1. فارس پاتوق پیشنهاد می کند موضوع زیر را دنبال کنید

  سکوت
  رد اعلامیه

فال روزانه / ۱۵ دی ماه

شروع موضوع توسط baranbahar در ‏5 ژانویه 2014 در انجمن انواع فال ها و طالع بینی ها

 1. baranbahar

  baranbahar ♥♥♥♥♥ عضو تیم مدیریت مدیریت ارشد

  تاریخ عضویت:
  ‏6 ژانویه 2013
  ارسال ها:
  18,925
  تشکر شده:
  17,502
  جنسیت:
  زن
  فال روزانه امروز یکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۲

  فال روزانه شما عزیزان  فال متولدین فروردین


  امروز تاحدی دوست دارید تیپ بزنید. به همین منظور، به کفش و لباسی که انتخاب می کنید بسیار حساس هستید. دید زیبایی‌شناسی شما همیشه خوب بوده است و می توانید مدهای زیبا را متناسب با بدن خود انتخاب و خریداری کنید. البته این رسیدگی به ظاهر از نظر موقعیت اجتماعی و عاطفی نیز تاثیر مثبتی بر زندگی شما خواهد داشت. اگر دوست دارید در رابطه عاشقانه خود به شادی و آرامش برسید، باید کمی خود را تغییر دهید. ابتدا باید با خودتات صادق باشید و قبول کنید برخی از مشکلات از جانب شما است و سپس رفتارتان با شریک عاطفی خود را را تغییر دهید.


  فال متولدین اردیبهشت


  اینکه آدم های همیشه خوشحال و خوشبخت در داستان های خیالی زندگی می کنند صحت ندارد. شما نیز این شانس و اقبال را دارید تا خوشبختی خود را دایمی کنید. امروز این فرصت را دارید تا نظر فرد دلخواه خود را جلب کنید. برای این منظور نیز به سخنرانی های کارشناسانه نیازی نیست. فقط کافی است صادق باشید. اگر در حال حاضر در رابطه جدی قرار دارید، امروز این فرصت را خواهید داشت تا رابطه خود را بیشتر مورد بررسی قرار دهید و علاقه مندی های عشقتان را بیابید. هر چه بیشتر کنکاش کنید مسایل جالب تری کشف خواهید کرد.


  فال متولدین خرداد


  به جای اینکه دستکش بوکس دستتان کنید و به مبارزه با اعضای خانواده بشتابید،به آنها در کارهای روزانه و کارهای خانه کمک کنید. به طور مثال، غذا بپزید یا در تعمیر وسایل کمک کنید. یا اگر نمی خواهید این کارها را انجام دهد، خود را با کارهای خود مشغول کنید و خیلی با اعضای خانواده درگیر نشوید و تنش به وجود نیاورید. شما ذاتا دل دریایی دارید و با ریتم و جزر و مد آن هماهنگ هستید. شاید لازم باشد امروز بیش از همیشه به اعماق رویاهای خود سفر کنید و مسایل جدید از روح درونی خود بیابید. با آگاهی از درون خود می توانید در زمینه مسایل عاشقانه نیز انتخاب درستی داشته باشید.


  فال متولدین تیر


  امروز به شدت دوست دارید سوار هواپیما بشوید و از کشور فرار کنید. تصور می کنید تنها راه فرار از این همه قید و بندهای اجتماعی، روابط، دوستی ها، کار و حتی اعضای خانواده همین است که به کشور دیگری بروید. اما این احساسات در نتیجه فشارهای روحی و کاری است و با کمی استراحت و دور بودن موقت بهبود می یابد. شما همیشه تصور می کردید هر آنچه می خواهید را می توانید به دست بیاورید. اما امروز با خود تصور می کنید چرا روابط انسان ها تا این اندازه پیچیده است و چرا باید به هم متعهد باشند و خواسته های یکدیگر را برآورده کنند؟ اما این فکرهای منفی تا غروب از بین می روند و باید بتوانید به شریک عاطفی خود اجازه دهید کمی آزادانه رفتار کند تا واکنش های واقعی نیز داشته باشد.


  فال متولدین مرداد


  سرانجام امروز همه تلاش های شما دیده می شوند. البته منظور این نیست که به آسایش می رسید و پای خود را روی پایتان می اندازید و استراحت می کنید، بلکه تازه ابتدای آزمایشات و سخت کوشی ها است. باید ایده های مختلف خود را اجرا کنید و ببینید کدامیک کاربردی است. در این مسیر عصبی نشوید و طبق برنامه ریزی درست به جلو حرکت کنید. اگر درست و با انرژی تلاش کنید، نتیجه مالی و موقعیتی خوبی نصیبتان خواهد شد. امروز زمان خوبی برای تحلیل رابطه عاشقانه خود است. باید این رابطه را از زوایای مختلف مورد بررسی قرار دهید. باید ببینید چه مواقعی این رابطه شما را از رشد و پیشرفت بازداشته است.


  فال متولدین شهریور


  شما روح عجیب و پرباری دارید. همه انسان های اطراف شما می توانند از روحتان برداشت کنند و خود را بالا بکشند. اما در این میان باید به خواسته های خود نیز توجه کنید و برای آنها ارزش قایل شوید. از اینکه در مسیر پیشرفت یا زندگی خود از دیگران کمک بطلبید شک به دل راه ندهید. همه انسان ها به همفکری نیاز دارند. امروز این فرصت را دارید تا در مورد رابطه عاشقانه خود عمیق تر و واقعی تر فکر کنید. اگر درست فکر کنید و درست تصمیم بگیرید، تحولات بزرگی در زندگی شما روی خواهند داد و نتایج مثبتی نیز در بر خواهند داشت.


  فال متولدین مهر


  امروز هر کاری در حوزه نویسندگی یا کارهای هنری بخواهید انجام دهید، از منابع بیرونی الهام گرفته می شوند. البته شاید هم رویاهای درونی خود شما باشند که برای مدت طولانی روی آن سرپوش گذاشته و خفه‌شان کرده بودید. هر چه هست، باید امروز را به بهبود روابط اجتماعی و عاطفی خود اختصاص دهید. باید بتوانید با دوستان قدیم و جدید در تماس باشید. امروز این توان را دارید تا میان رفتارهای مختلف خود تعادل و تناسب برقرار کنید. اگر در رابطه عاطفی دچار مشکل یا تضاد فکری شدید، عصبانی نشوید و واکنش تند از خود نشان ندهید. شاید این مشکل به واسطه حرف یا رفتار شما ایجاد شده باشد.


  فال متولدین آبان


  به جای اینکه در خانه نشسته و کتاب می خوانید، بیرون بروید و با آدم های جدید آشنا شوید. به اندازه کافی با خود تنها بوده اید. امروز زمان حضور در اجتماع است. بودن در جمع دوستان یا تجمعات گروهی در حوزه های مختلف همچون هنر، باعث شادی بسیار شما می شود. امروز این شهامت را دارید تا عشق و مراحل مختلف آن را بپزیرید. اگر از رابطه کنونی خود راضی نیستید، به طور مودبانه از آن خلاص شوید و به دنبال یک رابطه جدید و شادی‌آور باشید.


  فال متولدین آذر


  همه تلاش های چند وقت اخیر شما بالاخره به نتیجه می رسند و با اعتماد به نفس و برنامه ریزی درست و دقیق، می توانید به سمت پیشرفت و موفقیت پیش بروید. البته اجازه ندهید تا دیگران ذهن و ایده های شما را تغییر دهند و باعث شوند رویاها و اهداف خود را بی خیال شوید. همیشه در همه مسیرها موانعی وجود دارند که باید با صبر و هوشمندی از آنها عبور کرد. دوست دارید یک رابطه عاشقانه طولانی مدت و واقعی را تجربه کنید. شاید برای این منظور لازم باشد کمی هم دیدگاه های خود را تغییر دهید.


  فال متولدین دی


  افرادی که امروز با آنها ملاقات دارید در آینده برای شما بسیار سودآور و ارزشمند خواهند بود. امروز ایده ها و طرح های بسیار ارزشمندی در ذهن خود دارید. آنها را یادداشت کنید. همه مسایل جالبی که امروز می بینید یا می شنوید را نیز یادداشت کنید. در ملاقات با افراد متفاوت، اطلاعات ارزشمندی کسب خواهید کرد که برای پیشرفت و موفقیت کاری شما بسیار نقش مهمی دارند. البته توجه به جزئیات نیز در پیشرفت شما بی تاثیر نخواهند بود. امروز این شهامت و فرصت را دارید تا از دیدگاه متفاوتی رابطه عاشقانه خود را ببینید. می توانید همه جنبه های مختلف این رابطه را بررسی کنید و قسمت های تیره و تاریک آن را تشخیص دهید.


  فال متولدین بهمن


  امروز بهترین فرصت برای آغاز دوباره است. آگاه باشید یا خیر، امروز با چالش های جدید روبه رو خواهید بود. شما حتی شاید شغل و دیدگاه های خود را نیز به چالش بکشید. شما توان پیشرفت زیاد را دارید، چرا از آن استفاده نمی کنید. تنها کار لازم، تلاش بیشتر و برنامه ریزی درست است. در مورد رابطه عاشقانه خود نیز امروز دچار تحول خواهید شد و دوست دارید همه جوانب آن را بررسی کنید. با دقت و ظرافت زیادی که دارید می توانید این رابطه را به سمت بهتر شدن پیش بروید.


  فال متولدین اسفند


  امروز حال و هوای عاشقانه دارید. دوست دارید همه لحظه های خود را با فردی که دوستش دارید سپری کنید و او را به یک شام عاشقانه دعوت کنید. اگر ازدواج کرده اید می توانید از این روحیه لطیف برای بهبود رابطه عاشقانه تان بهره بگیرید. امروز همه تغییرات زندگی شما مثبت و ارزشمند هستند. از انرژی های خوب امروز برای تجربه بهترین ها بهره بگیرید.
   

  موضوعات مشابه

  baran+eshgh و sahar joooon از این پست تشکر کرده اند.
 2. sahar joooon

  sahar joooon برترین کاربر انجمن کاربر تایید شده کاربر پر تلاش ( طلایی)

  تاریخ عضویت:
  ‏15 آگوست 2012
  ارسال ها:
  3,398
  تشکر شده:
  719
  جنسیت:
  زن
  مرسییییییییییییییییییییییییییییی
   
 3. baran+eshgh

  baran+eshgh مهمان

  امروز عالی بود ممنون...
   
 1. کانال تلگرام

  اطلاعیه ها و اخبارهای فارس پاتوق ، مسابقات و جوایز
 2. گروه تلگرام

  کتاب مذهبی ، کتاب های درسی ، کتاب های علمی ، کتاب رمان
 3. برنامه تلگرام

  اپراتور ، نرم افزار های ارتباطی
 4. سرگرمی و تفریح تلگرام

  دانستنیهای جالب ، مرکز تخصصی ترول ، انواع فال ها و طالع بینی ها ، مطالب طنز آمیز ، اس ام اس و جوک
 5. آموزش تلگرام

  اخبار فارس پاتوق ، انتقادات و طرح های جدید فارس پاتوق ، نظر سنجی ، آموزش های لازم فارس پاتوق ، اطلاعیه های فارس پاتوق
 6. کانال موزیک تلگرام

  مداحی ایام فاطمیه ، مداحی ماه محرم ، موزیک های ایرانی ، موزیک های شاد ، آهنگ های خارجی ، آهنگ های پیشواز ایرانسل ، آهنگ های پیشواز همراه اول ، آهنگ های رومانتیک ، مداحی ، آهنگ های سنتی
 7. اخبار تلگرام

  اخبار حوادث ، اخبار جهان ، اخبار ورزشی ، اخبار پزشکی ، اخبار سیاسی - اقتصادی ، اخبار فرهنگی - هنری ، اخبار علمی
 8. مد و زیبایی تلگرام

  مدل لباس دخترانه ، مدل لباس زنانه ، مدل لباس پسرانه ، مدل لباس مردانه ، مدل لباس ، مدل لباس جدید ، مدل عینک ، مدل مو ، مدل ناخن ، عکس مدل
 9. کانال عکس تلگرام

  عکس های خنده دار ، عکس های بازیکنان ، عکس های ترسناک ، عکس های طبیعت ، عکس های حیوانات ، عکس های حوادث ، تصاویر عاشقانه ، تصاویر کارتونی ، عکس های اتومبیل ، تصاویر هنرمندان ، تصاویر کودکان ، عکس های متفرقه
 10. کانال فیلم تلگرام

  اپراتور همراه اول ، اپراتور ایرانسل ، اپراتور رایتل
 11. تبلیغات تلگرام و اینستاگرام

  آگهی های استخدام دولتی ، آگهی های استخدام غیر دولتی ، سوالات و پاسخ های آزمون های استخدامی
 12. کانالهای ادبی تلگرام

  تاریخ ، شعر و ادبیات ، نامه نگاری و انواع نامه ها
 13. گروه چت تلگرام

  ابزار های وبلاگ ، سئو و بهینه سازی وب سایت ، سیستم های مدیریت محتوا ، قالب های وبلاگ ، ابزار های وب سایت ، قالب های وب سایت ، معرفی وبلاگ و وب سایت های مفید ، کسب و کار در اینترنت ، کسب درآمد بدون اینترنت
 14. بهترین کانال های تلگرام

  هوا و فضا ، دانش و فن آوری در پزشکی ، دانش و فناوری در کامپیوتر ، دانش و فناوری در موبایل ، دانش و فناوری در وب سایت ها ، جنگ افزار ، تکنولوژی های روز
 15. نرم افزار اینستاگرام

  سیستم عامل ها ، لپ تاپ و تبلت ، نرم افزار ها ، سخت افزار ها ، بازی های کامپیوتری
 16. کانال پزشکی و سلامت تلگرام

  روانشناسی ، تغذیه ، بهداشت ، بیماری ها و روش درمان
 17. بهترین پیج اینستاگرام

  اخبار ورزشی ، معرفی ورزش ها و تیم ها ، شخصیت های ورزشی
 18. عکس اینستاگرام

  برنامه ریزی درسی ، مقطع آموزش ابتدایی ، مقطع آموزش راهنمایی ، مقطع آموزش متوسطه ، مقطع پیش دانشگاهی ، مقطع آموزش فنی حرفه ای ، مقطع آموزش کاردانش
 19. فیلم اینستاگرام

  مقالات کار آفرینی و طرح کسب و کار ، مقالات عمومی ، درخواست مقالات ، مقالات علمی
 20. آموزش اینستاگرام

  رشته های فنی و مهندسی ، رشته های علوم تجربی ، رشته های علوم پایه و انسانی ، رشته های هنر ، معرفی رشته های دانشگاهی ، معرفی دانشگاه های ایران ، رشته های پزشکی ، رشته های زبان انگلیسی
 21. کانال مذهبی تلگرام

  اهل بیت و علما ، احکام ، مولتی مدیای مذهبی
 22. کانال خانواده تلگرام

  خانواده ، هنر در خانه
 23. کانال آشپزی تلگرام

  انواع شیرینی ، انواع دسر ، انواع غذا ها و طرز تهیه آن ها ، خورش ها ، سوپ و سالاد ، ساندویچ و پیتزا ، سس و ترشی
 24. کانال گردش و گردشگری تلگرام

  معرفی مکان های زیارتی ، معرفی مکان های تفریحی ، معرفی مکان های شگفت انگیز ، معرفی شهرها و کشورها
 25. سایر موضوعات تلگرام

  اخبار و مطالب گوناگون خبری ، معما ها و چیستان ها ، اخبار گوناگون اینترنتی ، صندلی داغ ، گفتگو با کاربران ، بازارچه خرید و فروش ، زباله دان
 26. کانال تست روانشناسی تلگرام

  تست هوش
 27. کانال روانشناسی ازدواج تلگرام

  نکات قبل از ازدواج ، نکات بعد از ازدواج
 28. کانال مشاوره جنسی تلگرام

  راهنمایی علمی جنسی
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.