1. فارس پاتوق پیشنهاد می کند موضوع زیر را دنبال کنید

  سکوت
  رد اعلامیه

فال روزانه / 9 آذر

شروع موضوع توسط baranbahar در ‏30 نوامبر 2013 در انجمن انواع فال ها و طالع بینی ها

 1. baranbahar

  baranbahar ♥♥♥♥♥ عضو تیم مدیریت مدیریت ارشد

  تاریخ عضویت:
  ‏6 ژانویه 2013
  ارسال ها:
  18,925
  تشکر شده:
  17,502
  جنسیت:
  زن
  فال روزانه 9 / 9 / 1392
  فال امروز شما
  فال روزانه متولدین فروردین


  امروز در مورد مسایل مختلف دچار سردرگمی خواهید بود. مخصوصا اگر فردی باشید که به مفهوم همه رویدادها بسیار حساس است، این سردرگمی بیشتر هم خواهد بود. شاید این حالت غیرعادی کمی شما و اطرافیان را نگران کند. اما این را بدانید این وضعیت تا فردا بیشتر ادامه ندارد و شما دوباره به حالت عادی باز خواهید گشت. امروز خیلی احساساتی یا رمانتیک نیستید و این موجب می شود تا شادمانی های معمولی و عادی زندگی شما تحت تاثیر قرار بگیرد. امروز برای فکر کردن در مورد رابطه های عمیق و عاشقانه زمان مناسبی نیست. اگر اکنون نیز رابطه جدی با کسی دارید ترجیحا امروز در مورد مسایل مهم با هم حرف نزنید.

  فال روزانه متولدین اردیبهشت

  امروز رویاها و افکار عجیبی به ذهن شما می رسند و همه روز شما را درگیر خود می کنند. اما خیلی به آنها بها ندهید. برخی از این رویاها تصاویری از گذشته شما را در خود دارند. برخی دیگر نیز حاوی اطلاعاتی از آینده هستند. شاید برخی از آنها نیز ترس های شما از ناشناخته ها باشد. اگر سعی کنید به این ترتیب به آنها نگاه کنید، می توانید پیغام ها و نشانه های مخفی در آنها را کشف کنید. البته آنها آینده را برای شما پیش‌گویی نمی کنند. نیروهای ماورایی امروز باعث می شوند تا در مورد رابطه خود و فرد موردعلاقه تان دچار شک و نگرانی شوید و با خود فکر کنید آیا این آشنایی نتیجه خوبی هم خواهد داشت؟ این نوع فکرها پایدار نیستند و فقط همین امروز ذهن شما را مشغول خواهند کرد. پس به آنها بها ندهید. فردا دوباره همه چیز نرمال می شود.


  فال روزانه متولدین خرداد  خبری که از یکی از دوستان خود دریافت می کنید باعث می شود تا در مورد مسایل مالی دچار نگرانی شوید. اگر حرف هایی که می شنوید صحت داشته باشند همه برنامه ریزی ها و اهداف شما در خطر نابودی قرار خواهند گرفت. اما ممکن است این حرف ها همه دروغ یا ساختگی باشند. بنابراین،عاقلانه ترین کار این است که پیش از ناامیدی از درست یا غلط بودن خبر آگاهی کسب کنید. شاید متوجه شدید دلیلی برای نگرانی وجود ندارد. هیچ چیز بدتر از این نیست که انسان ناگهان خود را در میان یک دنیا مشکل ببیند. امروز همه انرژی شما تحلیل می رود و گویا هیچ حرفی برای گفتن ندارید. هر حرفی که بزنید هیچ مشکلی را حل نخواهد کرد. بیهوده برای درست کردن رابطه دونفره خود تلاش نکنید. امروز همه کارهای شما باعث ناراحتی بیشتر او می شود. اما فردا اوضاع فرق می کند.

  فال روزانه متولدین تیر

  شما همیشه رابطه عمیق و صمیمی با اطرافیان خود دارید اما امروز این طور نیست و به هیچ عنوان نمی توانید با دوستان رابطه خوبی داشته باشید. شاید خبر عجیبی بشنوید یا هیچ کدام از تلاش های شما نتیجه ندهد. اما نگران نباشید. این وضعیت موقتی است و خیلی سریع برطرف می شود. شما چیزی را ازدست نمی دهید. از نظر احساسی نیز از نامزد یا فرد موردعلاقه خود دور خواهید بود. امروز آن طور که باید حس عاشقانه ندارید. لازم نیست چیزی را مخفی کنید. طرف مقابل شما این درک را دارد که گاهی انسان دچار بی حس موقت می شود.


  فال روزانه متولدین مرداد

  امروز انجام کارهای روزمره و عادی زندگی برای شما کمی دشوار است و نمی توانید بر انجام آنها تمرکز کنید. همه ذهن شما را مسایل ماورایی و غیر عادی پر خواهند کرد و همین افکار باعث می شوند تا کمی تنبل شوید. خیلی به خود سخت نگیرید. گاهی لازم است فقط دراز بکشید، تلویزیون تماشا کنید یا کتاب بخوانید. کارهای خانه را هم هر زمان انرژی داشتید انجام دهید. امروز دوستان صمیمی یا فرد مورد علاقه شما هم چندان دل و دماغ بیرون رفتن یا بیان احساسات را ندارند و ممکن است رفتار آنها روی شما تاثیر منفی بگذارد. اما از این امر پیشگیری کنید. فردا همه چیز دوباره به حالت عادی بازخواهد گشت.


  فال روزانه متولدین شهریور

  امروز حس خلاقیت و هنرمندی شما بالا است و دوست دارید به واسطه آن یک کار هنری انجام دهید. اما ایده هایی که در ذهنتان هستند را خیلی نمی پسندید. شاید بهتر باشد امروز بیشتر روی ایده ها و نظرات دیگران کار کنید تا نظرات خود. می توانید مثلا آهنگ موردعلاقه خود که برای یک آهنگساز مشهور و بزرگ است را با ساز تمرین کنید. یا از نقاشی یک هنرمند بزرگ نقش کپی بزنید. این کارها شما را سرگرم و حس هنرمند بودنتان را ارضا می کنند. امروز این فرصت را دارید تا در مورد فرد مورد علاقه خود اطلاعات زیادی کسب کنید. اما برای برقراری ارتباط با او عجله نکنید. این کار را به زمانی موکول کنید که به تصمیم خود اطمینان داشته باشید.


  فال روزانه متولدین مهر


  شاید یکی از اطرافیان تلاش کند تا ذهن شما را منحرف کند که دوست صمیمی یا فرد موردعلاقه شما رفیق راه نیست. ترجیحا به حرف های او اعتنایی نکنید و به هیچ عنوان نگذارید روی شما تاثیر بگذارد. در چنین مواقعی بهترین کار این است که آن فرد را با عقاید و حرف هایش تنها بگذارید تا هر چه می خواهد بگوید. البته رابطه عاطفی شما هم چندان خوب پیش نمی رود. امروز به دلیل وجود انرژی های منفی زیاد در هوا، هیچ کدامتان نمی تواند رابطه خوب و صمیمی با دیگری برقرار کند. اما این حالت در طول چند روز آینده برطرف خواهد شد و جای نگرانی ندارد.  فال روزانه متولدین آبان  افکار و احساسات شما امروز در هاله ای از ابهام قرار دارند. اطرافیان سعی دارند با شما در مورد مسایل مختلف صحبت کنند اما هر چه بیشتر حرف می زنند، شما کمتر می شنوید و نمی توانید روی موضوع مشخصی تمرکز کنید. اما نگران نباشید. این شرایط موقتی است و چند روز بیشتر دوام ندارد. فردی که به شما علاقه دارد می داند که حال شما همیشه این طور نیست. در مورد مسایل احساسی بهتر است امروز حرف یا نظر خاصی نگویید. اگر مجرد هستید نیز بهتر است امروز به دنبال جفت گمشده خود نباشید و حرف و سخن را با هر که آغاز می کنید، بسیار کوتاه و سطحی ادامه دهید.

  فال روزانه متولدین آذر
  با اینکه رابطه عاشقانه شما بسیار عالی پیش می رود اما شک و نگرانی‌ای در دل شما به وجود خواهد آمد. شاید فرد موردعلاقه تان ساکت و ذهن پرمشغله ای داشته باشد. اجازه ندهید این نگرانی خیلی ذهن شما را درگیر خود کند. شاید مشکل دوست شما فقط در رابطه با مسایل مالی است و نباید همه چیز را به خود بگیرید. مطمئن باشید این شرایط خیلی طولانی نمی شود. رابطه عاشقانه شما امروز همچون یک پازل خودنمایی می کند به طوری که احساس می کنید در طول 24 ساعت آینده به هیچ وجه نمی توانید تماس پرمهری با نامزد خود داشته باشید.

  فال روزانه متولدین دی


  امروز در خانه کارهای بسیاری برای انجام دارید که نمی دانید از کجا باید آغاز کنید. اعضای خانواده هم در این مسیر به شما کمک نمی کنند. خودتان را به بی خیالی نزنید. به اطراف خانه نگاه کنید و کارهایی که لازم است را شروع کنید. تا زمانی که خسته نشده اید کارهای عقب افتاده را انجام دهید تا از این وضعیت آشفته خانه رها شوید. امروز متوجه می شوید رابطه احساسی شما با نامزدتان به انتهای مسیر خود رسیده است. اما خیلی زود تسلیم نشوید. کمی خوشبینانه به این رابطه نگاه کنید شاید بتوانید مسایل و مشکلات پیش آمده را تا حدی برطرف کنید. فرار کردن چاره شما نیست.

  فال روزانه متولدین بهمن
  امروز مسایل ماورایی و ترسناک همه ذهن شما را درگیر خود خواهند کرد. کتاب ها یا مقاله هایی که در این رابطه نوشته شده اند بسیار توجه شما را به خود جلب می کنند. شاید دوست داشته باشید همه روز خود را به مطالعه در مورد این مسایل سپری کنید. شاید در خلال این مطالعات، مواردی عجیبی ذهن شما را درگیر کند اما بدانید که هر روز در زندگی مسایل عجیب در حال روی دادن است. امروز بسیار اجتماعی خواهید بود و با انسان های بسیاری ملاقات یا صحبت خواهید داشت. امروز با همه وجود می درخشید و دیگران در برابر شما احساس عدم اعتماد به نفس خواهند داشت.

  فال روزانه متولدین اسفند

  احساس وفاداری زیادی که نسبت به یکی از دوستان خود دارید باعث می شود تا در شرایط دشواری قرار بگیرید. دوست شما ممکن است از شما درخواستی داشته باشد که انجام آن چندان آسان نیست. شرایط را بررسی کنید و اگر می شود، او را در این مسیر کمک کنید. اگر کاری از دستتان بر نمی آید سعی کنید آن را به زمان دیگری موکول کنید. امروز رابطه چندانی خوبی با فرد موردعلاقه خود نمی توانید برقرار کنید. این اشکال از هیچ کدام از شما نیست، انرژی های امروز به گونه ای هستند که چندان تمایلات عاشقانه ندارید و خیلی احساساتی نمی شوید.
   

  موضوعات مشابه

  baran+eshgh و كانتونا از این پست تشکر کرده اند.
 2. *مهسا*

  *مهسا* دنیا میچرخه دور سرم ... فارس پاتوقی طلایی

  تاریخ عضویت:
  ‏5 نوامبر 2013
  ارسال ها:
  3,172
  تشکر شده:
  2,677
  جنسیت:
  زن
  مرسی باران جان -5-
   
 1. کانال تلگرام

  اطلاعیه ها و اخبارهای فارس پاتوق ، مسابقات و جوایز
 2. گروه تلگرام

  کتاب مذهبی ، کتاب های درسی ، کتاب های علمی ، کتاب رمان
 3. برنامه تلگرام

  اپراتور ، نرم افزار های ارتباطی
 4. سرگرمی و تفریح تلگرام

  دانستنیهای جالب ، مرکز تخصصی ترول ، انواع فال ها و طالع بینی ها ، مطالب طنز آمیز ، اس ام اس و جوک
 5. آموزش تلگرام

  اخبار فارس پاتوق ، انتقادات و طرح های جدید فارس پاتوق ، نظر سنجی ، آموزش های لازم فارس پاتوق ، اطلاعیه های فارس پاتوق
 6. کانال موزیک تلگرام

  مداحی ایام فاطمیه ، مداحی ماه محرم ، موزیک های ایرانی ، موزیک های شاد ، آهنگ های خارجی ، آهنگ های پیشواز ایرانسل ، آهنگ های پیشواز همراه اول ، آهنگ های رومانتیک ، مداحی ، آهنگ های سنتی
 7. اخبار تلگرام

  اخبار حوادث ، اخبار جهان ، اخبار ورزشی ، اخبار پزشکی ، اخبار سیاسی - اقتصادی ، اخبار فرهنگی - هنری ، اخبار علمی
 8. مد و زیبایی تلگرام

  مدل لباس دخترانه ، مدل لباس زنانه ، مدل لباس پسرانه ، مدل لباس مردانه ، مدل لباس ، مدل لباس جدید ، مدل عینک ، مدل مو ، مدل ناخن ، عکس مدل
 9. کانال عکس تلگرام

  عکس های خنده دار ، عکس های بازیکنان ، عکس های ترسناک ، عکس های طبیعت ، عکس های حیوانات ، عکس های حوادث ، تصاویر عاشقانه ، تصاویر کارتونی ، عکس های اتومبیل ، تصاویر هنرمندان ، تصاویر کودکان ، عکس های متفرقه
 10. کانال فیلم تلگرام

  اپراتور همراه اول ، اپراتور ایرانسل ، اپراتور رایتل
 11. تبلیغات تلگرام و اینستاگرام

  آگهی های استخدام دولتی ، آگهی های استخدام غیر دولتی ، سوالات و پاسخ های آزمون های استخدامی
 12. کانالهای ادبی تلگرام

  تاریخ ، شعر و ادبیات ، نامه نگاری و انواع نامه ها
 13. گروه چت تلگرام

  ابزار های وبلاگ ، سئو و بهینه سازی وب سایت ، سیستم های مدیریت محتوا ، قالب های وبلاگ ، ابزار های وب سایت ، قالب های وب سایت ، معرفی وبلاگ و وب سایت های مفید ، کسب و کار در اینترنت ، کسب درآمد بدون اینترنت
 14. بهترین کانال های تلگرام

  هوا و فضا ، دانش و فن آوری در پزشکی ، دانش و فناوری در کامپیوتر ، دانش و فناوری در موبایل ، دانش و فناوری در وب سایت ها ، جنگ افزار ، تکنولوژی های روز
 15. نرم افزار اینستاگرام

  سیستم عامل ها ، لپ تاپ و تبلت ، نرم افزار ها ، سخت افزار ها ، بازی های کامپیوتری
 16. کانال پزشکی و سلامت تلگرام

  روانشناسی ، تغذیه ، بهداشت ، بیماری ها و روش درمان
 17. بهترین پیج اینستاگرام

  اخبار ورزشی ، معرفی ورزش ها و تیم ها ، شخصیت های ورزشی
 18. عکس اینستاگرام

  برنامه ریزی درسی ، مقطع آموزش ابتدایی ، مقطع آموزش راهنمایی ، مقطع آموزش متوسطه ، مقطع پیش دانشگاهی ، مقطع آموزش فنی حرفه ای ، مقطع آموزش کاردانش
 19. فیلم اینستاگرام

  مقالات کار آفرینی و طرح کسب و کار ، مقالات عمومی ، درخواست مقالات ، مقالات علمی
 20. آموزش اینستاگرام

  رشته های فنی و مهندسی ، رشته های علوم تجربی ، رشته های علوم پایه و انسانی ، رشته های هنر ، معرفی رشته های دانشگاهی ، معرفی دانشگاه های ایران ، رشته های پزشکی ، رشته های زبان انگلیسی
 21. کانال مذهبی تلگرام

  اهل بیت و علما ، احکام ، مولتی مدیای مذهبی
 22. کانال خانواده تلگرام

  خانواده ، هنر در خانه
 23. کانال آشپزی تلگرام

  انواع شیرینی ، انواع دسر ، انواع غذا ها و طرز تهیه آن ها ، خورش ها ، سوپ و سالاد ، ساندویچ و پیتزا ، سس و ترشی
 24. کانال گردش و گردشگری تلگرام

  معرفی مکان های زیارتی ، معرفی مکان های تفریحی ، معرفی مکان های شگفت انگیز ، معرفی شهرها و کشورها
 25. سایر موضوعات تلگرام

  اخبار و مطالب گوناگون خبری ، معما ها و چیستان ها ، اخبار گوناگون اینترنتی ، صندلی داغ ، گفتگو با کاربران ، بازارچه خرید و فروش ، زباله دان
 26. کانال تست روانشناسی تلگرام

  تست هوش
 27. کانال روانشناسی ازدواج تلگرام

  نکات قبل از ازدواج ، نکات بعد از ازدواج
 28. کانال مشاوره جنسی تلگرام

  راهنمایی علمی جنسی
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.