1. فارس پاتوق پیشنهاد می کند موضوع زیر را دنبال کنید

  لایی خوردن ستارگان اسپانیایی از ایرانی ها
  رد اعلامیه

فال روزانه / 7 آذر

شروع موضوع توسط baranbahar در ‏28 نوامبر 2013 در انجمن انواع فال ها و طالع بینی ها

 1. baranbahar

  baranbahar ♥♥♥♥♥ عضو تیم مدیریت مدیریت ارشد

  تاریخ عضویت:
  ‏6 ژانویه 2013
  ارسال ها:
  18,925
  تشکر شده:
  17,502
  جنسیت:
  زن
  فال روزانه 7 / 9 / 1392

  فال روزانه متولدین فروردین

  امروز شریک عاطفی شما به منزلتان می آید اما خیلی برای شما ارزش و احترام قایل نخواهد بود و حتی شاید با شما یک کلمه حرف هم نزند. شما به هیچ وجه نمی توانید این مساله را درک کنید. اما خیلی خود را ناراحت نکنید. رفتارهای او به گونه ای نیستند که بخواهید نگران سلامتی اش باشید. ترافیک و شلوغی خیابان ها باعث می شود تا از هم دور بمانید و دوست شما نیز بسیار دیرتر از ساعت وعده داده شده به خانه شما خواهد رسید. با توجه به انرژی ها و نیروهای جاری در هوا، افکار و احساسات عاشقانه زیادی خواهید داشت. اما متوجه می شوید همه ذهن خود درگیر مشکلات رابطه کرده اید و لحظه های شاد زندگی را دارید از دست می دهید. اگر می خواهید این افکار به نتیجه ای هم برسد، همین امروز این جمع بندی را انجام دهید که رابطه شما چیست و کجا می رود.

  فال روزانه متولدین اردیبهشت


  فردی که دوست دارید با او تماس بگیرید دور از دسترس است و هیچ نشانه یا شماره ای از او ندارید. باید در جاهای دیگر به دنبال او باشید. البته این امر بسیار دشوار است اما با رفتن پیش افرادی که به نوعی او را می شناسند یا با او در رابطه هستند، می توانید بالاخره به فرد موردنظر برسید. پس از یافت او، مشکل پیش آمده را مطرح و با همکاری یکدیگر برطرف خواهید کرد. امروز شما و شریک عاطفی‌تان دو نظر مخالف در مورد رابطه خود خواهید داشت. این تفاوت عقیده باعث می شود تا از هم فاصله بگیرید و هیچ کدام آن یکی را درک نکند. اما اگر عاقل باشید، میان این فاصله پلی می زنید و قدم اول برای رفع مشکلات را شما برمی دارید. این کار باعث بهبود رابطه شما می شود.


  فال روزانه متولدین خرداد
  شما از نظر مالی بسیار بهتر از قدیم رفتار و فکر خواهید کرد اما باز همچنان نمی توانید به آن هدف مالی که آرزویش را دارید برسید. مسایل مالی همه فکر شما را درگیر خود خواهند کرد و اگر مراقب نباشید ممکن است موجب عصبانیت و دیوانگی خود بشوید. بهتر است آرامش خود را حفظ کنید زیرا در عصبانیت و خشم نمی توان درست و موثر تصمیم گرفت. شما احساس عمیق و ریشه‌داری در مورد رابطه عاشقانه خود دارید. اگر بتوانید مشکلات اخیری که به وجود آورده را از نظر بگذرانید، می توانید متوجه شوید مسایت مثبتی هم دارید که خوشایند هستند. این را بدانید که ترس و امید دو دنیای متفاوت در ذهن آدمی می سازند.

  فال روزانه متولدین تیر

  نامزد یا دوست صمیمی شما ممکن است دعوا کند و احتمالا ترکش های آن به شما نیز اصابت می کند. سعی کنید تا حد امکان از او و خشمی که امروز دامنش را گرفته است دوری کنید. البته فرار نکنید تا احساس کند در شرایط سخت تنهایش گذاشته اید، فقط دورادور مراقبش باشد و خیلی نزدیک نشوید. بهتر است در این شرایط دنبال راه حلی باشید که هیچ یک از دو طرف موردظلم واقع نشوند و به اصطلاح سرشان کلاه نرود. نیروی های امروز باعث می شوند تا به طور جدی در مورد مساله خاصی در زندگی اجتماعی خود فکر کنید. امروز شاید هر دو شما به این نتیجه برسید که رابطه خود را به نتیجه قابل قبول برسانید اما جمع های دوستانه باعث می شود تا این تصمیم به تاخیر بیفتد. اما امروز به حرف دل خود گوش کنید.


  فال روزانه متولدین مرداد

  امروز فردی که او را خوب می شناسید به شما حرفی می زند که با درک و بینش شما مغایرت دارد. دوست شما به طور کامل در یک مشکل شرم‌آور گرفتار شده است اما او را خیلی تحت فشار قرار ندهید تا اطلاعات به شما بدهد. مطمئنا در اولین فرصت همه چیز را به خوبی متوجه خواهید شد. اما قصد کمک دارید، او را برای شام یا سینما دعوت کنید تا کمی ذهنش آزاد شود. این مساله برای خود شما نیز خوب است. امروز تضاد بزرگی میان شما و فرد موردعلاقه تان به وجود می آید. این مساله شاید در زمینه ساعات با هم بودن و ساعات کاری شماها باشد. اما این را بدانید در هر بحث و صحبتی، صداقت همیشه بهترین راهکار است. در غیر این صورت ممکن است اوضاع را بدتر کنید.


  فال روزانه متولدین شهریور

  یکی از دوستان مونث شما از دست شما ناراحت است اما از او که دلیل آن را جویا می شوید، فقط می گوید: چیزی نیست! بهتر است از درک و بینش درونی خود برای یافتن دلیل ناراحتی او استفاده کنید. شما می خواهید این دوستی دوام و پایداری بیشتر داشته باشد اما او ناراحت است و با شما ارتباط خوبی برقرار نمی کند. در این حالت بیشتر می توان گفت او یک آشنا است نه یک دوست. شما و فرد موردعلاقه تان به طور جدی در مورد آینده خود فکر خواهید کرد. اگر تمایل به ادامه و تثبیت بخشیدن به رابطه کنون یخود دارید، امروز بهترین زمان برای بیان آن است. البته در انتهای مکالمه های امروز نتیجه نهایی را اتخاذ نکنید و در تنهایی های خود به مشکلات احتمالی و مسیل دیگر نیز فکر کنید.


  فال روزانه متولدین مهر


  احساسات شما امروز بسیار زیاد هستند. امروز دوستان شما ممکن است با یکدیگر دعوا کنند، بهتر است خود را از این ماجرا بیرون بکشید. بهترین کار این است که دلیل این کشمکش و بحث را بیابید و در آینده خود درگیر آن نشوید. این زیرکی بسیار بهتر از آرام و جدا کردن دوستان از هم است. امروز احتمال دارد با فرد موردعلاقه خود وارد بحث و تنش بشوید. دلیل آن نیز مسایل مالی، قبض های سنگین یا خرج های اضافه است. اما به جای اینکه عصبانی بشوید بهتر است با هم حرف بزنید و این مشکل را برطرف کنید.  فال روزانه متولدین آبان  فردی که زمان زیادی را با او سپری کرده اید، در مورد مسایل فراواقعی با شما صحبت خواهد. این بحث ها نه برای شما و نه برای اطرافیان جالب نیستند و حوصله همه از شنیدن آنها سر خواهد رفت. امروز زمان مناسبی برای مراقبه و مدیتیشن نیست و بهتر است از دوست خود خواهش کنید به این بحث های عرفانی و ماورایی پایان ببخشد و موضوعی شاد و هیجان آور برای صحبت بیابید. با توجه به انرژی های امروز، نسبت به شریک عاطفی خود موضع منفی می گیرید. این حس به قدری شدید است که دوست دارید همه چیز را خراب کنید و به رابطه خود خاتمه ببخشید. اما پیش از این کار بهتر است با هم حرف بزنید و به آنها نیز اجازه دهید تا حرف هایشان را بیان کنند.

  فال روزانه متولدین آذر
  عدم موافقت و هیجان منفی زیاد باعث می شوند تا تکمیل یک پروژه مهم تحت تاثیر قرار بگیرد. در این پروژه جزئیاتی وجود دارد که برخی از افراد با آن موافق نیستند. اما به جای بحث و متقاعد کردن دیگران که ایده های شما همه درست است و هیچ اشکالی ندارد، دوباره جوانب مختلف آن را بررسی کنید. تقریبا همه مردم از عذرو بهانه فراری هستند. به همین دللی، بهتر است حرف های آنها را گوش دهید و با توجه به آنها رفتار کنید. همیشه سعی کنید بی طرف و بی غرض رفتار کنید. رابطه عاشقانه شما ندت ها است دچار روزمرگی و تکرار شده است و این مساله شما را نگران کرده است. هر دو شما از هم فاصله گرفته اید. برای بهبود اوضاع بهتر است با یکدیگر صحبت و تغییراتی اساسی در رابطه و نگاه خود ایجاد کنید.

  فال روزانه متولدین دی


  شاید دیشب را تا دیروقت بیرون بوده اید و امروز احساسات خستگی دارید. ترجیحا قهوه یا نسکافه میل نکنید و در عوض از قرص های ویتامین استفاده کنید. کمی پیاده روی تند انجام دهید تا ذهنتان باز شود و بتوانید کارهای روزانه خود را انجام دهید. سعی کنید تا دیروقت بیرون ماندن به عادت همیشگی شما تبدیل نشود. امروز برایتان بسیار راحت تر است تا درهای قلب خود را به روی شریک عاطفی خود ببندید تا اینکه بخواهید برای او توضیح دهید که رفتارهای اخیر او تا چه اندازه برایتان خسته کننده و تکراری بوده است. این مساله فقط اوضاع را وخیم تر و بدتر می کند. بهترین و منطقی ترین راه است که با او صحبت کنید و در مورد نیازهای خود با او حرف بزنید.

  فال روزانه متولدین بهمن
  امروز احساسات بر ذهن و درک واقعی شما تاثیر منفی می گذارد و نمی توانید واقعیت ها را ببینید. امروز مثل همیشه رفتار نمی کنید و مشکلات آن را نیز به طور واضح لمس خواهید کرد. البته این مساله موقتی است. باید امروز سعی کنید منطقی باشید تا بتوانید روز خود را به خوبی به انتها برسانید. اگر بتوانید درون‌یافت های خود را با منطق تلفیق کنید نتیجه خوبی عایدتان خواهد شد. مسیر رابطه رمانتیک شما امروز خیلی صاف و هموار نیست و با دست‌اندازهای زیادی مواجه خواهید شد. اما با حرف زدن و بیان نیازهای درونی می توان این مشکلات را کمرنگ کرد. شاید در حال حاضر هم کمابیش در این موارد با هم صحبت کنید اما یک گفت‌وگوی واقعی و رودررو می تواند باعث بهبود اوضاع شود.

  فال روزانه متولدین اسفند

  امروز به طور عجیبی تمایل دارید با فردی که دوستش دارید تنها باشید. اما او امروز درگیر مشکلات و کارهای روزانه خود است و نمی تواند حس و نیاز شما را درک کند. این موجب دلسردی و غمگینی شما می شود اما عصبانی نشوید. فکر نکنید طرد شده اید و احساساتتان نادیده گرفته شده اند، فقط او در این لحظه نمی تواند عاطفی و احساساتی باشد. قرار ملاقات خود را برای فردا تنظیم کنید. اجازه ندهید برای چنین مسایل بی ارزشی امید خود را از دست بدهید.
   

  موضوعات مشابه

  baran+eshgh از این پست تشکر کرده است.
 2. baran+eshgh

  baran+eshgh مهمان

  اما پیش از این کار بهتر است با هم حرف بزنید و به آنها نیز اجازه دهید تا حرف هایشان را بیان کنند.


  نه اصلا بهش اجازه نمیدم حرفشو بزنه همه چیز تموم شد....خخخخخخخخخخخخخخخخخخ
   
 1. کانال تلگرام

  اطلاعیه ها و اخبارهای فارس پاتوق ، مسابقات و جوایز
 2. گروه تلگرام

  کتاب مذهبی ، کتاب های درسی ، کتاب های علمی ، کتاب رمان
 3. برنامه تلگرام

  اپراتور ، نرم افزار های ارتباطی
 4. سرگرمی و تفریح تلگرام

  دانستنیهای جالب ، مرکز تخصصی ترول ، انواع فال ها و طالع بینی ها ، مطالب طنز آمیز ، اس ام اس و جوک
 5. آموزش تلگرام

  اخبار فارس پاتوق ، انتقادات و طرح های جدید فارس پاتوق ، نظر سنجی ، آموزش های لازم فارس پاتوق ، اطلاعیه های فارس پاتوق
 6. کانال موزیک تلگرام

  مداحی ایام فاطمیه ، مداحی ماه محرم ، موزیک های ایرانی ، موزیک های شاد ، آهنگ های خارجی ، آهنگ های پیشواز ایرانسل ، آهنگ های پیشواز همراه اول ، آهنگ های رومانتیک ، مداحی ، آهنگ های سنتی
 7. اخبار تلگرام

  اخبار حوادث ، اخبار جهان ، اخبار ورزشی ، اخبار پزشکی ، اخبار سیاسی - اقتصادی ، اخبار فرهنگی - هنری ، اخبار علمی
 8. مد و زیبایی تلگرام

  مدل لباس دخترانه ، مدل لباس زنانه ، مدل لباس پسرانه ، مدل لباس مردانه ، مدل لباس ، مدل لباس جدید ، مدل عینک ، مدل مو ، مدل ناخن ، عکس مدل
 9. کانال عکس تلگرام

  عکس های خنده دار ، عکس های بازیکنان ، عکس های ترسناک ، عکس های طبیعت ، عکس های حیوانات ، عکس های حوادث ، تصاویر عاشقانه ، تصاویر کارتونی ، عکس های اتومبیل ، تصاویر هنرمندان ، تصاویر کودکان ، عکس های متفرقه
 10. کانال فیلم تلگرام

  اپراتور همراه اول ، اپراتور ایرانسل ، اپراتور رایتل
 11. تبلیغات تلگرام و اینستاگرام

  آگهی های استخدام دولتی ، آگهی های استخدام غیر دولتی ، سوالات و پاسخ های آزمون های استخدامی
 12. کانالهای ادبی تلگرام

  تاریخ ، شعر و ادبیات ، نامه نگاری و انواع نامه ها
 13. گروه چت تلگرام

  ابزار های وبلاگ ، سئو و بهینه سازی وب سایت ، سیستم های مدیریت محتوا ، قالب های وبلاگ ، ابزار های وب سایت ، قالب های وب سایت ، معرفی وبلاگ و وب سایت های مفید ، کسب و کار در اینترنت ، کسب درآمد بدون اینترنت
 14. بهترین کانال های تلگرام

  هوا و فضا ، دانش و فن آوری در پزشکی ، دانش و فناوری در کامپیوتر ، دانش و فناوری در موبایل ، دانش و فناوری در وب سایت ها ، جنگ افزار ، تکنولوژی های روز
 15. نرم افزار اینستاگرام

  سیستم عامل ها ، لپ تاپ و تبلت ، نرم افزار ها ، سخت افزار ها ، بازی های کامپیوتری
 16. کانال پزشکی و سلامت تلگرام

  روانشناسی ، تغذیه ، بهداشت ، بیماری ها و روش درمان
 17. بهترین پیج اینستاگرام

  اخبار ورزشی ، معرفی ورزش ها و تیم ها ، شخصیت های ورزشی
 18. عکس اینستاگرام

  برنامه ریزی درسی ، مقطع آموزش ابتدایی ، مقطع آموزش راهنمایی ، مقطع آموزش متوسطه ، مقطع پیش دانشگاهی ، مقطع آموزش فنی حرفه ای ، مقطع آموزش کاردانش
 19. فیلم اینستاگرام

  مقالات کار آفرینی و طرح کسب و کار ، مقالات عمومی ، درخواست مقالات ، مقالات علمی
 20. آموزش اینستاگرام

  رشته های فنی و مهندسی ، رشته های علوم تجربی ، رشته های علوم پایه و انسانی ، رشته های هنر ، معرفی رشته های دانشگاهی ، معرفی دانشگاه های ایران ، رشته های پزشکی ، رشته های زبان انگلیسی
 21. کانال مذهبی تلگرام

  اهل بیت و علما ، احکام ، مولتی مدیای مذهبی
 22. کانال خانواده تلگرام

  خانواده ، هنر در خانه
 23. کانال آشپزی تلگرام

  انواع شیرینی ، انواع دسر ، انواع غذا ها و طرز تهیه آن ها ، خورش ها ، سوپ و سالاد ، ساندویچ و پیتزا ، سس و ترشی
 24. کانال گردش و گردشگری تلگرام

  معرفی مکان های زیارتی ، معرفی مکان های تفریحی ، معرفی مکان های شگفت انگیز ، معرفی شهرها و کشورها
 25. سایر موضوعات تلگرام

  اخبار و مطالب گوناگون خبری ، معما ها و چیستان ها ، اخبار گوناگون اینترنتی ، صندلی داغ ، گفتگو با کاربران ، بازارچه خرید و فروش ، زباله دان
 26. کانال تست روانشناسی تلگرام

  تست هوش
 27. کانال روانشناسی ازدواج تلگرام

  نکات قبل از ازدواج ، نکات بعد از ازدواج
 28. کانال مشاوره جنسی تلگرام

  راهنمایی علمی جنسی
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.