شروع موضوع توسط baranbahar در ‏21 نوامبر 2013 در انجمن انواع فال ها و طالع بینی ها

 1. baranbahar

  baranbahar ♥♥♥♥♥ عضو تیم مدیریت مدیریت ارشد

  تاریخ عضویت:
  ‏6 ژانویه 2013
  ارسال ها:
  18,925
  تشکر شده:
  17,502
  جنسیت:
  زن
  فال روزانه 30 / 8 / 1392
  فال امروز شما
  فال روزانه متولدین فروردین


  امروز قوه تشخیص بسیار بالایی در مور کار خود خواهید داشت که منجر به رسیدن به اهدافتان می شود. این شرایط باعث خوشحالی شما است. همیشه خیلی خوب می توانید در مورد موقعیت ها فکر کنید و تصمیم بگیرید. اعتماد به نفس و قدرت درونی شما زیاد است. امروز از راه دوری یک نامه یا تماس دریافت خواهید کرد. نباید تعجب کنید اگر همه امروز شما به حرف زدن سپری شود. با اینکه رابطه عاطفی ثابت با فرد مورد علاقه خود دارید، اما بدتان نمی آید با افراد دیگری نیز آشنا بشوید. امروز موقعیت های زیادی برای شما وجود خواهد داشت. با خودتان بررسی کنید و ببینید کدام یک برای آینده شما مناسب تر است.

  فال روزانه متولدین اردیبهشت  اطلاعاتی در زمینه روانشناسی و رویاهای بزرگ همه ذهن شما را درگیر خود خواهند کرد. امروز می توانید هر قدر اطلاعات که دوست دارید کسب کنید. نقطه تاریک شخصیت شما امروز روشن می شود و همه آنچه می خوانید و می شنوید را به خاطر خواهید سپرد. اینها می توانند رفتارهای مالی شما را بهبود ببخشند و در نتیجه می توانید درآمد خود را افزایش دهید. امروز تمایل بسیاری به اتمام رابطه کنونی خود با نامزدتان دارید. همچنین ممکن است فرد دیگری را ملاقات کنید که در همه زمینه ها بیشتر با شما همخوانی و سازگاری دارد.

  فال روزانه متولدین خرداد

  سفرهای کوتاه و مکالمه های طولانی در صدر فعالیت های امروز شما قرار دارند. امروز دوست دارید به اطراف شهر بروید و غذای خود را در یک رستوران محلی صرف کنید. امروز یک تماس مشکوک از طرف یک آشنا خواهید داشت. او هر حرفی را به شما نمی گوید مگر اینکه واکنشی از طرف شما دریافت کند. از اینکه دلیل کارش را از او بپرسید، ترسی نداشته باشید. امروز تصور می کنید باید رابطه عاطفی کنونی خود را مورد بررسی قرار دهید و ببینید آیا همان چیزی هست که همیشه می خواسته اید؟ باید با او و خودتان صادق باشید.


  فال روزانه متولدین تیر  کاغذبازی های اداری یا سندهایی که به امضا کردن نیاز دارند باعث عصبانیت و ناراحتی شما می شوند. این روند موجب می شود تا دچار سردرد و استرس شوید. وضعیت جسمی و افکار خود را برای این مسایل بیهوده قربانی نکنید. اگر برخی از کارهای خود را به فردا موکول کنید، هیچ مشکلی پیش نمی آید. امروز ملاقات با افراد مختلف یا تماس های تلفنی اعصاب شما را خرد می کنند. برای این منظور، تلفن ها را قطع کنید و به اطرافیان بگویید تمایلی ندارید با کسی ملاقات داشته باشید. امروز برایتان بسیار سخت است تا به رابطه عاطفی کنونی خود پایبند باشید. البته اگر در رابطه جدی و عمیقی قرار دارید شاید روش درست این باشد که از او نظرش را در مورد خود و رابطه تان بپرسید. پاسخ او باعث شگفتی شما می شود و این صمیمت میان شما را افزایش می دهد.

  فال روزانه متولدین مرداد  نظریه هایی که می خوانید و ایده هایی که می شنوید به شما کمک می کنند تا خودتان ایده های ناب بدهید. احتمالا این ایده ها را یادداشت می کنید تا با دیگران به اشتراک بگذارید. البته برخی از این نظرها چندان واضح و روشن نیستند و دیگران نمی توانند درست آنها را درک کنند. اما خودتان همه آنها را بسیار دوست دارید. علاقه و اشتیاق عاطفی شما امروز زیاد است. شاید با فردی روبه رو شوید که نظرتان را جلب کند و بخواهید با او ارتباط نزدیک تری داشته باشید. برای این منظور باید گشاده رو تر باشید.

  فال روزانه متولدین شهریور

  حضور کودکان در خانه شما باعث تغذیه روحتان می شود. شاید دوست داشته باشید برای آنها داستان بخوانید و این کوچولوهای دوست داشتنی را سرگرم نگه دارید. البته جو کلی امروز کمی ناراحت کننده و تیره است. اما می توانید برای بعدازظهر خود برنامه ریزی درستی داشته باشید تا ساعات خوشی در کنار فرد مورد علاقه تان داشته باشید. با نظرات و حرف های عجیب و غیر واقعی که نامزدتان می گوید شاید چندین ساعت را سر این مساله که رابطه تان به کجا می رود، با هم بحث کنید. اگر با هم صادق باشید همه چیز به بهترین شکل پیش خواهد رفت.


  فال روزانه متولدین مهر

  روزنامه ها، اطلاعاتی در مورد رویدادی عجیب را گزارش خواهند کرد که باعث می شود قوه تخیل شما تحریک شود. این خبر باعث می شود تا به اخبار و حوادث مشابه علاقه بیشتری پیدا کنید و با ذهن خلاق خود به دنبال راه حل این رویدادها خواهید گشت. شما می توانید تاحدی معماهای پیش آمده را حل کنید. نقاط تاریک ذهن انسان ها امروز بیش از هر زمان دیگری برای شما جذابیت خواهد داشت. امروز از نظر عاطفی خوشحال خواهید بود و از بودن در کنار نامزد خود راضی هستید.
  فال روزانه متولدین آبان

  امروز قدرت نویسندگی شما افزایش پیدا می کند. این نوشتن می تواند در حوزه فناوری یا حوزه های دیگر باشد. فرقی نمی کند، فقط این را بدانید که قلم شیوایی پیدا خواهید کرد. اگر دوست دارید نویسنده یا خبرنگار باشید امروز بهترین فرصت برای آغاز است. انگیزه و انرژی زیاد امروز شما می تواند تسریع بخش هر فعلی باشد. البته مطالعه و تحقیق در حوزه دلخواه را فراموش نکنید. شما و فرد موردعلاقه تان امروز در مورد خرید با یکدیگر وارد بحث خواهید شد. این خرید می تواند در زمینه خرید وسایل جدید یا تغییر دکوراسیون خانه باشد.

  فال روزانه متولدین آذر


  نامه یا ملاقات با فردی خاص باعث می شود تا هوشیارتر ت از قبل به زندگی نگاه کنید و تلنگری است بر تجدیدنظر در رابطه با زندگی. آرزوهای شما ابعاد تازه ای پیدا خواهند کرد و حتی شاید برای رسیدن به مراتب بالا، کار دومی نیز برای خود پیدا کنید. شما مطمئن نیستید دقیقا به کجا می خواهید برسید اما دوست دارید پیشرفت کنید و بالا بروید. امروز تنش و کشش های روحی بسیاری در زمینه عشق و عاطفه پیدا خواهید کرد. امروز برای یک رابطه خاص تلاش بسیاری انجام می دهید. اما در این مرحله ممکن است فقط به رویدادهای پیش آمده فکر می کنید. اگر احساس می کنید این عشق دوطرفه است، آن را حفظ کنید.

  فال روزانه متولدین دی


  امروز خبر یا تماسی از فردی دریافت خواهید کرد که بیمار است و در بیمارستان یا در خانه بستری شده است. به همین دلیل، برای رفتن به ملاقات این فرد برنامه ریزی می کنید. احتمالا او را بسیار خوب می شناسید و همین مساله باعث ناراحتی موقتی شما می شود. امروز مراقب کار و پیشه خود باشید. بسیار سریع باید روش برخورد خود با فرد خاصی را تغییر بدهید. شاید هیچ مشکلی وجود نداشته باشد اما شما دوست دارید خیلی چیزها را در کنار یکدیگر کشف و درک کنید. امروز بهترین فرصت برای این کار است.

  فال روزانه متولدین بهمن
  امروز تماس تلفنی با افرادی که در مسیر رسیدن به اهداف به شما کمک می کنند، یا ارتباط با افرادی که با آنها همکاری دارید باعث می شود تا همه وقتتان گرفته شود. احتمالا امروز درگیر کاغذ بازی یا امضای برخی اسناد خواهید بود. در صورت نیاز از دیگران کمک بخواهید. شاید در زمینه ای خاص، دانش یا ابزار لازم را نداشته باشید و بهتر است با کمک فرد خبره در مسیر درست قرار بگیرید. امروزمی توانید بر رابطه اطرافیان تاثیر عمیقی داشته باشید. فعالیت ها و زبان بدن شما در مورد مسایل خاصی روی دیگران تاثیر غیرمستقیم دارد.

  فال روزانه متولدین اسفند  امروز کارهای بسیاری برای انجام دادن دارید. یکی از آنها در حوزه اسناد و کاغذبازی های اداری است که به امضا نیاز دارد. شما بسیار باهوش هستید و به خوبی می توانید کنترل مسایل مختلف را به دست بگیرید. ارتباط با همسایه ها کمی به نظرتان جالب نیست و حس بدبینی به آنها دارید. امروز همه تلاش خود را خواهید کرد تا رابطه پنهانی خود با فرد موردعلاقه تان را حفظ کنید. اگر برای با هم بودن وقت و زمان ندارید و او از این مساله ناراحت است، همه تلاش خود را خواهید کرد تا زمانی را به این رابطه پنهانی اختصاص بدهید.
   

  موضوعات مشابه

 2. *مهسا*

  *مهسا* دنیا میچرخه دور سرم ... فارس پاتوقی طلایی

  تاریخ عضویت:
  ‏5 نوامبر 2013
  ارسال ها:
  3,172
  تشکر شده:
  2,670
  جنسیت:
  زن
  مرسی ابجی -5-
   
 3. baranbahar

  baranbahar ♥♥♥♥♥ عضو تیم مدیریت مدیریت ارشد

  تاریخ عضویت:
  ‏6 ژانویه 2013
  ارسال ها:
  18,925
  تشکر شده:
  17,502
  جنسیت:
  زن
 1. کانال تلگرام

  اطلاعیه ها و اخبارهای فارس پاتوق ، مسابقات و جوایز
 2. گروه تلگرام

  کتاب مذهبی ، کتاب های درسی ، کتاب های علمی ، کتاب رمان
 3. برنامه تلگرام

  اپراتور ، نرم افزار های ارتباطی
 4. سرگرمی و تفریح تلگرام

  دانستنیهای جالب ، مرکز تخصصی ترول ، انواع فال ها و طالع بینی ها ، مطالب طنز آمیز ، اس ام اس و جوک
 5. آموزش تلگرام

  اخبار فارس پاتوق ، انتقادات و طرح های جدید فارس پاتوق ، نظر سنجی ، آموزش های لازم فارس پاتوق ، اطلاعیه های فارس پاتوق
 6. کانال موزیک تلگرام

  مداحی ایام فاطمیه ، مداحی ماه محرم ، موزیک های ایرانی ، موزیک های شاد ، آهنگ های خارجی ، آهنگ های پیشواز ایرانسل ، آهنگ های پیشواز همراه اول ، آهنگ های رومانتیک ، مداحی ، آهنگ های سنتی
 7. اخبار تلگرام

  اخبار حوادث ، اخبار جهان ، اخبار ورزشی ، اخبار پزشکی ، اخبار سیاسی - اقتصادی ، اخبار فرهنگی - هنری ، اخبار علمی
 8. مد و زیبایی تلگرام

  مدل لباس دخترانه ، مدل لباس زنانه ، مدل لباس پسرانه ، مدل لباس مردانه ، مدل لباس ، مدل لباس جدید ، مدل عینک ، مدل مو ، مدل ناخن ، عکس مدل
 9. کانال عکس تلگرام

  عکس های خنده دار ، عکس های بازیکنان ، عکس های ترسناک ، عکس های طبیعت ، عکس های حیوانات ، عکس های حوادث ، تصاویر عاشقانه ، تصاویر کارتونی ، عکس های اتومبیل ، تصاویر هنرمندان ، تصاویر کودکان ، عکس های متفرقه
 10. کانال فیلم تلگرام

  اپراتور همراه اول ، اپراتور ایرانسل ، اپراتور رایتل
 11. تبلیغات تلگرام و اینستاگرام

  آگهی های استخدام دولتی ، آگهی های استخدام غیر دولتی ، سوالات و پاسخ های آزمون های استخدامی
 12. کانالهای ادبی تلگرام

  تاریخ ، شعر و ادبیات ، نامه نگاری و انواع نامه ها
 13. گروه چت تلگرام

  ابزار های وبلاگ ، سئو و بهینه سازی وب سایت ، سیستم های مدیریت محتوا ، قالب های وبلاگ ، ابزار های وب سایت ، قالب های وب سایت ، معرفی وبلاگ و وب سایت های مفید ، کسب و کار در اینترنت ، کسب درآمد بدون اینترنت
 14. بهترین کانال های تلگرام

  هوا و فضا ، دانش و فن آوری در پزشکی ، دانش و فناوری در کامپیوتر ، دانش و فناوری در موبایل ، دانش و فناوری در وب سایت ها ، جنگ افزار ، تکنولوژی های روز
 15. نرم افزار اینستاگرام

  سیستم عامل ها ، لپ تاپ و تبلت ، نرم افزار ها ، سخت افزار ها ، بازی های کامپیوتری
 16. کانال پزشکی و سلامت تلگرام

  روانشناسی ، تغذیه ، بهداشت ، بیماری ها و روش درمان
 17. بهترین پیج اینستاگرام

  اخبار ورزشی ، معرفی ورزش ها و تیم ها ، شخصیت های ورزشی
 18. عکس اینستاگرام

  برنامه ریزی درسی ، مقطع آموزش ابتدایی ، مقطع آموزش راهنمایی ، مقطع آموزش متوسطه ، مقطع پیش دانشگاهی ، مقطع آموزش فنی حرفه ای ، مقطع آموزش کاردانش
 19. فیلم اینستاگرام

  مقالات کار آفرینی و طرح کسب و کار ، مقالات عمومی ، درخواست مقالات ، مقالات علمی
 20. آموزش اینستاگرام

  رشته های فنی و مهندسی ، رشته های علوم تجربی ، رشته های علوم پایه و انسانی ، رشته های هنر ، معرفی رشته های دانشگاهی ، معرفی دانشگاه های ایران ، رشته های پزشکی ، رشته های زبان انگلیسی
 21. کانال مذهبی تلگرام

  اهل بیت و علما ، احکام ، مولتی مدیای مذهبی
 22. کانال خانواده تلگرام

  خانواده ، هنر در خانه
 23. کانال آشپزی تلگرام

  انواع شیرینی ، انواع دسر ، انواع غذا ها و طرز تهیه آن ها ، خورش ها ، سوپ و سالاد ، ساندویچ و پیتزا ، سس و ترشی
 24. کانال گردش و گردشگری تلگرام

  معرفی مکان های زیارتی ، معرفی مکان های تفریحی ، معرفی مکان های شگفت انگیز ، معرفی شهرها و کشورها
 25. سایر موضوعات تلگرام

  اخبار و مطالب گوناگون خبری ، معما ها و چیستان ها ، اخبار گوناگون اینترنتی ، صندلی داغ ، گفتگو با کاربران ، بازارچه خرید و فروش ، زباله دان
 26. کانال تست روانشناسی تلگرام

  تست هوش
 27. کانال روانشناسی ازدواج تلگرام

  نکات قبل از ازدواج ، نکات بعد از ازدواج
 28. کانال مشاوره جنسی تلگرام

  راهنمایی علمی جنسی
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.