1. بالاخره مسابقه کاربر برتر با جوایز ارزشمند برای فعالترین کاربران!
    هر ماه ربع سکه بهار آزادی و چندین فلش مموری به کاربران برتر به انتخاب شما!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به انجمن مسابقات و جوایز سر بزنید.
    رد اعلامیه

زنگ تفريح......

شروع موضوع توسط مهسا99 در ‏5 دسامبر 2013 در انجمن اس ام اس و جوک

1. مهسا99

مهسا99 *** از ياد رفته *** برترین کاربر انجمن کاربر تایید شده کاربر پر تلاش ( طلایی)

***تبلیغات در پاکستان: کلاس کجا ثبت نام کنم؟؟؟؟ (منفجران فجــیر) کجا؟؟؟ (منفجران فجــیر) چی؟منفجران فجیر تلفن : انفجار 2تا بمب -21-

***یک زمانی آرزوی یک سری این بود: پادشاه بشن؛ به نوکراشون بگن واسشون تخمه بشکونن؛ بخورن! تا اینکه مزمز با هزار تومن اومد گند زد تو آرزوشون !!!-4--22-

***رفتم سر قبر مادربزرگم ... یارو اومده پیشم نشسته میگه فوت کردن؟ گفتم نه فردا امتحان ریاضی داره خودشو زده به مردن که نره :| مملکت نی که دیوونه خونس !!-21-

***مامانم تازه یاد گرفته اس ام اس بدهواسم نوشته :آیا برای ناهار می آیی؟جواب دادم :آری می آیمنوشته :از خودت مراقبت کنجواب دادم :مادر تو را بسیار دوست دارمنوشته :فرزند صالح گلی است از گلهای بهشت!خدایا این شادی هارو نگیر ازمون :|-22-

***وقتی زنی به شوهرش میگوید: عزیزم ، من به تو کاملا اعتماد دارم

یعنی:

.

.

.
    در طی هفته گذشته ، موبایلت ، جیبت ، کیفت و ایضا ده تا گردش آخر حساب بانکیت چک شده و مورد مشکوکی دیده نشده!-22--21-

****رفتم پیش دکتر ِ روانشناس .. میگه ب مشکلات بخند ! منم تصمیم گرفتم حرف ِ دکترم ُ گوش کنم !! مرغ کیلوئی هفت هزار تومن ! (ههه) نان 700 تومن ! (ههه!) برنج کیسه ای سی هزار تومن ! (ای خدا مردم از خنده ههه!) روغن ِ دولیتری ده هزار تومن ! (ههه آی دلم!) قند کیلویی دوهزار و پونصد ! (ب من چه آخه من ک چایی خور نیستم ههه!) کره و پنیر و شیر و ماستو ... (اینا هم ههه!) شهریه باشگاه : اوه ولش کن من ک چن ماهه بی خیه باشگا شدم کلاً !! (ههه) وسیله ی طبی پاهام بــِر ِیس *بالای 1 میلیون* منو این همه خوشبختی محاله-12--52--21-

***دیروز آبگوشت داشتیم ، طبق معمول منو و داداشم سر استخون قلم ، دعوامون شد ، ... مامان از تو آشپزخونه داد میزنه : چتونه خونه رو گذاشتید رو سرتون ، مگه شما سگید که بر استخون دعوا میکنید ؟؟؟ صد بار گفتم استخونا برا باباتونه ...!!!!!!؟؟؟؟؟قیافه من :|داداشم :Oبابام :|-22-

***آقا من ثابت کردم که۵=۲×۲. میگید نه بریم ببینیم. ۰=۲۰-۲۰ ۰=۲۵-۲۵ ۲۵-۲۵=۲۰-۲۰تا اینجاش درسته؟ الان فاکتور گیری میکنیم میشه:
    (۵-۵) *۵= (۵-۵) *۴دو عبارت (۵-۵) را از دو طرف حذف میکنیم که میشه: ۵=۴در نتیجه:
    «۵=۲*۲»اگه میتونین اثبات کنین نادرسته. amail.yimg.com_ok_u_assets_img_emoticons_emo20.gif -21--22-

**اقا دیگه کار از ابرو برداشتنو؛شلوار قرمز پوشیدنو؛گوشواره انداختن پسرا گذشته؛امروز یه پسررو دیدم وسط دعوا داشت جیغ میزد!!!!! -13--21--22-

***مردی به سیبیل و ته ریش نیست....
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    . .

مرد کسیه که بتونه با شلوار کُردی, خلاف جهت باد بدوه-21--21-

***ﺩﻓﺘﺮﭼﻪ ﺗﻠﻔﻦ ﺟﺪﯾﺪ ﭘﺴﺮﺍ:ﺳﺎﭘﻮﺭﺕ ﭘﻮﺳﺖ ﻣﺎﺭﯼﺭﻭﺳﺮﯼ ﮔﻞ ﮔﻠﯽﻣﺎﻧﺘﻮ ﻣﺸﮑﯽﭼﺎﺩﺭ ﻣﻠﯽﺯﻫﺮﻩ ﻣﻘﻨﻌﻪﻋﺴﻞ ﮐﺘﻮﻧﯽﺳﺎﺭﺍ ﻭﻧﮏ ﺑﯿﮑﯿﻨﯽ ﻗﺮﻣﺰﻣﺸﮑﯽ ﺯﯾﻨﺐ ﭼﺎﺩﺭﯼ ﮐﻠﯿﭙﺲ 1 ﮐﻠﯿﭙﺲ 2 ﮐﻠﯿﭙﺲ 3 ﮐﻠﯿﭙﺲ 4 ﮐﻠﯿﭙﺲ 5 ﭘﺎﺷﻨﻪ 1 ﭘﺎﺷﻨﻪ 2 ﭘﺎﺷﻨﻪ 3 ﭘﺎﺷﻨﻪ 4 ﭘﺎﺷﻨﻪ 5 چکمه بلنده چکمه متوسط چکمه کوتاهه
    والاااااااااااااا-21--21-

***ﻣﯿﮕﻤﺎﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍ ﻫﻮﺍ ﺍﻧﻘﺪ ﺩﻭ ﻧﻔﺮﻩ ﺍﺳﺖ ﯾﻪ ﻭﺥ ﺯﺷﺖ ﻧﺒﺎﺷﻪ ﻣﻦ ﺗﻨﻬﺎﯾﯽ ﻣﯿﺮﻡ ﺑﯿﺮﻭﻥ........والااااااااااااا-22--22-

***ﺩﺭﺱ ﻫﺎﯼ ﭘﺎﯾﻪ ﻣﺘﻮﺳﻄﻪ ﭘﺎﮐﺴﺘﺎﻥ ﻓﯿﺰﯾﮏ ﺍﻧﺘﺤﺎﺭﯼ ﺁﻣﺎﺩﮔﯽ ﺍﺣﺘﺮﺍﻗﯽ ﺑﻤﺐ ﺳﺎﺯﯼ ﻭ ﺁﺯﻣﺎﯾﺸﮕﺎﻩ ﺍﺛﺮﺍﺕ ﻣﻮﺍﺩ ﺷﯿﻤﯿﺎﯾﯽ ﺩﺭ ﺑﻤﺐ ﺑﻤﺐ ﺷﻨﺎﺳﯽ ﺗﻌﻠﯿﻤﺎﺕ ﺍﻧﻔﺠﺎﺭﯼ ﺗﺎﺭﯾﺦ ﺗﺮﻭﺭ ﺍﻧﻔﺠﺎﺭﺍﺕ ﮔﺴﺴﺘﻪ ﺍﺩﺑﯿﺎﺕ ﭘﯿﺶ ﺍﺯ ﺍﻧﻔﺠﺎﺭ-27-