1. فارس پاتوق پیشنهاد می کند موضوع زیر را دنبال کنید

  اوضاع کار کردن توی ژاپن و ایران
  رد اعلامیه

فال روزانه / 6 آذر

شروع موضوع توسط baranbahar در ‏27 نوامبر 2013 در انجمن انواع فال ها و طالع بینی ها

 1. baranbahar

  baranbahar ♥♥♥♥♥ عضو تیم مدیریت مدیریت ارشد

  تاریخ عضویت:
  ‏6 ژانویه 2013
  ارسال ها:
  18,925
  تشکر شده:
  17,502
  جنسیت:
  زن
  فال روزانه 6 / 9 / 1392
  فال امروز شما
  فال روزانه متولدین فروردین
  همه تلفن های خود را پاسخ دهید و همه ایمیل هایتان را چک کنید زیرا قرار است پولی از جایی که انتظار ندارید به دست شما برسد. این پول کاملا ناخواسته و غیرمنتظره است و زندگی شما را تغییر م یدهد. با این پول می توانید یک کسب‌وکار تازه راه اندازی کنید یا خواسته های اعضای خانواده خود را برآورده کنید که تاکنون از انجام آن ناتوان بوده اید. روز خیلی خوبی در پیش دارید. با اینکه همیشه بسیار سرد و بی تفاوت هستید و خیلی راحت می توانید به هر رابطه ای خاتمه ببخشید، اما امروز با تعجب بسیار متوجه می شوید که از رابطه کنونی خود نمی توانید دل بکنید زیرا باعث خوشحالی و لذت شما می شود.

  فال روزانه متولدین اردیبهشت

  ممکن است امروز به شهر دوری سفر کنید. در حالیکه آمادگی برای هر تغییری را دارید، در مواجهه با نخستین موقعیتِ تغییر، وارد آن نشوید و فرصت های مختلف را تجربه و بررسی و در آخر بهترین آنها را انتخاب کنید. پیش از بیان هر حرفی آن را چند بار بررسی کنید. پیش از قبول هر پیشنهادی نیز خوب به آن فکر کنید. کاری نکنید که بعدها موجب پشیمانی شود. امروز حس عاشقانه عجیبی در خود احساس می کنید. همین باعث می شود تا در نظر دیگران کمی مرموز و فریبا جلوه کنید. بنابراین اگر چند پیشنهاد دوستی دریافت کردید، تعجب نکنید. شما حق انتخاب های زیادی دارید اما باید بهترین آنها را انتخاب کنید.

  فال روزانه متولدین خرداد  امروز باید منتظر شنیدن خبرهای خوب باشید. این خبرها می توانند ارتقا، پیشرفت کاری یا پیشنهاد یک پروژه کاری جدید باشد. در زمینه مسایل عاطفی و رمانتیک نیز خبرهای خوبی خواهید شنید. در این راستا نیز تلاش بسیاری خواهید کرد و نتیجه آن را نیز خواهید دید. هر هدیه یا خبر خوشحال کننده ای که دریافت می کنید را با وقار و اعتماد به نفس بالا قبول کنید. امروز ممکن است از نظر احساسی کمی تخیل‌گرا و دچار توهم شوید و نتوانید مسایل را آنگونه که هستند ببینید و درک کنید. افرادی که در رابطه حضور دارند به طرز عجیبی موموز به نظر خواهند رسید. شما احساس می کنید در این کشمکش گرفتار شده اید و نمی توانید اوضاع را کنترل کنید.

  فال روزانه متولدین تیر


  بهتر است امروز مهارت های کامپیوتری خود را مرور کنید. امروز مسایل مربوط به فناوری در زندگی شما پررنگ می شوند و ذهنتان برای قبول اطلاعات و دانش جدید کاملا آماده است. امروز می توانید دانش پیچیده تر و تخصصی تری در زمینه فناوری و کامپیوتر بیاموزید. در نتیجه آن نیز میزان وب‌گردی، خرید آنلاین یا ارتباط ایمیلی با دوستان افزایش می یابد. امروز از طرف یک مدیر یا فرد بلندمرتبه ای، هدیه بیشتر از حقتان دریافت خواهید کرد. این فرد در ابتدا بسیار سخت گیر بوده است و همین موجب تعجب شما خواهد شد. از همه عجیب تر زمانی است که متوجه می شوید او احساس خاص و عمیقی نسبت به شما پیدا کرده است.

  فال روزانه متولدین مرداد


  امروز جنب‌وجوش بسیاری در خانه و زندگی شما برپا خواهد بود. به طور مثال، ممکن است مهمانان ناخوانده داشته باشید یا بخواهید در خانه تغییر دکوراسیون ایجاد یا وسیله ای را تعمیر کنید. این مسایل باعث آشفتگی و بی سامانی زیادی در خانه می شود اما از اینکه آدم های زیادی به خانه تان رفت و آمد می کنند، خوشحال خواهید بود. این زندگی پرتکاپو شما را به وجد می آورد. دوستی که تاکنون فقط یک دوست صمیمی بوده است رفتارهایی از خود نشان می دهد که گویا در نظر دارد بیشتر به شما نزدیک شود و رابطه عمیق تری با هم داشته باشید. پیش از پذیرفتن پیشنهاد او زمانی را با او سپری کنید تا بتوانید ویژگی های اخلاقی‌اش را بهتر بشناسید.


  فال روزانه متولدین شهریور

  امروز خبرهای جالبی خواهید شنید. این خبرها می توانند در قالب ایمیل یا تماس تلفنی و از طرف دوستان نزدیک و صمیمی باشند. موضوع این خبرها هرچه باشد باعث می شود تا به انجام کاری تشویق و ترغیب شوید و حتی برای انجام آن از دوستان خود کمک بگیرید. شما همیشه شاد و پرانرژی هستید و می توانید به خوبی از عهده مسوولیت های خود بربیایید. امروز دچار شعف و خلسه ای هستید که نمی گذارد تفاوت میان عشق واقعی و فردی که فقط باعث ناراحتی و آزار شما می شود را به درستی تشخیص دهید. اگر با کسی قرار ملاقات گذاشتید سعی کنید خیلی تسلیم حرف ها و چاپلوسی های او نشوید. به حرف دل خود توجه کنید تا درست را از غلط تشخیص دهید.


  فال روزانه متولدین مهر


  امروز خبر بسیار خوبی در زمینه مسایل مالی به شما خواهد رسید که موقعیت های جدیدی در زندگی شما به وجود می آورد. شاید دوست داشته باشید مقداری از این پول را برای تغییر دکوراسیون خانه خود هزینه کنید. یا شاید هم آن را برای انجام کار جدیدی سرمایه گذاری کنید. شما همیشه در معامله های خود موفق بوده اید اما مراقب باشید این پول را بر باد ندهید. امروز به طور عجیبی قبول می کنید با کسی که در حالت عادی به او هیچ توجهی نداشته اید، به شما نزدیک شود. اما باید خیلی محتاط باشید و اگر حتی متوجه شدید او فرد جذاب و جالبی است هرگز این مساله را به زبان نیاورید. دلیل آن نیز این است که شاید شما دچار سوبرداشت شده باشید و از روی احساسات به اشتباهی در مورد او قضاوت کرده اید.


  فال روزانه متولدین آبان

  روز پرهیجانی را در پیش خواهید داشت. شاید هم روز پرمشغله ای باشد. امروز حس انجام کارهای جدید و تازه دارید و هیجان طلبی شما امروز افزایش می یابد. چرا یکی از دوستان خود را دعوت نمی کنید تا بعدازظهر را در کنار یکدیگر به شادی سپری کنید. آهنگ زندگی امروز در سر شما تکرار خواهد شد. امروز یکی از دوستان صمیمی شما می گوید می خواهد رابطه عمیق تر و صمیمی تر با شما داشته باشد و شما هم در ایجاد این احساس در او بی تقصیر نیستید. با او قرار ملاقات بگذارید اما اجازه ندهید به این زودی ها رابطه ثابت و عمیق میان شما به وجود بیاید.

  فال روزانه متولدین آذر

  امروز سعی کنید هوش و ذکاوت خود را تقویت کنید تا به نتایج بسیار خوب دست بیابید. اگر حواستان را جمع کنید احتمال دارد در بورس یا بازار، سرمایه گذاری درستی داشته باشید. هنگامی که وضعیت مالی شما پیشرفت کرد، خیلی سریع برای خرج کردن آنها اقدام نکنید. شتاب همیشه موجب ضرر است. امروز با افرادی ملاقات خواهید داشت که همیشه دوست دارید در کنار آنها باشید. از جمله می توان به هنرمندان، شاعران یا افراد خلاق اشاره کرد. اگر در میان آنها فرد دلخواه خود را پیدا کردید، خیلی شتاب زده تصمیم گیری نکنید زیرا فردی که احساس می کنید خیلی خاص است شاید فقط یک تظاهرکننده توخالی باشد.

  فال روزانه متولدین دی

  امروز دوستان نقش بسیار مهمی در زندگی شما دارند. هر چه سن شما بالاتر می رود بیشتر به این واقعیت پی می برید که همه زندگی شما در کنار دوستان سپری شده و از آن لذت برده اید. به همین دلیل، امروز دایره دوستان خود را توسعه می دهید. شاید هم به گروهی از افراد جدید ملحق شوید که علاقه مندی های مشابه شما دارند. این افراد می توانند موجب پولدار شدن شما بشوند. امروز با همه وجود تمایل دارید همه احساسات خود را تحت کنترل داشته باشید اما تلاش شما بی ثمر است و فردی که نمی خواهید چیزی از شما بداند احساس و علاقه شما به خودش را کشف می کند.

  فال روزانه متولدین بهمن

  امروز احساسات متضادی را تجربه خواهید کرد. شاید از انجام یک فعالیت لذت ببرید اما نمی توانید در یک حوزه بمانید و مدام از این شاخه به آن شاخه می پرید. چیزی که کم دارید اعتماد به نفس است نه اینکه در انجام کاری شایستگی لازم را نداشته باشید. این تجربه های جدید باعث می شود تا هوش و کارایی شما بیشتر شود. امروز این شانس را دارید تا رویاهای قلبی خود را واقعیت ببخشید. اگر نامزد دارید شاید بهترین زمان برای نمایش عمقِ عشق به او امروز باشد. از این لحظه های با هم بودن نهایت لذت را ببرید.

  فال روزانه متولدین اسفند

  بر علاقه مندی های خود اصرار زیادی خواهید داشت. مهم نیست این علایق در چه حوزه ای هستند، بهتر است زمان خود را برای تحقق و رسیدگی به آنها صرف کنید. ممکن است دانش و آموخته های شما باعث شوند تا همچون انسان های بسیار با تجربه رفتار و دوستانی اختیار کنید که برای سال های طولانی در کنار شما می مانند. نیروهای مرموزی امروز شما را به سمت یک رابطه عاطفی می کشانند. این فرد ممکن است خیلی عادی و همچون دیگران نباشد و همین مساله باعث می شود تا جذب او شوید
   

  موضوعات مشابه

  دوشیزه و baran+eshgh از این پست تشکر کرده اند.
 1. کانال تلگرام

  اطلاعیه ها و اخبارهای فارس پاتوق ، مسابقات و جوایز
 2. گروه تلگرام

  کتاب مذهبی ، کتاب های درسی ، کتاب های علمی ، کتاب رمان
 3. برنامه تلگرام

  اپراتور ، نرم افزار های ارتباطی
 4. سرگرمی و تفریح تلگرام

  دانستنیهای جالب ، مرکز تخصصی ترول ، انواع فال ها و طالع بینی ها ، مطالب طنز آمیز ، اس ام اس و جوک
 5. آموزش تلگرام

  اخبار فارس پاتوق ، انتقادات و طرح های جدید فارس پاتوق ، نظر سنجی ، آموزش های لازم فارس پاتوق ، اطلاعیه های فارس پاتوق
 6. کانال موزیک تلگرام

  مداحی ایام فاطمیه ، مداحی ماه محرم ، موزیک های ایرانی ، موزیک های شاد ، آهنگ های خارجی ، آهنگ های پیشواز ایرانسل ، آهنگ های پیشواز همراه اول ، آهنگ های رومانتیک ، مداحی ، آهنگ های سنتی
 7. اخبار تلگرام

  اخبار حوادث ، اخبار جهان ، اخبار ورزشی ، اخبار پزشکی ، اخبار سیاسی - اقتصادی ، اخبار فرهنگی - هنری ، اخبار علمی
 8. مد و زیبایی تلگرام

  مدل لباس دخترانه ، مدل لباس زنانه ، مدل لباس پسرانه ، مدل لباس مردانه ، مدل لباس ، مدل لباس جدید ، مدل عینک ، مدل مو ، مدل ناخن ، عکس مدل
 9. کانال عکس تلگرام

  عکس های خنده دار ، عکس های بازیکنان ، عکس های ترسناک ، عکس های طبیعت ، عکس های حیوانات ، عکس های حوادث ، تصاویر عاشقانه ، تصاویر کارتونی ، عکس های اتومبیل ، تصاویر هنرمندان ، تصاویر کودکان ، عکس های متفرقه
 10. کانال فیلم تلگرام

  اپراتور همراه اول ، اپراتور ایرانسل ، اپراتور رایتل
 11. تبلیغات تلگرام و اینستاگرام

  آگهی های استخدام دولتی ، آگهی های استخدام غیر دولتی ، سوالات و پاسخ های آزمون های استخدامی
 12. کانالهای ادبی تلگرام

  تاریخ ، شعر و ادبیات ، نامه نگاری و انواع نامه ها
 13. گروه چت تلگرام

  ابزار های وبلاگ ، سئو و بهینه سازی وب سایت ، سیستم های مدیریت محتوا ، قالب های وبلاگ ، ابزار های وب سایت ، قالب های وب سایت ، معرفی وبلاگ و وب سایت های مفید ، کسب و کار در اینترنت ، کسب درآمد بدون اینترنت
 14. بهترین کانال های تلگرام

  هوا و فضا ، دانش و فن آوری در پزشکی ، دانش و فناوری در کامپیوتر ، دانش و فناوری در موبایل ، دانش و فناوری در وب سایت ها ، جنگ افزار ، تکنولوژی های روز
 15. نرم افزار اینستاگرام

  سیستم عامل ها ، لپ تاپ و تبلت ، نرم افزار ها ، سخت افزار ها ، بازی های کامپیوتری
 16. کانال پزشکی و سلامت تلگرام

  روانشناسی ، تغذیه ، بهداشت ، بیماری ها و روش درمان
 17. بهترین پیج اینستاگرام

  اخبار ورزشی ، معرفی ورزش ها و تیم ها ، شخصیت های ورزشی
 18. عکس اینستاگرام

  برنامه ریزی درسی ، مقطع آموزش ابتدایی ، مقطع آموزش راهنمایی ، مقطع آموزش متوسطه ، مقطع پیش دانشگاهی ، مقطع آموزش فنی حرفه ای ، مقطع آموزش کاردانش
 19. فیلم اینستاگرام

  مقالات کار آفرینی و طرح کسب و کار ، مقالات عمومی ، درخواست مقالات ، مقالات علمی
 20. آموزش اینستاگرام

  رشته های فنی و مهندسی ، رشته های علوم تجربی ، رشته های علوم پایه و انسانی ، رشته های هنر ، معرفی رشته های دانشگاهی ، معرفی دانشگاه های ایران ، رشته های پزشکی ، رشته های زبان انگلیسی
 21. کانال مذهبی تلگرام

  اهل بیت و علما ، احکام ، مولتی مدیای مذهبی
 22. کانال خانواده تلگرام

  خانواده ، هنر در خانه
 23. کانال آشپزی تلگرام

  انواع شیرینی ، انواع دسر ، انواع غذا ها و طرز تهیه آن ها ، خورش ها ، سوپ و سالاد ، ساندویچ و پیتزا ، سس و ترشی
 24. کانال گردش و گردشگری تلگرام

  معرفی مکان های زیارتی ، معرفی مکان های تفریحی ، معرفی مکان های شگفت انگیز ، معرفی شهرها و کشورها
 25. سایر موضوعات تلگرام

  اخبار و مطالب گوناگون خبری ، معما ها و چیستان ها ، اخبار گوناگون اینترنتی ، صندلی داغ ، گفتگو با کاربران ، بازارچه خرید و فروش ، زباله دان
 26. کانال تست روانشناسی تلگرام

  تست هوش
 27. کانال روانشناسی ازدواج تلگرام

  نکات قبل از ازدواج ، نکات بعد از ازدواج
 28. کانال مشاوره جنسی تلگرام

  راهنمایی علمی جنسی
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.